close
تبلیغات در اینترنت
نماد خودرو پربازدید
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر-کانال ما در تلگرامapsahm@-جایزه های ذوب ازاد شده صف فروش دیر یاز زود جمع خواهد شد ودهه فجر ذوب مثبت خواهد شدساعت الان ده دقیقه به 9صبح-یعنی ذوب در کف است با ده درصد حد ضررکار ما دیده بانی است وتشخیص روندها-وقت خرید ذوب است با ده درصد حد ضررشاید هم 20 درصد حد ضرر-ذوب متوقف شد ولی باز گشایی میشود-ذوب شفاف سازی افشای اطلاعات با اهمیت بخشودگي قسمتي از هزينه هاي مالي شركت بابت خسارت تاخير به مبلغ 917 ميليارد ريال. شايان يادآوري است شركت در حال مذاكره با ساير بانكها جهت دريافت بخشودگي است…

سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-جایزه های ذوب ازاد شده صف فروش دیر یاز زود جمع خواهد شد ودهه فجر ذوب مثبت خواهد شدساعت الان ده دقیقه به 9صبح
-یعنی ذوب در کف است با ده درصد حد ضررکار ما دیده بانی است وتشخیص روندها
-وقت خرید ذوب است با ده درصد حد ضررشاید هم 20 درصد حد ضرر
-ذوب متوقف شد ولی باز گشایی میشود

-ذوب شفاف سازی افشای اطلاعات با اهمیت


بخشودگي قسمتي از هزينه هاي مالي شركت بابت خسارت تاخير به مبلغ 917 ميليارد ريال. شايان يادآوري است شركت در حال مذاكره با ساير بانكها جهت دريافت بخشودگي است كه پس از قطعي شدن و اعمال در حسابهاي شركت به اطلاع سهامداران محترم خواهد رسيد.


-دپارس قبل از عرضه در 6351 ریال تشخیص روند ما دقیق بود حدود 240هزار سهم عرضه شد وتا محدوده 7500ریال صعود کرد
-ددام 50 درصد رشد تشخیص روند ما محدوده 10500ریال بود الان محدوده 16000ریال معامله میشود
- در زمان مناسب صبح قبل از ساعت 9 در مورد ذوب نظریه فنی دادم روند را گفیم
-در هر 20 مورد افزایش سرمایه فقط یک مورد مثل سقاین از رشد سهم حمایت می کند تا حق تقدم ها هم حمایت شوند کاری که در دپارس اتفاق افتادسهم رشد کرد
-فلسفه بورس ان چیزی نیست که کانال های نوسان ساز می گویند اگر عمق روند ها را بشناسید اصلا سمت ان کانال ها نمی روید مگر ددام نیازبه حمایت داشت مسلما نه خودش رشد کرد
-رمپنا بدون محدودیت نوسان اماده باز گشایی
-

زمان پرداخت کمک مالی دولت به شرکت هایی خودرویی اعلام شد

نماینده ویژه وزیر صنعت در کمیته خودرو از زمان تامین بخشی از نقدینگی اعلامی دولت به خودروسازان از طریق بانک های عامل با اولویت استفاده قطعه سازان جهت افزایش تولید خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از تسنیم، صادق نجفی با اشاره به بازدید از معاونت فروش سایپا گفت: با دسته بندی مشکلات مشتریان شرکت‌ های سایپا، پارس خودرو، زامیاد و سایپا سیتروئن به نحو مطلوب این موضوع دنبال می شود و امید می رود هرچه سریعتر مسائل موجود برطرف شود.

وی با توجه به فراخوانی که از سوی دو خودروساز بزرگ انجام و ستادی که به منظور پاسخگویی تشکیل شد،افزود: در این جلسات رضایت بخش زیادی از مشتریان کسب شد و به دنبال این هستیم تا بتوانیم در قالب تعامل خودروسازان با بقیه مشتریان، رضایت حداکثری را جلب کنیم.

نجفی تاکید کرد: به دنبال تحقق رضایت مشتریان، نیاز به افزایش تولید در خودروسازان وجود دارد که برای انجام این امر باید هرچه زودتر تامین نقدینگی صورت پذیرد. با پیگیری های انجام شده از طریق شخص وزیر صنعت و رئیس بانک مرکزی، تا انتهای هفته جاری از طریق بانک های عامل بخشی از مبلغ اعلام شده به خودروسازان با اولویت استفاده قطعه سازان و تامین زنجیره تامین جهت افزایش تولید انجام خواهد شد.

انتهای پیام


--

توضیح سایپا و ذوب آهن منجر به توقف نماد شد

سایپا هم مانند ایران خودرو در مورد محاسبه قیمت محصولات پیش فروش شده توضیح داد و با توقف نماد روبرو شد. ذوب آهن با اعلام بخشودگی بخشی از هزینه های مالی، موقتا" از تابلو فرابورس غایب شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در جریان معاملات امروز بازار سهام که با رشد گروه های پتروپالایشی ، معدنی ، بانکی و خودرویی و... روند صعودی شاخص همراه شده ، نماد ایران خودرو بعد از شفاف سازی عصر دیروز در مورد به محاسبه قیمت محصولات پیش فروش شده، متوقف شد و سایپا هم با توضیحاتی مشابه ، موقتا" از تابلو بورس خارج شد.

"خساپا" هم مانند ایران خودرو اعلام کرد طبق تصمیمات ابلاغی وزارت صنعت، کلیه تعهدات شرکت تا 30 دی سال جاری با قیمت های قبلی و عدم اعمال هیچگونه افزایشی خواهد بود.

ذوب آهن نیز از بخشودگی قسمتی از هزینه های مالی شرکت بابت خسارت تاخیر به مبلغ 91.7 میلیارد تومان خبر داد و با توقف نماد در فرابورس روبرو شد .

این شرکت اعلام کرد در حال مذاکره با سایر بان کها جهت دریافت بخشودگی بوده که پس از قطعی شدن و اعمال در حساب ها به اطلاع سهامداران خواهد رسید.

انتهای پیام


-نماد دارو همچنان صف  خرید
-فباهنر حجم معاملات سنگین وپر ریسک
-ذوب از حالا به بعد 20 درصد حد ضرر و20 درصد حد سود دارد
-حراج قیمتی در ذوب متعادل است البته اگر حقوقی سهم منصف باشد وعرضه نکند
-خریداروفروشنده ذوب دو گروه هیجان ساز هستندمعمولا ما در این وضعیت هیجانی خود را قرار نمیدهیم یعنی  کیسه بوکس اماتورها نمیشویم
--ذوب الان دوروی متفاوت یک سکه هست 20 درصد زیان 20درصد سود
-روند صبح ذوب 5 منفی بهتر بود از پایین سهم جمع میشد خریدار بیشتری داشت
-ذوب را رها کنید بروید بقیه نمادهای بازار را رصد کنید نظر ما درست است هر سهمی از پایین به بالا باز شود بهتر است تمایل حقوقی ذوب از بالا به پایین بود امروز برا همین اطلاعیه را در کدال منتشر کرد
-دخالت حقوقی ذوب با انتشار گزارش در کدال روند طبیعی قیمت گشایش را بر هم زد
-وتجارت الان 1811ریال این هم وصل به افزایش سرمایه است البته زمان بر وپر عرضه رشدی که قبلا پیش خور شده است
-خریدار وفروشنده ذوب باید هر دو تشنج ان را تحمل کنند در مقابل ددام .دپارس. تلیسه شدوص.ختوقا.خوساز.فبیرا.زگلدشت.دامین.....ودهها سهم دیگر سود خوبی به سهامدارانش دادند وتشنجی هم در کار نبود
-ذوب امروز 100 ریال بالا وپایین شده عوضش چهار تا رگ قلب منقبض شده برادر من قلب تو متعلق به همسر وفرزندان وپدر ومادرت هم هست
-سهم اماتور پسند هر سهمی باشد پدر ادم را در می اوردمخ را تعطیل می کند تجربه من بسیار بالاست همه جوانب بازار را می بینم امان از مکانی که پر از اماتور باشد فحش وتشنج ودعوا
--اگر صبح گفتیم ذوب 20 نوسان منفی 20 نوسان مثبت درست گفتیم امروز حقوقی وناظر عین دو تا داداش ذوب را مهار کردند وسهامداران کیسه بوکس بودند ومدام مشت می خوردند ظرفیت پر لیوان 8 درصدی میانگین سهم بالا وپایین شد
-لوتوس روزهای اینده عرضه بیشتر ویحتمل سهم به مقاومت 2500ریال خواهد رسید البته اگر حقوقی عرضه نکند
-امروز هرچه بود  روز ذوب بود ذوبی جدید یا حرکات معاملاتی جدید واندیشه ای جدید وفراموش شدن افزایش سرمایه
-
مدیرعامل:

"شبندر" محصول جدید و مورد نیاز شرکت های پتروپالایشی را تولید کرد

مدیرعامل پالایشگاه بندرعباس از تولید اسیدکلریدریک موردنیاز شرکت های پتروپالایشی و مورد استفاده در بخش‌های اصلی تولید بنزین یورو ۵ خبر داد که برای نخستین بار رخ داده است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، هاشم نامور از تولید اسیدکلریدریک مورد نیاز صنایع پتروپالایشی خبر داد که برای اولین بار توسط پالایشگاه بندرعباس با ظرفیت تولید روزانه ۵۰۰ کیلو رخ داده است.

وی با بیان اینکه دستیابی به این محصول طی سه هفته با همت گروه ۵۰ نفره متخصصان انجام شد، افزود: این محصول در بخش ایزومرسازی که یکی از بخش‌های اصلی تولید بنزین با استاندارد یورو ۵ است استفاده شده و علاوه بر قطع وابستگی به خارج، موجب صرفه جویی اقتصادی و تسریع در اجرای فرآیند‌های پالایشگاهی می‌شود.

به گفته مدیر پروژه تولید اسید کلریدریک "شبندر" ، کشور‌های چین و هند تنها تولیدکننده این محصول موردنیاز پالایشگا‌های آسیایی هستند و پیش از این مقرر بود به منظور آماده سازی بخش ایزومر سازی واحد ایزومریزاسیون، ۱۰ تن اسید کلریدریک به ارزش ۴۰۰ هزار یورو از خارج فراهم شود.

انتهای پیام


-فباهنر پر ریسک تا این لحظه صف خرید خ.ود را حفظ کرده است
-حاساصف فروش شبیه خاذین وخمهر معمولا سهمهایی که با حمایت کانال های پر بازدید رشد می کنند دچار صف فروش نا گهانی میشوند
-الان ساعت 12/15 دقیقه برداشت صحیح من از ذوب مشخص میشودسهام داران اماتور امروز حسابی مشت ولگد خوردندمعمولا این گونه سهام بعد از تکمیل افزایش سرمایه بخواهند رشد کنند باید کدال را کنترل کرد وخبر موثر تاثیر گذار تاییده شده را ملاک قرار دادشیر یا خطی وارد هیچ سهمی نشوید
-لوتوس الان پایانی 2266 ریال چهارشنبه وشنبه روز پر کار وشنبه حجم سنگین معاملات در لوتوس
-ساعت 12/25 تا فردا خدا نگه دار

-
-


ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • نظرسنجی
    نظر سنجی سایت در مورد نمادهای بورسی

    کدهای اختصاصی