close
تبلیغات در اینترنت
شدوص درحال تثبیت قیمت
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر-کانال ما درتلگرامapsahm@-باورش مشکل است سخزر 4400ریالی الان3846ریال ولی باور کن-سنیر 14000ریالی الان 16400ریال باورش مشکل است ولی باورکن-زدشت 3020ریالی الان 3190ریال باورش مشکل است ولی باور کن-امور سهام ثبت محضری ددام را به تاخیر می اندازد تا سهم را سال98بازگشایی کندخوب بچه های زرنگی هستند خودشان هم فدایی هستند ومقداری دارند یحتمل-زگلدشت 3700ریالی الان8226ریال ومقداری صف خرید-تلیسه 3700ریالی الان در محدوده 5000ریال-رزبلاگ سایت خدمات دهنده خوبی است فقط شکلک های خوبی ندارد-زمان افزایش…

سلام روز بخیر


-کانال ما درتلگرامapsahm@
-باورش مشکل است سخزر 4400ریالی الان3846ریال ولی باور کن
-سنیر 14000ریالی الان 16400ریال باورش مشکل است ولی باورکن
-زدشت 3020ریالی الان 3190ریال باورش مشکل است ولی باور کن
-امور سهام ثبت محضری ددام را به تاخیر می اندازد تا سهم را سال98بازگشایی کندخوب بچه های زرنگی هستند خودشان هم فدایی هستند ومقداری دارند یحتمل
-زگلدشت 3700ریالی الان8226ریال ومقداری صف خرید
-تلیسه 3700ریالی الان در محدوده 5000ریال
-رزبلاگ سایت خدمات دهنده خوبی است فقط شکلک های خوبی ندارد
-

زمان افزایش سرمایه ۱۱۷۶ درصدی و ۵ شرکت دیگر + مجمع ۳ شرکت

زمان افزایش سرمایه ۱۱۷۶ درصدی شرکت فرابورسی و ۵ شرکت به همراه مجمع سالانه و عادی بطور فوق العاده سه شرکت دیگر اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، با نزدیک شدن به اتمام دوره مالی سال جاری، برگزاری مجامع شدت گرفته و در این راستا، دو شرکت سرمایه گذاری ارس صبا و صنایع بسته بندی ایران به دنبال پایان یافتن دوره مالی منتهی به آذر، زمان برگزاری مجمع سالانه را اعلام کردند.

همچنین شرکت های کارخانجات مخابراتی ایران، کاغذ پارس، مینو شرق، شیشه و گاز، تأمین مسکن جوانان و پگاه فارس برای تصمیم گیری درخصوص افزایش سرمایه به مجمع فوق العاده و قند شیرین خراسان برای انتخاب اعضای هیات‌ مدیره به مجمع عادی بطور فوق العاده می روند.

کارخانجات مخابراتی ایران که با افزایش سرمایه 2183 درصدی از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها به عنوان رکورد دار ثبت شده درحالی تاکنون مجوز سازمان بورس را اخذ نکرده که برای افزایش سرمایه 161 درصدی از محل تجدید ارزیابی دارایی ها تصمیم گیری می کند.

تامین مسکن جوانان هم مجوز افزایش سرمایه 1176 درصدی از محل تجدید ارزیابی دارایی ها را گرفته تا درخصوص آن تصمیم گیری کند.

در میان شرکت های پگاه فارس، کاغذ پارس،مینو شرق و شیشه و گاز که برنامه افزایش سرمایه 22، 79، 80 و 124 درصدی از سود انباشته را اعلام کرده اند، فقط "چکاپا" مجوز افزایش سرمایه را اخذ کرده است.

کارخانجات مخابراتی ایران(مجمع فوق العاده): ساعت 12 روز پنج شنبه 23 اسفند در دفتر مرکزی و کارخانه واقع در شیراز

کاغذ پارس (مجمع فوق العاده): ساعت 10 روز دوشنبه 20 اسفند در محل سینما تئاتر کانون پرورش فکری کودکان

مینو شرق(مجمع فوق العاده): ساعت 9 روز چهارشنبه 22 اسفند در شرکت پارس مینو

شیشه و گاز(مجمع فوق العاده): ساعت 9 روز چهارشنبه 22 اسفند در محل شرکت

پگاه فارس(مجمع فوق العاده): ساعت 11 روز چهارشنبه 22 اسفند در محل شرکت

تأمین مسکن جوانان(مجمع فوق العاده): ساعت 10 روز دوشنبه 13 اسفند در عباس آباد، اندیشه،خ قائم مقام فراهانی،خ شهدا، پلاک 21

صنایع بسته بندی ایران: ساعت 9 روز چهارشنبه 22 اسفند در محل شرکت

سرمایه گذاری ارس صبا: ساعت 9 روز چهارشنبه 22 اسفند در فرهنگسرای شفق

قند شیرین خراسان(مجمع عادی بطور فوق العاده): ساعت 15 روز دوشنبه 19 فروردین در میدان فاطمی،خ شهید گمنام،شماره 14

انتهای پیام


-حمله شانسی وبی هدف را در بورس کنار بگذار قطعا موفق میشوی
-حریل 1250ریال شما را ارزوست ولی پایین نمی اید
-

مذاکره 4 کشور ضامن برجام با ایران و اعلام سه شرط برای پایان اختلافات

چهار کشور اروپایی فرانسه، انگلستان، آلمان و ایتالیا و ضامن برجام، دیدارهایی با نمایندگان ایران داشته‌اند و سه شرط را برای پایان اختلافات و ادامه کار مطرح کرده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از الشرق‌الاوسط، دیپلمات های اروپایی اعلام کردند: اعضای گروه اروپایی که به E4 مشهور هستند از ایران خواسته‌اند تا مواضعی که در لبنان، سوریه، یمن و عراق دنبال می‌کند تغییر دهد و روابط  را براساس معاهده وین تنظیم کند.

نمایندگان کشورهای فرانسه، انگلستان، آلمان و ایتالیا که به‌عنوان گروه E4 از آنها یاد می‌شود به‌طور منظم جلساتی با نمایندگان ایرانی تشکیل داده‌اند تا درباره اقدامات غیرقابل قبول در لبنان، سوریه، یمن و عراق مذاکره کنند.

یک منبع آگاه اروپایی گفت: بر سر برخی از مسائل مطرح شده در این نشست‌ها طرفین به تفاهم رسیدند و در برخی دیگر اختلافات همچنان باقی ماند چراکه با مسائلی همچون متوقف کردن فعالیت‌ها و تلاش‌های ایران در زمینه حمایت مالی و نظامی از جریان‌های سیاسی در این کشورها برای کمک به آنها جهت رسیدن به آزادی، سروکار دارد و گروه E۴ تاکید کرده که چنین استدلالی غیرقابل قبول است و دربرگیرنده نادیده گرفتن حاکمیت ملی آن کشورها است.

اعتراضات ایران به این درخواست‌ها، این گروه را از ادامه تلاش برای راضی کردن ایران جهت عادی‌سازی روابط با غرب باز نداشت چرا که این عادی‌سازی می‌تواند تاثیرات منفی درگیری ترامپ و ایران برای کشورهای اروپایی را کاهش دهد.

همگام با افزایش حملات لفظی ترامپ به ایران، فرانسه با در نظر داشتن اینکه گسترش تنش میان آمریکا و ایران خطرات زیادی را به‌دنبال دارد، رهبری این گروه چهار عضوی اروپایی را در آرام کردن اوضاع به عهده دارد. ادامه این درگیری ممکن است امنیت تعدادی از کشورهایی را که تهران بر آنها تاثیر سیاسی داشته یا نیروهای نظامی خارج از سلطه حاکمیت در آنها دارد تهدید کند.

کشورهای E4 متعهد به سیاست‌های امانوئل مکرون رئیس‌جمهور فرانسه هستند که دو هدف را در بر دارد: عدم حرکت ایران به سمت تسلیحات هسته‌ای از طریق نگه داشتن ایران در توافق هسته‌ای و همچنین حمایت از امنیت ملی. این گروه همچنین از تصمیم آمریکا برای خروج از توافق هسته‌ای ۲۰۱۵ ابراز تاسف و تاکید کرده است با مکانیزم اینس‌تکس به حمایت از برجام ادامه خواهد داد.

بنا بر این گزارش، کشورهای اروپایی سه مساله را مشخص کرده‌اند که ایران برای عادی‌سازی روابط با غرب باید آنها را در نظر بگیرد. اول آنکه باید خطر قوای نظامی شیعه تشکیل شده توسط ایران را به رسمیت بشناسد که این قوای نظامی با نهادهای قانونی در کشورهای خود رقابت کرده و بسیاری از شهروندان عرب را در لبنان، سوریه، عراق و یمن تهدید می‌کنند. دوم، این گروه برنامه ملی ایران را برای تولید موشک‌های بالستیک و توسعه، تولید و به‌کارگیری این موشک‌ها در کشورهایی که ایران در آنها نیروهای نظامی دارد رد می‌کند و مذاکره با ایران را به پایان یافتن این سیاست ایران منوط کرده‌اند. مورد سوم دست کشیدن ایران از تهدیدات برای موجودیت و امنیت اسرائیل است.

انتهای پیام
-بورس روزهای جذاب ولی کم رمقی است اما اینده ای پر بار ودرخشان
-

پاسخ شرکت ورشکسته اما گران و ۱۱۲۹ تومانی به شایعات و ازرش دارایی ها

لوله و تجهیزات سدید که به رغم زیان سنگین و ورشسکتی به قیمت بیش از هزار و ۱۲۹ تومانی هر سهم رسیده درباره شایعه دریافت طلب از زیرمجموعه قرارگاه خاتم و ازرش دارایی ها توضیح داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، لوله و تجهیزات سدید نیمه سال 91 از بورس اخراج و به فرابورس منتقل شد و با سرمایه 9.7 میلیارد تومانی و زیان 802 تومانی هر سهم به شرکتی ورشسکته تبدیل شد اما به رغم این زیان سنگین و ورشسکتی تا قبل از توقف نماد در 29 بهمن به قیمت بیش از هزار و 129 تومانی رسیده است.

در این میان " فسدید" در مورد شایعه منتشره در فضای مجازی مبنی بر طلب از موسسه نیرو گستر وابسته به قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء توضیح داد و اعلام کرد مطالبات این شرکت از آن موسسه مربوط به سنوات قبل از 92 بوده و تاکنون مبلغی دریافت نشده است. چرا که از نظر موسسه مذکور بدهی به این شرکت وجود ندارد و این موضوع تحت نظر اداره امور ورشکستگی تهران در دست بررسی بوده و در صورت حصول نتیجه به اطلاع سازمان و سهامداران خواهد رسید.

همچنین دارایی های این شرکت بدلیل اعلام ورشکستگی تحت نظر اداره امور ورشکستگی تهران بوده و تعیین ارزش بصورت برآوردی میسر نیست. با توجه به اعلام ورشکستگی این شرکت و صدور حکم بدوی و اعتراض خواندگان به این حکم بدوی و عدم صدور حکم قطعی این شرکت تحت نظر اداره امور ورشکستگی تهران با معرفی مدیر اجرایی به فعالیت به خود ادامه می دهد.

انتهای پیام


-ساعت 12/10 دقیقه تا فردا خدانگه دار
-
-


ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • نظرسنجی
    نظر سنجی سایت در مورد نمادهای بورسی

    کدهای اختصاصی