close
تبلیغات در اینترنت
نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس - مطالب ارسال شده توسط admin
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

کانال ما در تلگرام apsahm@با مستندات کدال سهم ها را رصد وخریداری کنید


سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-حق تقدم پخش تا این لحظه عرضه کاهشی است
-بازار بورس بسوی سودهای کوتاه مدت روزانه سوق پیدا کرده است  بعبارتی چشم بازار ترسیده است بعلت ریزش مهر ماه
-در گروه خودرویی بیشترین حجم معاملات به خپارس تعلق دارد شایعه افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی دارایی ها چند روزی است سهم را با استقبال خرید مواجه کرده است
-وتوصا حجم معاملات مشکوک
-بیمه اسیا همچنان با صف خرید روبروست خودسهم میگوید سیگنال خرید هستم ما چند بار ماه گذشته چک کردیم  حجم معاملات مشکوک بودوهست
-حق تقدم پخش 5400 ریالی الان 5750ریال معامله میشود حجم معاملات کم میتواند به نفع خریداران در قیمت کمتر باشد نظارت کنید رصد کنید تستی 100 هزار تومان خرید دقت نظارت را بالا می برددرج مطلب امروز 98/08/01
-
در فرابورس :

سفارش گیری دو ساعته برای خرید ۲۵۰ میلیون سهم "وآوا" شروع شد + شرایط

شرایط خرید ۱۵۰ میلیون سهم سرمایه گذاری آوای نوین از سوی شرکت فرابورس اعلام شد که از ساعت ۱۰ الی ۱۲ ظهر امکان ثبت سفارش وجود دارد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در پی برنامه عرضه اولیه امروز سرمایه گذاری آوای نوین که با 25 درصد و شامل 150 میلیون سهم با محدوده قیمتی 210 تا 216 تومانی هر سهم و سهمیه 250 سهمی هر فرد حقیقی و حقوقی در بازار دوم فرابورس انجام می شود ، زمان سفارش گیری و شرایط خرید سهام "وآوا" از سوی مدیر عملیات بازار شرکت فرابورس اعلام شد.

1) دوره ثبت سفارش از ساعت 10 لغایت ساعت 12:00 است .

2) کلیه معامله گران برخط و غیر برخط به صورت همزمان طی دوره ثبت سفارش می‌توانند اقدام به ورود سفارش خرید کنند.

3) کلیه درخواست‌های خرید جهت ورود سفارش باید به قیمت محدود باشد.

4) دامنه قیمت در ثبت سفارش از  210 تا 216 تومان است.

5) حداکثر سهام قابل خریداری توسط هر شخص حقیقی و حقوقی ، 250 سهم است .

6) هر خریدار صرفا مجاز به ورود یک سفارش خرید در سامان معاملاتی است.

7) سفارش‌های ثبت شده طی دوره ثبت سفارش قابل اصلاح یا حذف هستند. پس از پایان این دوره، ورود، حذف یا اصلاح سفارش مجاز نیست. کارگزاران باید راس ساعت 12 هرگونه دسترسی معامله گران برخط و غیربرخط را مسدود کنند.

8) ثبت سفارش با کد گروهی مجاز نیست.

9) مدیر عرضه شرکت کارگزاری بانک رفاه کارگران است .

10) متعهدین خرید و سقف تعهد صندوق سرمایه گذاری نگین رفاه به میزان 20 درصد سهام قابل عرضه، صندوق سرمایه گذاری گنجینه رفاه به میزان 20 درصد سهام قابل عرضه و صندوق سرمایه گذاری بانک توسعه تعاون به میزان 10 درصد سهام قابل عرضه در روز عرضه اولیه.

انتهای پیام

 

انتهای پیام


-فباهنر تا این لحظه با صف خرید مواجه است
-جلسات گذشته عرض کردم هنوز مقداری اصلاح قیمت زیر پوست بازار مانده است میتوانید گروه انبوه سازی را چک کنید......این کف کف معتبر بازار نیست
-در tsetmcباید MMMMMMصفهای فروش میلیونی وجود نداشته باشندچند بار این موضوع را تاکید کرده ایم
-بدنبال سهم های حجم معاملات مشکوک باشید قشیر صف خرید سنگین تا این لحظه
- در سال گذشته بازار سرمایه خودش داشت می رفت بالا شما فکر میکردید حرفه ای وقهرمان شده اید.....حالا بیا برو بالا چند تا مشت می خوری پرت میشوی ته دره......ولی راه پیروزی در همین بازار وجود دارد باید کف های معتبر را پیدا کرد
-ناظر در حال روان سازی بازار جهت بیش از یکصد افزایش سرمایه طی یک سال اینده است
-سفارس-حریل دو لیدر دو گروه متفاوت وقتی مقداری صف فروش هست یعنی بازار هنوز کف معتبر خود را پیدا نکرده است
-

برنامه افزایش سرمایه سهم مثبت بورسی از دو محل سود و تجدید ارزیابی

سهم مثبت بورسی از برنامه افزایش سرمایه ۷۵ درصدی از دو محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی ها خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت شهد ایران که در جریان معاملات روز گذشته با رشد 4.4 درصدی قیمت روبرو بوده از برنامه افزایش سرمایه 75 درصدی از دو محل خبر داد.

بر این اساس، "قشهد" در نظر دارد سرمایه فعلی را از 40 به 70 میلیارد تومان برساند. تامین مالی این شرکت بورسی از دو محل سود انباشته و مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها اعمال خواهد شد تا قادر به اصلاح ساختار مالی شود.

بنابراین گزارش، شرکت توسعه صنایع شهد آذربایجان با 38.5 درصد سهم در ترکیب سهامداری این شرکت حضور دارد.

انتهای پیام


-ختم کلام امروز اجازه بدهید در تعدادی از نمادها اصلاح قیمت تمام شود وقت برای صعود پیش خواهد امد
-تا شنبه خدا نگه داربد به دل راه ندهید موج های صعودی بی شماری در راه است
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-


سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-گروه خودرو سبز ولیدر گروه تا این لحظه خپارس صف خرید سنگین
-بازار دست به عصا ولی مثبت تا این لحظه
-امان از این جماعت اماتور دیروز وبیمه را میفروختند امروز رفته اند تو صف خرید
-دیروز حق تقدم پخش-پخشح 5400ریال بود الان 5740ریال ومقداری هم صف خرید.....دیروز در 5400ریال کشف روند شد
-گروه دارو صفهای فروش دیروز امروز تا این لحظه صفهای خرید
-گروه فلزات اسا سی مثبت وبیشترین تاثیر را بر مثبت بودن شاخص کل گذاشته است
-ولساپا 58 میلیون  صف خرید دو روز قبل کشف روند شد وبا ده درصد رشدروبرو شددرج مطلب امروز 98/07/30
-مادیرا.......کشف روند قبل از افزایش سرمایه شما کف باز گشاییtsetmc قیمت بازگشایی محاسبه شده ناظر را مد نظر داشته باش درج مطلب امروز 98/07/30
-حق تقدم ختراک اول شروع به عرضه واصلاح قیمت میکند در بازه زمانی نامشخص ولی بعد رشد میکند درج مطلب 98/07/30
-نکنید مزاحمت تلفنی ایجاد نکنید  اجازه بدهید کانال وسایت را نبندیم مزاحمت ادامه دار منجر به تعطیلی سایت میشود ده بار نه صد بار خواهش کردیم.....مسدود کردن شماره مزاحم راحت است ولی من این کار را توهین میدانم به طرف های مقابل زنگ نباید بزنند
-بیرون از بورس هیچ خبری نیست همین جا باید بمانید سختی بکشید سختی بکشیم وسود ببریم امثال من که اشنایی  رفتار صد معامله گر حرفه ای را در 12 سال گذشته مرور کرده ام بتدریج اینجادرج خواهم کرد کلکسیونی از اطلاعات بورسی هستم حتما بدر د شما خواهد خورد.....روزی وبیمه طلا وکیمیا خواهد شد ان روز معلوم نیست درج مطلب امروز 98/07/30
-کشف روند ختراک کار راحتی نبود قبل از ریزش بازار قبل از افزایش سرمایه با کمی عقل ودرایت ومدیریت وصبر میتوانید با سود مکفی خارج شوید
-با ختراک با سود خداحافظی میکنید بعضی از شماها ولی با همان مقدار محدود جایزه بیش از شش ماه باید زندگی بکنید
-افت بیش از حد کاسپین روزهای قبل الان صف خرید تا این لحظه
-
برای داخلی سازی تجهیزات صنایع پتروشیمی:

دو شرکت بورسی تفاهم نامه ۶۰ میلیون یورویی امضاء کردند

دو شرکت بورسی تفاهم نامه داخلی سازی تجهیزات صنایع پتروشیمی به ارزش ۶۰ میلیون یورو با شرکت مهندسی و ساختمان صنایع نفت کردند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، صبح امروز تفاهم نامه داخلی سازی تجهیزات صنایع پتروشیمی به ارزش 60 میلیون یورو در حضور وزیر صنعت و بین شرکت مهندسی و ساختمان صنایع نفت ( اویک) و دو شرکت‌ بورسی ماشین سازی اراک و آذرآب امضا شد.

براساس این گزارش، هنوز جزییات این رویداد اعلام نشده و انتظار می رود به دلیل اهمیت موضوع ، نماد این دو نماد بورسی متوقتا" بسته شود تا مدیران آن توضیحاتی به سهامداران و سازمان بورس بدهند.

این درحالی است که عباس قاسمی دادستان اراک به فارس گفت: در جریان اعتراضات اخیر کارگران آذرآب که به درگیری با نیروهای پلیس منجر شد، ۲۱ کارگر بازداشت شدند. بستن ریل و ایجاد وقفه در حرکت قطار کار ناشایستی است که متاسفانه کارگران روز گذشته اقدام به این کار کردند. مسئولان استان در حال پیگیری مسائل شرکت آذرآب و هپکو هستند و انتظار داریم کارگران سعه صدر داشته باشند و مطالبات را از مسیر قانونی پیگیری کنند.

انتهای پیام


-بیمه دانا بیمه اسیا صف خرید تا این لحظه روند را روزهای اینده پیگیری کنید
-حسی قوی میگه هنوز یک اصلاح قیمت کوچولو زیر پوست بازار دیده میشه وبازار 20الی30 درصد اصلاح قیمت شده ولی 10 درصد نه در همه نمادها ولی در تعدادی از نمادها باید اصلاح قیمت صورت بگیرد
-
نماینده مجلس:

سهامداران تازه وارد مراقب بورس بازان باشند / خالی شدن حباب برخی سهام

نماینده مجلس گفت: سقوط شاخص به معنای خالی شدن حباب برخی سهام بوده و بورس ظرفیت‌های بسیاری دارد و سهامداران تازه وارد مراقب بورس بازان باشند .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، علی اکبر کریمی درباره ریزش های روزهای قبل شاخص بورس به خانه ملت گفت: اگرچه سقوط شاخص به معنای خالی شدن حباب قیمتی برخی سهام است اما بازارسرمایه ظرفیت‌های بسیاری برای سرمایه‌گذاری دارد و روز به روز بر ارزش آن افزوده شده و رشد می‌یابد.

وی افزود: بورس یکی از مطمئن‌ترین بازارها برای جذب سرمایه‌های خُرد است و سهامداران حقیقی به دلیل رشد بادکنکی برخی سهام‌، وسوسه شده و به جای اینکه خرید سبدی از سهام ، تمام سرمایه را بر روی سهام شرکت‌های خاص سرمایه گذاری می‌کنند. این رفتار ابزاری در دست بورس‌بازان شده و ضرر سهامداران خُرد را به دنبال خواهد داشت. زیرا بورس‌بازان حرفه‌ای به خوبی از شرایط آگاه بوده و به موقع برای خرید سهام ورود کرده و به هنگام خارج می‌شود.

این نماینده مجلس ادامه داد : سهامداران غیرحرفه‌ای باید در صندوق‌های سرمایه‌ای که سبد کاملی از سهام است، سرمایه‌گذاری کنند تا از یک سو ریسک ضرر و زیان کاهش یابد و از سوی دیگر مدیریت سهام در اختیار فردی حرفه‌ای باشد.

کریمی با بیان اینکه باید بستر لازم برای حضور گسترده همه آحاد جامعه در بازارسرمایه فراهم شود، افزود: سهامداران خرد نباید شخصا وارد بورس شوند بلکه باید از ظرفیت تشکل‌های حرفه‌ای که می‌توانند منافع را حفظ کرده و سودی بالاتر از بازار پول و نظام بانکی برای آنها فراهم کند، استفاده کنند تا حضور آنها در بورس تداوم داشته باشد.

انتهای پیام
-
بزرگترین بانک سرمایه گذاری جهان اعلام کرد:

پیش بینی تکرار روند کاملا صعودی طلا تا پایان سال میلادی

بزرگترین بانک سرمایه گذاری جهان پیش بینی کرد قیمت هر اونس طلا تا پایان سال میلادی بار دیگر روند کاملا صعودی خواهد داشت .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، بانک کانادایی سی آی بی سی اعلام کرد: با توجه به در پیش بودن فصل تقاضای فزاینده طلا، قیمت این فلز گرانبها تا پایان سال جاری بار دیگر روند کاملا صعودی خواهد داشت و قیمت طلا تا دو سال آینده در محدوده حمایتی ۱۶۰۰ دلاری تثبیت خواهد شد.

کاهش رشد اقتصادی جهان، سیاست های انبساطی پولی و کاهش نرخ بهره فدرال رزرو آمریکا، موجب افزایش چشمگیر تقاضا برای طلا طی ماه های آینده خواهد شد. نرخ بهره واقعی در آمریکا هم اکنون به کمتر از دو درصد رسیده و این مساله تقاضا برای طلا را افزایش داده است. بنابراین میانگین قیمت هر اونس طلا در سه ماه پایانی سال جاری به ۱۵۰۰ دلار خواهد رسید. این رقم در گزارش قبلی بانک سی آی بی سی ، ۱۴۲۵ دلار اعلام شده بود.

پیش بینی می شود قیمت هر اونس طلا سال آینده از مرز ۱۶۰۰ دلار فراتر رود و  قیمت هر اونس نقره در سه ماه پایانی به ۱۸ دلار خواهد رسید. این رقم در گزارش قبلی ۱۶.۲۵ دلار اعلام شده بود. قیمت نقره تا دو سال آینده نیز بالاتر از ۱۹ دلار خواهد بود.

انتهای پیام


-ساعت12/20 دقیقه تا فردا خدا نگه دار
-
-
-
-
-
-
-
-
-


سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-فملی فولاد روند صبح تا این لحظه مثبت
-فروش فله ای سهام بد وخوب با هم وفردایی نه چندان دور در صف خرید باید قرار بگیرید
-فخوز هم تا این لحظه مثبت است
-صف فروش یک پارچه در گروه دارویی......نم نم دکوثر تا این لحظه متعادل شده است
-دیشب در کانال هم توضیح دادم tsetmcبرترین عرضه را نگاه می کنید هر گاه صف های فروش میلیونی MMMMMMMمحو شدزمان خرید فرا رسیده است......فعلا فقط نظارت
-تا این لحظه نمادهای خپارس-خودرو متعادل شده اند
-صف های فروش در گروه انبوه سازی نیز سنگین است تا این لحظه
-یا دهمان جمله خودم می افتم ماه قبل چند بار تکرار کردمزیر پوست بازاراصلاح قیمتی مشاهده میشود.....پلن معاملاتی گوشزد میکرد مقدار قابل توجهی نقدینگی اماده نگه دار......برادر من صبر میکنیم ته چاه یوسف را از چاه در می اوریم
-افرین به خپارس صف خرید سنگین تا این لحظه
-افرین به خبهمن 1919ریال مثبت در بازار ریزشی خبهمن کمترین افت را داشت
-گروه خودرویی در حال متعادل شدن ومقداری هم مثبت البته اخر وقت ملاک نتیجه خواهد بود
-گروه کانه های فلزی کچاد -کگل -ومعادن هم تا این لحظه مثبت
-اما باید صبر کنید تمام صف های فروش بازار جمع شود
-ما فروشنده هیچ سهمی نیستیم چون این 20 درصد نزول دوباره رشد خواهد کرد
-گروه حمل ونقل هم صفهای فروش قابل توجه داردباید جمع شود

-بهترین روند را کشف میکنیم مکانیزم عرضه وتقاضا عادلانه ناگهان یک عرضه کننده عمده می اید ختراک ویا سهم مشابه را صف فروش میکند

ناظر هم صرفا نظاره گر است ولی وای به روزی که سهمی چند ریال بخواهد رشد بکند.....؟؟؟؟؟؟؟


-جمع کردن صفهای فروش در محدوده شاخص 300 هزار واحد اشتباه است بگذارند شاخص کل تا محدوده 280 هزارواحد افت بکند کلا صفهای فروش واقعی تخلیه بشود بعد دوباره با سرعت بازار رشد میکند اما اماتورها گوشمالی درستی می بینند
-رییس جمهور محترم لطف کنند خواهش میکنیم در مو.رد بازار سرمایه  صحبت نکنند وبه امورات دیگر مثلا مسکن اجتماعی بپردازند
-چند گروه امروز صف فروش جمع شد و.روزهای اینده بقیه گروها مثل دارویی انبوه سازی حمل ونقل وبقیه به تعادل خواهند رسید
-دیروز اخر وقت نام پست بالا را ولساپا حجم معاملات بالا درج کردیم امروز این نماد مثبت بود دیروز اواخر وقت مشخص بود امروز ولساپا بسوی مثبت خواهد رفت
- مبلغ 237 هزار تومان فلان سهم را در حال کشیک بودیم بخریم زنگ تلفن امروز دومورد بود یکی از مشهد یکی از شهرستان رشته کار از دست دررفت مجبور به گران خریدن شدیم.....تورا جان هرکی دوست داری زنگ نزن
-

حداکثر قیمت ۱۴ محصول لبنی تعیین شد/ کنترل بهای ۷ کالای اساسی

حداکثر قیمت شیر خام و ۱۴ فرآورده‌های لبنی تعیین شد و ستاد تنظیم بازار دستور کنترل قیمت ۷ کالای اساسی و مصرفی را صادر کرد .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، علیرضا رستمی مدیرکل نظارت بر محصولات کشاورزی و موادغذایی سازمان حمایت مصرف‌کنندگان گفت: حداکثر قیمت کیفی‌ترین شیر خام و ۱۴ فرآورده‌های لبنی تعیین و ابلاغ شده و پیگیری ها از شرکت های دامداری که قیمت ها را رعایت نکرده باشند در جریان بوده و چند پرونده تخلف ه مراجع تعزیری ارسال شده است .

براساس این گزارش، همچنین ستاد تنظیم بازار به وزارت جهادکشاورزی، شرکت بازرگانی دولتی ایران و سازمان حمایت ، دستور کنترل قیمت ۷ کالای اساسی و مصرفی را داد و اعلام کرد: با توجه به روند تغییر قیمت سطح بازار سازمان حمایت مبنی بر افزایش قیمت جوجه یک روزه، شیر پاکتی استریل، برنج پاکستانی، شکر، تخم‌مرغ، ذرت خارجی و خیار ، مقرر شد ضمن بررسی علل افزایش قیمت این محصولات اقدامات لازم از سوی دستگاه‌های ذی‌ربط از جمله اقدامات نظارتی و عرضه کالا تا رسیدن بازار به تعادل انجام و نتیجه آن به کارگروه تنظیم بازار ارائه شود.

انتهای پیام


-ارفع من بعد افزایش سرمایه بیرون امدم حجم سنگین داشتم با 4 درصد ضرر اصلا ضرر حساب نمیشود من در بازار نزولی شروع به جابجایی حساب شده میکنم ونهایتا ضرر را دهها بار مهار کرده ام همین ارفع بزرگترین خدمت را به من کرده است سهمی محکم با ورود وخروج بموقع جلوی ضرر را گرفته مهم زمان خروج ورود است

-برای پخش -ختراک -مادیرا هم سناریو داریم.......یعنی توی بازار نزولی......به جنگ ریزش میرویم....این بخشی از پلن معاملاتی است

امروز حق تقدم پخش خریدم پله اول.....برادر من وقتی زنگ میزنی من ذهنم  از کشیک دادن سهم پرت میشود همین حق پخش امروز280ریال بالا وپایین داشته است کم رقمی نیست.......


-کل داستان بورس در دو کلمه خلاصه میشود مهار ضرر
-چون سودگیری کار سختی نیست
-تا فردا خدا نگه دار

-وقتی در بازار بشدت نزولی یک سهمی نزول میکند ودرجا میزند شما محکوم به صبر هستید ویا باید مدام در پله های کمتر به روش پله نزولی بخرید

ولی وقتی سهمی  با حق تقدم هر دو نزول میکنند شما با گزینه های انتخابی مختلف ومتفاوتی روبرو هستید ونهایتا اگر حرفه ای باشید براحتی ضرر را مهار وحتی باسود مکفی خارج خواهید شداین روزهای کوتاه تلخ روزهای شادی هم درپی خواهد داشت انشا الله


-مهار ضرر درابان ماه....... فرقی نمیکند 10و20و25 درصد تمرین کنید تمرین وتوکل به خدا


سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-تا بازار بورس از صف های فروش تخلیه نشده است نباید اقدام به خرید کرد
-علایم صعود از بین رفتن صف های فروش وحداقل تشکیل 20 الی 30 نماد د ارای صف خرید است
-گروه بانک متعادل ومقداری هم مثبت تا این لحظه فقط بانک دی مقداری صف فروش دارد
-نماد سرچشمه امروز باز گشایی میشود این سهم طرفداران زیادی دارد قبلا هم کشف روند شده است  اگر در کف معتبر عرضه شد مناسب خرید است ودر سقف قیمت خرید بی منطق خواهد بود درج مطلب امروز 98/07/28
-اول صبح هم عرض کردم بازار باید از صفهای فروش تخلیه شود
-
دبیر انجمن سیمان اعلام کرد :

پیش بینی رونق و توسعه ویژه صنعت سیمان و آمار صادرات نیمه اول سال

دبیر انجمن سیمان با اعلام صادرات۶.۶ میلیون سیمان و کلینکر در نیمه اول و ارزآوری حدود۳۰ و ۱۸ دلاری هر تن ، پیش بینی کرد این صنعت بورسی در سال جاری رونق و توسعه ویژه ای داشته باشد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، عبدالرضا شیخان با اشاره به صادرات سیمان و ارز آوری این کالا طی نیمه اول سال جاری به باشگاه خبرنگاران جوان  گفت: در ۶ ماه اول ،صادرات کلینکر ۳ میلیون و ۷۸۵ هزار تن و صادرات سیمان ۲ میلیون و ۸۵۸ هزار تن و در مجموع ۶ میلیون و ۶۴۳ هزار تن بود .

وی با اشاره به افزایش ۴.۸ درصد تولید سیمان در ۵ ماه نخست نسبت به مدت مشابه سال گذشته ، ادامه داد :حمل و نقل یکی از اصلی‌ترین مشکلات این صنعت بوده و مدتی است کرایه حمل و نقل داخلی و دریایی افزایش یافته و رقابت بین کشورهای صادرکننده سیمان را نیز از بین برده است.

این مقام مسئول افزود: با توجه به اینکه سیمان محصولی حجیم و کم ارزش بوده و از طرفی دیگر کالای تجاری نیست ، دولت باید برای حمل دریایی ، یارانه ایی تخصیص دهد. با این حال کمبودی در تولید سیمان نبوده و امکان توان تولید هر میزان نیاز کشور وجود دارد و پیش‌بینی می‌شود صنعت سیمان در سال جاری رونق و توسعه ویژه ای داشته باشد و اگر کارخانه‌ها با ظرفیت ۶۰ تا ۶۵ نفری نیروی انسانی به فعالیت ادامه دهند قیمت‌ها روند اصلاحی به خود خواهد دید.

به گفته شیخان ، ارزآوری صادرات هر تن سیمان و کلینکر حدود ۳۰ و ۱۸ دلار ارزآوری بوده و بسته به ارسال محصول از مرزهای مختلف ممکن است این رقم بیشتر هم باشد .

انتهای پیام


-در این بازار سراسر اصلاح قیمت ختراک همچنان صف خرید است
-دارم به این موضوع فکر میکنم من قبلا دست قرمز بازار را خوانده بودم ومقدار قابل توجهی همیشه نقد دارم از این دست ریزش ها هم بسیار دیده ام وگذشت زمان به نفع سهامداران صبور تمام خواهد شد اما.......تازه وارد ها راه سختی پیش رو دارند
-بازار تعریف جدیدی دارداین اصلاح قیمت نشان میدهد مسولان دوست ندارند نقدینگی در بورس بشدت رشد بکند روند فعلی بورس یک نوع عملیات مهارسازی نقدینگی محسوب میشود
-ختراک ما چکاپا را موقتا شکست دادچکاپا الان صف فروش تا این لحظه.....چکاپا پتانسیل بسیار قوی برای رشد دارد ولی بازار تعیین کننده عرضه وتقاضا حکم اول واخر را صادر می کند شاید من هم روزی چکاپا بخرم ولی زمانش نامعلوم است
-من فقط سهم در سود را خواهم فروخت وهیچ سهم در ضرر را نخواهم فروخت چون در کف بسیار پایین به وقت نامشخص پله های بعدی را خواهم خرید ......ویا سهم وحق تقدم را جابجا خواهم کرد.....دقیقا با سناریو خاص هر سهم جلو میروم.....از نگاه من هر سهمی نهایتا محکوم به شکست است
-دقیقا اگر کسی از پلن معاملاتی خاص منظم خود پیروی کند بلند مدت پیروز میدان است
-حسا د ت وبغض عقب ماندگان از رشد زیبای بورس چنین وضعی را پایدار کرده است
-تا این لحظه بسویچ مثبت وصف خرید سهم انگار طلسم شده فقط برای رشد
-فاذر تا این لحظه مقداری صف خرید دارد
-ولساپا تا این لحظه 61 میلیون سهم معامله شده است
-صفهای فروش همچنان پابرجا است امیدواریم در ایندهای نزدیک جمع بشود
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-


سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-التماس نکن نه هیچی نمیفروشم
-ای عشق من ختراک من
-آه مادیرای من کجاست؟؟؟؟ رفته استراحت
-جان کلام یک کلام بازار هفته اینده مثبت است.....هفته اینده نمادها سه قسمت میشوند1-تعدادی رشد می کنند2-تعدادی درجا میزنند 3-وتعدادی هنوز باید اصلاح قیمت کنند
-ذوب چه زیبا ذوب میشود ذوب شو
-الان فولاد وفملی به حمایت از بازار برخاستند
-بسویچ تاریخ را شکست داد وخود شکست نخورده تا این لحظه
-اصلاح قیمت عمیق د ر گروه داروچون  همه می خواهند در سود مکفی خارج شوند
-اگر تماس تلفنی وتلگرامی با حقیر ادامه داشته باشد هم سایت هم کانال را تعطیل می کنم.....اجازه دهید در ارامش چهار خط دست وپاشکسته بنویسیم
-فشار فروش امروز به حداقل میرسد
-کچاد-کگل هم به داد شاخص کل رسیدند تا این لحظه
-نماد خودرو اندکی مثبت تا این لحظه
-حواست جمع باشه گروه خودرویی بعضی از سهم ها هنوز جای اصلاح قیمت دارند
-تجربه ثابت کرد در کار بورسی وکسب سود روی سایت وکانال وخرید گروهی یک درصد هم نباید حساب ویژه باز کرد اتفاقات این چند روز ثابت کرد امواج مکزیکی بورس تابع کانال های 60 هزار نفره هم نیست....برنده بازار کسی است که روانشناسی قوی در بازار بورس داشته باشد
-سهم های بی صاحب وسهم های باصاحب را شناسایی کنید در این مقطع زمانی
-وغدیر وبانک وصندو وامید هم از شاخص کل حمایت کردندیعنی اکثر حقوقی های بازار وارد میدان شدند پس فروشنده ها کی هستند....خوب معلومه اماتورها
-افرین به شبندر مقداری هم صف خرید دارد
-رتاپ از محدوده 3850ریال حمایت شد الان 4085 ریال......حمایت اول همان 3700ریال است مقاومت اول 4500ومقاومت دوم 5000ریال
-بیشتر صفهای فروش در حال جمع شدن  است مقداری صف فروش محدود در نمادهای کناره اوایل هفته اینده جمع خواهد شد
-گروه دارو تا این لحظه با استقبال کمی روبروست وصفهای فروش شاید هفته اینده جمع شوند البته امیدواریم اخروقت جمع بشود.... هر احتمالی ممکن است
-هفته اینده بازار سبزی خواهیم داشت ولی در بلند مدت باز هم از این شوکهای منفی خواهیم داشت
-بازار با حمایت نمادهای رند میلیاردی با حمایت حقوقی ها مثبت است ولی زیر پوست بازار هنوز در انبوه نمادهای کناره اصلاح قیمت به پایان نرسیده است
-کلا هر کس این کار را کرد ونقدینگی را موقتا از بورس فراری داد اشتباهی بزرگ مرتکب شد تا اعتماد به بورس برگردد یک دوماهی وقت لازم است
-روند تا اطلاع ثانوی اصلاحی است باید صبر کنیدصفهای فروش جمع شود
-

ایران خودرو فروش اعتباری ۴ محصول پرطرفدار را برای امروز اعلام کرد

ایران خودرو در راستای تنظیم قیمت خودروها در بازار، طرح فروش اعتباری ۴ محصول پرطرفدار را از ساعت ۱۱ صبح امروز با موعد تحویل ۳۰ روزه آغاز می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، ایران خودرو در راستای تنظیم قیمت خودروها در بازار، طرح فروش اعتباری دنا پلاس، پژو 405 SLX ، پژو پارس سال و پژو 206 صندوقدار را از ساعت 11 صبح چهارشنبه 24 مهر با موعد تحویل 30 روزه آغاز می کند که امکان ثبت نام تا تکمیل ظرفیت فعال خواهد بود.

انتهای پیام


-ومعادن هم وارد میدان شده واز شاخص کل حمایت میکند
-تا هفته اینده خدا نگهدار
-
-


سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-ختراک تا این لحظه عرضه ای درکار نیست
-نماد پخش قیمت بازگشایی 9480ریال .......چند روزی صبر کنید کف اصلی مشخص شود درج مطلب امروز 98/07/23
-یک محاسبه نماد مادیرا الان متعادل بعداز افزایش سرمایه در قیمت بازگشایی ناظر با تقاضا روبرو خواهد شد تمام توضیحات ما در همه نماد ها صرفا نظر ودیدگاه شخصی است خرید فقط با مستندات کدال درج مطلب امروز 98/07/23
-زمانی دچار ضرر میشوی که 1-همگام با اماتور ها 2-همگام با هیجان 3-همگام با شاخص ساز ها همراه میشوی زمانی که از اینها فاصله داری دچار هیچ ضرری نمیشوی چون پلن معاملاتی داری
-
چهارشنبه آینده در فرابورس :

زمان عرضه اولیه پانزدهمین شرکت با ۲۵ درصد مشخص شد + مشخصات

زمان قطعی عرضه اولیه پانزدهمین شرکت جدید سال مشخص و مقرر شد ۲۵ درصد از سهام سرمایه گذاری آوای نوین چهارشنبه آینده در فرابورس واگذار شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، ورود شرکت های جدید به بازار سهام ادامه دار شد و بعد از ورود شرکت توزیع داروپخش در دو روز قبل ، نوبت به سرمایه گذاری آوای نوین رسید .

براین اساس مقرر شده ، چهارشنبه آینده اول آبان ، 25 درصد از سهام "وآوا" شامل 150 میلیون سهم با محدوده قیمتی 210 تا 216 تومانی هر سهم و سهمیه 250 سهمی هر فرد حقیقی و حقوقی در بازار دوم فرابورس عرضه اولیه شود .

سرمایه این شرکت وابسته به سازمان اقتصادی کوثر و دارای 11 نیروی انسانی، طی سه مرحله افزایش سرمایه به 60 میلیارد تومان رسیده  و شرکت متعهد شده حداکثر شش ماه بعد از عرضه اولیه ، سرمایه اسمی را به 100 میلیارد تومان برساند.

براساس این گزارش، طی سال جاری سهام شرکت های سرمایه گذاری صدر تامین، کشت و صنعت شریف آباد، ژلاتین کپسول، پلی پروپیلن جم ، سیمرغ، دارویی ره آورد تامین، پتروشیمی نوری، پخش هجرت، غلتک سازان سپاهان، جنرال مکانیک، نیلی صنعت کرمان و توسعه مولد نیروگاهی جهرم ، فولاد سپید فراب کویر و توزیع داروپخش عرضه اولیه شده ، سرمایه گذاری آوای نوین پانزدهمین شرکت جدید بشمار می رود.

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر به این لینک این مراجعه شود.

انتهای پیام


-زیر پوست بازار اصلاح قیمتی مشاهده میشود را روزهای قبل گفتیم قصه همین است که امروز می بینید
-بازار نزولی دوباره بالا خواهد رفت......متضرر سنگین این بازی ها 95 درصد انهایی هستند که کوتاه مدت کار می کنند اگر سهامداری بلند مدت ودر پنج الی شش پله خرید کند قطعا در کمترین پله خرید سود خوبی خواهد برد
- 1-سرمایه درگیر با افزایش سرمایه ها 2- خریدهای چند پله ای 3- حفظ نقد ینگی قابل توجه همیشه4- این بازار تسلیم همین سه وضعیت خواهد شد.....دهها بار ما این اسب نزولی وحشی را رام کرده ایم.....

-ماخاذین را در محدوده 1800 ریال کشف روند کرده بودیم  در نگاه ماخاذین 2700ریال سقف بود وما در محدوده 2730ریال خارج شدیم اما بازار از مسافرت سیاسی نیویورک حمایت کرد وخاذین تا 3400ریال هم رشد کرد الان خاذین 2527ریال صف فروش است....دقیقا

تشخیص ما ان موقع درست بود ولی زدند زیر بازار وشاخص کل بعلت مسافرت سیاسی نیویورک 20 هزار واحد شاخص رشد کرد

والان همان 20 هزار واحد در حال تخلیه است و10 هزارواحد هم طمع اماتورها را رویش بگذاریم میشود 30 هزار واحد اصلاح قیمت


-این سایت شکلکهای مناسبی نداردمن مجبورم خونسردی وارام بودن خودم را با شکلک خنده نشان بدهم.....

-یک معضل فنی داره بازار از نگاه ناظر تا اخر سال شاید بیش از 40 الی 50 افزایش سرمایه پیش رو باشد ودر بازار مثبت بعد بازگشایی مخصوصا در افزایش سرمایه های با درصد بالا قیمت پایین فروشنده کم است لذا بازارماست چکیده باید بازار دوغ بشود همین که الان می بینید

افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی دارایی ها در راه است


-اما موضوعی که بزرگان بورس از ان غافل هستند بوجود امدن چنین بازار نزولی سهامداران جدید را دلسرد خواهد کرد واز بازار بیرون خواهند رفت یعنی نباید بی علت شاخص کل را 20 الی 30 هزار واحد بسمت بالا پرتاب می کردند
-طلا فروش نقره فروش صراف گوسفند فروش فعال بورسی مثل ما اگر سرمایه مان در بورس 10 درصد بالا وپایین میشود به این وضعیت عادت داریم اما تازه وارد یک سونامی روی سر خوداحساس میکند

-این مطلب را دیروز ما در پست قبلی نوشتیم


قسمتی از این رشد دایناسوری شاخص کل مربوط به سفر نیویورک میشود وقسمت دوم هیجان خرید دایناسوری اماتور ها در سه ماه گذشته

لذا این اصلاح قیمت طبیعی است دنبال مقصر نگردید مقصر اگر در تله ای گرفتار شدید خودتان هستید چند بار ما گفته ایم شاخص مثبت است ولی زیرپوست بازار اصلاح قیمتی دیده میشود ودیدید چنین شد


-مدتی پیش یکی گفت ومعادن 1200 تومان اقا الان در قیمت امروزبیا میلیارد میلیارد ومعادن بخر
-با مادیرا می روم مجمع.....به من چه که بازار صعودی است یا نزولی است
-با ختراک هستیم تا اینده چه شود به من چه که بازار صعودی است ویا نزولی
-هزاربار گفتیم ورود اول به هر سهمی تستی 100 هزار تومان یعنی حداقل  خرید باشد پروفایل سایت دقیقا این مطلب را درج کردیم کو گوش شنوا؟؟؟؟؟
-چر الان مادیرا متعادل وبسوی مثبت گام برمی دارد؟؟؟؟؟؟
-زمان میبرد تا یک حرفه ای بشوی نگران نباش وبه تلاش خود ادامه بده
-بورس قصه وکلاف پیچیده ای است سعی کنید بیشتر تحقیق کنید
-فرض الان ما یک ریال هم درجیب نداریم اما در اینده وجه سنگینی از ختراک ازاد میشودبا همان وجه ختراک دقیقا مثل تمساح به بازار بورس حمله خواهیم کرد تمساح دهها بار حمله میکند شاید 9 بار نتیجه نگیرد ولی یک بار براحتی هدف را می بلعد......چند بار گفتم ارتش یک نفره در بورس تشکیل بدهیدچون مجبور به کشیدن وترسیم نقشه های درست میشوید
-تا فردا خدا نگه دار
-
-
-
-
-
-


سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-موج اصلاح قیمت ناگهانی است همانطور موج رشد نیز ناگهانی خواهدبود همیشه در بورس اصل غافلگیری مثبت ومنفی در حال اجرااست
-چند بار گفته ام چهار صفر شاخص کل اضافی است اگر بردارند موج ریزش ضعیف میشود چون اثر روانی اعداد محدود دیده میشود
-تا این لحظه فروشندگان در حال فروش وخریدران با احتیاط می خرند
-چرا نمی گوییم چی بخریم چون اما تورها میدان دار وهمه کاره هستند ومدام در حال فروش..... خوب فروش باید به حد صفر برسد وحمایتها مشخص شود تا روند ها در کف شناسایی شوند تا این لحظه روند اصلاحی است

-قسمتی از این رشد دایناسوری شاخص کل مربوط به سفر نیویورک میشود وقسمت دوم هیجان خرید دایناسوری اماتور ها در سه ماه گذشته

لذا این اصلاح قیمت طبیعی است دنبال مقصر نگردید مقصر اگر در تله ای گرفتار شدید خودتان هستید چند بار ما گفته ایم شاخص مثبت است ولی زیرپوست بازار اصلاح قیمتی دیده میشود ودیدید چنین شد


-بزرگ نما یی بعضی از تحلیل گران گنده پرانی یارو میگه ومعادن 1200 تومان خوب بگو بیا تمام سهم ما ل تو .... این نوع سیگنال ها مخرب است.....
-ما دیرا در بازار نزولی امروز حالش خیلی خوبه شندرغاز از این سهم داریم تا انجام کامل افزایش سرمایه هم فروشنده نیستیم اصلا نگاه نمی کنیم ده درصد رشد می کند ویا نزول وقتی تفکر بلند مدت باشد وخرید از هر سهمی در چند پله باشد ضرر معنا ومفهوم ندارد
-اگر 600 سهم نزول بکند ناظر گل وعزیز دنبال علت نمی گردد ولی اگر ختراک بخواهد رشد کندباید سرکوب شود.....
-این هم از بازگشایی های عجیب وغریب نوشته مجاز مسدود
-ساعت 10/40 دقیقه است هنوز پرتفو معاملات برخط رایان افزا پرتفو دیروز را نشان میدهد وتا این لحظه بروز رسانی نشده....به کی بگویی کی گوش میکند هیچکس
-شپنا بازگشایی میشود اول بسم الله نخرید صبر کنید چند روزی چند ساعتی تا کف معتبر کشف شود درج مطلب 98/07/22
-اطلاعيه: مشتريان گرامي پيرو اطلاعيه شرکت محترم سپرده گذاري، فايل مانده دارائي هاي مربوط به روز 98/07/21 (پرتفوي سپرده گذاري) با تاخير بروزرساني مي شود. لازم به ذکر است در صورت نديدن دارايي خود نيز مي توانيد اقدام به ارسال سفارش فروش نماييد.
-متن بالا را بخوانید.......یک مشکل نرم افزاری است ولی در مجموع مشکلاتی برای خریدار وفروشنده ایجاد می کند
-عملکرد خوب مادیرا تا این لحظه
-باور میکنید حتما هم باور میکنید شخص حقیر در مقابل این ریزش ها پوست کلفت شده ام چون برای هر سهم ریزشی یک سناریو می نویسم وبراحتی حس ضرر را از فکرم به بیرون پرت کرده ام
-سیگنال های کدالی ما دیرا میگوید ای جوان مادیرا را نگه دار نترس
-
مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی به بورس پرس خبر داد:

تاخیر در بروز رسانی پرتفوی سپرده گذاری سهامداران حل شد / علت تاخیر

مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی با اعلام علت تاخیر در بروز رسانی پرتفوی سپرده گذاری سهامداران از حل این مشکل و اصلاح اطلاعات خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، حسین فهیمی درباره تاخیر یک روزه در بروز رسانی پرتفوی دارایی های سرمایه گذاران توسط شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه به بورس پرس توضیح داد: این اختلال ناخواسته ناشی از تبعات عرضه اولیه دیروز ( مربوط به 10 درصد سهام شرکت توزیع دارو پخش و با رکورد جدید 926 هزار و 928 خریدار ) بود که منجر به افزایش فشار بر روی دیگر سامانه ها شد.

وی ادامه داد: با این حال از همان آغاز اختلال ، تلاش کارشناسان شرکت سپرده گذاری مرکزی برای اصلاح و رفع این مشکل آغاز شد و در حال حاضر هم پرتفوی همه سهامداران بروز شده و مشکلی در این زمینه نیست .

انتهای پیام


-در کل گروه خودرویی  در بازار ریزشی امروزخموتور-ختراک مثبت..... ما در گذشته این دوسهم را کشف روند کردیم
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-


سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
- شاخص کل با حمایت گروه فلزات اساسی گروه کانه های فلزی گروه بانک گروه خودروگروه فراورده های نفتی وگروه محصولات شیمیایی تا این لحظه6222واحد رقم مثبت را ثبت کرده است
-
در بازار دوم معاملات فرابورس :

سفارش گیری دو ساعته "دتوزیع" شروع شد / شرایط خرید ۶۰ میلیون سهم

زمان سفارش گیری و شرایط خرید ۶۰ میلیون سهم شرکت توزیع داروپخش در بازار دوم معاملات فرابورس اعلام شد .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، تا ساعتی دیگر 10 درصد سهام شرکت توزیع داروپخش در بازار دوم معاملات فرابورس عرضه اولیه می شود و قرار است 60 میلیون سهم با دامنه قیمت 2250 تا 2300 تومانی هرسهم و سهمیه حداکثر 150 سهمی هر سهامدار حقیقی و حقوقی واگذار شود .

در این رابطه مدیر عملیات بازار فرابورس زمان سفارش گیری و شرایط خرید سهام "دتوزیع" را به این شرح اعلام کرد:

1) دوره ثبت سفارش ازساعت 10 لغایت 12 است .

2) کلیه معامله گران برخط و غیر برخط به صورت همزمان طی دوره ثبت سفارش می‌توانند اقدام به ورود سفارش خرید کنند.

3) کلیه درخواست‌های خرید جهت ورود سفارش باید به قیمت محدود باشد.

4) دامنه قیمت در ثبت سفارش از 22،500 تا 23،000 ریال باشد.

5) حداکثر سهام قابل خریداری توسط هر شخص حقیقی و حقوقی تعداد 150 سهم است .

6) هر خریدار صرفا مجاز به ورود یک سفارش خرید در سامانه معاملاتی است .

7) سفارش‌های ثبت شده طی دوره ثبت سفارش قابل اصلاح یا حذف هستند. پس از پایان این دوره، ورود، حذف یا اصلاح سفارش مجاز نیست. کارگزاران باید راس ساعت 12 هرگونه دسترسی معامله گران برخط و غیربرخط را مسدود کنند.

8) ثبت سفارش با کد گروهی مجاز نیست.

9) مدیر عرضه شرکت کارگزاری صباتامین است .

10) متعهد خرید و سقف تعهد، شرکت کارگزاری صباتامین به میزان 50 درصد سهام قابل عرضه در روز عرضه اولیه است.

انتهای پیام


-گروه بیمه تا این لحظه در حال اصلاح قیمت واماده شدن برای صعودی دئیگر احتمالاهفته اینده
-ختراک امروز باز گشایی میشودقیمت پایانی 7985ریال درج مطلب امروز 98/07/21
-معمای پیچیده ختراک
-یک کیف پول کار درست تشکیل داده ختراک دمش گرم پاییز خزان را گرم کرد
-تصور اینکه فکر میکنی سهامدار حرفه ای شده ای از سرت بیرون کن چون بازار میتواند تفکرات سبد تورا بر هم بریزد
-اینجا محل بازی سخت ودشواری است در بورس ایران
-چکاپا صف فروش تا این لحظه......روندی اگر موقتا منفی شود هیچ کس نتواند اورا سد کند امیدوارم چکاپا دوباره رشد کند
- تحلیل گرانی را امروز می بینم با 60 هزار ممبر در بازار قرمز گیر کرده اند.....من قبلا به شما گفته بودم رمز موفقیت در بورس تشکیل یک ارتش یک نفره است.....به شیوه جنگ جهانی اول وموج مکزیکی یک بار بلند شوی پنج بار زمین میخوری اصلاحات قیمتی نامشهود امروز اینو میگه
-به نزول ها اشاره نمی کنم همیشه سهمی که 35 درصد  رشد کرده یحتمل 10 الی 15 درصد به عقب برمی گردد رتاپ از 370 رفت تا 500 ولی باید ته دیگ 400تومان را هم در ذهنت مجسم کنی

-در نگاه من حمایت رتاپ همان 370 تومان است ممکن است به این حمایت نزول نکند


-خاذین وقتی رفته تا 340 تومان طمع را کم کن نگاه کن الان 275 تومان است وحمایت شاید شاید 240 تومان..... اما ان حمایت اصلی همان 180 تومانی است که کشف روند کردیم
-ناظر احتمالا ختراک را 7985ریال اجازه باز گشایی خواهد داد اگر فشار تقاضا بالا باشد ممکن است 10 الی 20 درصد بالاتر باز گشایی شود
-شتوکا را رصد کنید  هر رصدی باید علت خرید داشته باشد به خودتان زحمت بدهید وکف سهم را کشف کنید درج مطلب امروز 98/07/21
-فرض ده نماد رند حجم سنگین شاخص کل را مثبت می کنند ولی زیر پوست بازار گفتم اصلاح قیمتی مشاهده میشود روزهای قبل گفتم....من میدانم دقیقا چه میگویم
-بازار بورس انچه مشاهده میشود بازی نمادهای رند میلیاردی با اعداد شاخص کل
-
سخنگوی اتحادیه صادرکنندگان فرآورده های نفتی:

قیمت گذاری خوراک پالایشگاه‌ها به نرخ شهریور برگشت

سخنگوی اتحادیه صادرکنندگان فرآورده های نفتی گفت: در پی انتقادات به شرکت ملی نفت درباره نوع قیمت گذاری خوراک پالایشگاه ها، نرخ خوراک به قیمت شهریور سال جاری بازگشته است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، حمید حسینی با بیان اینکه در پی انتقادات مطرح شده نسبت به شرکت ملی نفت درباره نوع قیمت گذاری خوراک پالایشگاه ها، اکنون نرخ خوراک به قیمت شهریور سال جاری بازگشته به مهر گفت: دیوز به دلیل انتشار خبر اصابت موشک به نفتکش ایرانی، قیمت نفت افزایش یافت. همین افزایش قیمت موجبات نگرانی افزایش مجدد قیمت خوراک پالایشگاه ها را فراهم کرده است.

وی افزود: انتظار از شرکت ملی نفت این بود که خوراک پالایشگاه را با نرخ تخفیف‌دار در اختیار پالایشگاه ها قرار دهد.بنزین و گازوییل در بورس انرژی بطور میانگین در هر تن ١٠٠ دلار زیر قیمت های جهانی فروخته می شود چرا که این منطقه کشش قیمت هایی طبق نرخ های بین المللی را ندارد.

این فعال حوزه فرآورده های نفتی با بیان اینکه شرکت ملی نفت در پایان دوره مالی پالایشگاه ها قیمت خوراک را اعلام می کرد، ادامه داد: نرخ خوراک پالایشگاهی داخلی معادل نرخی که با تخفیف به مشتریان در مقاصد مختلف خارجی تخصیص داده می شود، محاسبه نمی‌شود. چنین رویه‌ای موجب می‌شود تا حضور پالایشگرهای ایرانی در بازارهای بین‌المللی بسیار سخت شده و حتی در برخی موارد بازارهای صادراتی در آستانه از دست رفتن قرار بگیرند.

حسینی نرخ فوب خلیج فارس را رقمی گنگ دانست و گفت: قیمت گذاری خوراک باید به نحوی باشد که امکان رقابت با رقبای خارجی را داشته باشیم. چنانچه این شرکت نفت صادراتی را با تخفیف روانه مقاصد صادراتی می کند.

انتهای پیام


-تا فردا خدا نگه دار 


-


سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-سلام بازار سبز بورس
-امروز احتمالا دتوزیع هم عرضه اولیه صورت خواهد گرفت
-شروع بازار با احتیاط ولی مثبت است
-گروه دارویی امروز هم مقداری اصلاح قیمت در حال انجام است ولی فردا بسمت مثبت خواهد رفت
-منتظر بازگشابی ختراک باشید مهم قیمت بازگشایی در ج شده درtsetmcدر حال متوقف ده دقیقه قبل از باز گشایی است درج مطلب امروز 98/07/20
-مادیرا نگاهی بلند مدت بد نیست در حد 100 سهم فرض کنید عرضه اولیه است درج مطلب امروز 98/07/20
-
مدیرعامل سرمایه گذاری مدبران اقتصاد اعلام کرد:

پیش بینی بورس و چند توصیه به تازه واردان / دو صنعت مورد قبول ریسک گریزان

مدیرعامل سرمایه گذاری مدبران اقتصاد با پیش بینی شرایط کلی بازار سهام در نیمه دوم سال و چند توصیه به سرمایه گذاران جدید ، صنایع مورد قبول سرمایه گذاران ریسک گریز را معرفی کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، جواد عشقی نژاد با بیان اینکه خروج از سهام سودآور و تطبیق بازار با دستورالعمل های جدید از مهمترین دلایل کاهش شاخص بود ، درباره پیش بینی روند بازار در ۶ ماه دوم به سنا گفت: با توجه به ظرفیت های بازارسرمایه ، بورس در فصل پاییز و زمستان روندی مثبت همراه با تغییرات خواهد داشت اما سیر صعوی سهامی که بدون تحلیل بنیادی و گزارش های آماری مثبت، رشدی فراتر از ارزش ذاتی داشتند، متوقف خواهد شد که تأثیری نه چندان موثر در شاخص خواهد داشت .

وی افزود: شرایط فعلی بازار برای اصلاح سبد سهام و گرایش به سمت سهام دارای ظرفیت مناسب بوده و از موهبت های بازار کنونی ، وجود سهام ارزشمند است که می تواند در انتخاب های بعدی سرمایه گذاران جای گیرد. آن هم در شریطی که این گروه از شرکت ها با وجود P/E کم نتوانسته اند در نیمه نخست سال رشدی متناسب با ارزش ذاتی داشته باشند.

این مقام مسئول در زیرمجموعه هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس ادامه داد: درحالی سهام بنیادی، همچنان در وضعیت ایده آلی قرار دارند که توجه سهامداران به این صنایع می تواند زمینه ساز روند مثبت ۶ ماهه دوم باشد. در این میان مساله مهم ، کنترل حجم ورود نقدینگی به بازار است که با برخی تغییرات در دستورالعمل ها در حال اجرا است.

عشقی نژاد افزود: ورود سرمایه گذار جدید ، موجب  رونق بازار سرمایه شده و بی شک گرایش این سرمایه ها به صنایع بنیادی و پرظرفیت می تواند باعث ایجاد رونق و آغاز حرکت های جدید شاخص شود. بنابراین باید این سرمایه گذاران به درستی هدایت شوند. در این میان به سهامداران تازه وارد توصیه می شود به شدت از حرکت های هیجانی پرهیز کنند و ترجیحا از مشاوران امین استفاده کنند.

وی ادامه داد: همچنین این گروه ضمن اینکه باید از پیروی سایت های تبلیغاتی و فعالیت های مبتنی بر سفته بازی پرهیز کنند، بهتر است در ابتدا اقدام به سرمایه گذاری در صندوق ها و استفاده از خدمات شرکت های مشاوره سرمایه گذاری و سبدگردانی کنند و در مرحله بعد وارد سهام بنیادی شوند تا آسیب سرمایه گذاری هیجانی را متوجه سرمایه خود و دیگران نکنند.

عشقی نژاد در خصوص صنایع پیشرو بورسی در ۶ ماهه دوم سال نیز گفت: در ماه های باقی مانده از سال جاری بخشی از صنعت بانکداری و پتروشیمی می توانند صنایع مورد قبول سرمایه گذاران ریسک گریز باشد تا به بازه مورد انتظار خود برسند.

انتهای پیام


-ارامش سیا سی رشد 6700 واحدی شاخص تا این لحظه
-
توسط یک کارگزاری بررسی شد :

پیش بینی این هفته بورس و چند گروه بزرگ با تکیه بر چند عامل و احتیاط در معاملات

وضعیت این هفته بورس و چند گروه بزرگ با تکیه بر عواملی مانند قیمت نفت، مذاکرات تجاری چین و آمریکا، گزارش های عملکرد ۶ ماهه شرکت ها و احتیاط در خرید و فروش ها توسط یک کارگزاری پیش بینی شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، اولین روز کاری هفته جدید درحالی با شاخص 313 هزار و 49  واحدی بورس شروع می شود که کارگزاری آبان درباره روزهای گذشته و آینده اعلام کرد: بازار در هفته گذشته روند مثبتی را آغاز کرد و در ادامه به مسیر اصلاح افتاد و روزهای پایانی هفته را با روندی طاقت فرسا پشت سر گذاشت.

حواشی پیرامون بانک ملت فشار فروش را بر این نماد که به تازگی با رشد حدود 50 درصدی بازگشایی شده بود ، زیاد کرد و همین موضوع محرکی بود برای فشار بر دیگر گروه ها که از روزهای قبل نیز نشانه هایی از خستگی در روند معاملات آنها دیده می شد.

در بازارهای جهانی هم اخیرا" تنش های نفتی این بار گریبانگیر نفت کش ایرانی شده و رشد قیمت نفت را به دنبال داشت و نفت برنت که نیم نگاهی به مذاکرات تجاری و خوش بینی ها به مرز 60 دلار رسیده و در بازار فلزات نیز رشد نسبی قیمت ها رخ داد .

خبرها از مذاکرات تجاری چین و آمریکا همچنان ضد و نقیض است و دخیل شدن متغیرها به پیچیدگی این مذاکرات افزوده است. نقش بازارهای جهانی در وضعیت فعلی بازار داخلی بسیار حائز اهمیت است و با توجه به انعکاس بخش مهمی از انتظارات  تورمی در بازار سهام باید چشم به تغییرات مثبت در دیگر متغیرها از جمله بازارهای جهانی داشت.

در بازار سهام نیز  گزارش های عملکرد 6 ماهه آرام آرام می تواند در معاملات گروه های مختلف وضعیت متفاوتی را ایجاد کند. گروه فرآورده های نفتی که در رالی اخیر بازار را همراهی نکرده اخیرا و با گمانه زنی هایی مبنی بر انتشار گزارش های مناسب مورد توجه قرار گرفته اند.

در دیگر گروه های بزرگ نیز گزارش ها می تواند گمانه زنی ها در رابطه با ریزش های بیشتر را کم رنگ کند و به نظر می رسد شرکتهای با عملکرد مناسب می توانند تا حدودی خیال سهامداران در رابطه با افت گروه های بزرگ را راحت کنند. به نظر می رسد همچنان گروه های کالا محور در هر دو طرف هیجانات روندی منطقی را طی کنند و البته همانطور که گفته شد نیم نگاهی نیز به بازارهای جهانی داشته باشند.

بانکی ها هم که فشار زیادی را به بازار وارد کردند این هفته می توانند روندی بهتر داشته باشند و با توجه به جذابیت سطوح قیمتی در برخی از نمادها به نظر می رسد نمی توان انتظار تکرار روند هفته قبل را در این گروه داشت.

در گروه خودرو همچنان تجدید ارزیابی ها می تواند جذابیت ایجاد کرده و سطوح پایین قیمتی در برخی از خودروسازها در صورت عدم ارائه گزارش های نا امید کننده می تواند محرکی برای جذب نقدینگی باشد.

در دیگر گروه های بازار هم احتیاط در خرید و فروش ها در نزدیکی ارائه گزارش های عملکردی تا حدود زیادی افزایش خواهد داشت و همین موضوع روندی منفی را به نمادهای همراه با رشد نامتعارف تحمیل کرد که به نظر می رسد این روند منفی در برخی از این گروه ها و نمادها همچنان ادامه داشته باشد.

در رابطه با وضعیت کلی بازار نیز می توان گفت در صورت بازگشت شاخص از محدوده های حمایتی ، این بار سرعت رشد و فراگیری روند صعودی احتمالا از الگوی قبلی تبعیت نخواهد کرد و با انتشار گزارش های عملکردی ، توجه به وضعیت بنیادی نمادها می تواند رنگ بیشتری به خود بگیرد. لذا در صورت تمایل به حضور در بازار و سهامداری به نظر می رسد در انتخاب شرکت ها و صنایع نیاز به سخت گیری بیشتری خواهد بود.


-زیر پوست بازار گرچه امروزبازار مثبت است ولی یک اصلاح قیمت پنهان است
-بازار زوم کرده روی نماد شتران43میلیون تا این لحظه معامله شده و50 میلیون صف خرید تا الان
-فملی هم تا این لحظه 8 میلیون صف خرید
-شاخص چه از قبل وچه درا ینده مجموعا بیش از 5 بار فرض 5000واحد رشد و5000واحد افت بکند واین محدوده یعنی 300 هزار واحد تثبیت بشود یک خیز بسمت 340 هزار واحد خواهد داشت
-تا این لحظه بازار پایه خصدرا 3 درصد مثبت.......در واقع 3 درصد رشد روزانه کم نیست
-شسپا شروع رشد از 9000ریال الان11072 ریال هنوز نماد باز نشده بود چند بار ما در وضعیت متوقف در کل بازار اولین نفربودیم این روند را کشف کردیم......در ج مطلب امروز 98/07/20
-در یک بازه زمانی مشخص قدرت عمل ورشد شسپا بمراتب بیشتر از چکاپای کانال خاص خرید گروهی بود.....چکاپا از محدوده 7000 تا محدوده 8000ریال رشد کرده است.....البته من امیدوارم چکاپا هم رشد بکند منظور از مقایسه قدرت تشخیص صحیح ما بود کشف دقیق شسپا
-کچاد -کگل مقطعی تا این لحظه صف خرید گروه کانه ها فلزی امرو ز در مثبت سازی شاخص موثر بود
-
پیغام های ناظر بازار
عرضه اوليه سهام به روش ثبت سفارش در نماد (دتوزيع1) 98/7/20 12:07
به اطلاع مي رساند؛ پيرو اطلاعيه شماره 1539/الف/98 مورخ 1398/07/14 اين شرکت، فردا يكشنبه مورخ 1398/07/21 تعداد 60،000،000 سهم از سهام شرکت توزيع داروپخش (سهامي عام) براي اولين بار پس از پذيرش در بازار دوم فرابورس ايران در نماد (دتوزيع1) به روش ثبت سفارش، عرضه مي‌گردد. براي اطلاع از جزئيات بيشتر مي توانيد به اطلاعيه مذكور واقع در وب سايت رسمي شركت فرابورس ايران مراجعه فرمائيد. مدير عمليات بازار فرابورس ايران

-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-ریزش بازار همین امروز به پایان میرسد شاید شاخص منفی باشد ولی در بسیاری از نمادها تعادل قیمتی برقرار خواهد شد واحتمال مثبت شدن شاخص هم تا اخر وقت اگر حقوقی ها حمایت کنند وجود دارد
-درگروه فلزات اساسی صف فروشی در نمادهای رندمشاهده  نمیشود این یعنی هر لحظه احتمال مثبت شدن این گروه هست
-گروه کانه های فلزی هم متعادل است ریزرش بازار عمیق نیست
-نمادهای رند گروه سرمایه گذاری منفی ولی متعادل هست بازار بورس هفته اینده مثبت خواهد بود
-مشکل سر نشان دادن اعداد شاخص هست بجای حذف صفر های پول ملی صفر های شاخص را باید حذف کنند فرض سه صفر شاخص را حذف کنند بجای 4000واحد نزول نشان داده میشود 4 واحد نزول
-در گروه بانک هم صف فروش مشاهده نمیشود طب نزول همین امروز فروش خواهد کرد واز شنبه ارام ارام بازار مثبت خواهد شد
-جالبه بیمه ملت در بازار نزولی تا این لحظه صف خرید هست
-اماگروه دارو اکثرا صف فروش ونیازمند اصلاحات قیمتی
-صف های فروش گروه انبوه سازی نیز محدود است وشنبه ویا اخر وقت امروز جمع خواهد شد
-زمان گزاش های شش ماهه خودرویی ها فقط نظارت خرید ها را موکول کنید بعد از گزارش شش ماهه البته اگر اطلاعات کاملی از صورتهای مالی فلان سهم دارید خرید بلامانع است
-شاخص کل طی روزهای گذشته وامروز 16500 واحد میانگین تا این لحظه سقوط کرده است این نزول وصعودها در اینده نیز وجود خواهد داشت هم شوک منفی داریم هم شوک مثبت مجبورید مثلا 50 درنقد باشید و50 درصد سهام در کف بخرید نگاه به بازار تشریح پلن معاملاتی با وضع فقط امروز
-حتی یک سهم را نمی فروشیم بلکه در اینده با ورود های دقیق در پله های نزولی با قدرت خداوند به عقلی که به انسان داده با سود خارج خواهیم شد
-تکرار مکررات بی فایده است رتاپ را کنترل کنید حمایت اول 4000ریال است مقاومت اول 5000ریال سری قبل از محدوده 3700ریال کشف روند کردیم تا محدوده 5000ریال رشد کرد درج مطلب امروز 98/07/17
-از مهر سال 1395 تا الان مدام داری تو بازار سرمایه سود میبری فرض یک ماه هم سود نبر
-شسپا صف خرید است کشف روند توسط ما یک ماه قبل زمانی که متوقف بود فرصت ورود هم بی نهایت باز بوده است
-خبهمن  در مقابل ریزش مستحکم ظاهر شد گویا سهم  ریال به ریال صعودی وبدور از هیجان......های کاذب بازار
-شسپا زمانی که متوقف بود ما سناریو نویسی کردیم وپیش بینی کردیم در بلند مدت حامی شاخص کل خواهد بود شسپا باز شد چند روزی درجا زد به کف حمایتی معتبر که رسید شروع به رشد کرد سوژه بعدی حامی شاخص کل شپنا خواهد بود ولی یادتان باشد باید به حمایت معتبر بخورد بعد رشد کند درسقف خریدن اشتباه است است با یک کاربر که مسلط به نمودار تکنیکی است در مورد شپنا مشورت کنید درج مطلب امروز 98/07/17
-شسپا برابر با چکاپای کانال چرچیل  تا اینجا رشد کرده است من یک نفر چرچیل با یک کانال 67هزار نفره....
-

تحلیل خواجه نصیری از ورود نقدینگی به بورس / درخواست از بانک مرکزی و سازمان

مدیرعامل تامین سرمایه تمدن با اشاره به نتایج مثبت ورود نقدینگی های جدید به بورس ، درخواست هایی از بانک مرکزی ، سازمان بورس و وزارتخانه ها مطرح کرد .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، محمود خواجه نصیری با بیان اینکه بازار سرمایه در ۶ ماهه نخست سال به واسطه ورود سرمایه‌گذاران ،تعداد کدهای معاملاتی ایجاد شده و نقدینگی جذب شده، رکوردهای خوبی را پشت سر گذاشته، گفت: برآیند تمام این موارد از ایجاد یک فرصت بی نظیر حکایت دارد که می تواند راهکار مناسبی برای حل یکی از مسائل اصلی باشد که  فضای کلی اقتصاد با آن دست به گریبان است.

وی افزود: در حال حاضر کشور با رشد نقدینگی فزاینده روبرو است و پیرو آن بررسی این میزان نقدینگی سرگردان موجود در دست مردم از دو منظر اهمیت دارد. طی یکسال اخیر با شوک ارزی که در اقتصاد ایجاد شد، تمایل مردم به سرمایه گذاری هوشمندانه افزایش یافت و در پی آن همواره تلاش می کردند تا فضایی را برای سرمایه گذاری بیابند که بتوانند به نوعی قدرت خرید را نسبت به شرایط تورمی و سایر مسائل مرتبط با آن افزایش داده و به نوعی این نوسان را پوشش دهند.  

این مقام مسئول ادامه داد: وجود چنین فضایی منجر به بروز حرکت هایی در بازارهای رقیب مانند ارز، سکه و حتی مسکن شد و در نهایت حاصلی جز کاهش قدرت خرید و افزایش فشار اقتصادی به معیشت مردم را به همراه نداشت. این حجم نقدینگی اما در نهایت مسیری را پیدا کرد که به بازار سرمایه منتهی می شد.

نقش بازار سرمایه در تبدیل اثر مخرب نقدینگی به سازنده

خواجه نصیری گفت: اگرچه هنوز هم نمی توان مدعی شد نقش کنونی به مثابه همان نقشی است که بازار سرمایه در کشورهای پیشرفته بازی می‌کند اما در شرایط فعلی و با در نظر داشتن  رویکردی که نسبت به بازار سرمایه وجود دارد، این جایگاه قطع به یقین فرصتی بی‌نظیر است که توانسته اثر مخرب نقدینگی را به یک اثر سازنده تبدیل کند.

وی تاکید کرد: نکته اساسی آن است که ورود این حجم نقدینگی به سمت بازار سرمایه و هدایت آن به سمت تولید بر خلاف سایر بازارها که زمینه افزایش سطح عمومی قیمت‌ها، رشد تورم و کاهش قدرت اقتصادی مردم را به همراه داشته، می تواند علاوه بر اشتغالزایی نتایج مثبتی را به همراه داشته باشد. اتکا فوق العاده سیستم اقتصادی به بازار پول باعث شده کمی و کاستی سیستم پولی و مدیریت بانک‌ها در وضعیت اقتصاد و معیشتی مردم نمایان باشد. اما بازار سرمایه اساسا جایگاهی است که می توان در آن به گونه ای عمل کرد که علاوه بر کسب سود توسط مردم زمینه شفافیت درآمد و عملکرد مالیاتی مهیا شود.

مدیرعامل تامین سرمایه تمدن گفتت: بنابراین در شرایط کنونی اقتصادی تنها یک راه‌حل وجود دارد که می تواند علاوه بر حل مشکل نقدینگی منجر به رشد اشتغال زایی و افزایش ثروت مردم شود و آن حضور در بازار سرمایه است. به عبارت دیگر بازار سرمایه تنها جایگاهی است که می تواند منافع مردم، اقتصاد و تولید را یک جا جمع کند. به نظر می رسد فرصت کنونی ایجاد شده در بازار سرمایه فرصت بی بدیلی است و کلیه دست اندرکاران این بازار و کسانی که نسبت به سیاست گذاری هایی در حوزه‌های مختلف اقتصادی اقدام می کنند باید به آن توجه داشته و با پایش پیوسته این مسیر در حفظ و تعالی آن کوشا باشند.

لزوم هدایت نقدینگی به سمت بازار سرمایه توسط بانک مرکزی

خواجه نصیری افزود: بطور مشخص بانک مرکزی باید از هدایت نقدینگی به سمت بازار سرمایه استقبال کرده تا پیرو آن بتواند بخش زیادی از بار تامین مالی را از دوش بانک‌ها برداشته و به سمت بازار سرمایه هدایت کند. ضمن اینکه ناکارایی سیستم بانکی کاهش یابد. در این مسیر به کاهش آرام نرخ سپرده بانکی به اتکای بازار سرمایه می توان فکر کرد.

وی ادامه داد: از سوی دیگر وزارتخانه های مختلف باید بکوشند تا با سیاست هایی که در حوزه‌ها و بخش‌های صنایع مختلف اعمال می شود، زمینه افزایش بازده و ضریب مطلوب ثبات در صنایع با هدف جذب نقدینگی در بازار سرمایه را فراهم کنند تا بدین ترتیب مردم پاداش را از سرمایه گذاری هوشمند بازار سرمایه دریافت کنند.

نقش سازمان بورس در معرفی مسیرهای درست سرمایه‌گذاری

این مقام مسئول عنوان کرد: در این بین سازمان بورس به عنوان نهاد ناظر باید بکوشد تا کانال‌های مطمئنی برای سرمایه‌گذاری مردم گسترش دهد و با بها دادن به فضای سرمایه‌گذاری سازمان یافته و تخصصی، مسیرهای درست سرمایه‌گذاری را به مردم نشان دهد تا این افراد با بهره گیری از یک روش سرمایه‌ گذاری مطمئن و تخصصی بتوانند به افزایش ثروت و بهتر شدن وضعیت معیشتی دست یابند.

خواجه نصیری گفت: قدرمسلم استفاده از این فرصت، نیاز به فرهنگ‌سازی دارد تا بتواندضریب نفوذ بازار سرمایه را هوشمندانه افزایش دهد. ضمن اینکه نباید غافل شد مردمی که امروز نیم نگاهی به بازار سرمایه دارند از دانش کافی برخوردار نبوده و ممکن است در اولین پایگاه هایی که به آن دسترسی می یابند و عمدتاً شبکه‌های فضای مجازی هستند، مراجعه کرده و به آنها اطمینان کنند.

رشد پیشخوان های تخصصی بازار سرمایه

وی افزود: اگرچه در این مورد اشکالی به مردم وارد نیست و دسترسی سریع مردم به شبکه‌های فضای مجازی در هر حوزه وجود دارد و در بطن خود می تواند آسیب پذیری‌های را نیز ایجاد کند، لذا تحرک کلیه نهادهای مالی اعم از شرکت‌های تامین سرمایه ،سبدگردان ها و کارگزاری‌ها با راهبری سازمان بورس باید به سمت جذب موثر در بازار سرمایه و همراه با فرهنگ سازی افراد باشد تا به واسطه آن  مردم بتوانند سریع و در عین حال با آرامشی که از بابت مدیریت تخصصی سرمایه ها وارد بازار سرمایه شده، این فرصت را  تبدیل به فضای سرمایه‌گذاری زودگذر نکنند. بدیهی است که باید پیشخوان های تخصصی بازار سرمایه رشد پیدا کند.

مدیرعامل تامین سرمایه تمدن با بیان اینکه سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه فضایی بلندمدت است، گفت: باید این نگاه بلند یا میان مدت به سرمایه‌گذاری در مردم شکل بگیرد و این تصور که می توانند در بازه زمانی کوتاه مدت نسبت به کسب سود بالا اقدام کرده و از آن خارج شوند، تغییر کند تا دچار خسران ناشی از انتظارات ناسنجیده نشوند.مردم باید از ساختارهای سرمایه گذاری در بازارهای سرمایه استفاده کنند که سرمایه آنها در بازار ماندگاری بالایی داشته و  از منافع آن در بهبود زندگی بهره بگیرند.

نقش بازار سرمایه در در ثبات بازار مسکن، ارز و سکه

خواجه نصیری تاکید کرد: نکته اساسی آن است که این نگاه بلند مدت در سرمایه گذاری باید از طریق ابزارهایی ساخته شود که هم اکنون در تمام دنیا متداول است و استفاده کنندگان از آن کوشیده اند تا با دوره های سرمایه گذاری ،بازه های انتظاری بلند مدت را برای مردم ایجاد کرده و آنها را به این مهم در جهت کسب سود و بهره مندی هر چه بیشتر از فرصت پدیدآمده تشویق کنند .بی شک بسیاری از دستاوردهایی که امروز در ثبات بازار مسکن، ارز و سکه وجود دارد به واسطه رویکردی است که امروزه در بازار سرمایه وجود دارد.

وی گفت: در همین راستا نهادهای متولی باید به گونه‌ای عمل کنند تا مردم سرمایه ها را به سمت شاداب تر کردن بازار سرمایه و کسب سود بیشتر سوق دهند و در کنار آن به راه‌های هدایت این نقدینگی به بازار سرمایه و ایجاد اطمینان بیشتر مردم به این بازار بیندیشند. با افزایش فرهنگ سهامداری در میان مردم و بهره گیری از نهادهای تحت نظارت و سازمان‌یافته و دارای مجوز و پاسخگویی به آنها، علاوه بر جذب بیشتر سرمایه ها به این بازار، نهایت بهره مندی از فرصت ایجاد شده مهیا خواهد شد.

این مقام مسئول با اشاره به وجود ۱۷۰ هزار میلیارد تومان منابع در صندوق های سرمایه گذاری گفت: روند رو به رشد این منابع در چند ماه اخیر نشانگر آن است که می توان بخشی از این منابع  را به سمت تامین مالی، انتشار اوراق و ورود شرکت ها در بازار سرمایه هدایت کرد تا به واسطه آن شرکت‌های بیشتری وارد بورس شده و از مزایای آن بهره‌مند شوند .

سازمان بورس باید از بخشی نگری پرهیز کند

خواجه نصیری گفت: رشد حجم شرکت‌های عرضه اولیه در سال‌های اخیر نشانگر آن است که ظرفیت بازار سرمایه برای جذب نقدینگی بیشتر شده و همه این موارد نوید بخش آن است که نسبت بازار سرمایه و ارزش آن و جذب نقدینگی در این بازار نسبت به سایر ارکان افزایش داشته است. و این روند قابل تداوم است. با درنظر داشتن فضای کلان اقتصادی، هدایت نقدینگی نیاز به تفکر منسجم دارد و سازمان بورس باید از بخشی نگری پرهیز کند.

وی ادامه داد: تمام سیاست‌گذاری‌های کلان اقتصادی که در سطوح مختلف اعم از وزارت اقتصاد، بانک مرکزی ، وزارت صنعت، وزارت کار و سایر وزارتخانه هایی که به نوعی دستی بر آتش صنعت و  بنگاه داری دارند باید به شکل سازمان یافته و یکنواخت، هدایت نقدینگی به سمت بازار سرمایه را شکل دهند. در صورت بروز این اتفاق بخش زیادی از انرژی هایی که در بخش های مختلف اقتصادی برای تامین مالی در جهت افزایش اشتغال و جلوگیری از نوسانات غیر عادی در بازارهای موازی مانند بازار ارز می شود ،می تواند به جذب سرمایه در بورس منتهی شود.

مدیرعامل تامین سرمایه تمدن گفت: قدر مسلم هماهنگی ها میان مجلس و دولت و اشراف کامل آنها به این موضوع ،حرکت دراین مسیر را سرعت بخشیده و می تواند منجر به جذب نقدینگی بیشتر شود.سابقه و تجربه تمام اقتصاد های موفق دنیا نشان می‌دهد، مسیر و راهکار بهینه حل تمام مسائل اقتصادی می‌تواند بازار سرمایه باشد. امیدمی رود با همکاری تمام وزارتخانه های ذی‌ربط این مسئله عملیاتی شده و پیرو آن شاهد افزایش حاشیه سود ،بهبود وضعیت شرکت ها و حمایت از آنها که به‌شکل غیرمستقیم حمایت از سرمایه‌گذاران و سهامداران است، باشیم  و با هدایت نقدینگی موجود به سمت بورس ،سرعت جریان آبادانی برای اقتصاد افزایش یابد.

خواجه نصیری افزود: تامین سرمایه تمدن  به عنوان یکی از نهادهای مالی فعال در این حوزه با در نظر داشتن ارزیابی‌های موجود از کلیت اقتصاد از دو منظر سرمایه‌گذارانی که علاقه مند به حضور در بورس و شرکت های علاقه مند استفاده از ابزارهای بورسی برای ورود به بورس و تامین مالی هستند براین باور است که با وجود این حجم تقاضا باید پیشخوان‌های بازار سرمایه که همان نهادهای مالی بازار سرمایه تقویت شوند .

وی گفت: با توجه به فضای امروز اقتصاد و رویکرد مثبت سرمایه گذاران به بازار سرمایه ،تامین سرمایه تمدن به عنوان یکی از این پیشخوان ها کوشیده تا در عین پیشرو بودن ،عملکرد قوی داشته و بیشترین پاسخگویی را دارا باشد تا بتواند حجم بیشتری از منابع را از درگاه های مختلف جذب بازار کرده و در پی آن  به صاحبان سهام شرکت ها و صنایع کمک کند تا از مزایای این بازار بهره گیرند.

این مقام مسئول ادامه داد: تامین سرمایه تمدن درتلاش برای گسترش این فرآیند در راستای فعالیت‌ها در ارتباط با صنعت ، سرمایه گذاران و مشتریان کوشیده تا نسبت به تقویت ساختار از نظر نیروی انسانی (فنی)، فناوری و افزایش حوزه‌های مدیریتی اقدام کند و گام آخر در این مسیر، انتخاب یک قائم‌مقام برای تامین سرمایه بوده است تا پیرو آن بتواند حجم تصمیم‌گیری‌ها و فعالیت‌ها در شرکت را به گونه‌ای افزایش دهد تا با شرایط روز بازار سرمایه  تطبیق بیشتری داشته باشد.

خواجه نصیری گفت: در همین راستا به همه نهادهای مالی فعال در بازار سرمایه پیشنهاد می شود تا با درک شرایط جدید رویکرد مردم به بازار سرمایه به تقویت زیرساخت‌ها برای پاسخگویی بیشتر به نیاز مشتریان از طریق توسعه منابع انسانی و ساختار های فناورانه که عمدتا بزرگترین سرمایه نهادهای مالی هستند، اقدام کنند.

انتهای
-سکوت بهتر است تا وراجی کردن  طرف صبح 670تومان نخریده الان 692 تومان میخردکدام سهم یکی از سهم ها
-تا شنبه خدا نگه دار
-
-
-
-
-
-
-
-سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-بازار چسبیده به سقف وتک سهم هایی صف خرید مثل چکاپا با حنایت کانال های تلگرامی
-

سهمی که در مرحله پیش گشایش امروز صف خرید و فروش دارند

با آغاز معاملات چهارمین روز کاری هفته و در پیش گشایش بازار سهام، ۴۵ سهم دارای صف خرید و ۳۸ سهم دیگر دارای صف فروش هستند

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، بازار سهام در حالی تا دقایقی دیگر چهارمین روز کاری هفته را شروع می کند که در مرحله پیش گشایش بازار 45 سهم  دارای صف خرید و 38 سهم دیگر دارای صف فروش هستند.

در این میان، پرحجم ترین تقاضاها به نمادهای "وشهر" با 532 میلیون سهم، "خریخت" با 183 میلیون سهم،"تپکو" با 120 میلیون سهم، "چکاپا" با 106 میلیون سهم، "شسپا" با 73 میلیون سهم و "ثعمرا" با 44 میلیون سهم اختصاص دارد.


-شسپا قبل از افزایش سرمایه کشف روند شده بود امروز هم صف خرید استمرار دارد
-تب وتاب بانکی ها فروکش کرد یک هیاهویی بانک ملت راه انداخت اما الان گروه بانک ارام است
-وایران امروز هم مثبت است هنوز تقاضا بالاست
-ولانا هم دیروز کشف روند شد واحتمال رشد بیشتر وجود دارد
-بازار شوک مثبت می خواهد اگر شوک مثبت وارد نشود شاخص تا 300هزار واحد اصلاح قیمت خواهد کرد
-شسپا صف خرید سنگین سناریویی بوده مدت ها قبل ما کشف روند کردیم.....
-بسویچ از محدوده 10000ریال شروع به رشد کرده است هنوز هم عرضه ای نیست صعود ادامه دارد درج مطلب امروز 98/07/16
-چه کسانی میگویند شاخص 400هزار 500هزار.....تجربه نشان داده نباید تا همین جا هم شاخص با این شدت رشد می کرد....رشد سریع نزول سریع سهامداری بلند مدت را با التهاب مواجه میکند
-صف های فروش در گروه خودرویی تا این لحظه
-صف خرید شسپا صف خرید چکاپا عرضه شد
-در این شرایط بهترین کار این است نه بخرید ونه بفروشید فقط صبر
-بازار یک پارچه قرمز پوش.....وگریان اما کارگزاری های کمسیون بگیر خندان
-دیروز جایی خواندم طرف نوشته بود ومعادن 1200 تومان.....دادن تارگت های نجومی یکی از چاخان های متداول در شایعات بورسی است
-بسویچ عرضه ای تا این لحظه در کار نیست ختی در بازار منفی
-
مدیرعامل اعلام کرد:

پیشنهاد انتقال ۲۸ درصد سهام شرکت معدنی به "ذوب" بابت تسویه بدهی

مدیرعامل ذوب آهن از پیشنهاد تخصیص ۲۸ درصد سهام شرکت سنگ آهن مرکزی بابت تسویه بخشی از بدهی دولت به تامین اجتماعی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، منصور یزدی زاده در نشست خبری هشتمین نمایشگاه سالانه فرصت‌های سرمایه‌گذاری در معدن و صنایع معدنی گفت: ایمیدرو سال جاری برای ذوب آهن یک میلیون تن کنسانتره در نظر گرفته و پیشنهاد اختصاص 28 درصد سهام شرکت سنگ آهن مرکزی به "ذوب" بابت تسویه بخشی از بدهی دولت به تامین اجتماعی ارائه شده که با این حساب می توان یک میلیون تن کنسانتره را به گندله تبدیل کنیم.

وی افزود: سال ۹۲ حدود ۴۰۰ میلیارد تومان به سنگ آهن مرکزی بدهکار بودیم و امروز این بدهی در حدود ۲۰۰ میلیارد تومان است. در واقع بحث تاخیر در پرداخت به معدنکاران موضوع جدیدی نیست و نباید آن‌ را بهانه عدم تامین سنگ برای ذوب آهن قرار دارد. این شرکت سنگ آهن را ارزانتر نمی خرد اما چون با روش کوره بلند تولید می کند باید سنگ آهن عیار بالا داشته باشد وگرنه باید کک بیشتری مصرف کند و هیچ گونه دیکته کردن قیمت از جانب تولید کنندگان فولاد وجود ندارد.

این مقام مسئول گفت: امروز خرید مواد معدنی از معادن کوچک را تسهیل کردیم در واقع تلاش بر این است از معادن کوچکتر که توان پایین تری دارند، خرید نقد انجام شود. به واردات زغال سنگ نیاز داریم اما مشکلی در تامین آن نداریم و از بخش‌های مختلف مواد اولیه را تامین می‌کنیم. بیشترین میزان صادرات بر اساس آمار ایمیدرو مربوط به ذوب آهن و در حدود ۶۰۰ هزار تن بوده است.

یزدی زاده ادامه داد: امروز واردات مقاطع به صفر رسیده و تنها واردات در برخی سایز‌های فولاد و فولادهای آلیاژی است. ذوب آهن از مزایای تولید فولاد در ایران بی بهره است که از مزایا می توان به نیروی کار ارزان، انرژی فراوان و معادن سنگ آهن فراوان اشاره کرد. "ذوب" با عدم بهره مندی از این مزایا، قدرت رقابت با نرخ های جهانی را نخواهد داشت.

انتهای پیام


-شما مقصر هستی هیجا نی می خرید درس عبرتی بشود هیجانی نخرید
-حریل امروز ریزشی نبود تا این لحظه
-سال 1397 شاخص کل از محدوده 195هزار واحد تا محدوده 157 هزار واحدیعنی تقریبی میانگین 38000واحد نزول کرد من در همین مقطع سود اندک هم بردم چون بیشتر سرمایه ام در تلیسه بود......علت حضور من در افزایش سرمایه های چند پله ای همین است که هر نوع ضرری را مها ر وتبدیل به سود میکنم الان هم سبد من با سبد شمادر نام نمادها هیچ فرقی با هم ندارند فقط من پلن معاملاتی با تجربه ای دارم که میتواند بر هر نوع ضرر غلبه پیدا کندعلت اینکه با پول اعتباری کار نمیکنم با پول مردم هم کار نمیکنم همین موضوع است....
-تا فردا خدا نگه دارقطعا در اینده موفق خواهید شدنگران نباشید ولی نصیحت گوش کنید سرفرصت حتما راهنمایی های لازم را انجام خواهم داد
-
-
-
-
-
-
-
-سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-گروه خودرویی امروز مثبت است ولی یک شوک میتواند این گروه را ده درصد دیگر اصلاح قیمت کند
-

پاسخ رییس سازمان بورس به احتمال ایجاد رانت در روند اصلاح قوانین بازار پایه

رییس سازمان بورس با تاکید بر اینکه به هیچ عنوان روند اصلاح قوانین بازار پایه یک شبه اجرا نشده درباره احتمال ایجاد رانت در این فرایند توضیح داد و گفت: تلاش می کنیم بازار پایه آرامش بیشتری داشته باشد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شاپور محمدی در برنامه پایش شبکه یک سیما اظهار داشت: بازار پایه فرابورس سال ۹۰ در تعاقب تکلیف قانونی حضور گسترده شرکت های سهامی عام (بعضا با اطلاعات مالی کم) در بازار سرمایه راه اندازی شد. اصلاح قوانین این بازار نیز به سال گذشته باز می گردد و در بهمن ۹۷ موضوع اعلام عمومی شد.

وی افزود: در اسفند ماه دو ابلاغیه رسمی در سایت فرابورس با موضوع اصلاح قوانین بازار پایه منتشر شد.با توجه به حقوق سهامداران مبنی بر تمایل برای خروج از بازار و همچنین تمهیدات فنی اعلام شد مقررات جدید در خرداد ماه و پس از ۷۰ روز کاری اجرایی می شود. این زمان سپری شد و در روز اجرا برخی عنوان کردند ابعاد فقهی موضوع بررسی نشده و نقدهایی هم با محور دامنه نوسان، تعداد حراج ها و مظنه ها مطرح شد. در آن مقطع وزیر اقتصاد مقرر کرد موضوع در شورای عالی بورس مطرح و شرایط مجددا بررسی شود. بنابراین اجرای مقررات جدید برای بررسی مجدد متوقف شد.

این مقام مسئول ادامه داد: موضوع در کمیته فقهی مطرح شد و پس از آن با کانون نهادهای سرمایه گذاری، کانون کارگزاران بورس و دو تن از اعضای شورای عالی بورس نشست های متعددی انجام شد. مقرر شد بحث نمایش مظنه ها اصلاح شود و دامنه یک ریالی نیز به سه، دو و یک درصد تغییر کند. اصلاحات به شورای عالی بورس ارجاع و مقرر شد طبق بند یک بازار زرد، نارنجی و قرمز ایجاد شود، طبق بند دو دامنه نوسان در این سه بازار سه، دو و یک درصد باشد و همچنین قرار شد حذف مظنه ها تدریجی انجام شود.

محمدی گفت: بعضا تفسیر شد شورای عالی بورس اعلام کرده کل فرایند تدریجی انجام شود در حالی که اجرای تدریجی صرفا به نحوه نمایش مظنه ها باز می گشت. بنابراین اینکه گفته شود قوانین یک شبه اجرا شده به هیچ عنوان صحت ندارد. تصویر مصوبه نیز به اعضای کمیسیون مجلس تقدیم شد.دامنه نوسان نیز با توجه به حجم معاملات قابل تغییر است، ۱۲۰۰ خبر در روزنامه ها و شبکه های اجتماعی با موضوع اصلاح مقررات بازار پایه منتشر شده و به هیچ عنوان قوانین یک شبه اجرا نشده است.

وی در پاسخ به احتمال ایجاد رانت در فرایند اصلاح قوانین پایه گفت: اطلاعات و اخبار اصلاح قوانین بازار پایه ۹۶ میلیون بار دیده و در مقاطع مختلف گفته شده دامنه نوسان در سه بازار به ترتیب سه ، دو  و یک درصد است. روز دوشنبه آگهی از سوی فرابورس اعلام عمومی شد و فردای آن روز بازار پایه مثبت بود. روز چهارشنبه بازار منفی شد اما در همان روز ۳۷ هزار نفر فروشنده و ۴۱ هزار نفر خریدار بودند. با حضور این ۴۱ هزار نفر امکان رانت اطلاعاتی وجود دارد؟ موضوعی که همه از آن مطلع هستند دیگر مخفی نیست. پس از مصوبه یکی از اعضای شورای عالی بورس تمام موارد را اعلام کرد. باید به عده ای که با رفتار خود سرمایه گذاران را نگران کردند گفت سهام ارزنده به هیچ وجه آسیب نمی بینند.

سخنگوی سازمان بورس افزود: ۱۳ میلیون سهامدار داریم و ۳۰۰ هزار نفر بصورت هفتگی در بازار فعالیت می کنند. از این میزان ۲۰ یا ۳۰ هزار نفر در بازار پایه فرابورس حضور دارند. بعضی از این افراد ممکن است سهمی را با قیمت بالا داد و ستد کرده باشند.پس از اجرای مقررات نیز نمادها ممکن است با نوسان مواجه شوند اما اطمینان داشته باشید زمانی که سهمی ارزنده است به قیمت باز می گردد. از سوی دیگر سهم فقط به واسطه نوسان قیمت سودآور نیست. سهام دو راه سود آوری دارد و در مجمع سود تقسیم می شود.

محمدی گفت: ۶۰۰ شرکت بورسی ، ۶۵۰ نهاد مالی و ۶۰۰۰ هزار مدیر در بازار سرمایه حضور دارند. امکان دارد اطلاعات دیر منتشر شود و قطعا مدیر مربوطه جریمه می شود. این به معنای رانت نیست. اگر فردی از اطلاعات نهانی بهره برداری کرده باشد حتما بررسی می شود. هر مستنداتی که در این رابطه وجود دارد به سازمان ارسال کنید. نهاد ناظر همواره با سو استفاده برخورد می کند.سامانه سمتا در سایت سازمان بورس برای شکایت مردم راه اندازی شده، تردید نکنید که موضوع پیگیری می شود.

وی ادامه داد: در بازار پایه روزانه تعداد زیادی نماد با دامنه نوسان مثبت سه درصد داد و ستد می شود و این نشان دهنده حضور سهام ارزنده در این بازار است. با کاهش دامنه نوسان، ریسک بازار پایه نیز کاهشی می شود. در گذشته صندوق ها مجاز نبودند در این بازار فعالیت کنند اما اکنون این امکان برای ورود صندوق ها فراهم شده است. اصلاح ساختار ها نیز در نهایت به سودآوری شرکت ها و بهبود عملکرد آنها منتهی می شود.با کمک سهامداران تلاش می کنیم بازار پایه آرامش بیشتری داشته باشد و قطعا سازمان بورس در کنار سهامداران بازار سرمایه است.

محمدی با بیان اینکه این هفته شاهد عرضه اولیه هستیم، گفت: در گذشته تهمت هایی مطرح می شد و خوشبختانه طی سه سال گذشته با روش ثبت سفارش همه می توانند سهم خریداری کنند. سامانه معاملات نیز به روز رسانی شده و مشکلات حل شده اما با توجه به حجم بالای خرید و فروش امکان کند شدن سامانه معاملات وجود دارد.


-ختراک طی دو روز 10 درصد مثبت خورد هدف بلند مدت است نگاه نوسانی به سهم نداشته باشید
-ولانا پس از اصلاح قیمت شدید فلش موقتا رو به بالا درج مطلب امروزر 98/07/15
-وایران صف خرید سنگین هر روز رصد کنید
-تلیسه -زکشت ممکن است چند روزی مثبت بخورند
-بجهرم همانطور که قبلا گفتیم قصد عبور از مقاومت 3000ریال را دارد تا این لحظه
-شاملا ما جایزه داریم رتیم نوسان سهم این گونه است چون هرماه جلوی چشمان ما هست معمولا 4000ریال نزول و4000ریال هم صعود دارد در این وضعیت باید با سهم کار تکنیکی کرد درج مطلب امروز 98/07/15
-گروه خودرویی  معمولا گزارشهای شش ماهه خوبی ندارند الان هم دوباره روند گروه قرمز شد
-شسپا صف خرید قبلا کشف روند کرده بودیم گفته بودیم قیمت بازگشایی الان  از همان محدوده 9000ریال حرکت رو به بالا را شروع کرده است
-نمودار شاملا باید چک شود اشتباه هست سربسته وارد هر سهمی بشوید در توضیح سبز هم گفتم  باید با سهم کار تکنیکی کرد
-قیمت بازگشایی ارفع بعد از افزایش 5181ریال......معمایی لاینحل تا این لحظه شروع سناریوی جدید سهم درج مطلب امروز 98/07/15
-برمشکل مسلط هستم ولی این روزها شدید گرفتار هستم دوسال وشش ماه است مادر 87 ساله ای داریم مشرف به موت من تنهایی به این قصه می پردازم چون بشدت از کانون سالمندان وکسانی که پدر مادرشان را به این مکانها می برند متنفرم.....این مشکلات مقطعی است ولی خدمت به پدرومادر جاوادنه خواهد ماند از روزی که به این مشکل می پردازم انگار از اسمان بورس هم برایم نعمت می بارد
-احتما ل اصلاح قیمت خاذین به محدوده های زیر 3000ریال
-ختراک در موقعیت خوبی بسته میشود اگر تا ساعت 12/30 صف خرید عرضه نشود
-
در ساعت ۲۳ و ۵۳ دقیقه امشب پدیده نجومی همنشینی ماه و مشتری رخ خواهد داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 مدیر انجمن نجوم آماتوری ایران در گفتگو با ایسنا، در این باره گفت: در ساعت ۲۳ و ۵۳ دقیقه امشب (پنجشنبه، ۱۱ مهر) پدیده نجومی همنشینی ماه و مشتری رخ خواهد داد. مشاهده این پدیده نجومی برای برخی از مردم از اهمیت خاصی برخوردار است.

مهندس مسعود عتیقی خاظر نشان کرد: در این رخداد سیاره غول‌پیکر "برجیس" ۱.۹ درجه در جنوب هلال افزاینده ماه قرار خواهد گرفت. این اجرام حدود ساعت ۲۱، همدوش با یکدیگر در افق جنوب غربی آسمان غروب خواهند کرد.

سیاره مشتری، بزرگترین سیاره منظومه خورشیدی و تقریبا هزار برابر زمین است. نقاط سرخ رنگ بزرگ بر روی این سیاره نشانگر مکان توفان‌های عظیمی است که لااقل ۳۰۰ سال پیش ایجاد شده است. مشتری یک سیاره گازی است و سطح جامد ندارد. زیر اتمسفر مشتری اقیانوسی از هیدروژن مایع و آب وجود دارد و بین اتمسفر مشتری و این اقیانوس هیچ چیزی نیست یعنی اتمسفر برجیس به مرور ضخیم و متراکم می‌شود تا اینکه بخشی از اقیانوس می‌شود. به عبارت دیگر، اقیانوس برجیس سطحی ندارد که مثلا بشود روی آن قایق سواری کرد. همان آسمان است که اقیانوس را می‌سازد.

برجیس سه حلقه دارد که نامرئی هستند و تنها زمانی که مشتری از مقابل خورشید عبور می‌کند قابل مشاهده هستند، چون نور خورشید این حلقه‌ها را درخشان می‌کند و ما از زمین می‌توانیم آن‌ها را ببینیم. این حلقه‌ها به نام‌های حلقه توری- حلقه اصلی و هاله نامگذاری شده‌اند.

-ثفارس در ماه دوم حق تقدم جهت حمایت از حق تقدم قیمت سهم به محدوده 3000ریال رسید.....این سهم کلا در لیست سهم هایی قرار میگیرد که حق تقدمش با حمایت روبرو میشود قیمت سهم الان 3000ریال وقیمت حق 1480ریال..... اگر قیمت سهم وحق را به میزانی که دارید جمع بزنید بالای 4000ریال میشودشما قبل از افزایش سرمایه زیر 2400وزیر2300ریال خریده اید
-
با موعد تحویل شهریور ۹۹:

پیش فروش ۷ محصول ایران خودرو از ساعت ۱۱ امروز آغاز می شود

ایران خودرو با اخذ مجوز از وزارت صنعت، پیش فروش ۷ محصول را از ساعت ۱۱ صبح امروز آغاز می کند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت ایران خودرو به منظور پاسخگویی به نیاز مشتریان و بازار، پیش فروش 7 محصول را با موعد تحویل شهریور سال 99 از ساعت 11 روز دوشنبه 15 مهر آغاز می کند.

خودروهای عرضه شده در این پیش فروش شامل پژو 405 بنزینی اس ال ایکس، سمند ال ایکس، پژو 206 تیپ2، پژو پارس سال و ال ایکس، پژو 207 دستی و دنا معمولی است.

این طرح پیش فروش با اعمال محدودیت هایی از جمله دارا بودن گواهی نامه، هر کد ملی یک خودرو، خرید نکردن از ایران خودرو و سایپا در 18 ماه گذشته، امکان ثبت نام فقط برای افراد بالای 18 سال و عدم تنظیم صلح نامه به منظور بهره مندی مشتریان واقعی به اجرا گذاشته است.

متقاضیان می توانند با پیش پرداخت مبلغ 33.6 میلیون تومان برای پژو 206 تیپ دو، مبلغ  33.9 میلیون تومان برای پژو 405 اس ال ایکس ، 33.3 میلیون تومان برای سمند ال ایکس بنزینی ، 39 میلیون تومان برای پژو پارس سال ، 42.3 میلیون تومان برای پژو پارس ال ایکس ، 48.3 میلیون تومان برای پژو 207 دستی و 44.2 میلیون تومان برای دنای معمولی اقدام به ثبت نام کنند.

همچنین سود مشارکت در پیش فروش محصولات بسته به نوع خودرو از 15 تا 17 درصد و سود انصرف هم نیز از 12 تا 14 درصد متغیر است.

انتهای پیام


-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-تا این لحظه گروه خودرو در فاز اصلاح قیمت
-گروه بانک نیز تا این لحظه در فاز اصلاح قیمت
-ختراک تا این لحظه فروشنده حداقل
-بازار بورس فردا مثبت خواهد بود
-گروه فلزات اسا سی همتا این لحظه در حال اصلاح قیمت
-در ختراک سودی بلند مدت مشاهده میشود
-گروه دارویی نیز تا این لحظه در حال اصلاح قیمت
-از عوارض مثبت ومنفی شاخص اینگونه برداشت میشود باید از صفرهای شاخص کم کرد تا بازار رقم مثلا افت 4000واحد را نبیند چه مثبت چه منفی فرقی نمیکند رقم که درشت باشد مخصوصا در نزول بیشترین تاثیر ریزش را می گذارد
-گروه زراعت منفی تا این لحظه زکشت-تلیسه دونماد دارای صف خرید تا این لحظه
-در بورس چسبیده به سقف سود کردن کار راحتی نیست در دوسال گذشته شما اگر سودی کردید بواسطه 1-جابجایی قیمت دلار2-محدود شدن سود بانکی3- توجه دولت به تولید داخل و...... سود کرده اید منبعدسود کردن کار راحتی نخواهد بود
-گروه سرمایه گذاری ها هم منفی ..... انگار بازار قرمز پوش شده است
-ورود میلیون ها اماتور به بورس بدون تجربه وصبر ده ساله نزول های اینچنینی طبیعی است
-گروه بیمه نیز منفی ومقداری در نمادها صف فروش وجود دارد
-تنها مردان خندان امروز کارگزاری ها هستند کمسیون بگیر حالشو ببر
-الان بورس 282 نماد منفی 52 نماد مثبت وفرابورس 41 نماد مثبت و120 نماد منفی......
-
وزیر بهداشت:

صنعت بورسی تقویت می شود/ پرداخت سهم در حساب جداگانه‌

وزیر بهداشت گفت: سهم دارو حداقل ۱۶ درصد از پولی است که بیمه‌ها به دانشگاه‌های علوم پزشکی پرداخت می‌کنند و برای جدا کردن سهم دارو، حساب جداگانه‌ای با زیر ردیف مستقل تعریف می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، سعید نمکی به ایرنا گفت: در گذشته وقتی پول از طرف بیمه‌ها به دانشگاه‌های علوم پزشکی می‌رفت، سهم دارو به درستی پرداخت نمی‌شد و برای همین سهم دارو را نشاندار و جدا می‌کنیم تا مشکلات موجود در این زمینه برطرف شود.

وی افزود: سهم دارو حداقل ۱۶ درصد از پولی است که بیمه‌ها به دانشگاه‌های علوم پزشکی پرداخت می‌کنند و برای جدا کردن سهم دارو، حساب جداگانه‌ای با زیر ردیف مستقل تعریف می‌شود.

نمکی ادامه داد: این هزینه با نظر معاونت غذا و داروی دانشگاه‌های علوم پزشکی از این حساب به شرکت‌های دارویی و پخش‌های دارو پرداخت می‌شود. مشکلاتی در این زمینه وجود داشت که با این کار، مشکلات موجود تا حد زیادی برطرف می‌شود.

انتهای پیام


-رتاپ 370 تومانی الان بالای 5000ریال ومثبت معامله میشود کی کشف روند کرد ؟؟؟؟؟ما درج مطلب امروز 98/07/14
-ختراک الان قبل از افزایش سرمایه نرمال است بعد از افزایش سرمایه میشود دانه هل......اگر گفتی الان هل کیلو چند است؟؟؟؟ درج مطلب امروز 98/07/14
-وقتی میگویند پلن معاملاتی داشته باشید برا چنین روزهایی است تا دست وپای خود را گم نکنید
-وبیمه الان 7511ریال کشف روند زیر 7000ریال توسط ما
-وبیمه 10 درصد میانگین بدترین حالت بهترین حالت 70 تومان نوسان دارد ولی یک بار در بلند مدت سود خوبی خواهد داد
-ختراک 5 مثبت تا این لحظه
-بجهرم لنگان لنگان بدنبال مقاومت 3000ریال البته ممکن است عرضه ها مانع شوند
-در بازار نزولی ثفارس در محدوده 2900ریال دئست به دسیت میشود کشف روند توسط ما قبل وبعد از افزایش سرمایه وثبیت سود بیش از صدرصدی
-شسپا صف خرید تا این لحظه
-روزی که ختراک در بازار نزولی محکم ایستاد
-نوش جان کارگزاری ها کمسیون خریدوفروش..... چقدر این کارگزاری ها اماتور دوست هستند
-
معاون سازمان بورس خبر داد:

احتمال تغییر در قوانین بازار پایه و ارائه توصیه به سهامداران

معاون نظارت بر بورس‌ها و ناشران سازمان بورس با بیان اینکه قوانین بازار پایه به گونه‌ای خواهد بود که مشکلی برای سهامداران بوجود نیاید در این خصوص به ارائه توصیه ای پرداخت.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، حسن امیری در خصوص سرنوشت قوانین بازار پایه و جلسه نمایندگان مجلس با رئیس سازمان بورس به همفکران گفت: هفته گذشته در کمیسیون اقتصادی مجلس جلسه ای برگزار شد و رئیس سازمان بورس توضیحات کامل درباره قوانین بازار پایه و دلایل تغییرات آن را ارائه کرد.

وی افزود: در این جلسه نظرات نمایندگان مجلس و برخی از فعالان بازار پایه مطرح و جمع بندی نظرات به برگزاری جلسه امروز و با حضور نمایندگان فعالان بازار موکول شد تا با بررسی همۀ موارد به این نتیجه برسیم آیا راهکارهای دیگری مبنی بر اینکه بازار بهتر و روان تر به فعالیت ادامه بدهد وجود دارد یا خیر.

این مقام مسئول گفت: در این جلسه مطرح شد از زمان عملیاتی شدن مقررات جدید بازار پایه حدود یک هفته تا ۱۰ روز گذشته بنابراین باید فرصتی باشد تا بازار خود را پیدا کند.

امیری با بیان اینکه در این بازار هم سهام با ارزش و هم سهام پر ریسک وجود دارد،گفت: سهامداران باید به این موضوع واقف باشند که خریدار تک سهم در بازار پایه نباشند و عوامل بنیادی شرکت‌ها و اطلاعات مالی را در تصمیم گیری ها بطور جدی دخیل کنید.. نگرانی در این بازار وجود ندارد و قوانین و مقررات به گونه‌ای خواهد بود که مشکلی برای سهامداران این بازار به وجود نیاید.

انتهای پیام


-ارزش معاملات روزانه تا این لحظه 2310میلیارد تومان احتمالا تا اخر وقت بیشتر هم خواهد شد دقیقا بازار با جابجایی سهم ودست به دست شدن سهم هاتا پایان سال شاهد رشد تدریجی شاخص کل خواهد بود
-فردا بازار به تدریج مثبت خواهد شد
-تا فردا خدا نگه دار

سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-اصلاح شاخص کل واصلاح قیمت نمادها عمیق نیست منتظر یک رشد ناگهانی باشید در اینده ای با زمانی نامشخص
-بیمه ما الان 4229ریال ....... اصلاحات قیمتی این گروه میتواند فرصت خرید باشد
-جالبه در بازار سراسر اصلاح قیمت ولغدر صف خرید تااین لحظه
-وکار نیز همچنان صف خرید خود را حفظ کرده است تا این لحظه
-فولاد الان 4316 ریال اگر 4000ریال بشود مجددا 4400و4500ریال را لمس می کند
-ذوب الان 1940ریال ذوب 1800و1700ریالی هم عالی است ولی....فعلا در محدوده بالای 1900ریال دست به دست میشود
-فخوز الان 8722ریال حمایت اول 8000ریال مناسب است
-من هیچ وقت اعتباری کار نمیکنم-با پول مردم هم کار نمیکنم-سبد گردانی هم نمیکنم-کلا استرس به قلبم وارد نمیکنم.....اینها عوامل موفقیت است اول ارامش دوم سود
-خپارس الان 1291 ریال حمایت اول 1200ریال
-بیمه نوین نماد نوین حمایت را اعلام کردیم 2000ریال ولی نزول نمی کند حتی در بازار سراسر اصلاح قیمت امروز 98/06/27
-سر تیتر پست امروز را دیروز ساعت 12/30 زدم بورس در مراحل گذر از آرامکو....دقیقاانچه که امروز می بینید ولی عمقی نیست کلا شاخصیکه 300هزار واحدی شده 10 هزار واحد اصلاح قیمت طبیعی است
-بسویچ 20000ریال قیمت خورد اگر معاملات توسط ناظر تایید بشود
-
رییس جدید اینستکس :

بانک‌های اروپایی برای ورود به ساز و کار مالی با ایران آماده شدند

رییس جدید اینستکس اعلام کرد: چند بانک اروپایی برای ورود به ساز و کار مالی اروپا برای تجارت با ایران اعلام آمادگی کرده اند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس ، میشائیل ارهارد بوک در جلسه با اعضای هیات رئیسه اتاق بازرگانی ایران و آلمان و نمایندگان برخی شرکت‌های بزرگ آلمانی ، نسبت به عملی ساز و کار مالی اروپا با ایران ابراز امیدواری کرد و گفت : برخی شرکت‌های اروپایی درخواست‌ تبادل همکاری با ایران را اعلام کردند.

وی افزود: شرکت‌های بزرگ ، دپارتمان‌هایی مجزا برای رعایت این مقررات دارند و حتی ممکن است خارج از این سازوکار هم فعالیت را ادامه دهند. بنابراین در خصوص شرکت‌های کوچک این امر باید در دستور کار قرار گیرد و پرداخت هزینه‌های ارزیابی اعتبار نیز باید توسط  شرکت‌ها پرداخت شود.

به گفته بوک ، برخی بانک‌های کوچک ایتالیایی، آلمانی و فرانسوی برای فعالیت در بخش ایجاد تعادل مالی این تهاترها اعلام آمادگی کردند.

حسام‌الدین حلاج سرپرست معاونت امور بین‌الملل اتاق تهران نیز گفت: در صورت عملی نشدن این ساز و کار و وقت‌کشی ، شرکت‌های ایرانی به ناچار همانند دوران تحریم‌های قبلی با نگاه به شرق، مراودات تجاری را از طریق این کشورها به سرانجام خواهند رساند.

وی افزود: اتاق تهران در حال مطالعه روی کالاهای قابل مبادله از طریق اینستکس بوده و براساس بررسی‌ها، بخش عمده صادرات ایران به اروپا طی سال‌های اخیر به نفت، محصولات خام معدنی و فرآورده‌های نفتی اختصاص داشته است. از همین رو با قرار گرفتن این اقلام و بسیاری از کالاهای دیگر در فهرست تحریم‌ها، عملا با صادرات سایر کالاها همچون خشکبار، فرش، زعفران و ... درآمد کافی برای تزریق منابع به صندوق و در ازای آن حتی واردات کالاهای بشردوستانه مشتمل بر مواد غذایی، محصولات کشاورزی، دارو و تجهیزات پزشکی وجود نخواهد داشت.

این مقام مسئول ادامه داد: برای راه‌اندازی این سازوکار، خرید نفت از ایران از طریق اختصاص خط اعتباری 15 میلیارد دلاری که به تازگی باب مذاکرات آن باز شده ، ضروری به نظر می‌رسد.

حلاج گفت: براساس 100 قلم عمده صادراتی و وارداتی ایران طی سال‌های اخیر، فهرستی از اقلام قابل مبادله با کشورهای عضو 4+1 و نیز بیش از 20 کشور دیگر که اغلب همسایگان ایران هستند در اتاق بازرگانی تهران آماده شده و در مرحله دوم در حال شناسایی شرکت‌های ایرانی علاقمند به صادرات یا واردات این اقلام هستیم.

وی افزود:این شرکت‌ها باید از نظر آمادگی صادرات، ارزیابی، اعتبارسنجی و رتبه‌بندی شوند که این امر در معاونت امور بین‌الملل اتاق تهران از طریق تعامل با صندوق ضمانت صادرات ایران، معاونت علمی ریاست جمهوری و نهادهای ذیربط در دست اقدام است.

انتهای پیام


-در بازار نزولی غپینو هچنان صف خرید خود را حفظ کرده است

-قپیرا وقتی الان تا این لحظه حجم معاملات 12545سهم است یعنی  کسی این نماد را نگاه نمی کند سهم به وفور قابل عرضه وخریدوفروش است

این خط واین هم نشان حمایت 30000ریال.......مقاومت تفکر بلند مدت امروز 98/06/27


-قپیرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
-

کارگران شرکت پرحاشیه فرابورسی خواستار تغییر سهامدار عمده شدند

کارگران هپکو در اعتراض به تغییر سهامدار عمده و واگذاری آن به فرد اهلیت دار، مقابل این شرکت دست به تجمع زده و با درخواست نیروهای انتظامی به اعتراض پایان دادند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از فارس، کارگران هپکو در ادامه اعتراضات صنفی در مقابل این شرکت دست به تجمع زده و با درخواست نیروهای انتظامی به اعتراض پایان دادند.

کارگران "تپکو" روز گذشته نیز در اعتراض به عدم رسیدگی مسئولان به خواسته های به حق که تغییر سهامدار عمده و پرداخت حقوق و معوقات بود در مسیر راه آهن شمال جنوب تجمع و خواستار تعیین سهامدار جدید برای هپکو شدند که اعتراض آنان تا اوایل شب با دخالت نیروهای انتظامی پایان یافت.

شنیده ها حاکی از آن است که کارگران شیفت عصر شرکت آذرآب که آنها نیز تا چند روز گذشته با مشکلات حقوق معوقه و نا مشخص بودن وضعیت کارخانه دست و پنجه تا  نرم می کردند،(قرار است به زودی به شرکت مپنا واگذار شود) با حضور در شرکت هپکو با کارگران این مجموعه همدلی کردند.

از سال گذشته تاکنون بارها کارگران شرکت هپکو در اعتراض به تغییر سهامدار فعلی دست به اعتراض  زدند که تصمیمات اتخاذ شده مسئولان برای پایان دادن به اعتراضات چیزی جز پرداخت تسهیلات به منظور حقوق کارگران و تغییر مدیرعامل نبوده است.

شانزدهم شهریور ماه براساس اعلام سازمان خصوصی‌سازی با موافقت سهامدار عمده هپکو، ابوالفضل روغنی گلپایگانی به عنوان مدیرعامل جدید هپکو معرفی شد، رویدادی که نه تنها کارگران را خوشحال نکرد بلکه آنان را آبستن اعتراضات دیگری کرد که طی چند روز گذشته این اعتراض ها به بستن مسیر راه آهن و درگیری با پلیس منجر شد، .

خواسته کارگران تغییر سهامدار عمده شرکت و واگذاری آن به فرد اهلیت داری است که بتواند فارغ از نگاه های تجاری رونق را به هپکو بازگردانند.استاندار مرکزی و جمعی از مسئولان استانی روز گذشته با حضور در جمع کارگران وعده هایی را برای حل مشکلات دادند اما کارگران معتقد هستند وعده ها هیچگاه عملی نخواهد شد چرا که کسی به خواسته آنان که تغییر سهامدار است، توجهی نمی کند و تنها با تغییر گاه به گاه مدیرعامل و پرداخت حقوق معوقه از محل تسهیلات بانکی سعی در حل مشکلات دارند.

انتهای پیام


-گنجشک روزی نباش برو بیرون از صف فروش بیچاره
-چه کیفی میکنند روسای کارگزاری ها اماتور ها کامیون کامیون پول کمسیون خرید وفروش بیهوده سهم را پرداخت می کنند
-آفرین به خگستر در محدو.ده 8000ریال در حال معامله است
-شنبه اگر آرامکو خیر سرش به قبرستان  تنش هایش فروکش کندبازار مثبتی خواهیم داشت امیدواریم همچنان
-
-
-
-
-
-
-
-

سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-بازار یک استراحت کوتاه مدت وادامه روند مثبت انچه که الان مشاهده میشود
-چند بار نزول وصعود محدود شاخص کل باعث شده است فروشنده کمتر به میل فروش دارد چون نمی خواهد از بازار جا بماند
-ولساپا اگر 200ریال نزول کند ذوب اگر 200 ریال نزول کند الان بازار بازار اماواگر است فعلا جان بولتون حذف شد وحریف بعدی پمپئو است
-ولبهمن حجم معاملات مشکوک
-والبر قدرتمند پرتفو قوی همچنان صف خریدتا این لحظه مدیریت سبد ساز حرفه ای سهم را کنترل میکند
-خاذین تبلیغات کمتر چشم نمی خورد خودش رشد می کند امروز 2734ریال از روزی که کشف روند کردیم 1100ریال رشد کرد
-امروز فرصت خرید است ولی افت قیمتها نهایتا ده درصد است از 5مثبت به 5 منفی......یک افت 20 درصدی بهتر میتواند منشا ورود باشد
-لامپ اضافی خاموش بازار پایه فعلا خاموش
-ختوقا 6160ریال الان.....کشف روندی دقیق توسط ما در محدوده 1400ریال
-گروه خودرویی موقتا قرمز شد ولی با سرعت در حال سبز شدن است نتیجه اخروقت مهم است
-وپارس 115 میلیون صف خرید تا این لحظه جو گروه بانک تقریبا مثبت است
-شاخص کل تا این لحظه 2558واحد منفی است ولی انگار بازار منفی نیست
-ای جان این سخزر پدر ما را در اورد سهم جایزه قادر به فروش هم نیستیم سهم از محدوده 3700 ریال رشد کرده الان 5826ریال صف خرید بهش می گویند ماندگاری اجباری وکسب سود اجباری
-
با ۵۸۵ درصد از محل تجدید ارزیابی دارایی ها :

بانک بورسی برنامه افزایش سرمایه را تغییر داد و صف خرید سنگین شد

بانک پارسیان با تغییر اساسی برنامه تامین مالی از افزایش سرمایه ۵۸۵ درصدی از محل تجدید ارزیابی دارایی ها خبر داد و در روز منفی بازار شاهد صف خرید سنگین شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، بانک پارسیان که آبان سال گذشته از برنامه افزایش سرمایه 260 درصدی از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی خبر داده بود ، اقدام به تغییر اساسی این برنامه و افزایش درصد و محل افزایش سرمایه کرد و در روز منفی بازار با صف خرید سنگین 133 میلیون سهمی روبرو شد.

به این ترتیب ، وپارس" درنظر دارد سرمایه اسمی 2.37 هزار میلیارد تومانی را از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها ، 585 درصد بیشتر کند و به بیش از 16.2 هزار میلیارد تومان برساند تا قادر به خروج از زیان انباشته و شمولیت مفاد ماده 141 قانون تجارت شود.

انتهای پیام


-آ پ حجم معاملات مشکوک
-پلاسک حجم معاملات مشکوک
-پکویر هم حجم معاملات مشکوک
-ممکن است صف های خرید این نمادها در چند ثانیه عرضه شود ویا روز بعد متعادل شود
-بیمه نوین  نماد نوین نظارت کنید تستی 100 هزار تومان دیده بانی کنید حمایت  اول 2000ریال مقاومت اول 2500ریال مقاومت دوم 3000ریال امروز 98/06/24
-بیمه پارسیان -بیمه ما تا این لحظه صف خرید دارند
-تعداد حق تقدم استفاده نشده سنیر 469930 عدد تعداد کم حق تقدم در عرضه یک ماهه نشان از مرغوب بودن سهم است سنیر سود های طلایی داد ولی یادم امد روزهایی که اینجا کشف روند میکردم کل جماعت بورسی نظاره گر بودند
-حرف من هیچ وپوچ است ولی اگر روند صعودی بازار ادامه دار باشد خودرویی هابالای 200تومان صعود می کنند وبیمه ای ها بالای 300 تومان
-بیمه نوین سال 1394 یک افزایش سرمایه داشته است ممکن است در اینده بسوی افزایش سرمایه گام بردارد
-
-
-
-
-
-
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی