close
تبلیغات در اینترنت
شاخص منتظر صعود به 200هزار واحد
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روزبخیر-کانال ما در تلگرامapsahm@-سنیر کوچک قوی تر از همه نمادهای های بازار در دوماه گذشته-ولشرق 1850ریالی  الان 2250ریال.....400ریال رشد ثبت شد-بهپاک رشد خوبی کرد هنوز جایزها ازاد نشده ممکن است موقتا اصلاح قیمت بعلت ازاد سازی جایزها داشته باشد- بیش از 550 نماد کم وبیش در حال معامله است موج اصلاح قیمت مشهود است مدام ومستمر خرید نکنید تا روند تثبیت شود-صف خرید در شپترو تا این لحظه....کشف روند توسط ما قبل از افزایش سرمایه انجام شده بود-عبور شاخص از مرز 200هزار واحد کار سختی است واز طرفی…سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-سنیر کوچک قوی تر از همه نمادهای های بازار در دوماه گذشته
-ولشرق 1850ریالی  الان 2250ریال.....400ریال رشد ثبت شد
-بهپاک رشد خوبی کرد هنوز جایزها ازاد نشده ممکن است موقتا اصلاح قیمت بعلت ازاد سازی جایزها داشته باشد
- بیش از 550 نماد کم وبیش در حال معامله است موج اصلاح قیمت مشهود است مدام ومستمر خرید نکنید تا روند تثبیت شود
-صف خرید در شپترو تا این لحظه....کشف روند توسط ما قبل از افزایش سرمایه انجام شده بود
-عبور شاخص از مرز 200هزار واحد کار سختی است واز طرفی میل عموم سهام داران بعلت شناسایی سود اصلاح قیمت است
-خریخت را رصد کنیدرصد هر سهم به معنای خرید نیست صرفا کشف روند است
-گروه خودرو مثبت شدتا این لحظه
-ولشرق تا این لحظه 2280ریال
-خریخت 5 مثبت خورد تا این لحظه.....بنده خدایی پرسید تو از کجا فهمیدی خریخت می خواهد مثبت بخورد......خوب جمع بندی شواهد ومستندات بازار وشناخت اصول روانشانسی بازار مهم است.....تجربه گرانبهایی است کشف روندهایی که پشت سر سهم هایی 40000ممبر کانال تلگرامی وجود ندارد....... ای مدیریت سبد من تورا اسان نیاوردم بدست.....هرکسی ما را در کوچه وخیابان می بیندسعی میکنیم ساده ومثل ادمهای هالو حرف بزنیم اما در پس پرده هر روز تمرینهایی سخت داریم وپیش رو خواهیم داشت
-خگستر غمهرا سصوفی غچین قبل از عید در دستور کار ما بودولی مجوز ها با تاخیر امد وحتی غچین نیامد البته غچین یک روز شانسی باز شد وعده ای خوش شانس توی حوض غچپین افتادند

-xywzutewsdfgصاحبان این کانال هابا خریدهای گروهی سهم ها را رشد می دهند....ولی مایک ارتش یک نفره هستیم....علت هم داردما وارد ارتش اماتورها نخواهیم شد ما برای موج سواری وموج سازی به بورس نیامده ایم.....اگر زوم بکنیم مثل اب خوردن صدها خریخت کشف می کنیم

شما هم ارتش یک نفره تشکیل بده روزی جزو قوی ترین فعالان بورس هستی وخواهی شد


-شرکت پالايش نفت بندرعباس - نماد: شبندر
موضوع: شفاف سازی در خصوص شایعه، خبر یا گزارش منتشر شده
به استناد ماده 2 مکرر 3 دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت های ثبت شده نزد سازمان به اطلاع مي‌رساند پیرو اخبار منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر آتش سوزي در اين پالايشگاه به استحضار می رساند با سلام، احتراماً باستحضار مي رساند در اثر برخورد صاعقه با مواد نفتي موجود در واحد بازيافت آب هاي آلوده آتش سوزي رخ داده که با توجه به تمهيدات انديشيده شده،پيش بيني هاي لازم قبلي،آماده باش کارکنان عملياتي و نيروهاي آتش نشاني و استقرار ماشينهاي آتش نشاني جهت اطفاء حريق اقدامات لازم و به موقع صورت پذيرفت و هيچگونه خسارت جاني و مالي ايجاد نگرديد.
بدیهی است در صورت وقوع هرگونه رویداد با اهمیت، مراتب مطابق مفاد ماده 13 دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت های ثبت شده نزد سازمان افشا می شود.

-اگر چند قطعه ساز را فاکتور بگیریم که سود انباشته خوبی دارند کلا گروه خودرویی یک گروه نوسانی ونوسان ساز کوتاه مدت است به هیچ وجه روی گروه خودرویی سرمایه گذاری بلند مدت نکنید
-دیروز پریروز بود حجم معامللات حریل مشکوک بود با صراحت عنوان کردیم الان حریل 78 میلیون صف خرید دارد ایا این کشف روندها توسط ما شانسی یا شیر خطی است ویا توان روانشانسی قوی در برداشت هایمان وجود دارد

-این مطلب دیروز ما است

-حریل حجم معاملات مشکوک امروز 98/01/24


-

وزیر صنعت: سهام ایران خودرو و سایپا فروخته می شود / پیش بینی تولید سال ۹۸

وزیر صنعت با اعلام پیش بینی تولید یک میلیون و ۲۰۰ هزار دستگاه در سال جاری از عرضه تدریجی سهام ایران خودرو و سایپا و خروج دولت از این دو خودروساز خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، رضا رحمانی در جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی و ستاد تسهیل استان کرمانشاه ، آمار تولید سال گذشته خودروسازان را ۹۵۰ هزار دستگاه اعلام کرد و گفت: افزایش تولید ماه‌های پایانی سال گذشته در حالی منجر به رشد سه برابری نسبت به سال 96 شد که برای سال جاری هم تکرار و پیش بینی می‌ شود در پایان سال، بیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار دستگاه عرضه شود.

وی ادامه داد: یکی از برنامه هایی که سال جاری اجرای خواهد شد، فروش تدریجی سهام دو شرکت ایران خودرو و سایپا از سوی دولت است .

براساس این گزارش، رحمانی چند روز قبل هم بر فروش اموال مازاد و شرکت های وابسته به این دو غول خودرویی تاکید کرده بود.

انتهای پیام


-بهپاک در سقف قیمت هنوز خریدار داردالبته خریداران به سقف 8000ریال فکر می کنند ولی جایزه داران ازاد سازی وفروش سریع
-دیروز حریل امروز خریخت
-بازار بورس چسبیده به سقف حرکت می کند
-اماتور نوسان گیر سفته بازقدیم ها ما بهش می گفتیم دنباله رو وتشکیل دهنده صف کوفی خلاصه راهمان را از انها جدا کردیم
-
بورس پرس خبر می دهد:

بازگشایی نماد بانک تجارت به فردا موکول شد/ قیمت تئوریک ۳۵ تومانی هرسهم

آخرین مراحل سپرده گذاری سهام جدید بانک تجارت در حال انجام بوده و بازگشایی نماد بزرگترین شرکت و بانک بورس ایران به فردا موکول شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، طبق آخرین پیگیری ها از مسئولان بورس ، زمینه بازگشایی نماد بانک تجارت برای امروز فراهم نشده و با احتمال بیش از 90 درصدی ، پیام ناظر بورس مبنی بر بازگشایی"وتجارت"، فردا منتشر می شود.

براساس این گزارش، در این میان مشخص شد تبدیل به سهام ناشی از افزایش سرمایه 390 درصدی این بانک انجام شده اما مرحله بعدی و مربوط به سپرده کردن سهام نزد شرکت سپرده گذاری مرکزی ، هنوز نهایی نشده و قرار است امروز به انجام برسد.

بنابراین، بازگشایی نماد بانک تجارت فردا دوشنبه و با احتمال قیمت تئوریک حدود 35 تومانی هر سهم انجام خواهد شد.

طبق تبصره دو ماده 20 مقررات مربوطه ، شرکت هایی که اقدام به افزایش سرمایه بیش از 200 درصدی از محل سهام جایزه کنند، باید ضمن ثبت، سهام جدید و ناشی از افزایش سرمایه را در شرکت سپرده گذاری مرکزی ، سپرده کنند.  

براساس این گزارش، "وتجارت" در مجمع آخرین شنبه سال قبل با افزایش سرمایه 390 درصدی و از محل تجدید ارزیابی دارایی ها (از حدود 4.5 به بیش از 22 هزار میلیارد تومان) به  بزرگ‌ترین بانک و شرکت بورس از لحاظ سرمایه تبدیل شده است.

انتهای پیام


-وتجارت بهشت نوسان گیران واماتورها


عبور شاخص کل از مرذز 200هزار واحد حجم سنگین نقدینگی می خواهدفعلا تا این لحظه چنین نقدینگی مشهود نیست-ساعت 12/10 دقیقه تا فردا خدا نگه دار
-
-
-
-
-

سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی