close
تبلیغات در اینترنت
بورس 8 اسفند
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر-کانال ما در تلگرامapsahm@-سخزر عرضه محدود-سنیر عرضه محدود-تمام نظرات ما صرفا دیده بانی است با مستندات کدال سبد سهام تشکیل بدهیدوشخصیت وشخصیت مستقل غیر تقلیدی در بورس داشته باشید-گروه بانک مثبت است اگر تحرکی بخواهد صورت بگیرد قطعی شدن افزایش سرمایه ای خواهد بود-حریل صف خرید دهها بار طی سال گذشته در کف های معتبر اشارره کردیم الان 1372ریال حمایت زیر 1250ریال-رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس:مردم منتظر سه خبر مهم و خوب در اوایل سال آینده باشند رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از اعلام سه رویداد مهم…

سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-سخزر عرضه محدود
-سنیر عرضه محدود
-تمام نظرات ما صرفا دیده بانی است با مستندات کدال سبد سهام تشکیل بدهیدوشخصیت وشخصیت مستقل غیر تقلیدی در بورس داشته باشید
-گروه بانک مثبت است اگر تحرکی بخواهد صورت بگیرد قطعی شدن افزایش سرمایه ای خواهد بود
-حریل صف خرید دهها بار طی سال گذشته در کف های معتبر اشارره کردیم الان 1372ریال حمایت زیر 1250ریال
-
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس:

مردم منتظر سه خبر مهم و خوب در اوایل سال آینده باشند

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از اعلام سه رویداد مهم و خوب به مردم در اوایل سال آینده و مربوط به اصلاح ساختار اقتصادی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، محمدرضا پور ابراهیمی در جلسه عصر دیروز با عنوان آسیب شناسی نظام بودجه ریزی با اشاره به نکاتی از لایحه بودجه سال آینده گفت: اصلاح ساختار اقتصادی علاوه بر لایحه بودجه ، شامل مواردی چون اصلاح نظام بانکی و بانکداری و هدفمندی یارانه ها خواهد بود.

وی ادامه داد: بر همین اساس ، مردم سال آینده سه خبر خوب در رابطه با اصلاح ساختار اقتصادی خواهند شنید. اولین مورد ، اصلاح ساختار بانک مرکزی با هدف تقویت استقلال بانک مرکزی است و بررس های کارهای کارشناسی در کمیسیون اقتصادی مجلس  انجام و به صحن ارسال شده است.

این نماینده مجلس افزود : مورد دوم و سوم که اوایل سال آینده اعلام می شود مربوط به اصلاح نظام بانکداری و قانون مالیات بر ارزش افزوده بوده و امید است به نتیجه برسد.

انتهای پیام


-قپیرا تا این لحظه عرضه در حد صفر کسی فروشنده نیست وصف خریدفعلا پایدار
-بی فایده بود تخیلات ذهن ما هرچه منتظر ماندیم سنیر به محدوده 13000و12000ریال افت بکند همان بالا ماند که ماند
-گروه فلزات اساسی در حال استراحت واواسط هفته اینده مثبت
-وخارزم پرهیجان هم خریدار هم فروشنده.....حکایت چی میزنی داداش
-
کارشناس اقتصادی در گفت‌وگو با بورس‌نیوز تاکید کرد:
در آخرین افزایشی که نرخ دلار در سال جدید دید، قیمت آن به محدوده 20هزار تومان رسید و همین پدیده احتمال شکستن رکورد جدید در بازار را آسان‌تر می‌کند و اگر رشد صعودی دلار حفظ شود چنین رویکردی از بازار بعید نیست .


علی دهدشتی کارشناس اقتصادی در گفت‌وگو با بورس‌نیوز درخصوص افزایش افسارگسیخته قیمت دلار و سکه در بازار کشور اظهارکرد: در مدت 2 الی 3 سال گذشته معمولا در بازه زمانی دی، بهمن و اسفندماه بازار ارز کشور شاهد افزایش قیمت دلار بوده و این اتفاق به الگوی رفتاری طی سال‌های گذشته تبدیل شده است.

وی ادامه داد: با توجه به افزایش قیمت دلار در اواسط سال گذشته، پیش‌بینی رشد مجدد قیمت دلار از لحاظ روانی وجود داشت چراکه انتظارات از افزایش تورم در سال 98 بالاست و سرمایه برای جلوگیری از کاهش ارزش پول، روی به سمت سرمایه‌گذاری در بازارها می‌آورد.

دهدشتی با اشاره به اینکه سیاست دولت یکی از نقاط مهم در تعیین نرخ در بازار است، تاکید کرد: سیاست دولت و کمبود ارز شاید یکی از دلایل افزایش نرخ ارز بوده اما از سوی دیگر نزدیکی به فضای اردیبهشت ماه و احتمال عدم تمدید معافیت خرید نفت 8 کشور از سوی آمریکا نیز بازار دلار کشور را تحریک کرده و احتمال رشد قیمت دلار و رکورد شکنی وجود دارد.

این کارشناس اقتصادی امکان سقف شکنی قیمت دلار طی ماه‌های آینده را دور از ذهن ندانست و تصریح کرد: در آخرین افزایشی که نرخ دلار در سال جدید دید، قیمت آن به محدوده 20هزار تومان رسید و همین پدیده احتمال شکستن رکورد جدید در بازار را آسان‌تر می‌کند و اگر رشد صعودی دلار حفظ شود چنین رویکردی از بازار بعید نیست زیرا از لحاظ روانشناسی حرکت مجدد آهنگ افزایشی دلار اینبار می‌تواند پس از رد شدن قیمت دلار از 15 هزارتومان، برای جهشی سرسام‌آور آهنگ خود را کوک کند بنابراین باید دولت با مکانیزم‌های واقعی وارد گود این بازار شود.

وی درباره تاثیر دلار بر سکه نیز اشاره داشت و گفت: رشد آهنگ دلار، سکه را تحت تاثیر قرار می‌دهد زیرا در این برهه سرمایه‌ شاید جذب بازار دلار نشود و بر سکه تمرکز کند و حبابی که بخاطر انتظار از افزایش قیمت دلار در بازار ایجاد می‌شود را از بازار سکه دریافت کند.

دهدشتی تاثیر دلار بر بازارسرمایه را نیز بی‌تاثیر ندانست و افزود: نرخ دلار باعث رشد سهام در بازار شد اما نمی‌توان از رشد نرخ فلزات و نفت غافل شد و از سوی دیگر زمانی که سود بانکی به وضعیت ماه‌شمار تبدیل می‌شود طبیعتا خروج پول از بازارمالی به سمت بازارسرمایه رقم خواهد خورد.

این کارشناس اقتصادی اضافه کرد: هنگامی که دلار در جاده صعودی قرار می‌گیرد، طبع سرمایه به سمت شرکت‌های صادراتی تغییر می‌کند و نگاه آنها بخاطر رشد قیمت و تفاوت نرخ در سال 98 طبیعتا جذب شرکت‌های دلاری می‌شود که EPS بیشتری را دارند و بازار نیز به سمت قیمت‌های توافقی پیش‌ می‌رود
-ثعمرا صف خرید ناگهانی تا این لحظه
-التماس نکن اگر ذوب 20 تومان هم بیاید پایین اضافه می کنم ولی نمیفروشم
-

روحانی استعفای ظریف را نپذیرفت

رئیس جمهور طی نامه‌ای با استعفای محمدجواد ظریف مخالفت کرده و گفت: همانطور که بارها دستور داده‌ام تمامی دستگاه‌ها باید در هماهنگی کامل با این وزارت‌خانه باشند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، حسن روحانی طی نامه‌ای ضمن مخالفت با استعفای محمدجواد ظریف گفت: پذیرش استعفا را بر خلاف مصالح کشور می‌دانم و با آن موافقت نمی‌کنم.

متن نامه روحانی به این شرح است:

نامه استعفای مورخ ششم اسفندماه ۹۷ جنابعالی را دیدم. تلاش جنابعالی برای حفظ شأن و اعتبار وزارت خارجه و جایگاه وزیر به عنوان مهم‌ترین مقام مسئول در اجرای سیاست خارجی، قابل درک و مورد تایید است.

وزارت امور خارجه عهده دار روابط خارجی و زمینه ساز تحقق امنیت و منافع ملی است. لذا همانطور که بارها دستور داده‌ام تمامی دستگاه‌ها اعم از دولتی و یا حاکمیتی باید در هماهنگی کامل با این وزارت‌خانه در زمینه روابط خارجی باشند.

از زحمات و تلاش‌های بی‌وقفه جنابعالی در دوران تصدی مسوولیت سنگین وزارت خارجه در دولت یازدهم و دوازدهم قدردانی می‌کنم و از آنجا که شما را به تعبیر مقام معظم رهبری "امین، غیور، شجاع و متدین" و در خط مقدم ایستادگی در برابر فشارهای همه‌جانبه آمریکا می‌دانم، پذیرش استعفای جنابعالی را بر خلاف مصالح کشور می‌دانم و با آن موافقت نمی‌کنم.

اینجانب نسبت به فشارهای وارده به دستگاه سیاست خارجی، دولت و حتی رئیس جمهور منتخب مردم به خوبی آگاهم. به عهدی که با خدا و ملت بسته‌ایم تا پایان وفادار می مانیم و اطمینان دارم که به فضل الهی از این مرحله سخت عبور خواهیم کرد.

موفقیت های وزارت خارجه فقط طی ماه های اخیر در مقابله با توطئه های آمریکا در نیویورک، وین، بروکسل، لاهه، ورشو، مونیخ و . . . پیروزی‌های سیاسی در سطح منطقه‌ای و بین‌المللی قابل توجه بوده است. شادی و پایکوبی دشمنان قسم خورده این مردم همچون رژیم صهیونیستی از استعفای جنابعالی بهترین گواه بر موفقیت محمد جواد ظریف و بزرگترین دلیل برای استمرار فعالیت در سمت وزیر خارجه است. جنابعالی مورد اعتماد اینجانب و مجموعه نظام به خصوص مقام رهبری هستید. شما با قوت، شجاعت و درایت به مسیر ادامه دهید که خداوند با بندگان صالح است.

انتهای پیام
-ولی کار اطلاعاتی سختی بود اوردن بشار اسد به ایران وباز گرداندن او در منطقه ای که ترامپ شبانه به عراق ترسان ترسان امد
-تا شنبه خدا نگه دار
-

-


ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی