close
تبلیغات در اینترنت
بورس 11اسفند
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر-کانال ما در تلگرامapsahm@-وساخت تا این لحظه در حالت مجاز متوقف و10میلیون صف خرید دارد-بیمه ملت نماد ملت حجم معاملات مشکوک تا این لحظه-ثعمرا صف خرید تا این لحظه-راهکار خواجه نصیری برای خروج از بن بست اقتصادی و افزایش جایگاه بورس مدیرعامل شرکت تامین سرمایه تمدن با اشاره به راهکار خروج از بن بست های موجود در سیستم اقتصادی گفت: بخشی از مشکل اقتصاد این است که پس اندازها به سیستم بانکی تزریق می شود. به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،محمود خواجه نصیری با بیان اینکه خروج از بن بست های موجود در…

سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-وساخت تا این لحظه در حالت مجاز متوقف و10میلیون صف خرید دارد
-بیمه ملت نماد ملت حجم معاملات مشکوک تا این لحظه
-ثعمرا صف خرید تا این لحظه
-

راهکار خواجه نصیری برای خروج از بن بست اقتصادی و افزایش جایگاه بورس

مدیرعامل شرکت تامین سرمایه تمدن با اشاره به راهکار خروج از بن بست های موجود در سیستم اقتصادی گفت: بخشی از مشکل اقتصاد این است که پس اندازها به سیستم بانکی تزریق می شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،محمود خواجه نصیری با بیان اینکه خروج از بن بست های موجود در سیستم اقتصادی نیازمند ساختار و ابزارهای خلاقانه و جدید است، گفت: در تمام دنیا با استفاده از محصولات و پیشرفت های مالی وضعیت اقتصادی توسعه می یابد و در ایران نیز باید سیستم های مهندسی مالی فعال شوند.

وی تاکید کرد: روش های فناورانه مدیریت ثروت مردم با استفاده از راهکارهای سیستم مهندس مالی ممکن می شود تا ابزارهایی را در اختیار مردم قرار دهیم که ثروت را در راه اهداف به کار گیرند.امروز بخشی از مشکل اقتصاد این است که پس اندازها به سیستم بانکی تزریق می شود،به موجب سیاست های سیستم بانکی، تورم های ناشی از این امر به وجود می آید و باید راه های مدیریت سرمایه و جذب پس انداز و سرمایه های مردم از طریق فناوری های به روز دنیا صورت گیرد.

این مقام مسئول با بیان اینکه باید ارتباط مستقیم مردم با سیستم های سرمایه گذاری فراهم شود، گفت: در شرکت تامین سرمایه تمدن این امر اتفاق افتاده و لازم است سازمان بورس سیاست های خود را به منظور توسعه زیرساخت های مدیریت ثروت و کمک به مدیریت سرمایه مشخص کرده و به توسعه آن کمک کند.

خواجه نصیری افزود: هم اکنون در آمریکا بیش از ده هزار صندوق، در اروپا و آسیا چند هزار صندوق در یک زیر ساخت و از یک درگاه، فرصت های سرمایه گذاری متفاوت مربوط به مدیران سرمایه گذاری مختلف را در اختیار مردم قرار می دهند تا بتوانند از این طریق به صندوق سرمایه گذاری مورد نظر دسترسی پیدا کنند.در این حالت قدرت بازار سرمایه در کنار بازار پول قرار می گیرد و این پلتفرم باید مدنظر نهاد متولیان بازار سرمایه قرار گیرد.

بنابراین گزارش،هفتمین همایش ملی مهندسی مالی با حضور اساتید برجسته حوزه مالی و اقتصاد داخلی و خارجی و جمع کثیری از مشاهیر علمی و حرفه ای حوزه مالی برگزار شد.

انتهای پیام


-ادامه مطلب نویسی از ساعت 10/30

-تو منفی بازار سنیر بالای 16000ریال معامله شده....یک اماتور هم در سهم نیست اصلا نیازی


هم نیست شما یا


کانالی ویا سایتی سمت سنیر برودچون ارامش سنیر را بهم خواهید زد


-خوساز در حال بازگشایی فروشنده پنهان زیاد دارد وفروشنده بسیار.....تا تثبیت قیمت صرفا نظارت.....بارها وبارها اینجا علیه سهم خودم حرف زدم چون روندواقعیت است فریب نیست
-

تعلیق ، توقف و بازگشایی امروز نمادهای معاملاتی در بورس و فرابورس

با آغاز اولین روز از این هفته بورس چندین نماد معاملاتی به دلیل رشد قیمت، افشای اطلاعات با اهمیت یا برگزاری مجمع متوقف و برخی هم آماده بازگشایی طی معاملات روز جاری شدند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،با آغاز اولین روز از این هفته بورس چندین نماد معاملاتی به دلیل رشد قیمت، افشای اطلاعات با اهمیت یا برگزاری مجمع متوقف و برخی هم آماده بازگشایی طی معاملات روز جاری شدند.

بر این اساس،نماد معاملاتی شرکت های بورسی و فرابورسی سرما آفرین با توجه به رفع تعلیق، هلدینگ دارویی البرز، لوله و ماشین سازی، سرمایه گذاری توسعه گوهران امید، بیمه کوثر با توجه به افشای اطلاعات با اهمیت بازگشایی و آماده انجام معامله هستند.

همچنین نمادهای معاملاتی پتروشیمی مارون،  قاسم ایران، فرابورس و سرمایه گذاری ساختمان ایران به دلیل نوسان قیمت بیش از 20 درصدی سهام به مدت 60 دقیقه در وضعیت سفارش گیری قرار می گیرد و سپس معاملات در دامنه نوسان فعلی ادامه خواهد یافت.نماد معاملاتی سرمایه گذاری ساختمانی اعتماد گستر نیز به دلیل نوسان قیمت بیش از 60 درصد متوقف می شود.

نماد شرکت قند ثابت خراسان نیز جهت بررسی وضعیت اطلاعاتی ناشر حداکثر تا 22 اسفند جاری مشمول فرایند تعلیق است.نماد معاملاتی شرکت های حفاری شمال، ویتانا و ریل پردازسیر با توجه به افشای اطلاعات،پیام به دلیل عدم اظهار نظر حسابرس نسبت به اطلاعات و صورت های مالی سالانه منتهی به آذر 95 متوقف شد.

در این میان،نماد سرمایه گذاری ساختمانی نظام مهندسی و خدمات فنی فولاد یزد جهت برگزاری مجمع سالانه نوبت دوم و فوق‌العاده در پایان معاملات امروز بسته می شود.

انتهای پیام


-حریل ورشد مناسب تا 1400ریال یکی از گزینه های یکستال گذشته که به ان در کف های معتبربه دفعات مکرر اشاره کردیم شاید دوباره افت کردحمایت 1200ریال
-ده بار صد بار گفتیم سمت بازار پایه بدون مستندات رفتن جیز است احتمال اجرای محدودیت های معاملاتی شاید این محدودیت ها اعمال بشود شاید نشودشیر یا خطی هم نمیشود سهم خرید
-نوشته های مارا یک نظر حساب کنیدوفرض کنید اشتباه است دنبال صحت ان برویدبالا گفتیم روند خوساز نیاز به تثبیت داردنوشته های ما را مقایسه کنید با کانال هایی که فریب می دهند وسهم را 20درصدی بالا میبرند وخود تخلیه می کنند.
-شاخص کل تا این لحظه 821واحد منفی وروز خسته کننده ای بود البته برای اماتورها بلند مدتیها قطعا برنده بازار خواهند بود
-ثاخت -ثعمرا-ثرود تا این لحظه صف خرید
-

پنج دلیل افزایش دلار و یورو از نگاه دبیر کل کانون صرافان

دبیر کل کانون صرافان ایرانیان پنج دلیل افزایش روزهای اخیر تقاضا دلار و یورو و سایر ارزها را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، رضا ترکاشوند درباره دلایل بروز نوسان و سیر صعودی قیمت دلار و یورو و سایر ارزها به ایرنا گفت: یکی از دلایل افزایش خرید ارز در بازار تصمیم دولت برای ترخیص خودروهای رسوب شده در گمرک بود که تقاضای سنگینی را در بازار ایجاد کرد و توانست بخش زیادی از نقدینگی در بازار را جذب کند.

وی افزود: یکی دیگر از تقاضاهای ایجاد شده در بازار به واردکنندگانی باز می گردد که به دلیل مشکلاتی که در بحث انتقال ارز دارند آنرا را به صورت حواله از بازار تامین می کنند.

این مقام مسئول اتمام دوره گواهی سپرده یکساله با نرخ 20 درصدی در بانک ها را یادآور شد و اعلام کرد: با سررسید شدن این گواهی ها در اواخر بهمن و اوایل اسفند سال جاری و اینکه شورای پول و اعتبار مجوز تمدید آنها را با نرخ 18 درصدی به بانک ها داد به نظر می رسد بخشی از این نقدینگی از بانک ها خارج و به سمت بازار ارز و سکه حرکت کرد.

ترکاشوند دلایل روانی ناشی از عضویت ایران در گروه ویژه اقدام مالی (FATF) را بر بازار بی تاثیر ندانست و گفت: بحث عدم تصویب لوایح مرتبط با اف.ای.تی.اف در مجمع تشخیص سبب افزایش نرخ ها در بازار شده بود اما تمدید مهلت ایران در نشست هفته گذشته این گروه امیدوار کننده بود اما سبب شد تا روز شنبه اختلاف نرخ بین صرافی های بانک ها و کف بازار زیاد شود.

وی توضیح داد: سوم اسفند پس از تمدید مهلت ایران درFATF ، دلار صرافی بانک ها به حدود 12 هزار و 700 تومان رسید و به همین دلیل چهارم اسفند صرافی های بانکها نرخ ها را از 12 هزار و 500 تومان آغاز کردند که منطقی نبود زیرا نرخ ها در کف بازار تعدیل نشده و فشار تقاضا نیز وجود داشت. در این شرایط صرافی های بانک ها ناچار شدند نرخ ها را افزایش دهند تا فاصله از بین برود.

وی ادامه داد: در کنار همه این دلایل نمی توان از فشار تقاضای پایان سال بر بازار ارز چشم پوشی کرد. زیرا برخی از هموطنان برای انجام سفرهای خارجی و برخی دیگر برای تسویه حساب شرکت ها به ارز نیاز دارند.

انتهای پیام


-ساعت 12/20 دقیقه تا فردا خدا نگه دار
-


ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی