close
تبلیغات در اینترنت
شاخص کل به کدام سو میرود
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر-کانال ما در تلگرامapsahm@-صف فروش سنگین فبیرا فقط نگاه کنید ولی شپلی دوستان منتظر متعادل شدن فبیرا هستند-ذوب کمی سبز شد در محدوده 1300ریال تا این لحظه-به لحاظ فنی فبیرا صف فروش سنگین دارد ولی در خواست پنهان فرصت طلب منتظر فرصت خرید فرض کنید بین 1200 الی 1400ریال است ولی ممکن است بالاتر صف جمع شوداگر اماتور هستید وارد این بازی ها نشوید-خریداران فبیرا بسیار با قدرت وریسک پذیر هستندیعنی عادت به هیجان وسودهای کوتاه مدت دارند-گروه خودرو سبز ولی  سهامدارانش منتظر خبرهای خوب برای رشد…

سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-صف فروش سنگین فبیرا فقط نگاه کنید ولی شپلی دوستان منتظر متعادل شدن فبیرا هستند
-ذوب کمی سبز شد در محدوده 1300ریال تا این لحظه
-به لحاظ فنی فبیرا صف فروش سنگین دارد ولی در خواست پنهان فرصت طلب منتظر فرصت خرید فرض کنید بین 1200 الی 1400ریال است ولی ممکن است بالاتر صف جمع شوداگر اماتور هستید وارد این بازی ها نشوید
-خریداران فبیرا بسیار با قدرت وریسک پذیر هستندیعنی عادت به هیجان وسودهای کوتاه مدت دارند
-گروه خودرو سبز ولی  سهامدارانش منتظر خبرهای خوب برای رشد بیشتر

-صف فبیرا70 میلیونی در حال تسلیم شدن است ولی مشکل در اینده عرضه یا عدم عرضه حقوقی است این نقطه ضعف هر سهمی است
-ذوب صف خرید شد حدود 64 میلیون سهم تا این لحظه
-شاخص کل تا این لحظه 1044واحد مثبت
-ذوب اولین کف روز قبل 1260ریال امروز رشد کرد کف روز قبل را تا حدودی ترمیم کرد
-وایران قبلا هم اشاره شد امروزهم تا این لحظه صف خرید است
-کاوه 7میلیارد سهم افزایش سرمایه هم 50 درصد اورده سهام دار خرد سوزن است در انبار فولاد گم میشود حضور در این افزایش مقرون به صرفه نیست البته این تجربه ونظر شخصی من است شاید هم اشتباه باشد
-فبیرا صبح حدود 89 میلیون صف فروش داشت طی دو روز 20 درصد عقب نشینی قیمتی داشته است بازی های اصلی به پنج جلسه اینده موکول میشود
-

مشخصات کلی شرکت جدید درج شده و آماده عرضه ۱۰ درصدی در فرابورس

یک شرکت ۳۰ میلیارد تومانی در حوزه زراعت و خدمات وابسته در بازار دوم فرابورس درج شد تا پس از معرفی توسط مدیران، آماده عرضه اولیه ۱۰ درصدی باشد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،شرکت کشت و دامداری فکا از دیروز با نماد "زفکا" به عنوان صد و هشتمین شرکت در بازار دوم معاملات فرابورس در گروه زراعت و خدمات وابسته و زیر گروه کشاورزی دامپروری و خدمات وابسته درج شد.

طبق بررسی های بورس پرس،این شرکت ۱۵ مرداد سال ۵۳ در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده و در ۲۵ مرداد سال ۵۷ به اداره شرکت ها و مالکیت صنعتی اصفهان منتقل شده و در حال حاضر جزء واحدهای تجاری فرعی سرمایه گذاری صنایع عمومی تامین است. مرکز اصلی شرکت در اصفهان و واحدهای دامداری و زراعت واقع در کبوتر آباد بخش کرارج است.

سرمایه اولیه این شرکت ۴۲ میلیون تومان بوده که طی هشت مرحله افزایش سرمایه به ۳۰ میلیارد تومان رسیده است.شرکت سرمایه گذاری صنایع عمومی تامین (سهامی خاص) مالک ۱۰۰ درصدی این شرکت که دارای ۲۰۳ نفر نیروی انسانیاست، به شمار می آید.

این شرکت یکی از بزرگترین تولید کننده های شیر با تولید تقریبی ۱۶۰ تن در روز و یکی از بزرگترین واحدهای توزیع‌کننده تلیسه آبستن در ایران به تعداد حدود هزار راس در سال است.

موضوع فعالیت

۱. انجام فعالیت‌های کشاورزی و دامداری و باغداری و پرورش طیور و زنبور عسل ماهی و هرگونه حیوان دیگر و استفاده از فرآورده های حیوانی و پروتئین گیاهی و واردات مواد اولیه، ماشین آلات و لوازم مورد نیاز شرکت با هرگونه دام.

۲. مبادرت به هرگونه عملیات و معاملات مجاز که به طور مستقیم و غیرمستقیم برای انجام فعالیت‌های مذکور ضروری و مفید باشد.

۳. مشارکت در سایر شرکت ها که موضوع آن ها با فعالیت های مندرج در اساسنامه منطبق یا مرتبط باشد از طریق مشارکت در تاسیس و خرید سهام شرکت های مذکور با تصویب مجمع عادی

فعالیت عملی شرکت در سال های اخیر عمدتاً تولید شیر، گوشت و محصولات کشاورزی بوده است.

انتهای پیام


--

شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری سینا در صورت های مالی میان دوره ای ۹ماهه، سود هرسهم را یک هزار و ۷۵۴ریال اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری سینا صورت های مالی میان دوره ای ۹ماهه منتهی به ۳۰آذر۱۳۹۷ را منتشر کرد. این شرکت در این دوره با سرمایه ۵۰۰میلیارد ریالی سود هر سهم را یک هزار و ۷۵۴ریال اعلام کرد.

«حسینا» در این دوره سود خالص خود را ۸۷۶میلیارد ریال و سود عملیاتی را یک هزار و ۳۱۸میلیارد ریال اعلام کرد که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته به ترتیب با رشد ۶۸ و ۹۰درصدی همراه بوده است. سود انباشته در پایان دوره نیز به ۸۸۴میلیارد ریال رسیده است.

این شرکت در ۳ماهه منتهی به ۲۹اسفند۱۳۹۷ به دنبال اخذ تسهیلات است که در این زمینه منتظر اعلام نتیجه از طرف سیستم بانکی کشور است. چراکه مبلغ ۱۱۱میلیارد و ۵۵۲میلیون ریال در حساب ها کسر شده از مانده تسهیلات مالی طبق استانداردهای ارایه شده توسط سازمان حسابرسی مربوط به سپرده های نقدی نزد بانکهای پرداخت کننده تسهیلات بوده که از اصل آنها کسر شده است.

از سوی دیگر «حسینا» محوطه کانتینری بندر شهید رجایی را به عنوان طرح توسعه ای در دست اجرا دارد که در آن ۷۶۰میلیارد و ۱۳۷میلیون ریال برآورد هزینه شده است اما میزان پیشرفت این طرح در این دوره زیر یک درصد است. پیش از این پیش بینی شده بود این طرح توسعه در ۲۹اسفند۱۳۹۷ به بهره برداری می رسد.

پروژه محوطه اختصاصی بندر شهید رجایی مورد استفاده شرکت بوده و از محل آن در حال حاضر کسب درآمد می کند. درخصوص طرح توسعه آن باتوجه به شرایط اقتصادی تصمیمی اتخاذ نشده است.


--روند صعودی پدرخش که سال قبل در محدوده 3000ریال کشف روندشد هنوز ادامه داردالان قیمت پایانی محدوده 12000ریال

-انضباط حاکم بر معاملات ومعادن مزدش را گرفت حقوقی


پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه شرکت سرمايه گذاري توسعه معادن و فلزات - نماد: ومعادن

موضوع:  پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه 
با عنایت به ماده 3 دستورالعمل مراحل زمانی افزایش سرمایه شرکت های ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار (مصوب 1395/07/17 هیئت مدیرة سازمان بورس و اوراق بهادار و اوراق بهادار) به پیوست گزارش توجیهی هیئت مدیرة به منظور پیشنهادافزایش سرمایه از مبلغ 34,118,389,000,000 ریال به مبلغ 81,318,389,000,000 ریال از محل آورده نقدی سهامداران ،مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی به منظور جبران مخارج سرمايه اي انجام شده و مشارکت در افزايش سرمايه شرکتهاي سرمايه پذير و تحصيل سهام جديد که در تاریخ 1397/11/13 به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده، ارائه می گردد.اظهارنظر بازرس قانونی نسبت به گزارش مذکور متعاقبا اطلاع رسانی می گردد.
بدیهی است انجام افزایش سرمایة یادشده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده می باشد.-ومعادن گزینه بلند مدت دوساله خوبه البته در کف قیمتی خاص نه هر قیمتی
-استاد جذب نقدینگی است ومعادن این سهم برای خرید حقوقی ها خوب است
-نمادهایی مثل فولاد ومعادن فخوز در اینده به افزایش سرمایه می روند تا سال بعد شاخص کل را 30 هزار واحدی بالا بکشند
-
توسط سازمان مالیاتی:

تایید معافیت مالیاتی ۴۸ شرکت بورسی و فرابورسی ابلاغ شد

سازمان مالیاتی از ابلاغ تاییدیه بخشودگی مالیاتی شرکت‌های پذیرفته شده در بورس تهران، فرابورس و بورس کالا خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،سازمان امور مالیاتی اعلام کرد: پیرو بخشنامه­ های ۵ دی ماه به منظور اعمال بخشودگی موضوع ماده ۱۴۳ قانون مالیات های مستقیم  مربوط به ۴۱ مورد تاییدیه شرکت های پذیرفته شده در بورس تهران و فرابورس و ۷ مورد تاییدیه شرکت های پذیرفته شده در بورس کالا از ۲۷ آذر تا ۳ بهمن ۹۷ مربوط به دوره های مالی مندرج، موارد به سازمان بورس ارسال شد.

 


-ساعت 12/15 دقیقهتا فردا خدا نگه دار
-


ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • نظرسنجی
    نظر سنجی سایت در مورد نمادهای بورسی

    کدهای اختصاصی