close
تبلیغات در اینترنت
بورس چهارم اسفند
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر-کانال ما در تلگرامapsahm@-مشخصات کلی شرکت جدید درج شده و آماده عرضه ۱۰ درصدی در فرابورسیک شرکت ۵۲ میلیارد تومانی در حوزه زراعت و خدمات وابسته در بازار دوم فرابورس درج شد تا پس از معرفی توسط مدیران، آماده عرضه اولیه ۱۰ درصدی باشد. به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،شرکت کشت و صنعت شریف آباد پس از احراز شرایط پذیرش از یک اسفند ماه با نماد "زشریف"به عنوان صد و نهمین شرکت در بازار دوم فرابورس در گروه زراعت و خدمات وابسته و زیرگروه کشاورزی دامپروری و خدمات وابسته درج شد تا پس از معرفی…

سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-

مشخصات کلی شرکت جدید درج شده و آماده عرضه ۱۰ درصدی در فرابورس

یک شرکت ۵۲ میلیارد تومانی در حوزه زراعت و خدمات وابسته در بازار دوم فرابورس درج شد تا پس از معرفی توسط مدیران، آماده عرضه اولیه ۱۰ درصدی باشد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،شرکت کشت و صنعت شریف آباد پس از احراز شرایط پذیرش از یک اسفند ماه با نماد "زشریف"به عنوان صد و نهمین شرکت در بازار دوم فرابورس در گروه زراعت و خدمات وابسته و زیرگروه کشاورزی دامپروری و خدمات وابسته درج شد تا پس از معرفی مدیران آماده عرضه اولیه 10 درصدی باشد.

طبق بررسی‌های بورس پرس، این شرکت در تاریخ ۱۷ آبان سال ۵۵ با نام اولیه کشت و صنعت و عمران شریف آباد در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی تهران ثبت و طبق پروانه بهره برداری ۱۸ اسفند همان سال سازمان نظام عمران شهرستان قزوین با ظرفیت ۱۰۰۰ راس گاو شیری بهره‌برداری از شرکت آغاز شد.

در ۱۱ مهر سال ۶۳ نوع شرکت به سهامی خاص و تبدیل و نام شرکت در ۲۲ بهمن سال ۸۰ به کشت و صنعت شریف آباد تغییر یافت. همچنین در ۲۲ شهریور سال ۸۳ به سهامی عام تبدیل و مجددا طبق مصوبه مجمع فوق العاده ۲۲ مرداد سال ۹۱ به سهامی خاص تغییر یافت.در ۵ اسفند سال ۹۱ واحد کارخانه فرآورده های لبنی با نام تجاری رابتا ناک از طرف شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر بر اساس ارزش دفتری به شرکت واگذار شد.

پروانه بهره برداری این کارخانه در ۹ اردیبهشت سال ۸۶ به نام شرکت حسان نوش قم جهت تولید ۲۷۳۰۰ تن انواع شیر و ماست و خامه پاستوریزه از طرف سازمان صنایع استان قم صادر شده که این پروانه در ۱۲ اردیبهشت سال ۹۱ به نام شرکت تغییر نام یافت.دامداری و مزارع شرکت در کیلومتر ۱۵ جاده قزوین آبیک، کارخانه لبنی رابتاناک در جاده قدیم تهران قم شهرک شکوهیه و دفتر مرکزی شرکت در قزوین شهرستان محمدیه واقع شده است.


-ذوب هفته قبل در کانال گفتیم مقداری در سبد داشته باشید
-موج نقدینگی چند روزی است روی ذوب فعال است
-چرا موج نقدینگی روی ذوب فعال است چون گروه خودرو وگروه بانک فعلا نمی توانند نقش لیدر را بازی کنند
-کگل هم با مقداری تقاضا روبروست تا ایبن لحظه
-فملی هم بامقداری تقاضا روبروست تا این لحظه
-شاخص کل با حمایت گروه فلزات اساسی تا این لحظه بیش از 2000واحد مثبت خورد

-وقتی ریال سمت دلار میرود شاخص کل بشدت صعود می کند

وحالا بالعکس اگر دلار سقوط کندشاخص کل بورس اصلاح قیمت می کند


-فولاد تا این لحظه44میلیون فملی 45میلیون ذوب 80 میلیون صف خرید
-80 میلیون انسان در همه سطوح مالی وکاری افکار نوسانی ونوسان گیری دارند ادامه این وضعیت برای کل کشور مخرب است
-گروه لیرینگ خاموش تا این لحظه
-گروه قند تا این لحظه با صف های خرید همراه است
-فخوز خیز بسمت 10000ریال البته کمی سخت ودشوار
-توی این بازار جای شدوص -ددام-خوساز خالی است سه بمب منفجر شده ای که دوباره اماده انفجار هستند برنده خریداران قبل هستند چون زمان بازگشایی یحتمل دست بالا باز خواهند شد وشاید مناسب خرید نباشند
-زدشت را روزانه رصد کنیدمورخه97/12/04
-
در گفت وگو بورس پرس با سرپرست عملیات بورس تهران

علت توقف معاملات سهام شرکت تازه وارد بورس اعلام شد/ نبود اختلال در سامانه

سرپرست عملیات بازار شرکت بورس تهران گفت : به علت تراکنش های زیاد و با هدف جلوگیری از بروز اختلال در سامانه معاملات، سهام شرکت افق کوروش به صورت مدیریت شده داد و ستد می شود.

مهدی پارچینی در گفت وگو با پایگاه خبری بورس پرس، درباره وضعیت امروز سامانه معاملات بورس که به گفته برخی فعالان به دلیل فشار فروش سهام شرکت تازه وارد فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش با اختلال و کند شدن فرایند سفارش گیری روبرو شده ، توضیح داد: تاکنون گزارشی از سوی کارگزاران مبنی بر اختلال در سامانه معاملات بورس نشده و ممکن است ناشی از OMSها باشد.

وی ادامه داد: اما با توجه به عرضه اولیه 50 میلیون سهم "افق" و تخصیص 132 سهم به 386 هزار و 817 سهامدار حقیقی و حقوقی ، امروز تعداد تراکنش های این شرکت به شدت افزایش یافته و ممکن بود موجب بروز اختلال در سامانه معاملات شود. بنابراین به منظور جلوگیری از این احتمال ، اقدام به مدیریت سهام این شرکت از طریق ایجاد وقفه ایی کوتاه گرفته شد.

پارچینی با اشاره به وضعیت مجاز - محفوظ سهام این نماد از ساعت 9:57 دقیقه ، افزود: در صورت کاهش فشار عرضه ، روند معاملات سهام فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش عادی خواهد شد اما اگر این فشار تکرار شود ممکن است برای فردا هم مدیریت شود.

انتهای پیام


-

پیش‌بینی وزارت اقتصاد از تورم ۲۷.۸ و رشد اقتصادی منفی ۲.۵ درصدی

وزارت اقتصاد پیش‌بینی کرد حداکثر تورم در سال جاری بالغ بر ۲۷.۸ درصد و رشد اقتصادی در بدبینانه‌ترین حالت منفی ۲.۵ درصد است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، وزارت اقتصاد در گزارشی به عملکرد 9 ماهه اقتصاد در سال جاری و شاخص‌های کلان پرداخته و نرخ تورم و رشد اقتصادی سال 97 را پیش‌بینی کرده است.

در این راستا پژوهشکده امور اقتصادی به پیش‌بینی رشد اقتصادی سال 97 با توجه به متغیرهای پیشرو و لحاظ رویه‌های مختلف نرخ ارز، قیمت نفت و میزان صادرات آن پرداخته است. بر این اساس نرخ تورم سال جاری در بازه 24.4 تا 27.8 درصد قرار می‌گیرد.

نتایج به دست آمده نشان می‌دهند رشد اقتصادی سال 97 با لحاظ نرخ 0.4 درصدی شش ماهه اول سال (اعلام شده توسط مرکز آمار) می‌تواند در بازه 1.1- تا 2.5- درصد نوسان داشته باشد.

رشد اقتصادی در ۹ ماه نخست سال جاری وضعیت مناسبی نداشته است. به طوری که رشد تابستان منفی و رشد بهار فاصله زیادی با هدف‌گذاری متوسط رشد در برنامه ششم توسعه دارد. پیش‌بینی نهادهای بین‌المللی نیز حاکی از استمرار کاهش رشد اقتصادی در ادامه سال و منفی شدن رشد اقتصادی سال 97 دارد.

این در حالی است که بانک جهانی، رشد اقتصادی و نرخ تورم را برای سال 2019-2018 حدود 1.6- درصد و 23.8 درصد و صندوق بین‌المللی پول حدود 1.5 -درصد و 29.6 درصد پیش‌بینی کرده است.

همچنین مرکز پژوهش‌های مجلس رشد اقتصادی سال 98 را به دو صورت پیش‌بینی کرده است که در خوش‌بینانه‌ترین حالت 4.5 - درصد و در بدبینانه‌ترین شکل 5.5- درصد خواهد بود. رشد اقتصادی سال 97 نیز در بهترین و بدترین حالت 2.6- و 5.5- درصد است.
-
آگهی دعوت به مجمع عمومی فوق العاده شرکت سيمان سفيد ني ريز - نماد: سنير

موضوع: آگهی دعوت به مجمع عمومی فوق العاده  


الف- زمان و محل برگزاری مجمع عمومی :
از کلیه سهامداران ، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت میگردد تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت 15:00 روز چهار شنبه مورخ 1397/12/15 درمحل سالن آمفي تئاتر شرکت بين المللي بازرسي کالاي تجاري IGI به نشاني: تهران خيابان استاد مطهري بعد از تقاطع قائم مقام فراهاني شماره 334 ساختمان IGI برگزار میگردد حضور بهم رسانند.

-سنیر یک پله محدود قبل افزایش دو الی سه پله بعد افزایش
-اول اسفند در کانال نوشتیم ذوب
-موج رشد شامل حال خودرویی ها هم شد تا این لحظه گروه خودرویی مثبت.....روند فعلی مثبت بازار ممکن است سایر گروهها را نیز در بر بگیرد
-خریخت را رصد کنید امروز 97/12/04
-تا فردا خدا نگه دار


ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی