close
تبلیغات در اینترنت
افق کوروش امد
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر-کانال ما در تلگرامapsahm@-کف سازی فبیرا را رصد کنید زمان بر خواهد بود ولی کف تکنیکی وحمایت مناسب را نشان خواهد داد ودر اینده جهشی خواهد داشت صبح در کانال وقت داشتم مقداری توضیحات نوشتم-بیمه ما هنوز دارد اصلاح قیمت می کند نزول را دنبال کنید چون بعد عید یحتمل صعودی خواهد داشت ولی نزول را دنبال کنید-وخارزم هنوز دارد اصلاح قیمت می کند نزول را دنبال کنید چون بعد عید یحتمل صعودی خواهد داشت ولی نزول را دنبال کنید-بجای حفظ شاخص وکنترل شاخص نظر شخصی من اصلاح شاخص هست فرض15000واحد قبل عیدیک…


سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-کف سازی فبیرا را رصد کنید زمان بر خواهد بود ولی کف تکنیکی وحمایت مناسب را نشان خواهد داد ودر اینده جهشی خواهد داشت صبح در کانال وقت داشتم مقداری توضیحات نوشتم
-بیمه ما هنوز دارد اصلاح قیمت می کند نزول را دنبال کنید چون بعد عید یحتمل صعودی خواهد داشت ولی نزول را دنبال کنید
-وخارزم
هنوز دارد اصلاح قیمت می کند نزول را دنبال کنید چون بعد عید یحتمل صعودی خواهد داشت ولی نزول را دنبال کنید
-بجای حفظ شاخص وکنترل شاخص نظر شخصی من اصلاح شاخص هست فرض15000واحد قبل عیدیک سری از نمادهای رند درسقف قیمت هستند نام هم نمیبرم
-
بعد از حدود ۱۷ ماه:

فولادمبارکه عنوان بزرگترین شرکت بورس ایران را پس گرفت / ۴ شرکت بزرگ دیگر

فولادمبارکه با افزایش ۷۵ درصدی از سود انباشته، بعد از حدود ۱۷ ماه مجددا" رتبه اول بزرگترین شرکت بازار سهام ایران را بازپس گرفت .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، فولادمبارکه در حالی بعد از افزایش سرمایه شهریور سال گذشته تاپیکو ( از 43 به 8.1 هزار میلیارد تومان ) رتبه اول بزرگترین شرکت بورس ایران را از دست داده بود که با برگزاری مجمع فوق العاده دیروز ، مجددا" این جایگاه را بعد حدود 17 ماه بازپس گرفت.

به این ترتیب با حضور بیش از 75 درصد از سهامداران "فولاد" و موافقت اکثریت با افزایش سرمایه 75 درصدی از سود انباشته ، سرمایه این غول فولاد ساز از 7.5 به 13 هزار میلیارد تومان رسید و مقرر شد این رویداد مهم تا زمان برگزاری مجمع سالانه در اداره ثبت شرکت ها به ثبت برسد.

این تامین مالی 5.5 هزار میلیارد تومانی با 4 هدف بازیافت مخارج سرمایه ای طرح های در دست اجرا، بازیافت مخارج سرمایه ای مشارکت در افزایش سرمایه شرکت های فرعی و وابسته، بازیافت مخارج سرمایه ای تملک سرمایه گذاری های بلند مدت و اصلاح ساختار مالی صورت می گیرد.

براساس این گزارش، با این اوصاف بعد از فولاد مبارکه ، شرکت های هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس، تاپیکو، ملی مس، سرمایه گذاری غدیر به ترتیب با سرمایه 91.5 ، 8.1 ، 7.8 و 7.2 هزار میلیارد تومانی در رده های دوم تا پنجم بزرگترین شرکت های بازار سهام ایران از لحاظ سرمایه اسمی قرار گرفتند.

انتهای پیام


-تا این لحظه شپنا شبندر شبریز اپ تاثیر مثبت بر روی شاخص کل گذاشته اند

-کانال های پر بازید خودشان فضا را پلیسی وشکایتی علیه همدیگر می کنند وفضا را مسموم می کنند وهمدیگر را از قانون می ترسانند ونتیجه سهامدار خرد به انها بی اعتماد میشود واین بی اعتمادی در رکود وکاهش معاملات موثر است علت خاموش بودن کانال های تلگرام وکم تحرکی انها خودشان هستند

یکی از نکات مثبت بورس تحرک خوب کانال های پربازدید است وموجبات ورود نقدینگی را فراهم می کند


-گروه لیزینگ چند سهم خوب دارنداصلاح قیمت مبی کنند تا اواخر اسفند رصد کنید ولی بعد خرید
-خموتور در محدوده 3000ریال الان چند ماه قبل خموتور در محدوده 4000ریال بود دوستی بشدت حمایت میکرد گفتم ممکنه تا 3000ریال وزیر 3000ریال نزول کند باور نمی کردولی روند با کسی شوخی ندارد
-فلوله الان محدوده 4000ریال چند ماه قبل یکی سوال کرد گفتم حمایت اول 4200ریال او هم باور نمی کرد البته حمایتهای دوم وسوم فلوله زیر 4000ریال است فعلا در حمایت اول محدوده 4000ریال قرار دارد
-وقتی نقدینگی محدود است شاخص کل مجبوربه اصلاح قیمت است
-شاخص کل تا این لحظه 578واحد منفی حمله بر بازار قرمز تا زمانی که قرمز است بی فایده است نگاه کردن خود سود بردن است
-

توضیح وزیر صنعت به ادعای گرانی مجدد خودرو و راهکار ارزانی

وزیر صنعت با اشاره به برخی ادعاها مبنی بر گرانی مجدد خودرو با عرضه ۵ درصد زیر قیمت بازار گفت: گرانی خودرو ارتباطی با بکارگیری این شیوه ندارد، برای ارزانی باید تولید افزایش پیدا کند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،رضا رحمانی درباره برخی ادعاها مبنی بر اینکه فرمولی که وزارت صمت برای ارزانی خودرو  به کار برده به گرانی مجدد در بازار منجر شده به خانه ملت گفت: گرانی خودرو ارتباطی با بکارگیری این شیوه ندارد، برای ارزانی خودرو باید تولید افزایش پیدا کند.

وی افزود: تاکنون تسهیلاتی به قطعه‌سازان پرداخت نشده است. در صورتی که این تسهیلات پرداخت شود تولید افزایش پیدا می‌کند و بازار خودرو ساماندهی می‌شود.

بنابراین گزارش،فرآیند پرداخت ۴ هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی از سوی دولت به خودروسازان آغاز شده که طبق توافقات انجام شده میان خودروسازان و قطعه سازان قرار بر این شد تا این ۴  هزار میلیارد تومان مستقیما به بخش اقتصادی تزریق شود.دو هزار میلیارد تومان از تسهیلات در نظر گرفته شده مصوب دولت به ایران خودرو و دو هزار میلیارد تومان به سایپا اختصاص خواهد یافت. این منابع از سوی خودروسازان به قطعه سازان پرداخت خواهد شد.براساس فرمول وزارت صمت مقرر شده قیمت خودرو 5 درصد زیر قیمت بازار عرضه شود.

انتهای پیام


-

شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش در دوره ۱۲ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۷، به هر سهم خود مبلغ یک هزار و ۲۲۸ ریال سود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته ۵۱ درصد افزایش را نشان می دهد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش با سرمایه یک هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال، صورت های مالی یک ساله سال مالی منتهی به ۳۰ آذر ۹۷ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش در دوره یاد شده، مبلغ ۲ هزار و ۲۰۹ میلیارد و ۵۶۶ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ یک هزار و ۲۲۸ ریال سود به ازای هر سهم اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته ۵۱ درصد افزایش داشته است.

با احتساب سود انباشته ابتدای سال در نهایت مبلغ ۲ هزار و ۳۲۵ میلیارد و ۹۵۶ میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.

"سپ" در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به آذر ۹۶، به صورت حسابرسی شده، مبلغ یک هزار و ۴۶۵ میلیارد و ۹۴۰ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۸۱۴ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

لازم به ذکر است این گزارش، اصلاحیه گزارش صورت های مالی این دوره است که به تازگی در کدال منتشر شده است. برای مشاهده گزارش پیشین، اینجا را کلیک کنید.


-حپترو با تقاضای محدود روبروست
-فبیرا را صبح توضیحی دادم امروز صبح اول پست اشاره به جهشی کردم در اینده ......حدسم درست بود
-تا فردا خدا نگه دار
-


ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • نظرسنجی
    نظر سنجی سایت در مورد نمادهای بورسی

    کدهای اختصاصی