close
تبلیغات در اینترنت
بورس بسوی 22 بهمن
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر-کانال ما در تلگرامapsahm@-فبیرا در محدوده 1460ریال امروز متعادل وتا این لحظه دست به دست میشودقیمتها بشدت متغیر والتهاب در سهم موج میزند تثبیت قیمت چه در منفی چه در مثبت نیاز به چند روزر انجام معامله دارد-بازار بورس بعد 22 بهمن اصلاح قیمت طبیعی خواهد داشت برای خرید عجله نکنید-علت مثبت بودن بازار با قطعیت دهه فجر وایام 22 بهمن است فملی از شاخص حمایت می کند-اگر در هر روزی سودی مکفی را در سهمی شناسایی کردید درخواست وجه را بزنید وچند روزی اقدام به خرید نکنید درست همین لحظاتی که هیجان را…

سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-فبیرا در محدوده 1460ریال امروز متعادل وتا این لحظه دست به دست میشودقیمتها بشدت متغیر والتهاب در سهم موج میزند تثبیت قیمت چه در منفی چه در مثبت نیاز به چند روزر انجام معامله دارد
-بازار بورس بعد 22 بهمن اصلاح قیمت طبیعی خواهد داشت برای خرید عجله نکنید
-علت مثبت بودن بازار با قطعیت دهه فجر وایام 22 بهمن است فملی از شاخص حمایت می کند
-اگر در هر روزی سودی مکفی را در سهمی شناسایی کردید درخواست وجه را بزنید وچند روزی اقدام به خرید نکنید درست همین لحظاتی که هیجان را می کشید زمان برنده شدن شماست
-وایران را روزهای قبل چند بار اشاره کردیم هم عرضه بوده وهم استمرار صف خرید البته الان مجاز متوقف است
-ولساپا زیر 1200ریال الان کانال های تلگرامی خاص نتوانستند روی این سهم مانور نوسان بدهند صرفا بازی نوسانی 300ریال بود حمایت اول سهم 1100ریال است
-عادت ومعادن هست حقوقی بخواهد سهم را جمع کند یحتمل مقداری سهم افت می کندقبلا هم گفتم سهامدار خرد در میدان فوتبال ومعادن جاییگاهی ندارد مگر اینکه به دید دوساله وپنج ساله در سهم بماند
-فاز استراحتی پشت سهم ها دیده میشودصبر یعنی خرید درقیمتهای کمتر
-موج هیجان بازار سرمایه در فبیرا متمرکز است
-اپرداز چک شدن حضور در افزایش سرمایه مقرون به صرفه نیست چرا؟؟؟ نمودار یکساله ودرصد افزایش کنترل شودشاید نظر من اشتباه باشد

-سنیر حتی الان یک نفر هم تونخ این سهم نرفته استچون


تا این لحظه حجممعاملات8270سهم یعنی حجم معاملات درحد صفر
-

زمان افزایش سرمایه دومین سهم گران و دو شرکت + مجمع سالانه ۶ شرکت

دومین سهم گران بازار به همراه ۸ شرکت بورسی و فرابورسی زمان مجمع سالانه،عادی بطور فوق العاده و فوق العاده را اعلام کردند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس ، 3 شرکت سرمایه گذاری سپه، سرمایه گذاری توسعه ملی و لیزینگ صنعت و معدن به دنبال اتمام دوره مالی منتهی به آذر سال جاری، زمان برگزاری مجمع سالانه را اعلام کردند.

همچنین 3 شرکت پتروشیمی مارون، نوسازی و ساختمان تهران و جام دارو برای تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه و دو شرکت بیمه البرز و لیزینگ صنعت و معدن جهت تطابق اساسنامه با نمونه سازمان بورس به مجمع فوق العاده می روند.

در این میان،سهامداران کشت و صنعت و دامپروری دشت خرمدره و کربن ایران برای انتخاب اعضای هیات‌ مدیره روانه مجمع عادی بطور فوق العاده می شوند.

بنابراین گزارش، پتروشیمی مارون که با قیمت 5300 تومانی هر سهم دومین سهم گران بازار سهام بشمار می رود ، مجوز افزایش سرمایه 100 درصدی از سود انباشته را گرفت."مارون" می تواند سرمایه فعلی را از400 به 800 میلیارد تومان برساند و قادر به اصلاح ساختار مالی شود.

شرکت نوسازی و ساختمان تهران هم با دریافت مجوز افزیش سرمایه 251 درصدی،188.3 میلیارد تومان به سرمایه فعلی می افزاید.تامین مالی این شرکت 75 میلیارد تومانی از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها و جهت اصلاح ساختار مالی و برون رفت از شمول ماده 141 صرف می شود.

شرکت جام دارو نیز که در بازار دوم بورس حضور دارد با دریافت مجوز از محل سود انباشته 50 درصد افزایش سرمایه می  دهد و سرمایه اسمی را از 8 به 12 میلیارد تومان می رساند که صرف اصلاح ساختار مالی می شود.

سرمایه گذاری توسعه ملی: ساعت 14 روز چهارشنبه 24 بهمن در دانشگاه الزهرا

سرمایه گذاری سپه: ساعت 10 روز دوشنبه 20 اسفند در دانشگاه الزهرا

لیزینگ صنعت و معدن(دومجمع سالانه و فوق العاده): ساعت 9 و 10 روز یکشنبه 28 بهمن در هتل بزرگ ارم

پتروشیمی مارون(مجمع فوق العاده): ساعت 15 روز یکشنبه 28 بهمن در مرکز همایش های بین المللی نیایش

نوسازی و ساختمان تهران(مجمع فوق العاده): ساعت 10 روز شنبه 27 بهمن در مرکز همایش های بین المللی نیایش

جام دارو(مجمع فوق العاده): ساعت 11 روز دوشنبه 29 بهمن در خیابان گاندی جنوبی،کوچه یکم،پلاک14

بیمه البرز(مجمع فوق العاده): ساعت 10 روز چهارشنبه یک اسفند در محل شرکت

کربن ایران(مجمع عادی بطور فوق العاده): ساعت 10 روز یکشنبه 12 اسفند در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش

دامپروری دشت خرمدره(مجمع عادی بطور فوق العاده): ساعت 11 روز سه شنبه 30بهمن در دفتر مرکزی شرکت

انتهای پیام


-

مواضع وزیر صنعت درباره افزایش قیمت محصولات و خودروسازان

وزیر صنعت درباره افزایش قیمت محصولات و خودروسازان اعلام موضع کرد و گفت: گردش مالی ایران خودرو با ارز نیمایی 13 تا 14 میلیارد دلار است و در صورت نبود این صنعت، باید این همه دلار خارج می‌شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، رضا رحمانی در باره تغییر قیمت پیش فروش توسط خودروسازان به روزنامه ایران گفت: تصمیم در مورد خودرو درست بود. خودروسازان باید از مردم عذرخواهی می‌کردند و توضیح می‌دادند تحریم‌ها با این صنعت چه کرده و قول می‌دادند که جبران کنند.

وی افزود: از آنها خواسته‌ام محکم باشند و بگویند که به همه تعهدات عمل می‌کنند. مردم باید بفهمند کنار آنها هستیم. هیچ گونه مماشاتی از سازمان حمایت در برابر احقاق حقوق مردم مورد قبول نیست و باید به‌صورت روزمره دستورات صادر شده را پیگیری کند. اطلاع‌رسانی از نحوه واگذاری و اطمینان بخشیدن به مردم موضوعی است که هم خودروسازان و هم سازمان حمایت باید به طور جدی در آن اهتمام داشته باشند.

رحمانی گفت: منتقد عملکرد آنها هستم ولی ماهیت‌ کار را زیر سؤال نمی‌برم. فعالیت خودروسازان به سود مردم است. گردش مالی ایران خودرو حدود 120 تا 130 هزار میلیارد تومان است که با ارز نیمایی  13 تا 14 میلیارد دلار می‌شود. یعنی اگر همین صنعت نبود باید این همه دلار از کشور خارج می‌شد. در حالی که اکنون 3 تا 4 میلیارد دلار در صنعت خودرو خروج ارز داریم.

انتهای پیام

-سنیر شناوری نداردجمع بزنید


سهامداران/دارندگان (در پایان روز)
سهامدار/دارندهسهمدرصدتغییر
شركت سيمان فارس وخوزستان-سهامي عام-
29 M
58.460 0
شركت سرمايه گذاري خوارزمي-سهامي عام-
11 M
22.650 0
شركت توسعه سرمايه وصنعت غدير-سهامي عام-
8 M
16.080 0

-

تفسیر و پیش بینی صحرایی از صورت‌های مالی بانک صادرات

مدیرعامل شرکت بورس گفت: زیان بانک صادرات طبق صورت‌های مالی کم شده و در صورت ادامه این روند ، "وبصادر" سال آینده سودآور خواهد شد .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، علی صحرایی با تاکید بر اینکه بازگشایی نماد بانک صادرات در بورس با توجه به نگاه ویژه مدیرعامل به نقدشوندگی دارایی‌های مالی و بازار سرمایه، جای تشکر دارد به روند متعادل قیمت سهم بانک و حفظ قدرت نقدشوندگی آن اشاره کرد و گفت : سیاست‌های بازارگردانی از زمان بازگشایی سهم و تقویت این نگاه که سرمایه‌داران خرد به‌عنوان شرکای بانک در کنار بانک هستند و باید در جایی سرمایه‌گذاری کنند که مدیر ارشد مجموعه تثبیت و عدم‌نوسانات شدید قیمت سهام را نیز مدنظر دارد و در تصمیمات لحاظ کرده، مهم‌ترین عوامل موثر در این زمینه است.

وی با اشاره به ارتقای وضعیت شفافیت صورت‌های مالی در بازار سرمایه ادامه داد: از طرفی نتیجه فعالیت و زحماتی که کارکنان بانک در حداقل ۲ هزار و ٥٠٠ شعبه کشیده‌اند در قالب صورت‌های مالی به بازار سرمایه ارائه می‌شود و برنامه‌های اجرای افزایش سرمایه و سودآور کردن شعب زیان‌ده که در صورت‌های مالی منعکس شده، موید این است که زیان بانک کم شده است. 

این مقام مسئول ادامه داد: این روند اگر ادامه پیدا کند، بانک در سال آینده سودآور شده و سهامداران هم از ثمرات آن برخوردار می‌شوند.

صحرایی افزود: شفافیت مالی شرکت‌های پذیرفته شده در بازار سرمایه ، ویژگی بارز بوده و این شرکت‌ها بالاترین درجه شفافیت را دارند. در بانک صادرات ایران تلاش‌ها نشان می‌دهد شفافیت از مرحله تئوری به مرحله عمل رسیده و افزایش درجه شفافیت دراین بانک کمک ویژه‌ای به سهامداران خرد به‌عنوان شرکای بانک خواهد بود.

انتهای پیام
-تا یکشنبه اگر تعطیل نبود خدا نگه دار
--
-


ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • نظرسنجی
    نظر سنجی سایت در مورد نمادهای بورسی

    کدهای اختصاصی