close
تبلیغات در اینترنت
گروه خودرو بازیگر پرماجرا
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روزبخیر-کانال ما در تلگرامapsahm@-خبهمن الان 1421 ریال طی یک سال دوبار به مقاومت 1400ریال صعود کرد-سنیر 23143ریال الان  با در نظر گرفتن حق تقدم ها بیشترین صعود در بازار سرمایه را رقم زد -خریخت شروع رشد از محدوده 850ریال وبالاترین قیمت 1078ریال امروز میانگین 26 درصد رشد را قم زد-وپارس پر ریسک ولی تا این لحظه صف خرید-ولبهمن صف خرید وعرضه محدود تا این لحظه-گروه حمل ونقل در حال اصلاح قیمت وهمچنین تا این لحظه حریل در حال اصلاح قیمت-خدا لعنت کند سفته بازها را خریخت را دست بالا فروختند وبعد دست…

سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-خبهمن الان 1421 ریال طی یک سال دوبار به مقاومت 1400ریال صعود کرد
-سنیر 23143ریال الان  با در نظر گرفتن حق تقدم ها بیشترین صعود در بازار سرمایه را رقم زد
-خریخت شروع رشد از محدوده 850ریال وبالاترین قیمت 1078ریال امروز میانگین 26 درصد رشد را قم زد
-وپارس پر ریسک ولی تا این لحظه صف خرید
-ولبهمن صف خرید وعرضه محدود تا این لحظه
-گروه حمل ونقل در حال اصلاح قیمت وهمچنین تا این لحظه حریل در حال اصلاح قیمت
-خدا لعنت کند سفته بازها را خریخت را دست بالا فروختند وبعد دست پایین خریدند دوباره تا این لحظه صف خرید شدفریب دادن در معامله شرعا درست نیست سود حاصله هم حرام است
-زیر پوست بازار در حال اصلاح قیمت در حال انجام است بازار سرمایه موفق شده است اذهان عمومی را بسمت خود بکشاند
-

سه برنامه سازمان بورس برای کمک به رونق تولید / افزایش عرضه های اولیه

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: این سازمان در جهت تحقق شعار رونق تولید برنامه‌های عملیاتی متعددی طراحی و به مرحله اجرا در خواهد آورد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شاپور محمدی به رادیو گفت: به‌طورکلی در حوزه بازار سرمایه برنامه‌های مختلفی وجود دارد که هدف برخی از این برنامه‌ها شفافیت و نظارت بر نهادهای مالی است اما در خصوص شعار سال و رونق تولید سه برنامه عملیاتی مشخص داریم.

وی افزود: برنامه اول مربوط به پذیرش شرکت‌های جدید در بازار سرمایه است که کمک می‌کند به برخی از شرکت‌هایی که اکنون در خارج از بورس حضور دارند با فروش بخشی از سهام در بورس تهران یا فرابورس، قسمتی از منابع موردنیاز جهت توسعه فعالیت‌ها را در این بازار تامین کنند.

این مقام مسئول ادامه داد: این برنامه طی سال جاری با قوت بیشتری دنبال خواهد شد که یکی از اقدامات مرتبط اصلاح ساختار هیأت‌های پذیرش است.

محمدی گفت: دومین کاری که باید برای بخش خصوصی انجام شود انتشار انواع اوراق مالی- اسلامی است.

وی افزود: طی سال‌های گذشته حجم بازار بدهی از 10 هزار میلیارد تومان به 90 هزار میلیارد تومان رسیده ولی دولت بیشتر از این بازار استفاده کرده است. برنامه بازار سرمایه برای سال جاری این است که بخش خصوصی بتواند از انواع اوراق مالی - اسلامی از جمله اوراق وکالت، منفعت، صکوک اجاره، استصناع، اوراق جعاله و امثال این ها بتواند تامین مالی انجام دهد.

محمدی ادامه داد: دو مسئله مهم را باید در حوزه تامین مالی دنبال کرد اول دسترسی و میزان دسترسی به منابع مالی و دوم نرخ تامین مالی است.

وی با بیان اینکه برنامه سوم مربوط به انتشار اوراق برای ایجاد سرمایه در گردش است، گفت: بعضی از اوراقی که وجود دارند مبتنی بر فروش کالاهای شرکت‌هاست که بدهی برای آنها ایجاد نمی‌کند مثل اوراق سلف موازی استاندارد که در بورس کالا و انرژی دنبال می‌شوند.

محمدی افزود: در سال جاری از طریق این سه ابزار مهم در کنار سایر ابزارها جهت تامین مالی بخش خصوصی تلاش وافری انجام خواهد شد.

انتهای پیام


-

زیرمجموعه دو هزار میلیاردی شستا امروز معرفی و آماده عرضه اولیه می شود

هلدینگ ۲ هزار میلیارد تومانی سرمایه گذاری صدر تامین فردا معرفی می شود تا این زیرمجموعه مهم شستا، آماده عرضه اولیه ۵ تا ۱۰ درصدی سهام باشد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، سرمایه گذاری صدر تامین در حالی از 27 اسفند سال قبل با پلاک 532 در صنعت استخراج کانه های فلزی و در بازار دوم معاملات بورس تهران درج شده که بعد از تکمیل اطلاعات در روزهای گذشته ، برای برگزاری جلسه معارفه آماده شده است.

به این ترتیب مقرر شده ساعت 15 تا 17 فردا دوشنبه مدیران این هلدینگ دو هزار میلیارد تومانی در سالن تلاش ( واقع در خیابان ولیعصر نرسیده به پل پارک وی ) در جمع سهامداران حاضر شده و با اعلام آخرین وضعیت مالی و عملیاتی و پاسخ به سئوالات ، آماده عرضه اولیه 5 تا 10 درصدی سهام در روزهای آینده باشند.

بر اساس این گزارش، 90 درصد سهام "تاصیکو" به شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) و ۱۰ درصد هم به سرمایه‌گذاری صبا تامین تعلق دارد.

انتهای پیام


-عجب جماعت کم حوصله ای خریخت را در 850ریال کسی نمی خرید الان در 1078ریال صف خرید سنگین دارد تا این لحظه
-سفارس هنوز در سقف قیمت خریدار دارد وتا این لحظه صف خرید داردقیمت الان3512
-رشد ۳ برابری سرمایه‌گذاری شرکت‌های بورسی نسبت به سال ۹۶

وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه خرده سهامداران باید به موضوع خرید سهام ورود کنند، گفت: سرمایه‌گذاری در شرکت‌های بورسی نسبت به سال ۹۶ حدود ۳ برابر شده است.


به گزارش حوزه پارلمانی خبرگزاری فارس به نقل از خانه ملت، فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به افزایش شاخص های بورس در هفته های ابتدایی سال 98، گفت: ورود شرکت های جدید در بورس باید تسهیل و امکان عرضه دارایی های دولت و بانک ها در بازار سرمایه فراهم شود.

وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه خرده سهامداران باید به موضوع خرید سهام ورود کنند، افزود: نرخ بازدهی فعالیت های بورسی باید افزایش یافته و معافیت مالیاتی آن بخش از سود سهام که به حساب سرمایه منتقل می شود، تمدید شود تا حجم سرمایه گذاری در بورس بالا رود.

این عضو کابینه دولت دوازدهم، تصریح کرد: با مصوبه معافیت مالیاتی آن بخش از سود سهام که به حساب سرمایه منتقل می شود، سرمایه گذاری شرکت های بورسی نسبت به سال 96 حدود 3 برابر شده است.


-
-
بورس پرس خبر می دهد:

زمان نخستین عرضه اولیه و قیمت سهم مشخص شد/ رکورد جدید و برنامه آینده شستا

زمان نخستین عرضه اولیه سال جدید مشخص و مقرر شد ۱۰ درصد از سهام سرمایه گذاری صدر تامین چهارشنبه این هفته در بورس عرضه اولیه شود که با ثبت رکوردهای جدید همراه خواهد شد .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، درحالی طی سال جاری، خبری از ورود شرکت های جدید نشده که امروز طبق برنامه اعلامی ، جلسه معارفه سرمایه گذاری صدر تامین (ساعت 15 تا 17 در سالن تلاش ) برگزار می شود تا با اعلام آخرین وضعیت مالی و عملیاتی و پاسخ به سئوالات توسط مدیران، این هلدینگ دو هزار میلیارد تومانی آماده عرضه اولیه باشد.

براساس این گزارش، بررسی های بورس پرس نشان داد زمان عرضه اولیه "تاصیکو" مشخص شده و قرار است چهارشنبه این هفته 4 اردیبشهت 10 درصد از سهام آن در بازار دوم معاملات بورس برای عموم عرضه شود که شامل 200 میلیارد سهم است تا به این ترتیب ، رکورد جدیدی در تعداد سهام قابل عرضه ثبت شود.

همچنین در حالی باید منتظر اطلاعیه بورس ماند که قیمت مدنظر هر سهم برای عرضه ، 230 تومان است که در این صورت به نقدینگی حدود 460 میلیارد تومانی برای نخستین سهم جدید سال نیاز خواهد بود .

از سوی دیگر به فرض مشارکت حدود 350 هزار نفر از سهامداران برای این عرضه ، سهمیه تقریبی هر کد حقیقی و حقوقی حدود 5700 سهم خواهد بود که در این صورت به نقدینگی حدود 1.3 میلیون تومانی نیاز است.

برپایه این گزارش، با این اوصاف بعد از تاکید سال گذشته رئیس جمهور به خروج بانک ها و سازمان های بزرگ دولتی و عمومی از بنگاهداری و برنامه وزیر کار مبنی بر واگذاری شرکت ها از طریق بازار سهام ، سازمان تامین اجتماعی و زیرمجموعه های مهم آن مانند شستا، آماده اجرای این خواسته روحانی و فروش شرکت ها شده اند که اولین مورد مهم آن در سال جدید با سرمایه گذاری صدر تامین انجام خواهد شد.

همچنین قرار است سهام شستا و سرمایه گذاری صبا تامین در سال جاری عرضه اولیه شود که در این صورت باید شاهد موج تازه و بزرگی از ورود شرکت های جدید و عظیم بود.

انتهای پیام


-اگر عرضه اولیه ای چهارشنبه باشد منجر به متعادل شدن نمادها خواهد شدهنوز هم هیچ موضوعی قطعیت ندارد
-تا فردا خدا نگه دار امروز مشغله کاری زیاد بود فرصت مطلب نویسی نشده انشاالله روزهای اینده.....
-

سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی