close
تبلیغات در اینترنت
بورس سال 1398
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیرکانال ما در تلگرامapsahm@-سخزر توقع سود دهی قبل افزایش سرمایه سال قبل داشتیم ولی رشد نجومی شد.....تا این لحظه درسقف قیمت-سنیر هم اسفند ماه تا این لحظه ثابت کرد قوی ترین سهم بازتار بوده است تا این لحظه در سقف قیمت-سبهان هم اشاره ما در محدوده 29000ریال بود براحتی تا محدوده 40000ریال رشد کرد وبه سقف قیمتی رسید-سصوفی الان صف خرید دارد وسودی هم خواهد داد به سهامدارانش ولی فاکتورهای لازم برای حضور در افزایش سرمایه را قبل از عید بدست نیاورد علت تعداد بالای سهام شرکت وepsضعیف بودولی بمرورپوشش…

سلام روز بخیر


کانال ما در تلگرامapsahm@
-سخزر توقع سود دهی قبل افزایش سرمایه سال قبل داشتیم ولی رشد نجومی شد.....تا این لحظه درسقف قیمت
-سنیر هم اسفند ماه تا این لحظه ثابت کرد قوی ترین سهم بازتار بوده است تا این لحظه در سقف قیمت
-سبهان هم اشاره ما در محدوده 29000ریال بود براحتی تا محدوده 40000ریال رشد کرد وبه سقف قیمتی رسید
-سصوفی الان صف خرید دارد وسودی هم خواهد داد به سهامدارانش ولی فاکتورهای لازم برای حضور در افزایش سرمایه را قبل از عید بدست نیاورد علت تعداد بالای سهام شرکت وepsضعیف بودولی بمرورپوشش سود خود را افزایش خواهد داد

-ثتران موقتا صف خرید دارد البته وضعیت بازوبسته نشان میدهد
-

زمان احتمالی اولین عرضه اولیه سال جدید در فرابورس + مشخصات شرکت

شرکت ۵۲ میلیارد تومانی درج شده در بازار دوم معاملات فرابورس، طبق اعلام نماینده سهامدار عمده در فروردین و پس از معرفی توسط مدیران، آماده عرضه اولیه ۱۰درصدی سهام می شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، براساس اعلام مالک رحمتی قائم مقام مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر، قرار است ۱۰ درصد از سهام شرکت کشت و صنعت شریف آباد که از زیر مجموعه های بنیاد بشمار می رود در فروردین ماه و پس از معرفی توسط مدیران در بازار دوم معاملات فرابورس عرضه اولیه شود.

طبق بررسی های بورس پرس،"زشریف" از یک اسفند سال گذشته به عنوان صد و نهمین شرکت در گروه زراعت و خدمات وابسته و زیرگروه کشاورزی دامپروری و خدمات وابسته درج شده است. این شرکت در تاریخ ۱۷ آبان سال ۵۵ با نام اولیه کشت و صنعت و عمران شریف آباد در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی تهران ثبت و طبق پروانه بهره برداری ۱۸ اسفند همان سال سازمان نظام عمران شهرستان قزوین با ظرفیت ۱۰۰۰ راس گاو شیری بهره‌برداری از شرکت آغاز شد.


-الان روی تابلو نوشته شپترو883ریال خریخت 616ریال.....کنترل این دو سهم به دیدبانها توصیه میشودامروز 98/01/17
-نه هنوز مکانیزم اداری نمادهای بورسی در کدال فعال نیستند چون امروز تازه سرکار امده اند....نقد باشید ومنتظر اتفاقات مثبت پیش رو واصلاحات قیمتی را رد زنی کنید

-

رویدادی مثبت برای پالایشگاه ها : نفت وارد کانال ۷۰ دلاری شد + ۳ علت

در رویدادی مثبت برای پالایشگاه ها ، قیمت نفت برای نخستین بار در سال جاری میلادی به سه دلیل از مرز ۷۰ دلار فراتر رفت و به ۷۰ دلار و ۳۴ سنت رسید.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از رویترز، آمارهای مثبت از نرخ اشتغال آمریکا که موجب کاهش نگرانی‌ها در مورد تضعیف تقاضای جهانی برای نفت شده، درگیری نظامی در لیبی و همچنین کاهش احتمالی رشد تولید نفت ونزوئلا باعث افزایش 1.5 درصدی قیمت نفت شد.

قیمت هر بشکه نفت برنت با 94 سنت معادل 1.35 درصد افزایش به 70 دلار و 34 سنت رسید. قیمت نفت برنت به رقم 70 دلار و 46 سنت نیز رسیده بود که از 12 نوامبر تاکنون بی‌سابقه است. نفت وست‌تگزاس هم با 98 سنت معادل 1.58 درصد افزایش، 63 دلار و 8 سنت معامله شد.

نفت برنت برای دومین هفته و نفت آمریکا برای پنجمین هفته متوالی افزایشی بودند.

بر اساس گزارش دولت آمریکا، نرخ اشتغال در ماه مارس نسبت به کمترین رقم 17 ماه گذشته رشد کرده است.

در عین حال درگیری‌های نظامی در لیبی که می‌تواند عرضه نفت را مختل کند به رشد قیمت‌ها کمک کرده است. روز پنجشنبه ژنرال خلیفه هفتر فرمانده نظامی شرق لیبی به نیروها دستور داد که به سمت طرابلس پیشروی کنند.

دیگر عامل رشد قیمت‌ها خبرها در مورد کاهش احتمالی رشد تولید نفت ونزوئلا به دلیل تحریم‌های انرژی و قطعی برق بوده است.

انتهای پیام-سال قبل دوبار در محدوده 1400ریال اشاره به ختوقا کردیم الان 1974ریال صف خرید هر دوبار گفته بودیم مقاومت اول2000ریال است

-اما صف خرید سنگین وپر ریسک در نماد خودرو تا این لحظه قیمت3651ریال

-تلیسه 3700 ریالی الان8103ریال صف خرید
-دجابر 10 میلیون صف خرید تا این لحظه دامین -والبر هم تا این لحظه صف خرید دارند

-پدرخش را سال قبل در محدوده3000ریال کشف روند کردیم بیش از 600درصد رشد کرد کسی هم جرات نمی کرد وارد شود چون ترس از ریزش سهم وجود داشت ولی سهم بی توجه به همه تحلیل ها فعلا راه خود را می رودقیمت امروز19114ریال من خودم ترسیدم بخرم
-

دلایلی که مانع از صفر شدن صادرات نفت ایران می شود

در آستانه پایان دوره معافیت شش ماهه ، کشورهایی که توانستند معافیت خرید نفت ایران از آمریکا دریافت کنند، دور جدید مذاکرات برای تداوم خرید نفت کلید خورد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از خبرآنلاین، درحالی هشت کشور مجوز خرید نفت ایران را دریافت کرده بودند که خبرهای رسیده از تداوم فروش نفت به چهار کشور دلالت دارد.

برایان هوک رئیس گروه اقدام ایران اعلام کرد: صادرات نفت ایران به سه کشور به صفر رسیده است. هر چند وی نام این سه کشور را اعلام نکرده اما بررسی‌ها نشان می‌دهد صدور نفت به هند، چین، ترکیه، ژاپن و کره‌جنوبی ادامه خواهد یافت. پیش از این یونان، تایوان و ایتالیا نیز معافیت لازم برای خرید نفت ایران را دریافت کرده بودند.

در سال جاری، صادرات نفت ایران اگرچه متوقف نمی‌شود اما با کاهش روبرو خواهد شد. باید توجه داشت چین و هند از اصلی‌ترین خریداران نفت ایران تلقی می‌شوند و تداوم خرید نفت از سوی این دو کشور تضمین مهمی در این عرصه تلقی می‌شود.

ایران در سال گذشته با هدف دور زدن تحریم ها نسبت به عرضه نفت در بورس اقدام کرد. برخی کارشناسان بر این اعتقادند که تمرکز بر این فعالیت می‌تواند عاملی برای دور زدن تحریم های نقتی آمریکا باشد.

مقامات آمریکایی معتقدند تحریم‌ها حدود 10 میلیارد دلار از درآمدهای نفتی ایران را کاهش داده است. به این ترتیب تداوم این روند یعنی عرضه نفت در بورس می‌تواند عاملی برای دور زدن تحریم‌های اعمال شده آمریکا علیه ایران باشد.

هر چند آمریکا پیش از این تاکید کرده بود صفر کردن صادرات نفت ایران را در برنامه دارد اما تحلیل‌گران بین‌المللی و ناظران جهانی معتقدند شرایط برای اجرای این دستورالعمل فراهم نیست. چرا که تولید نفت لیبی همچنان بی‌ثبات مانده و بحران سیاسی و اقتصادی، عرضه نفت ونزوئلا را به سقوط کشانده است.

ترامپ در شرایط کنونی تلاش می‌کند اوپک را به افزایش تولید راضی کند تا مانع از رشد قیمت‌ها شود. با این حال هنوز توفیقی در این حوزه به دست نیاورده است. به این ترتیب نیاز ترامپ به نفت ارزان‌تر، بحران داخلی برخی کشورهای اوپک نظیر ونزوئلا، لیبی و الجزایر و همچنین نیاز چین و هند و ژاپن به نفت ایران مهمترین دلایلی است که مانع از صفر شدن صادرات نفت ایران در ماه‌های پیش رو می‌شود.

در عین حال ترامپ به دلیل رویارویی با دور جدید انتخابات ریاست جمهوری به قیمت های پایین تر نفت نیاز دارد تا بتواند در داخل امریکا از دستاوردهای اقتصادی حراست کند. به این ترتیب بزرگترین مشتریان نفتی ایران همچنان به خرید نفت ادامه خواهند داد.

انتهای پیام


-سال 1398 همه با عزم کسب سود پا به بازار گذاشته اند ولی چنین نخواهد بود وجانب احتیاط لازم است وتشخیص بموقع ورودمد نظر باشد
-شروع روز اول فعالیت بورس در سال 1398 مهم هست وتلاش شد کلیت بازار مثبت رقم بخورد واثر رسانه ای جذابی داشته باشد
-
-
-

-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
--
کد  3651: ۱۲۱۲۹۶
۱۴:۱۱ - ۱۳۹۸/۱/۱۴

قیمت امروز دلار و یورو در صرافی های بانکی

قیمت امروز دلار و یورو در صرافی های بانکی

ادامه ثبات بازار ارز موجب شده تا قیمت امروز دلار و یورو با تغییر چندانی نداشته باشد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از مهر، سه روز بیشتر تا پایان تعطیلات نوروزی سال ۹۸ باقی نمانده و از شنبه ۱۷ فروردین ماه، کار به صورت جدی آغاز خواهد شد. این در حالی است که آرامش نسبی نیز در بازار ارز حاکم شده و نرخ‌ صرافی‌های بانکی تغییر نداشته است.

بر اساس اعلام صرافی‌های بانکی، نرخ دلار امروز چهارشنبه ۱۴ فروردین برای خرید ۱۳۱۰۰ تومان و برای فروش ۱۳۲۰۰ تومان است.

همچنین هر یورو برای خرید ۱۵۱۰۰ و برای فروش ۱۵۲۰۰ تومان است.

انتهای پیام

ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی