close
تبلیغات در اینترنت
وتوصا رفت
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر-کانال ما در تلگرامapsahm@-ذات بازار بورس نوسان گیر کوتاه مدت است والان برگرد لوتوس جمع شده است صف نشینی عادت خرید عده ای خاص-لوتوس عرضه ها افزایشی ودر حال تسلیم شدن تا این لحظه-هیجان کاذب را میتوان در خریدها وفروشهای لوتوس مشاهده کرد-خاذین 2335 ریال 2000ریال افت..... توهم 7000ریال توهمی که سال های قبل اقای ایکس دیگری با لجاجت می گفت وبانک 10000ریال لجاجتی که با توهم میگفت ذوب 7000ریال معمولا گرداب سازی بخشی از ذهنیت بیمار انسانها هست.-ذوب الان 1320ریال روز باز گشایی گفتیم1-از پایین…


سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-ذات بازار بورس نوسان گیر کوتاه مدت است والان برگرد لوتوس جمع شده است صف نشینی عادت خرید عده ای خاص
-لوتوس عرضه ها افزایشی ودر حال تسلیم شدن تا این لحظه
-هیجان کاذب را میتوان در خریدها وفروشهای لوتوس مشاهده کرد
-خاذین 2335 ریال 2000ریال افت..... توهم 7000ریال توهمی که سال های قبل اقای ایکس دیگری با لجاجت می گفت وبانک 10000ریال لجاجتی که با توهم میگفت ذوب 7000ریال معمولا گرداب سازی بخشی از ذهنیت بیمار انسانها هست.
-ذوب الان 1320ریال روز باز گشایی گفتیم1-از پایین به بالا باز کنید برعکس از بالا به پایین باز کردند دست بالا باز کردند.......فعلا نظارت
-ختوقا بعد افزایش امروز باز میشود ایا فروشندگان حاضرند در قیمت صفر تابلو بفروشند
-خاذین همچنان ازار میدهد 2333ریال صف فروش
-

توضیح هلدینگ چند رشته ای و شرکت فرابورسی منجر به کاهش قیمت و توقف نماد شد

توضیحات سرمایه گذاری امید و گردشگری کارگزاران پارس درباره اصل و خسارت تاخیر تادیه سود سهام صندوق بازنشستگی کارکنان بانک های ملی و مزایده فروش ، منجر به کاهش قیمت و توقف نماد شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، سرمایه گذاری امید و گردشگری کارگزاران پارس درخصوص اصل و خسارت تاخیر تادیه نسبت به سود سهام صندوق کارکنان بانک های ملی و ادغام شده و مزایده فروش یک واحد آپارتمان توضیح دادند و با کاهش ۲.۲ درصدی قیمت و توقف نماد روبرو شدند.

بر این اساس،حسنعلی قنبری مدیرعامل "و امید" پیرو نامه ۲۹ دی ماه درباره اصل و خسارت تاخیر تادیه نسبت به سود سهام سالهای ۹۴ و ۹۵ مورد مطالبه صندوق بازنشستگی کارکنان بانک های ملی( دارنده ۱۶.۶ درصد سهم این شرکت) اعلام کرد: اصل مطالبات صندوق شامل سود سهام سال های ۹۴ و ۹۵ در قالب تهاتر یا واگذاری ترکیبی از سهام شرکت‌های فولاد مبارکه و گسترش نفت و گاز پارسیان تسویه و اطلاعات در کدال منتشر شد.

درخصوص محاسبه و تعیین وجه قطعی خسارات تاخیر تادیه نیز صندوق بازنشستگی این بانک طی درخواستی مبلغ آن را موکول به صدور رای هیات داوری بورس درباره دعوی بانک سپه کرده است.

بنابراین گزارش،دعوی بانک سپه بابت مطالبات اصل سود سهام سنوات ۹۲ تا ۹۵ و خسارات تاخیر تادیه تا زمان پرداخت سود متعلقه در مرحله رسیدگی در هیات داوری بورس بوده که بعد از صدور رای قطعی درخصوص چگونگی تسویه بدهی، مبلغ خسارت تاخیر تادیه سود سهام سنواتی و آثار مالی آن بر سود پیش بینی شده سال مالی منتهی به دی ۹۷ متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.

همچنین شرکت گردشگری کارگزاران پارس از برگزاری مزایده فروش یک واحد آپارتمان ۱۱۸ متری واقع در مشهد، بزرگراه شهید کلانتری، حد فاصل میدان جمهوری و جهاد مجتمع های توریستی و رفاهی آبادگران با قیمت پایه ۱۷۰ میلیون تومان طبق گزارش کارشناس رسمی خبر داد.

در شرایط پرداخت ۱۰۰ درصد بهای معامله همزمان با تنظیم مبایعه نامه و تحویل واحد دریافت خواهد شدو آخرین مهلت برای تصمیم پیشنهادات حداکثر تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ ۱۷ بهمن است. ضمانت نامه شرکت در مزایده مبلغ ۵ میلیون تومان است که باید به صورت ضمانت نامه بانکی، چک تضمین بانکی یا رسید پرداخت نقدی واریزی به شماره حساب ۰۲۰۰۱۲۱۹۰۰۰۰۵ نزد بانک ملی به نام شرکت باشد.

انتهای پیام


-لوتوس سرانجام تسلیم شد تا این لحظه
-ما ددام را در محدوده 10500ریال کشف روند کردیم تا محدوده 16000ریال رشد کرد الان هم چند روز است متعادل است.....خود سهام دار باید بفهمدوبداند چکار کندما صرفا یک نظر دهنده هستیم ودیدبان نمادهای مورد استقبال بازار
-سهامدار خرد را اگر بحال خودش بگذاری فحش نخواهی شنید ولی اگر راهنمایی کنی اگر سود کند که هیچ اگر ضرر کند حتما فحش خواهی شنید پس به حال خود بگذارش
-گروه بانک گروه خودرویی هر دو قرمزاصلاح قیمت واماده رشد برای ایام 22 بهمن
-نقدینگی سرگردان بلعیده شده شاخص کل 5000واحدش اضافی است شاید هم دوتا 5000واحد
-ددام عین 22 بهمن مقاوم است
-

برنامه جدید سازمان مالیاتی برای خریداران بیش از یک خودرو

یک مقام مسئول در سازمان مالیاتی برای جلوگیری از سودجویی دلالان از قراردادن مشخصات خریداران طرح های پیش فروش دراختیار وزارت اقتصاد خبر داد تا متقاضیان بیش از یک خودرو مشمول پرداخت مالیات شوند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، یک مقام مسئول در سازمان مالیاتی درخصوص توافق به عمل آمده میان وزارت صنعت و خودروسازان مبنی بر تحویل خودروها با قیمت قبل برای موعد اول شهریور تا 30 دی ماه به تسنیم گفت: اجرای ماده 4 آیین نامه اجرایی قانون حمایت در تحویل خودروهای ثبت نامی به مردم با قیمت‌های گذشته باعث می‌شود خریداران به دلیل تفاوت قیمت خودروهای ثبت نامی و بازار آزاد، سود قابل توجهی را کسب کنند.

وی افزود: در این میان کسانی هستند که بیش از یک خودرو ثبت نام کرده و به نوعی مصرف کننده نهایی نیستند و با هدف کسب سود و درآمد در طرح های فروش اینترنتی شرکت کرده اند.

این مقام مسئول ادامه داد: طبق این توافق فهرست، مشخصات و کدملی خریدارانی که در طرح های پیش فروش شهریور تا دی ماه خودروسازان شرکت کرده اند، از سوی وزارت صمت در اختیار وزارت اقتصاد قرار می‌گیرد تا براساس آن، خریدارانی که بیش از یک دستگاه خودرو خریداری کرده‌اند مشمول پرداخت مالیات از محل کسب درآمد از این محل شوند.

وی گفت: نابسامانی ماه‌های اخیر بازار خودرو، باعث شده تا عده ای سودجو روی این موج سوار شده و برای کسب درآمدهای کاذب به خرید و فروش خودرو روی  آورند. این اقدام در نگاه نخست یک ناهنجاری اقتصادی به شمار می‌آید که باید برای آن چاره ای اندیشیده شود اما تا آن زمان، سازمان امور مالیاتی به این حوزه ورود کرده و از فعالان آن مالیات دریافت خواهد کرد. البته دیگر اطلاعات مالی این افراد نیز بررسی می شود تا در صورت انجام اقدامات مشابه، ملزم به پرداخت مالیات شوند.

انتهای پیام


-ساعت 12/15دقیقه تا فردا خدا نگه دار
-
یک کارگزاری اعلام کرد:

پیش بینی وضعیت این هفته ۸ گروه بزرگ بورس و تمایل به نمادهای کوچکتر

یک کارگزاری با تکیه بر آخرین رویدادهای موثر بر بازار سهام ، وضعیت ۸ گروه بزرگ و ادامه تمایل به گروه ها و نمادهای کوچکتر را پیش بینی کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، درحالی بازار سهام وارد روزهای دهه فجر و انتظار فعالان به بهبود وضعیت شده که کارگزاری آبان برای این هفته پیش بینی و اعلام کرد بازار در هفته گذشته علیرغم بهبود متغیرهای تاثیر گذار، وضعیت جالبی را پشت سر نگذاشت و افت در گروه ها و نمادهای بزرگ را تجربه کرد.

به نظر می رسد بهبود وضعیت قیمت ها در بازارهای جهانی و چشم انداز کاهشی شاخص دلار در کنار امید به کاهش تنش های تجاری بتواند در میان مدت ثبات را به بازار برگرداند. از طرفی خبر راه اندازی کانال جدید تجاری ایران و اروپا نیز می تواند تا حدودی بدبینی به اوضاع سیاسی را متعادل کند.

در بازار احتمالا همچنان رونق گروه های کوچک مانند سیمانی ها و انبوه سازها ادامه داشته باشد و جذابیت اخبار افزایش سرمایه به دلیل کمبود نقدینگی در پایان سال نیز بتواند تک سهم های متاثر را در کانون توجه قرار دهد.

اما در صنایع بزرگ، همچنان گروه فرآورده های نفتی و خصوصا شرکت های پالایشگاهی وضعیت مناسبی برای سرمایه گذاری دارند و تاثیر پذیری کمتر این نمادها از تحریم ها در صورت ثبات در بازار نفت، می تواند بهبود وضعیت معاملات را در پی داشته باشد.

در گروه فلزات اساسی، رشد ادامه دار قیمت فلز روی این گروه را نیز جذاب کرده و تک نمادهای کوچکتر در این گروه فلزی مقصد احتمالی ورود نقدینگی خواهند بود. هرچند گزارش های منتشر شده تا حدودی اثر پذیری نمادها از تحریم را در این گروه مشخص کرده که همین موضوع به تردید سرمایه گذاران دامن زده است.

در گروه محصولات شیمیایی نیز وضعیتی مشابه پیش بینی می شود و کاهش فروش در گزارش های دی ماه همچنان بی رمقی معاملات در نمادهای بزرگ را به دنبال داشته است. در این گروه نیز اقبال به نمادهای کوچکتر با احتمال بیشتری روبرو است هرچند در وضعیت کلی گروه بهبود معاملات پیش بینی می شود.

در گروه معدنی رشد قابل توجه قیمت های جهانی می تواند به مرور باعث رشد قیمت های داخلی نمادها شود و این مورد در کنار ثبت آمار مناسب فروش در نمادهای بزرگ، می تواند این گروه را به گزینه ای جذاب برای نقدینگی های کم ریسک بدل کند.

در گروه بانکی که پس از انتشار رسمی خبر افزایش سرمایه بانک تجارت شاهد خروج نسبی نقدینگی بودیم، شرایط نموداری تا حدودی پرریسک شده و به نظر می رسد نمادهای همراه با رشد کمتر و ظرفیت افزایش سرمایه های مشابه می توانند معاملات بهتری داشته باشند.

در خودرویی ها نیز به نظر می رسد پیشتازی "خودرو" همچنان ادامه داشته باشد و وضعیت گروه نیز بسته به نوسانات نمادهای بزرگ متغیر خواهد بود.

به صورت کلی بازار در نبود نقدینگی موثر ، تمایل به گروه ها و نمادهای کوچکتر پیدا کرده که این موضوع همچنان می تواند در هفته پیش رو نیز ادامه داشته باشد.

انتهای پیام


-


ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی