close
تبلیغات در اینترنت
شاخص کل منتظر نقدینگی
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیرapsahm@کانال ما در تلگرام-خریخت صف خرید بعلت مجوز افزایش سرمایه-زفکا صف خرید درحال کاهش-افق هم اگر تا اخر وقت متعادل نشود فردا حجم معاملات سنگینی خواهد داشت- این دو عرضه اولیه دست بالا عرضه شدند-زفکا فروریخت فردا هم افق فروخواهد ریخت- افزایش 80 درصدی جرایم مجازی در تهران رئیس پلیس پایتخت از افزایش 80 درصدی جرایم مجازی در تهران خبر داد و از مردم و دستگاه های مسئول خواست رعایت نکات ایمنی را در این حوزه جدی بگیرند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، سردار حسین رحیمی ظهر امروز در نخستین…

سلام روز بخیر


apsahm@کانال ما در تلگرام
-خریخت صف خرید بعلت مجوز افزایش سرمایه
-زفکا صف خرید درحال کاهش
-افق هم اگر تا اخر وقت متعادل نشود فردا حجم معاملات سنگینی خواهد داشت
- این دو عرضه اولیه دست بالا عرضه شدند
-زفکا فروریخت فردا هم افق فروخواهد ریخت
-


رئیس پلیس پایتخت از افزایش 80 درصدی جرایم مجازی در تهران خبر داد و از مردم و دستگاه های مسئول خواست رعایت نکات ایمنی را در این حوزه جدی بگیرند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سردار حسین رحیمی ظهر امروز در نخستین نشست تخصصی پیگیری جرائم سایبری در حوزه بانکداری الکترونیک اظهار کرد: امروز پلیس اشراف کاملی را در فضای مجازی دارد و متأسفانه یکی از جرائمی که روند رو به رشد به خودش گرفته موضوعات مربوط به جرائم اقتصادی است.
 
رحیمی افزود: این موضوعات ما را بر آن داشت تا با برگزاری کلاس‌های توجیهی و آگاه کردن کاربران فضای مجازی، تلاش کنیم تا آگاهی افراد در این حوزه افزایش یابد.
 
رحیمی گفت: با همکاری تمامی دستگاه‌ها و بخش‌ها باید فضا را برای مجرمین در فضای مجازی تنگ کنیم و باور کنیم مجرمین به فضای مجازی کوچ کرده اند همچنین وقوع جرائم در فضای مجازی ۸۰ درصد افزایش‌یافته است.
 
رئیس پلیس تهران بزرگ با بیان اینکه این ایام مصادف است با شهادت ۲۷ نفر از مرزبانان غیوری که برای آرامش و امنیت و آسایش ما در دورترین نقطه کشور جانشان را ناجوانمردانه باختند، افزود: نیروی انتظامی در بخش‌های مختلف در حال فعالیت است، از نقطه صفرمرزی تا قلب شهرها را محافظت می‌کند.
 رحیمی گفت: ۶۰ نفر از منافقین در مرز میر جاوه در درگیری تن‌به‌تن نتوانستند یک برجک از ما بگیرند و حالا به این رفتارهای ناجوانمردانه متوسل شدند.
-

صف خرید زیرمجموعه "خبهمن" با مجوز افزایش سرمایه۲۱۶درصدی تجدید ارزیابی

زیرمجموعه گروه بهمن مجوز افزیش سرمایه ۲۱۶ درصدی از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها را از سازمان بورس گرفت و همراه با صف خرید آماده برگزاری مجمع فوق العاده شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت ریخته گری ایران که با سرمایه 40 میلیارد تومانی در بازار دوم معاملات بورس حضور دارد، مجوز افزایش سرمایه 216 درصدی از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها را از سازمان بورس گرفت و با افزایش 4.9 درصدی به قیمت 1782 ریال رسید و صف خرید شد.

بر این اساس،"خریخت" می تواند به منظور خروج از شمول ماده 141 اصلاحیه قانون تجارت و اصلاح ساختار مالی جهت استفاده از حداکثر ظرفیت تولیدی و احراز شرایط حداقل سرمایه شرکت های پذیرفته شده در سازمان بورس،سرمایه فعلی را به 126.6 میلیارد تومان برساند.

بنابراین گزارش،گروه بهمن با 57 درصد مالک این شرکت بورسی به حساب می آید.

انتهای پیام
-گروه قند مثبت چند مورد هم 5 مثبت وبعضی اندکی صف خرید محدود
-اسفند ماه بسیاری از سهمها بحال خود رها میشوند وافت قابل توجهی میکنند وبهترین موقعیت خرید هفته اخر اسفند ماه است
-بازار بورس با سلام وصلوات مثبت است به لحاظ فنی نقدینگی بعد عید به بورس باز خواهد گشت الان فرصتهایی است برای شناسایی سود های کوتاه مدت وهمچنین جابجایی سهم خریخت امروز بد نبود مثبت خورد وفردا هم احتمالا مثبت میخورداگر تا اخر وقت صف عرضه نشود
-
یک کارشناس اعلام کرد:

عوامل موثر در تداوم سیر نزولی بورس با وجود شرایط مثبت/ پیش بینی دو صنعت

یک کارشناس با بررسی عوامل موثر در روند نزولی دیروز شاخص و قیمت ها و پیش بینی دو صنعت مهم ، اعلام کرد: این روزها تمام شرایط به نفع بورس تهران است اما بازار همچنان دوران رکود را طی می کند .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، محیا معصومی تحلیلگر مشاور سرمایه گذاری ابن سینا مدبر درباره عوامل موثر در تداوم سیر نزولی بورس و شرایط روزهای اخیر و منفی بورس اعلام کرد اخبار ضد و نقیض در خصوص لایحه پالرمو و موکول شدن تصمیم گیری به زمان دیگری از سوی مجمع تشخیص مصلحت یکی از دلایلی بود که سبب شد دیروز نیز بازار با غلبه عرضه بر تقاضا بخصوص در دو گروه خودرویی و بانکی مواجه شود و شاخص بورس با 900 واحد کاهش به 156 هزار و 155 واحد برسد.

ارزش معاملات هم پایین و نبود تقاضای موثر، اتفاق غالب بازار بود. بطوری که حتی با وجود رشد هفته گذشته قیمت های بازارهای جهانی ، نمادهای مرتبط رشدقیمتی نداشتند.

در این میان نوبخت از عدم تصویب پیوستن ایران به کنوانسیون پالرمو انتقاد کرد و به گفته وی ایران برای جابجایی پول با مشکلاتی روبرو است و جز برخی کشورها، مابقی در این زمینه با ایران همکاری نداشته اند و حتی برخی کشورهای دوست نیز اعلام کرده اند اگر ایران از FATF خارج شود، نمی توانند مبادلات ارزی با ایران انجام دهند.

لایحه  پالرمو در حالی به نتیجه نرسید که مهلت قانونی آن از سوی کشورهای اروپایی دو روز پیش به پایان رسید. البته فروزنده عضو مجمع تشخیص مصلحت اعلام کرد شورای نگهبان انطباق لایحه پالرمو با شرع و قانون اساسی را تأیید کرده و ایرادات وارده شورای نگهبان به پالرمو مربوط به انطباق با سیاست‌های نظام است.

بازار سهام درحالی همچنان دوران رکود را پشت سر می گذارد که تمام شرایط این روزها به نفع بورس تهران است. بازارهای جهانی بعد از خبرهای مثبت رسیده از توافق چین و آمریکا صعود کردند و نفت نیز به 66 دلار رسید و قیمت سنگ آهن و فولاد هم بهبود قابل توجهی داشتند. اما بازار بی توجه به این شرایط از کمبود نقدینگی رنج می برد.

بررسی آمار صادرات و واردات نشان می دهد اوضاع شرکت ها آن چنان که سهامداران از آن واهمه دارند بغرنج نیست. صادرات رسمی غیرنفتی در ده ماهه سال تقریبا تغییر نکرده است. در شرایطی که تراز تجاری صادرات غیرنفتی و واردات طی ده مال سال سال قبل منفی ۵.۷ میلیارد دلار بود طی ده ماهه سال جاری به مثبت ۷۰۰ میلیون دلار بالغ شد اما در مقابل ، کاهش شدید قدرت خرید مردم (به ویژه تقاضا برای کالاهای وارداتی) در اثر افزایش ۳ برابری دلار ، عامل سقوط شدید واردات محسوب می شود.

 یکی دیگر از دلایلی که شاید دیروز بر روند معاملات تاثیر منفی داشت اعلام طرح استیضاح رئیس جمهور بود و یکی از نمایندگان در تلاش برای جمع‌آوری امضا نمایندگان جهت کلید زدن این اتفاق است. طبق آخرین اخبار ، این طرح به هیت رئیسه نرفته و تعداد اندکی از نمایدگان آن را امضا کرده اند. در فراکسیون ولایی هم در مورد استیضاح، اتفاق نظر وحود ندارد.

در شرایطی که رکود بازار سرمایه را فراگرفته ، بار دیگر سکه و ارز روند افزایشی گرفتند و دلار به 12360 تومان و سکه به 4 میلیون و 320 هزار تومان رسید.

یکی از رویدادهای مهم ، اعلام آغاز صادرات بنزین از بهمن است و فاز سوم پالایشگاه ستاره خلیج فارس با ظرفیت 12 میلیون لیتر بنزین با استاندارد یورو 5 فردا با حضور رئیس جمهور افتتاح می‌شود. با تثبیت تولید بنزین به میزان ۱۰۵ میلیون لیتر در روز، محموله‌های بنزین آماده صادرات و ایران به صادرکننده بنزین تبدیل خواهد شد.

در موضوعی دیگر، مازیار بیگلو دبیر انجمن قطعه سازان با بیان اینکه این هفته اولین دور از طلب قطعه‌سازان از ایران خودرو و سایپا توسط بانک تجارت پرداخت خواهد شد اعلام کرد در هفته‌های آینده نیز بانک ملی و صادرات وجوه تعیین شده را از طرف خودروسازان به قطعه سازها پرداخت خواهند کرد و ظرف دو هفته آینده 2 هزار میلیارد تومان ایران‌خودرو و 2 هزار میلیارد تومان سایپا به حساب قطعه‌سازان واریز خواهد شد. طبق تصمیمات انجام شده میانگین افزایش قیمت قطعه 70 درصد خواهد بود البته این رقم در قطعات مختلف متفاوت است.

امروز هم بازارهای جهانی آغاز به کار می کنند و انتظار می رود با توجه به اخبار مثبت با رشد قیمت روبرو شود. خصوصا در مورد نفت که اخبار مثبتی منتشره، شورای نظارت بر معاملات سلف آمریکا CFTC اعلام کرد تعداد قراردادهای باز نفت در هفته گذشته با جهش 57700 عددی به 344.9 هزار مورد  رسیده که اوج 2.5 ماه اخیر است اما کم واکنشی بورس تهران به این عوامل بنیادی نیز دور از انتظار نیست. البته انتظار می رود امروز معاملات متعادل تری رخ دهد.

همچنین شرکت های خودروساز طبق آخرین گزارش ها، وضعیت تولید بهتری یافته اند و سایپا در راستای روند رو به رشد تولید در هفته منتهی به ۲۶ بهمن‌ به صورت میانگین 2062 دستگاه خودرو تولید کرد که این تعداد نسبت به هفته قبل 45 درصد رشد نشان می‌دهد و نسبت به هفته اول بهمن نیز 90 درصد رشد داشته است. بنابراین با توجه به اصلاح اخیر، سهام خودرویی می توانند در روزهای آتی نوسان مثبتی داشته باشند.

با
-ومعادن در 4500ریال تکان نمی خورد به محض اعلام افزایش سرمایه سهم به حال خود رها شد الان 4001 ریال عرض کردم ومعادن فقط جابی حقوقی ها است فقط در مقاطعی که بازار با رشد فراگیر نجومی مواجه هست ومعادن هم همگام با بقیه رشد می کند
-سنیر ارام ولی زیر پوست سهم سودی مشاهده میشودانتظار برای 2000ریال افت بی فایده است
-در اندیکاتور این گونه نوشتیم شتهرانno بازار پایه ج.....اگر بازار پایه ج نبودyesبود.....ما تمام فاکتورهای مختلف را بررسی میکنیم وهمه فرضییات را تست می کنیم
-اندیکاتور یا همان موتور جستجو گرمیگه حق تقدم یک ماهه دیران خریدار در 440ریال قیمت مناسبی نشسته است ولی فروشنده 820ریال میفروشد که چنین نخواهد شد


-سخوز صف خرید تا این لحظه
-اندیکاتور افزایش سرمایه وتوصا را تایید نمی کرد با صراحت هم تایید نمی کرد مراحل قبل وبعد افزایش وسطوح مختلف قیمتی را تست کنید....
-حپترو مقداری صف خرید دارد ولی اصلاح قیمت احتمالی را هم مد نظر داشته باشید
-تا فردا خدا نگه دار
-


ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • نظرسنجی
    نظر سنجی سایت در مورد نمادهای بورسی

    کدهای اختصاصی