close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
شیر یا خطی وارد هیچ سهمی نشوید

خانه | پست الکترونیک | آرشیو

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

کانال ما در تلگرام apsahm@با مستندات کدال سهم ها را رصد وخریداری کنید


شیر یا خطی وارد هیچ سهمی نشوید

سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-دپارس اگر امروز مثبت بخورد بیش از 20 درصد رشد را ثبت کرده است کشف روند خود جوش مستقل بدون حمایت وهوادارتلگرامی
-ددام50 درصد رشد
کشف روند خود جوش مستقل بدون حمایت وهوادارتلگرامی......
-دپارس تا همین جا خوب عملکرده است
-یکی از تجربه ما ده سال با نمادهای دارویی سروکار داشته ایم معمولا بعلت شناخت قبلی فکر بازیگران دارویی را بهتر تشخیص میدهیم.....شما هم مطمئن باشید استاد ما هستبید ودر اینده قطعا براین نوع بازی ها مسلط خواهید شد.
-دیوار اجری لوتوس اگر تا ساعت 12/30 نریخت شنبه حتما فرو خواهد ریخت
-اگر توجه کرده باشید مانورهای ما بیشتر با نمادهای کناره بازار است چو.ن نمادهای رند بعلت خطای خرید اماتورهاکلا مشکل ایجاد می کنند
-موج نقدینگی در گروه انبوه سازی فعال است وچند سهم نیز صف خرید است
-وتوصا هم تقسیم سود دارد وهم مجمع افزایش فکر میکنم ته این قصه مقداری سود مشاهده میشود
-داستان حق تقدم دپارس پیچیده وفنی است.
-جگر شیر دارند در بازار ج عده ای قصد خرید شفارا دارندکلا با بازار ج کارنکنید تحت هیچ عنوان
-فباهنر همچنان می تازد
-
از مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها اعلام شد:

برنامه افزایش سرمایه ۱۹۸۶ درصدی شرکت اخراجی با رشد ۵۰ درصدی در دو روز

یک شرکت اخراج شده از بورس که با حضور در بازار پایه فرابورس طی دو روز کاری با جهش ۵۰ درصدی قیمت روبرو شده ، برنامه افزایش سرمایه ۱۹۸۶ درصدی از مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، پتروشیمی فارابی که بعد از 17 سال حضور از فهرست شرکت های پذیرفته شده در بورس تهران حذف و اخیرا" به بازار پایه ج فرابورس منتقل شده ، برنامه افزایش سرمایه 1986 درصدی داد.

این شرکت که بعد از بازگشایی نماد در اول بهمن با جهش 50 درصدی طی دو روز کاری از 60 به 900 تومان رسیده ، در نظر دارد سرمایه اسمی 15 میلیارد تومانی را از مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها به 313 میلیارد تومان برساند .

انتهای پیام
 


-بالبر همچنان پر تقاضا تا این لحظه

-اقای حقوقی ذوب دیروز من گفتم باز گشایی ذوب از پایین به بالا خوب است ولی شما از بالا به پایین باز کردید

دیروز گفتم 20 درصد نوسان منفی ومثبت دارد التهاب درون سهم را درست دیدم الان 1372ریال


-فرض سه سهم فملی فولاد فخوز......در اینده افزایش سرمایه ای داشته باشند فخوز مناسب حضور در افزایش هست البته زمان وقیمت خرید باید دقیق چک شود
-


خوش بینی همتی درباره آینده بازار ارز و توصیه به مردم

رئیس بانک مرکزی در واکنش به نوسانات اخیر ارزی گفت:عوامل اقتصادی و توانایی مداخله بانک مرکزی، نرخ‌های فعلی را ماندگار نمی‌داند. به مردم توصیه می‌کنم دارایی خود را در معرض ریسک بازار ارز قرار ندهند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، عبدالناصر همتی در اینستاگرام اعلام کرد: این روزها متاسفانه برخی افراد و صاحب‌منصبان و بعضا ذی‌نفعان به تریبونی که دسترسی پیدا می‌کنند با بی‌توجهی به جنگ تبلغیاتی و روانی دشمنان، آینده‌ای منفی را برای اقتصاد به تصویر می‌کشند. دلالان و نوسان‌گیران هم سوار بر این‌گونه القائات و بزرگ‌نمایی‌ها، بحث‌هایی مانند تأثیر رد یا قبول پالرمو و SPV و سایر بهانه‌ها کسب‌وکار را با فروش ارزهایی که گران خریده‌اند، رونق می‌دهند.

عوامل اقتصادی و توانایی مداخله بانک مرکزی، نرخ‌هایی که امروز توسط فرصت‌جویان و در فضاهای مجازی مطرح می‌شود را ماندگار نمی‌داند. به مردم توصیه می‌کنم دارایی خود را در معرض ریسک بازار ارز قرار ندهند.

بانک مرکزی همچنان که تا به حال نیز نشان داده است در موقع مقتضی تدابیر پیش‌بینی‌شده را عملیاتی خواهد کرد. زمان و نوع مداخله را بانک مرکزی تعیین می‌کند نه فضاسازی دلالان و فرصت‌جویان.

انتهای پیام


-خاذین 2436ریال مقایسه کنید مدتی قبل تاسقف 4361ریال صعود کرده بود ..... حواستان جمع باشد در تله تلگرام فلان وفلان کانالها گیر نیفتید
--تا شنبه خدا نگه دار
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
+ نوشته شده در چهارشنبه 10 بهمن 1397 ساعت 7:0 توسط حامد | | تعداد بازدید : 17

مطالب قبلی

صفحات وبلاگ

منوی اصلی

تبلیغات

دسته بندی خبر ها

نظر سنجی

درباره ی ما


کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

آرشیو

پیوند های وبلاگ

لینک های روزانه

امار وبلاگ

امکانات


Powered By
rozblog.com
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

کلیه ی حقوق مادی و معنوی وبلاگ bourseclasor محفوظ می باشد.