close
تبلیغات در اینترنت
ذوب میدان دار فرابورس
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر-کانال ما در تلگرامapsahm@-موضوع: آگهی دعوت به مجمع عمومی فوق العاده   الف- زمان و محل برگزاری مجمع عمومی : از کلیه سهامداران ، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت میگردد تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت 14:00 روز شنبه مورخ 1397/12/11 درمحل تهران،کيلومتر16 بزرگراه فتح(جاده قديم کرج)،شرکت بهمن موتور،سالن همايش شرکت بهمن موتور برگزار میگردد حضور بهم رسانند. -احتمالا خریخت تا چهارشنبه باز خواهد بود-ذهن سهام دار همیشه مقداری…

سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-
موضوع: آگهی دعوت به مجمع عمومی فوق العاده  


الف- زمان و محل برگزاری مجمع عمومی :
از کلیه سهامداران ، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت میگردد تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت 14:00 روز شنبه مورخ 1397/12/11 درمحل تهران،کيلومتر16 بزرگراه فتح(جاده قديم کرج)،شرکت بهمن موتور،سالن همايش شرکت بهمن موتور برگزار میگردد حضور بهم رسانند.

-احتمالا خریخت تا چهارشنبه باز خواهد بود
-ذهن سهام دار همیشه مقداری خطا داردفبیرا قبل افزایش در محدوده 17500ریال بود تصور ما این بود فرض بیست الی چهل درصد ممکن است سود بدهد در سه ماهه ولی برعکس رفت افزایش ودر سه ماه 100درصد سود داد وهمین خطا باعث شدفبیرا محدودخرید شد اگر پرحجم خریده شده بود همان یک خرید برای یک سال کافی بود......البته توصیه ما این است هیچ وقت تک سهم نشوید.....
-الان هم خریخت را ما جرات نمی کنیم زیاد بخریم صرفا در حد30000سهم در نظر می گیریم یعنی ذهن پذیرش ریسک بیشتر را ندارد چون تنوع در سبد باید حفظ بشود وتعادل در کنترل نقدینگی وموارد دیگر
-بیشتر افزایش سرمایه ها مناسب ورود برای سهام دار خرد نیستند چون امروز بازار مثبت است ودوماه دیگر زمان بازگشایی فرض بازار قرمز اندر قرمز اگر تخصص کافی ندارید بی جهت وارد افزایش سرمایه ها نشوید ویا اگر وارد میشوید با مقادیر کم شروع کنید
-ذوب کف 1300ریال است وسقف 1800و2000ریال بدترین حالت 1200ریال اما روند ذوب 2000ریال را نشانه رفته است
-گروه خودرو مثبت ولی بی علت وارد هیچ خودرویی نشوید.....اول بررسی کنید وقطعیت مقداری پیروزی را بسنجید کسی که قبلا خوساز خریده الان در سود است....تعصب روی هیچ صنعت خاص نداشته باشید.......چرچیل یک کانال خوب وفعال چرا گاها به بن بست می خورد چون حمایت افراطی از صنعت خودرو می کند چرا ما به بن بست نمی خوریم چون تنوع ورود به همه صنایع را در نظر می گیریم
-حآسادر محدوده 1150ریال بود کانال رضایی حمایت کرد تا 2160ریال صعود کرد50 درصد خریداران سود بردند ولی الان1591ریال حدوده560ریال نزول کرد...نتیجه اگر شما دانش فنی نداشته باشید قطعا یک جایی در تله بدی گرفتار میشوید
-

مدیرعامل سابق بانک فرابورسی و چند شرکت بورسی بازداشت شد

مدیرعامل سابق بانک سرمایه که سابقه حضور در مدیریت چند شرکت بورسی را هم دارا است ، بازداشت شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، بانک سرمایه که با سرمایه 400 میلیارد تومانی و قیمت سهام 71 تومانی در بازار پایه ب فرابورس حضور دارد با بازداشت مدیرعامل سابق روبرو شده است.

براساس این گزارش، طبق کیفرخواست صادره، سه عضو پیشین هیات‌مدیره بانک سرمایه شامل علی بخشایش مدیرعامل سابق بانک سرمایه، پرویز کاظمی رئیس سابق هیات مدیره و وزیر دولت نهم و محمدرضا توسلی عضو سابق حقوقی بانک سرمایه به مشارکت در اخلال عمده در نظام اقتصادی از طریق اخلال در نظام پولی و بانکی و مشارکت به ترتیب در 46 ، 41 و 40 فقره خیانت در امانت متهم هستند.

بخشایش درحالی از اردیبشهت 91 عهده دار مدیریت "سمایه " بود که دارای سوابقی چون مدیرعامل و ریاست هیات مدیره بانک سپه، عضو هیات عالی نظارت سازمان حسابرسی، نایب رئیسی صندوق تعاون و معاون امور شرکت های ستاد اجرایی فرمان امام ( ره )، عضو و نایب رئیس و رئیس هیات مدیره شرکت هایی چون سرمایه گذاری ملی، سرمایه گذاری ساختمان، باغمیشه ، سرمایه گذاری پارسیان،سرمایه گذاری تدبیر، سرمایه گذاری فرهنگیان، موتوژن و چندین شرکت دیگر است.

انتهای پیام


-ختوقا دیروز وامروز صف خرید است تا این لحظه علت مشخص است سهم بعلت در حال معامله بودن حق تقدم با حمایت روبروست.....این لحظه زمان ورود گذشته است...یعنی ورود بی فایده است مگر اینکه دوباره اصلاح قیمت بکند
-زدشت قیمت مناسب خرید زیر 3000ریال است ولی ممکن است چنین نشود وچنان بشود.....
-

وزیر صنعت برای توضیح درباره افزایش قیمت خودرو به مجلس می رود

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس از حضور وزیر صنعت برای ارائه توضیح درباره افزایش قیمت خودرو در جلسه کمیسیون صنایع خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،بهروز نعمتی به ایسنا گفت: درپی مأموریت رئیس مجلس به رئیس کمیسیون صنایع برای بررسی موضوع افزایش قیمت خودرو، ظهر امروز رضا رحمانی برای ارائه توضیح در این باره در جلسه کمیسیون متبوع حضور می‌یابد.

‌انتهای پیام
-
در پایان یازدهمین ماه از سال مشخص شد:

معرفی ۲۰ کارگزار اول و آخر بورس / سهم ۳.۸ هزار میلیاردی ۱۰ شرکت

طی یازدهمین ماه سال بیش از 9.8 هزار میلیارد تومان در بورس معامله شد و ۱۰ کارگزار برتر با انجام حدود ۴۰.۱۷ درصد از کل معاملات، ۳.۸ هزار میلیارد تومان را به تنهایی جابجا کردند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، بورس تهران در پایان یازدهمین ماه سال، 221 روز کاری را سپری کرد و طی آن افزون بر 464.9 میلیارد سهم به ارزش بالغ بر 140.4 هزار میلیارد تومان توسط شرکت های کارگزاری دست به دست شد.

این آمار درحالی است که طی بهمن ماه بیش از 36 میلیارد سهم به ارزش 9.8 هزار میلیارد تومان در 20 روز کاری معامله شد که در مقایسه با معاملات دی با 22 روز فعالیت و 55.9 میلیارد سهم به ارزش 14.9 هزار میلیارد تومان، حکایت از کاهش 36 و 34 درصدی در حجم و ارزش معاملات دارد.

در این حجم از معاملات شرکت های بورسی، 10 کارگزار با سهم 40.17 درصدی بیش از 3.8 هزار میلیارد تومان را به نام خود کردند تا 6 هزار میلیارد تومان دیگر نصیب 97 کارگزار دیگر شود.

کارگزاری مفید در صدر این گروه با تکیه بر مشتریان خرد و کلان و رویه معاملات آنلاین، سهم 10.62 درصدی معاملات بهمن را به خود اختصاص داد. کارگزاری آگاه نیز با سهم 5.46 درصدی در رتبه دوم ایستاد.

کارگزاری های حافظ، صبا تامین و بانک پاسارگاد به ترتیب با سهم 5.27 ،3.13 و 3.02 درصدی در رده های سوم، چهارم و پنجم ایستادند.

در رده های بعدی هم کارگزاری های فارابی، تدبیرگران فردا، بانک پارسیان، بانک ملت و مبین سرمایه با انجام 2.74، 2.58، 2.57، 2.40 و 2.38 درصدی معاملات بورس در بهمن ماه قرار گرفتند تا به این ترتیب، از پله های ششم تا دهم فقط در اختیار دو شرکت کارگزاری وابسته به بانک باشد.

در انتهای این جدول 107 شرکتی هم 10 کارگزاری شاخص سهام، پارس نمودگر، ارزش آفرین الوند، فولاد مبنا، ایران سهم، جهان سهم، امید سهم، دنیای نوین، آبتین استاک و سهم یار با سهم صفر تا 0.07 درصدی ایستاده اند.

انتهای پیام


-الان ما داریم چکار میکنیم داریم تست میکنیم شتهران افزایشnoبایکا افزایشnoخریختyesغویتاnoثشاهد noرکیشno بررسی های فنی نشان میدهد نمادهای یاد شده ممکن است در افزایش سرمایه سود اور هم باشند ولی درصد سود محدود وبه ریسکش نمی ارزدفقط خریخت نمره قبولی گرفت
-به نظر ما توجه نکنید ممکن است تمام نظرات شخصی ما اشتباه باشد ولی ما شبیه یک موتور جستجوگر مدام در حال تست بازار هستیم یعنی با برنامه تعریف شده کار میکنیم
-افزایش سرمایه شگل ممکن است 20 الی......درصد سود اور باشد ولی هیچ سودی تضمین شده نیست امروز مورخه 97/12/05
-دسینا-فزرین هم دو افزایش سرمایه دارند ته توی قضیه سودی مشاهده میشود ولی چرب پرمایه نیستند یعنی بی خیالبخدا خیلی زحمت کشیدم فشار ده ساله بازار را تحمل وفقط مقدار کمی راهکارها را پیدا کردم

-

بلاتکلیفی جدید ثبت‌نام‌کنندگان خودرو بعد از لغو افزایش ۳۰ درصدی قیمت

قرار بود خودروسازان پس از لغو افزایش ۳۰ درصدی قیمت محصولات ثبت‌نامی تحویل شهریور تا انتهای دی‌ ۹۷، ما‌به‌التفاوت واریزی مشتریان را پس دهند اما این موضوع تعیین‌تکلیف نشده است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از دنیای اقتصاد، اواخر دی‌ماه سال جاری دولت تصویب کرد قیمت خودروهای داخلی ۳۰ درصد افزایش یافته و از ابتدای بهمن نیز قیمت‌گذاری به نوعی آزاد و به حاشیه بازار سپرده شود.

افزایش ۳۰ درصدی به خودروهایی مربوط می‌شد که موعد تحویل آنها ابتدای شهریور تا انتهای دی‌ماه ۹۷ بود و از همین رو خودروسازان به ثبت‌نام‌کنندگان اعلام کردند نسبت به تکمیل وجه اقدام کنند. در نتیجه برخی مشتریان که دعوتنامه برای آنها ارسال شده بود با توجه به فرمول افزایش ۳۰ درصدی قیمت، تکمیل وجه انجام دادند.

این در حالی بود که کمی بعد دولت از تصمیم اولیه خود برگشت و افزایش ۳۰ درصدی قیمت خودروهای داخلی را لغو کرد. با توجه به این اتفاق قیمت خودروها که ۳۰ درصد افزایش یافته بود، به حالت گذشته برگشت و ثبت‌نام‌کنندگان با قیمت‌های جدید اقدام به تکمیل وجه کردند. در این میان تکمیل کنندگان وجه گذشته (آنها که با فرمول افزایش ۳۰ درصدی قیمت، پول به حساب خودروسازان ریخته بودند) ماندند و پول اضافه‌ای که از آنها اخذ شده بود.

در نهایت خودروسازان اعلام کردند ما‌به‌التفاوت پول واریزی این دسته از ثبت‌نام‌کنندگان را عودت خواهند داد. این در حالی است که هنوز نحوه و زمان استرداد این ما‌به‌التفاوت اعلام نشده و مشخص نیست برنامه خودروسازان در این مورد چیست.البته استرداد ما‌به‌التفاوت‌ها قطعی است با این حال مشتریان ازآنجاکه نمی‌دانند چه زمانی پول‌ آنها پس داده خواهد شد، بلاتکلیف مانده‌اند. بنابراین لازم است خودروسازان اطلاع‌رسانی لازم را در این مورد انجام دهند.

انتهای پیام
-روح وروان واعصاب مردم را خودروسازان خرد کردندهمان لادا روسی را وارد کنند مردم از شر خودرویی ها خلاص شوند
-ساعت 12/10 دقیقه تا فردا خدا نگه دار
-


ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • نظرسنجی
    نظر سنجی سایت در مورد نمادهای بورسی

    کدهای اختصاصی