close
تبلیغات در اینترنت
زفکا
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر-کانال ما در تلگرامapsahm@- فدرال رزرو نیویورک اعلام کرد رکورد 7 میلیون آمریکایی در نداشتن توان پرداخت قسط خودرو فدرال رزرو نیویورک اعلام کرد: رقم بی سابقه 7 میلیون نفر در آمریکا، 3 ماه قسط‌های وام خودرویشان عقب افتاده که این رقم بیش از دوره‌ای است که بحران مالی در جهان رخ داده بود و چراغ قرمزی برای اقتصاد آمریکاست. به گزارش گروه اقتصاد بین‌الملل خبرگزاری فارس به نقل از نیویورک تایمز، فدرال رزرو نیویورک اعلام کرد: رقم بی سابقه 7 میلیون نفر آمریکا برای مدت 90 روز یا سه ماه قسط‌های مربوط…

سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-
فدرال رزرو نیویورک اعلام کرد رکورد 7 میلیون آمریکایی در نداشتن توان پرداخت قسط خودرو

فدرال رزرو نیویورک اعلام کرد: رقم بی سابقه 7 میلیون نفر در آمریکا، 3 ماه قسط‌های وام خودرویشان عقب افتاده که این رقم بیش از دوره‌ای است که بحران مالی در جهان رخ داده بود و چراغ قرمزی برای اقتصاد آمریکاست.


به گزارش گروه اقتصاد بین‌الملل خبرگزاری فارس به نقل از نیویورک تایمز، فدرال رزرو نیویورک اعلام کرد: رقم بی سابقه 7 میلیون نفر آمریکا برای مدت 90 روز یا سه ماه قسط‌های مربوط به وام خودرویشان عقب افتاده است که این رقم بیش از دوره‌ای است که بحران مالی در جهان رخ داده بود.

اقتصاددان ها این موضوع را چراغ قرمزی دانستند. چراکه علی رغم اقتصاد قوی و نرخ پایین بیکاری، بسیاری از آمریکا در پرداخت صورت حساب های خود با چالش روبرو هستند.

فدرال رزرو نیویورک نوشت: « تعداد قابل توجه و رو به رشد وام گیرندگان مضطرب نشان می دهد که نه همه آمریکایی ها از بازار کار قوی بهره مند شده‌اند.»

وام خودرو معمولا نخستین پرداختی یک نفر است، زیرا وسیله نقلیه برای رفتن به سر کار حیاتی است و اگر کسی همه چیز را از دست بدهد، می‌تواند در خودرو زندگی کند. افزایش بدهی معوق وام خودرو، نشانه فشار شدید در میان آمریکایی‌های کم درآمد و طبقه کارگر است.

میشائیل تایانو، مدیر ارشد موسسه رتبه بندی فیچ گفت: « وام ماشین شما، اولویت شماره یک شما به لحاظ پرداخت است. اگر شما خودرو نداشته باشید، نمی‌توانید برای کار در بسیاری از مناطق کشور، بروید و بیایید. یک خودرو معمولا  از اولویت پرداخت بالاتری نسبت به وام مسکن یا اجاره خانه دارد.»

افرادی که 3 ماه بدهی معوق وام خودرو دارند معمولا وسیله نقلیه خود را از دست می‌دهند و این امر سرکار رفتن، به پزشک مراجعه کردن یا دیگر مکان حیاتی را دشوار می‌سازد.

فدرال رزرو نیویورک اعلام کرد در پایان سال 2018 بیش از یک میلیون نفر «وام گیرنده مشکل دار» به نسبت سال 2010 وجود داشت؛ درحالی که در سال 2010 نرخ بیکاری 10 درصد و نرخ معوقات وام های خودرو به اوج خود رسیده بود، اما درحال حاضر نرخ بیکاری 4 درصد است و بسیاری از آمریکایی ها شغل دارند، اما تعداد قابل توجهی نمی‌تواند وام خودروی خود را بپردازند.

انتهای پیام/ب-در امریکا توان پرداخت اقساط را ندارند در کشور مامیلیون میلیون ادم حاضرند خودرو نقدی بخرند ان هم حلبی
-افق امروز عرضه میشود
-قشرین هنوز به شایعات پیرامون سهم جواب نداده ولی مهم لغو پذیرش در بورس وادامه کار شاید در اینده بازار پایه ان هم طی مراحل قانونی احتمال توقف طولانی هم هست
-
شرکت صنعتي و کشاورزي شيرين خراسان - نماد: قشرين
موضوع: لغو پذیرش اوراق بهادار
به استناد ماده 41 دستورالعمل پذیرش اوراق بهادار در بورس اوراق بهادار تهران به استحضار می رساند به علت شمولیت ماده 141 لایحه قانونی اصلاح قسمتی از قانون تجارت ، پذیرش اوراق بهادار ناشر از فهرست اوراق بهادار پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران لغو گردید.


-شاخص کل تا این لحظه 501واحد مثبت تلاش میشود بازار بورس به خواب زمستانی نرود ولی نقدینگی هوشمند است بی محابا دست به خرید های چشم بسته نمی زند
-در بازار پایه  وشمال -تپولا-کقزوی.... تا این لحظه صف خرید است
-غپینو صف خرید تا این لحظه 14 میلیون سهم
-بازار دست به عصا راه میرودپول تو حسابها هست ولی میل به خرید در بورس کاهشی است هیجان بورسی کاهش یافته است
-گروه بانک قرمز ودر حال تخلیه حباب قیمت تا این لحظه
-افق کوروش احتمالا 10/15 دقیقه عرضه خواهد شد
-

قرارداد مبهم شرکتی که مجبور به کاهش سرمایه 125 میلیاردی شد

شرکت بیمه حاضر در فرابورس که اخیرا" مجبور به کاهش سرمایه 125 میلیاردی شده از امضا قرارداد با وزارت راه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس ، علی‌رضا بنی‌اسدی قائم مقام مدیرعامل شرکت بیمه تجارت نو از امضاء امضا قراردادی برای پوشش بیمه کلیه کارکنان وزارت راه خبر داد اما جزییاتی از این رویداد اعلام نکرد .

براساس این گزارش، "بنو" به دلیل عدم پرداخت 50 درصد از سرمایه 250 میلیارد تومانی طی دو سال ، در دی ماه جاری مجبور به کاهش سرمایه به 125 میلیارد تومان شده و ماه گذشته برنامه افزایش سرمایه به 157 میلیارد تومان و از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی داده است. 

این شرکت در صورت احراز شرایط لازم قابل ابقا در تابلوی "پایه ب" فرابورس خواهد بود و از 21 خرداد سال جاری به دلیل برگزاری مجمع سالانه و سپس اعلام رویداد مهم با توقف نماد روبرو است. در ترکیب سهامداری آن پارسان و سرمایه گذاری ایرانیان با 20 و 19.8 درصد و پست بانک و عمران رضوی هر کدام با 10 درصد مالکیت حضور دارند.

انتهای پیام


-

خبر خوش برای دو شرکت بورسی و فرابورسی با تهاتر مطالبات

طبق مصوبه هیأت وزیران ۵۲۲.۶ میلیارد تومان از مطالبات برخی شرکت‌های مجموعه وزارت نیرو با بدهی آن‌ها به سازمان مالیاتی تهاتر می‌شود که بیشترین سهم به گروه مپنا و زیرمجموعه آن تعلق دارد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، بر اساس مصوبه هیأت وزیران که در 23 بهمن توسط معاون اول رئیس جمهور به وزارتخانه‌های اقتصاد و نیرو ابلاغ شده،  522.6 میلیارد تومان از مطالبات برخی شرکت‌های مجموعه وزارت نیرو با بدهی آن‌ها به سازمان امور مالیاتی تهاتر می‌شود.

در این فهرست شرکت‌های گروه مپنا و تولید برق عسلویه مپنا بیشترین سهم از مبلغ تهاتر مذکور را به خود اختصاص دادند.


-رتکو صف خرید تا این لحظه
-کاذر صف خرید تا این لحظه
-خمحور نبیز صف خرید تا این لحظه
-شکربن صف فروش تا این لحظه
-
یغام های ناظر بازار
لغو پذيرش نمادهاي معاملاتي (شليا1) و (وگردش1) 97/11/27 11:27
کارگزاران محترم عضو فرابورس ايران، به اطلاع مي رساند؛ پيرو تعليق نمادهاي معاملاتي شركت مواد ويژه ليا (شليا1) و شركت بانك گردشگري (وگردش1) و با عنايت به تصميم هيأت محترم پذيرش، پذيرش اوراق بهادار شركت‌هاي مذكور از فهرست اوراق بهادار پذيرفته شده در فرابورس ايران لغو گرديد. مدير عمليات بازار فرابورس ايران

-لغوپذیرش قشرین-شلیا-وگردش.....نکته اموزشی این موارد مهم است واگر در بازار پایه بخواهند فعالیت کنند زمان بر خواهد بود
-تامین نقدینگی جهت معاملات نرمال برای میانگین 500 نماد محدود است همین محدودیت ها منجر به اصلاح قیمت میشود
-ساعت الان 12/18 دقیقه شاخص کل 42 واحد مثبت روند بازار این گونه است سرضبح شاخص همت نمادهای رند مثبت میشود وتا اخر وقت بعلت نوسانات کوتاه مدت وسودهای کم شاخص تخلیه میشود
-شاخص منفی بسته شد....تا فردا خدا نگه دار


ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی