close
تبلیغات در اینترنت
فصل بهار وتیرماه بسوی مجامع سالیانه
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روزبخیر-کانال ما در تلگرامapsahm@-چنان هیجانی وعطش خرید ی بر بازار حاکم است که نگو ونپرس این جماعت تازه وارد هنوز روی قرمز بازار را ندیده اند بله با روند باید همراه شد تا اطلاع ثانوی-سنیر ای نماد کوچک کل بازار را شکست داد الان 17276ریال 3000ریال رشد بعلاوه حق تقدم های مجانی....تشخیص روند کف قبل افزایش 14000ریال بود-بهپاک بدون ترس از ازاد سازی جایزه ها رشد خوبی را رقم زد الان6078ریال-نمیدانم ولی ثبات نمادهای کوچک با سود انباشته مناسب دهها بار بمراتب پر بازده تر از نمادهای رند است بنظر من بازار…


سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-چنان هیجانی وعطش خرید ی بر بازار حاکم است که نگو ونپرس این جماعت تازه وارد هنوز روی قرمز بازار را ندیده اند بله با روند باید همراه شد تا اطلاع ثانوی
-سنیر ای نماد کوچک کل بازار را شکست داد الان 17276ریال 3000ریال رشد بعلاوه حق تقدم های مجانی....تشخیص روند کف قبل افزایش 14000ریال بود
-بهپاک بدون ترس از ازاد سازی جایزه ها رشد خوبی را رقم زد الان6078ریال
-نمیدانم ولی ثبات نمادهای کوچک با سود انباشته مناسب دهها بار بمراتب پر بازده تر از نمادهای رند است بنظر من بازار نیاز به یک اصلاح قیمت محدود دارد تابع افکار اماتورها نباید بود
-ولشرق 1850ریالی را حتما یادتان هست الان 2230ریال امروز 98/01/24
-خبهمن پارسال از محدوده 90 تومان فیکس تا 1400ریال رشد کرد ودوباره ممکن است همان سناریو تکرار شود الان 1257ریال موقتا صف خرید در هر صورت از نظر ما الان در سقف قیمت وکف ان 1000ریال است
-حق تقدم خزر کشف قیمت شد در محدوده440ریال امروز 521 ریال هم معامله شدالان سقف قیمت است.....
-سهم هایی که نام میبریم ممکن است فردایا اصلاح کنند ویا رشد کنندرنگ سبز به معنای خرید یا فروش نیست صرفا یاد اوری ذهنی به خودم هست
-دقت وکشف روند ما درسال قبل دقیقا نمره بیست را می گیرد چون امار سهم ها را خودم دارم.....مشکلی هست به نام خروج های زودهنگام این باید حل شودسهمی را در سود هستی ولی زودتر از موعد خارج میشوید ومیشویم ومیشوند
-حجم معاملات در خبهمن مشکوک است امروز
-حریل 1300ریال حمایت اول 1500ریال مقاومت اول ومقاومت دوم 1600ومقاومت سوم 1700ریال
-حریل حجم معاملات مشکوک امروز 98/01/24
-تقاضا در گرو دارویی بالاست فصل مجامع دارویی است
-شپترو متلاطم فروشندگان شناسایی سود خریداران در انتظار سودسهم پرحاشیه ای است وپر ریسک قبل افزایش ما کشف روند کردیم وبعد باز گشایی پرونده سهم در سود مکفی بسته شد
-به خریداران جدید شپترو تبریک می گوییم وارزوی پوشش سود برای انها
-وپارس امروز هم تا این لحظه صف خرید الان 1544ریال......صف عرضه شد
-خبهمن حجم معاملات مشکوک تا این لحظه64 میلیون معامله شده و37 میلیون صف خرید
-بازار بورس نیاز به استراحت کوتاه مدت دارد
-دزهراوی بمب اتم
-خونسرد اصلاح قیمت خریخت را دنبال کنید امروز98/01/24
-
یک کارگزاری پیش بینی کرد :

پیش بینی وضعیت سهام 10 گروه و احتمال افزایش عرضه درنمادهای شاخص ساز

یک کارگزاری با اعلام دلایل رونق جالب توجه بازار سهام و اهمیت شرایط فعلی و بهترین رویکرد، وضعیت 10 گروه در روزهای آینده و افزایش عرضه نمادهای شاخص ساز را پیش بینی کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در حالی بازار سهام طی هفته گذشته با ادامه رونق و روند صعودی قیمت ها ، موجب جلب توجه بسیاری شد و شاخص برای اولین بار آماده ورود به کانال 194 هزار تایی که شده که کارگزاری آبان درباره وضعیت روزهای گذشته و پیش بینی آینده اعلام کرد: بازار هفته گذشته را نیز با رشد قابل توجه به پایان رساند و این بار اکثر گروه ها و نمادها در این روند صعودی با بازار همراه بودند.

همراهی بازارهای جهانی به خصوص نفت و فرآورده های وابسته گروه های متاثر را با خود همراه کرد و در این میان رشد بازار ارز که عمدتا ناشی از افزایش ریسک سیاسی بود، پس از تعدیل بدبینی ها به نکته مثبتی برای بازار بدل شد و افزایش تقاضای محصولات گروه های کالایی در بورس کالا را به دنبال داشت.  

در پایان هفته گذشته ، بازارهای جهانی همچنان روند مطلوبی داشته اند و همین موضوع می تواند پشتوانه مناسبی برای افزایش قیمت های قبلی در مقطع فعلی باشد و رفته رفته گزارش های عملکرد در سال 97 در کنار مجامع نیز ملاک دیگری برای غربالگری بازار خواهد بود.

نکته حایز اهمیت اینکه بازار در محدوده کنونی و در بسیاری از گروه ها و نمادها، رشد قابل قبول و منطقی داشته و از این پس تغییر در متغیرهای اساسی تعیین کننده روند خواهد بود. به نظر می رسد عقب ماندگی بازار سهام به خصوص در ماه های پایانی سال قبل و در نمادهای بزرگ و ارزنده تا حدودی جبران شده و خرید بی پروا به منظور کسب سود کوتاه مدتی خالی از ریسک نخواهد بود. همچنان سهامداری در نمادهای با پشتوانه رویکردی منطقی به نظر می رسد.

در گروه های مختلف بازار به نظر می رسد خودرویی ها پس از شناسایی سود توسط سهامداران و تغییر در ترکیب سرمایه گذاران، می توانند مجددا به کانون توجه بازگردند.  

در گروه فلزات اساسی، فولادی ها با رشد قیمت محصولات در بورس کالا مورد توجه بودند و به نظر می رسد همچنان بازار سهام در این نمادها دنباله رو معاملات در بورس کالا باشد. تعدیل نسبی قیمت دلار می تواند تا حدودی شیب رشد این نمادها را کاهش دهد. هر چند همچنان سهامداری در این نمادها جذابیت خواهد داشت. در گروه مس و روی نیز رشد صورت گرفته در بازارهای جهانی و بهبود تقاضای محصولات می تواند پشتوانه رشدهای اخیر باشد.

در گروه فرآورده های نفتی که معمولا در روندهای رشد بازار از آخرین نمادها در صف صعود هستند، می توان خوش بین به ادامه روند صعودی و پرکردن عقب ماندگی نسبی بود. "شبندر، شتران، شاوان، شراز " از نمادهای همراه با ظرفیت رشد خواهند بود.

در گروه محصولات شیمیایی با توجه به نزدیکی به مجامع، می توان انتظار بهبود معاملات در نمادهای بزرگ را داشت. هرچند روند کلی گروه تابه این جای کار به کام نمادهای کوچکتر بوده است.

در سیمانی ها و قندی ها، رشد مناسب صورت گرفته تا حدودی ریسک ورود به نمادها را افزایش داده و نزدیکی شاخص این دو گروه به سطوح مقاومتی می تواند از شیب رشد نمادها بکاهد اما انبوه سازها همچنان مستعد رشد خواهند بود.

در محصولات دارویی و غذایی، زمزمه حذف دلار 4200 تومانی می تواند ادامه روند صعودی را در پی داشته باشد.

در بانکی ها ، "وپاسار، وپارس و وسینا" همچنان مستعد رشد میان مدتی خواهند بود و برای "وبملت" هم باید دید آیا توانایی عبور از سقف قبلی را دارد و یا نیازمند اصلاح خواهد بود؟ بازگشایی نماد دو بانک تجارت و صادرات می تواند جو گروه را دستخوش نوسانات کند. امری که چگونگی آن تا حدودی با ابهام روبرو است.

به صورت کلی با نزدیکی شاخص کل به سقف تاریخی که به نظر می رسد از لحاظ رفتاری با ماهیت اصلاح مثبت صورت گرفته، می توان انتظار افزایش عرضه به خصوص در نمادهای شاخص ساز را داشت که نحوه جذب عرضه ها در کنار وضعیت متغیرهای موثر همچون نوسانات نرخ ارز و بازارهای جهانی تعیین کننده گستردگی موج صعودی کنونی است.

انتهای پیام


-البرز در محدوده 1000ریال سال قبل کف اعلام شد الان1346ریال وصف خرید
-
نماینده مجلس اعلام کرد:

احتمال استیضاح وزیر صنعت / نرخ واقعی خودرو برابر با ۱۰ درصد قیمت تمام شده

عضو کمیسیون اصل نود مجلس با اشاره به اینکه قیمت واقعی خودرو باید ۱۰ درصد بیشتر از قیمت تمام شده باشد،گفت: اگر وزیر صنعت برای کاهش قیمت ورود نکند چاره‌ای جز استیضاح نخواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، امیر خجسته با بیان اینکه بازار خودرو توسط وزارت صنعت و خودروسازان در دست عده‌ای دلال قرار گرفته به خانه ملت گفت: بازار خودرو باید توسط وزارت صنعت کنترل شود نه اینکه فضا برای حضور هرچه بیشتر دلالان فراهم شود. ۵ درصد کمتر از قیمت حاشیه بازار که توسط وزارت صنعت ابلاغ شده ، کارساز نیست و باید قیمت خودرو ۱۰ درصد بیشتر از قیمت تمام شده باشد.

وی افزود: قیمت‌گذاری دلالان آسیب بیشتری به بخش خودرو وارد کرده زیرا هر روز قیمت جدیدی ارائه می دهند.

این نماینده مجلس ادامه داد: وزارت صنعت نباید شانه خالی کند و هر چه سریعتر به موضوع گرانی خودرو ورود کند. خودروسازان باید پیشنهاد نمایندگان را قبول کنند  و محصولات را ۱۰ درصد بیشتر از قیمت تمام شده بفروشند که بدین وسیله قدرت رقابت نیز ایجاد می شود.

خجسته گفت: طبق صحبت‌هایی که در جلسات اخیر وزیر صنعت با کمیسیون داشتیم، باید اقداماتی انجام شود و از وزیر انتظار می رود هرچه سریع‌تر به این موضوع ورود کند. وگرنه مجلس چاره‌ای جز استیضاح نخواهد داشت. جلسه بعدی کمیسیون اصل نود با وزیر صنعت به زودی برگزار و تصمیم نهایی وی مشخص می شود تا زمینه کاهش قیمت خودرو فراهم شود.

انتهای پیام
-دیروز کانالی را دیدم نوشته بود شاخص 500هزار واحدی مخ ادم صوت می کشد تا این حد بدون دانش فنی نظر دادن
-ساعت 12 تا فردا خدا نگه دار
-
-
-
-

سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی