close
تبلیغات در اینترنت
بورس21 اسفند
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر-کانال ما در تلگرامapsahm@-تلیسه 3700ریالی امروز میتواند در سقف پر ریسک نزدیک به 50 درصد بازدهی را به ثبت برساند-حالامنتظرباشید سخزر افت کند شاید افت بکند وشاید هم رشد بکند روند نیازی  به تبلیغ ندارد روند مسیر ترسیم شده است ومسیر خودرا می رود-فکر کردن به زدشت 3020ریالی بی فایده این سهم نیز افت نمیکند ولی چشم غره ای به 4000ریال داردحمایت 3000ریال مقاومت اول 4000ریال-فکر موفق نیازی نیست ده هزار نفر سیاهی لشگر برای خود درست کنددر تلگرام شاید 100 نفر با او در خریدی همراه بشوند یا نشوند…

سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-تلیسه 3700ریالی امروز میتواند در سقف پر ریسک نزدیک به 50 درصد بازدهی را به ثبت برساند
-حالامنتظرباشید سخزر افت کند شاید افت بکند وشاید هم رشد بکند روند نیازی  به تبلیغ ندارد روند مسیر ترسیم شده است ومسیر خودرا می رود
-فکر کردن به زدشت 3020ریالی بی فایده این سهم نیز افت نمیکند ولی چشم غره ای به 4000ریال داردحمایت 3000ریال مقاومت اول 4000ریال
-فکر موفق نیازی نیست ده هزار نفر سیاهی لشگر برای خود درست کنددر تلگرام شاید 100 نفر با او در خریدی همراه بشوند یا نشوند فکر موفق تلاش میکند روندهای معتبر را کشف می کند.....فرمول ساده بود زدشت در هم گروهی هایش عقب بود محکوم به رشد از محدوده 3000ریال بود
-صنایع مختلف بورسی را چک کنید ببینید کدام سهم از هم گروهی اش عقب افتاده است سخت نیست ولی شما تو رختخواب منتظر هستید چرچیل یا حمید رضایی برای شما سیگنال بفرستند این که نشد کاسبی

-سهم کسل کننده وخسته کننده هست ولی همین ولصنم حمایت اول1100ریال الان 1174 ریال ولی در لیست سهام کسل کننده قرار میگیردخوب شماتا این لحظه در بازار سرمایه واژه سهام کسل کننده را نشنیده بودید ولی میدانید روزی ولصنم به مقاومت 1350ریال خواهد رسیدبیمه ای ها ولیزینگی ها دارویی ها را سهام کسل کننده می گویند

-صف خرید سخزر 3/5میلیون تا این لحظه
-تلیسه در سقف وپر ریسک ولی باز هم تا این لحظه صف خرید
-

بیمه ۱۵۰ میلیارد تومانی هم آماده عرضه اولیه شد: شنبه آینده با ۷۵ میلیون سهم

روند عرضه اولیه سهام با واگذاری ۵ درصد سهام بیمه معلم در شنبه آینده ادامه می یابد تا نوزدهمین شرکت سال جاری هم وارد بازار شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در حالی تاکنون بدون احتساب عرضه اولیه 10 درصد سهام تامین سرمایه نوین در چهارشنبه جاری، هفده شرکت جدید طی سال جاری وارد بازار شده اند که این جریان جذاب با واگذاری 5 درصد سهام بیمه معلم با سرمایه 150 میلیارد تومانی ادامه دار شد.

به این ترتیب مقرر شده شنبه آینده 25 اسفند 75 میلیون سهم "ومعلم" در بازار دوم معاملات فرابورس برای عموم واگذار شود که شرایط آن سهمیه 750 سهمی هرکد حقیقی و حقوقی و در محدوده قیمتی 260 تا 270 تومانی هر سهم است.

براساس این گزارش، بیمه معلم اواخر شهریور سال جاری به عنوان صد و دومین شرکت در بازار دوم معاملات فرابورس درج شد . این شرکت از دی‌ 73 با نام بیمه صادرات و سرمایه گذاری با سرمایه دو میلیارد تومانی به ثبت رسید و تیر 86 به بیمه معلم تغییر یافت و تا سال گذشته دارای 696 نفر نیروی انسانی، 44 شعبه و باجه و 1868 نمایندگی و کارگزاری در سطح ایران است.

سرمایه‌گذاری کشتیرانی، بانک سرمایه، شرکت ساختمانی معلم و شرکت بازرسی مهندسی و صنعتی ایران هر کدام با 20 درصد در ترکیب سهامداری این بیمه حضور دارند.

انتهای پیام


-در سال های مختلف حداقل 60 نماد حداکثر تا بالای 140 نماد به افزایش سرمایه میروند معمولا 20 الی 30 نماد با سود مضاعف روبرو میشوند البته افزایش سرمایه زمان بر است ولی گاها سودهای خوبی میدهد
-زدشت 3690ریال بسیار عالی کار کرداز محدوده 3020ریال

-حسیرnoدرصد افزایش کم است وپروسه زمان بر
-لکما افزایش no فقط علت بازار پایه
-شفاراافزایش سرمایه noعلت فقط حضور در بازار پایه
-خفولا افزایش سرمایهno علت حضور فقط در بازار پایه
-تکنوno درصد افزایش کم است
-مطالبی که در مورد افزایش سرمایه می نویسم دقیقا دارم همان نماد را تست میکنم اره یا نه ممکن است تفکر من اشتباه باشد
-سپ تا این لحظه مجوز افزایش سرمایه نیامده تا نظری داده شود
-غشصفا در صد افزایش کم است دلچسب نیبست نسبت به زمانی که باید صبر کرد
-چدن هم درصد افزایش کم است
-رمپنا تا این لحظه مجوز افزایش نیامده تا نظری داده شود
-اما نماد خزر را بررسی کنید افزایش سرمایه سود اوری دیده میشود اگر تصویب شود
-
صدور مجوز افزایش سرمایه شرکت فنرسازي زر - نماد: خزر

موضوع: صدور مجوز افزایش سرمایه 
تاریخ: 1397/12/13
کد: DPM-IOP-97A-139
در اجرای قانون بازار اوراق بهادار جمهوری اسلامی ایران (مصوب آذرماه 1384)، تقاضای افزایش سرمایه و انتشار سهام جدید شرکت فنرسازي زر  (سهامی عام) در این سازمان مورد بررسی قرار گرفت. بر اساس رسیدگی انجام شده، مواردی حاکی از مغایرت با قوانین و مقرّرات مربوط در انتشار سهام ملاحظه نگردیده و افزایش سرمایه با مشخّصات زیر و با رعایت قوانین و مقرّرات مربوطه، از نظر این سازمان بلامانع می‌باشد.
سرمایه فعلی:   499,997,068,000   ریال
تعداد سهام قابل انتشار:   300,000,000 سهم
ارزش اسمی هر سهم:   1,000  ریال
مبلغ افزایش سرمایه: 300,000,000,000  ریال
منبع تأمین افزایش سرمایه:

  • 300,000,000,000  ریال از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی،

-وتجارت تا این لحظه مجوز افزایش نیامده تا نظری داده شود
-کاما صف غافلگیر کننده تا این لحظه
-چهارتا صفر پول ملی ریال را بردارنددقیقا میلیون ها ادم از میلیاردر بودن ساقط میشوندحتما شنیدید فلانی وفلاانی میگه خونه مهناز تو امام زاده حسن تهران سه میلیارد تومن شده ولی مراد نمیفروشه....
-

" ثنوین" قبل از عرضه اولیه فردا توضیح داد/ ریسک ها، نحوه شناخت درآمدها و...

تامین سرمایه نوین که برای فردا آماده عرضه اولیه ۱۰ درصدی در بورس تهران است درخصوص ریسک های مرتبط با فعالیت، بانکداری اختصاصی، نحوه شناخت درآمدها و هزینه های عملیاتی توضیحاتی داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، تامین سرمایه نوین که فردا با عرضه اولیه 10 درصدی به عنوان هجدمین شرکت تازه وارد بازار می شود درخصوص ریسک های مرتبط با فعالیت، بانکداری اختصاصی، نحوه شناخت درآمدها و هزینه های عملیاتی توضیحاتی داد.

ولی نادی قمی مدیرعامل "تنوین" در خصوص نحوه شناسایی درآمد خدمات ارائه شده به مشتریان بانکداری اختصاصی اعلام کرد: درآمدهای حاصل از کارمزد بانکداری اختصاصی به صورت روزانه در سیستم سبا( سیستم بانکداری اختصاصی بانک اقتصاد نوین) شناسایی و به صورت ماهانه به بانک اعلام شده و مضافاً به صورت ماهانه یا فصلی بر اساس صورتحساب اعلامی واحد بانکداری اختصاصی در دفاتر تامین سرمایه ثبت می شود.

نحوه تسهیم درآمد مذکور نیز با توجه به موافقت نامه فی مابین تامین سرمایه نوین و بانک اقتصاد نوین بدین صورت معین شده که کارمزد حاصل از اجرای طرح با نسبت ۷۰ درصد متعلق به بانک اقتصاد نوین و ۳۰ درصد متعلق به تامین سرمایه نوین تسهیم شود.

۲. ریسک های بالقوه و احتمالی ناشی از انعقاد قراردادهای بانکداری اختصاصی با مشتریان و نحوه تسهیم ریسک مذکور بین شرکت و بانک اقتصاد نوین در بیانیه ریسک بانکداری اختصاصی تشریح شده است.

۳. در خصوص نحوه تسویه قراردادهای مشتریان بانکداری اختصاصی و مسئولیت شرکت در خصوص فرآیند تسویه مطالبات مشتریان و تامین وجوه لازم جهت تسویه مطالبات در پایان مدت قرارداد های مشتریان بانکداری اختصاصی در صورت عدم تمدید قرارداد توسط هر یک از مشتریان، مطالبات آنها از محل سپرده ها و منابع بانکداری اختصاصی نزد بانک اقتصاد نوین و سایر بانک ها با آوردن مشتریان جدید تسویه می‌شود.

حجم بالایی از منابع بانکداری اختصاصی را سپرده‌های بانکی تشکیل داده که در هر زمان قابل برداشت بوده و امکان تامین وجوه مورد نیاز جهت تسویه مطالبات مشتریان بانکداری اختصاصی از محل سپرده ها وجود دارد. مضافا بخش دیگری از منابع گروهی مشتریان بانکداری اختصاصی با رعایت صرفه و صلاح مشتریان در سایر ابزارها و محصولات مالی کم ریسک بازار بدهی از جمله اوراق با درآمد ثابت قابل اتکا و دارای ناشر و ضامن معتبر و صندوق های سرمایه گذاری و سایر ابزارهای مشابه با دوره عمر کوتاه سرمایه گذاری می کند به نحوی که همواره حداقل سود پیش بینی شده مشتریان همراه با امکان نقدشوندگی بالا در زمان لازم محقق شود. طبق توافق های صورت گرفته، مقرر شده میزان مشارکت بانکداری اختصاصی در ابزارهای مالی بدون ریسک بازار سرمایه افزایش یابد و سهم قابل توجهی را به خود اختصاص دهد.

۴. موافقتنامه فی مابین این تامین سرمایه و بانک اقتصاد نوین به عنوان پیوست شماره ۲ و نمونه قرارداد با مشتریان بانکداری اختصاصی نیز به عنوان پیوست شماره ۳ تقدیم شده است. قرارداد های پیوست شده محرمانه بوده و رعایت محرمانگی و عدم افشای قراردادهای مذکور مورد استدعا است.

۵. جزئیات کامل آخرین وضعیت و مشخصات قراردادهای بازارگردانی و تعهد پذیره نویسی از قبل نام اوراق، نوع قرارداد، ناشر اوراق، مبلغ کل اوراق، مبلغ تعهد شرکت تامین سرمایه، تاریخ شروع و سررسید، نرخ اسمی اوراق، درصد و مبلغ تعهد روزانه و ... به همراه آخرین وضعیت شناسایی درآمد و هزینه‌های بازارگردانی و تعهد پذیره نویسی به شرح پیوست شماره ۴ تقدیم شده است.

۶. شرکت هیچگونه تعهداتی ناشی از ضمانت بازپرداخت اصل و سود اوراق بهادار ندارد. ضمناً سایر تعهدات پذیرفته شده نیز در یادداشت ۳۶ صورتهای مالی ۶ ماهه منعکس شده است.

۷. جزئیات مربوط به آخرین وضعیت تعهدات بازارگردانی و ضمانت نقدشوندگی صندوق های سرمایه گذاری تحت مدیریت شرکت از قبل نام و نوع صندوق، خالص دارایی های صندوق، نوع درآمد و ... به همراه آخرین وضعیت شناسایی درآمد و هزینه های مرتبط به شرح پیوست شماره ۵ تقدیم شده است.

۸. تعهدات و بدهی های احتمالی شرکت نیز در یادداشت ۳۶ صورت‌های مالی ۶ ماهه افشا شده است.

ج. صورتهای مالی سالانه حسابرسی شده دو سال اخیر شرکت های تحت کنترل و آخرین صورت های مالی حسابرسی شده دوره شش ماهه شرکت های مذکور نیز از طریق سامانه کدال افشا می شود.

بنابراین گزارش،مقرر شده فردا 700 میلیون سهم "تنوین" در محدوده قیمتی 210 تا 220 تومان در بازار دوم معاملات بورس تهران عرضه شود.در این رویداد ، سهمیه هرکد حقیقی و حقوقی 3000 سهم تعیین شده که از سوی کارگزاری تامین سرمایه نوین روانه میز فروش خواهد شد.

انتهای پیام


-تا فردا خدا نگه دار


ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی