close
تبلیغات در اینترنت
شاخص اصلاح با فلش خودرویی
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر-کانال ما در تلگرامapsahm@-صف سنگین وتجارت تا این لحظه-صفهای فروش خودرو فعلا موقتا محو شدتا ببینیم ظهر چه شود-گروه بانک تا این لحظه مثبت....اما گروه خودرویی وگروه بانک لیدر های قوی برای بازار نیستند-صف وتجارت عرضه شد ولی دوباره تشکیل شده تا این لحظه.....موج مانور اماتورها امروز روی بانک تجارت متمرکز است-پدرخش از مقاومت 10000ریال موقتا عبور کردرشد بی امان ولی دست به دست میشود پر ریسک ولی سود اور-یک مقام مسئول به بورس پرس اعلام کرد:برنامه بانک تجارت برای افزایش سرمایه 400 درصدی از تجدید…

سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-صف سنگین وتجارت تا این لحظه
-صفهای فروش خودرو فعلا موقتا محو شدتا ببینیم ظهر چه شود
-گروه بانک تا این لحظه مثبت....اما گروه خودرویی وگروه بانک لیدر های قوی برای بازار نیستند
-صف وتجارت عرضه شد ولی دوباره تشکیل شده تا این لحظه.....موج مانور اماتورها امروز روی بانک تجارت متمرکز است
-پدرخش از مقاومت 10000ریال موقتا عبور کردرشد بی امان ولی دست به دست میشود پر ریسک ولی سود اور
-
یک مقام مسئول به بورس پرس اعلام کرد:

برنامه بانک تجارت برای افزایش سرمایه 400 درصدی از تجدید ارزیابی دارایی ها

یک مقام مسئول زمزمه افزایش سرمایه بانک تجارت را تایید کرد و گفت:به دلیل زیان انباشته سنگین، برنامه افزایش سرمایه به احتمال زیاد 400 درصدی از محل تجدید ارزیابی دارایی ها طی دو ماه آخرسال نهایی می شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در جریان معاملات دیروز  بازار سهام ، شایعه افزایش سرمایه بانک تجارت و اعلام این موضوع در کدال طی روزهای آینده ، موجب بهبود شرایط منفی و حذف فشار فروش این بانک و مقداری هم دیگر بانک ها شد.

در این رابطه ، یک مقام مسئول به بورس پرس گفت : "وتجارت" به دلیل زیان انباشته سنگین و حدود 11 هزار میلیارد تومانی و لزوم خروج از استفاده از فرصت معافیت مالیاتی ناشی از تجدید ارزیابی دارایی ها ، در نظر دارد برنامه افزایش سرمایه به احتمال زیاد 400 درصدی را در همین دو ماه آخر سال نهایی و در صورت دریافت مجوز سازمان بورس ، اقدام به برگزاری مجمع فوق العاده کند.

وی ادامه داد: برهمین اساس ، از سه ماه پیش مقدمات ارزش گذاری دارایی ها شامل زمین ، ساختمان و کل سرمایه گذاری ها را فراهم کرده و ارزش گذاری بخش املاک را به پایان رسانده و عددی هم به حسابرس اعلام شده که در حال بررسی بوده و احتمالا" طی یکی دو روز آینده اعلام خواهد شد.

انتهای پیام
-ساعت 20 دقیقه به 11شاخص کل613واحد مثبت دیروز بد بود امروز نسبتا خوب ولی هنوز زیر پوست بازار اصلاح قیمت وجود خواهد داشت
-غالبر با تقاضای محدود روبروست احتمال اصلاح قیمت در اینده جذاب خواهد بود حمایت اول1600ریال مقاومت اول2000ریال
-گروه خودرو شوک صورتهای مالی را تقریبا با ده درصد ریزش دفع کرد وتا این لحظه در حال ترمیم قیمت از دست رفته است
-اپرداز حجم معاملات عجیب وغریبویا به عبارتی مشکوک ولی مشکلدر عرضه حقوقی سهم است تا این لحظه500هزار سهم عرضه کرده است
-ذوب جایزه تبدیل به سهام غیر قابل معامله باید قابل معامله بشود واصلاح قیمت اساسی صورت بگیرد وبعد بر اساس یک روال منطقی مستندات کدال رشد تدریجی بکند
-زدشت هم باز میشود
-حکشتی حجم معاملات عجیب وغریب تا این لحظه
-

روسیه هم از حضور در نشست ورشو انصراف داد

وزیر خارجه لهستان با اشاره به نقش مسکو در خاورمیانه گفت: روسیه در نشست ورشو شرکت نمی‌کند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از تسنیم، جاکیچ کژاپوتوویژ گفت: روسیه اعلام کرده در نشست ورشو شرکت نمی‌کند.

وی افزود: این مسئله حاکی از آن است که روسیه به این کنفرانس علاقه‌ای ندارد. جای شرم است. چرا که روسیه نقش بزرگی در خاورمیانه بازی می‌کند.

پیشتر فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا نیز گفته بود در نشست ضدایرانی که به دعوت آمریکا و میزبانی لهستان برگزار می‌شود، شرکت نخواهد کرد.

انتهای پیام


-
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

علت تغییر ناگهانی مدیرعامل سایپا مشخص شد/ سهم ۹۰ درصدی از اعتراضات

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اعلام سهم ۹۰ درصدی سایپا در اعتراضات مربوط به پیش فروش ، علت تغییر ناگهانی مدیرعامل سایپا را اعلام کرد و گفت: این رویداد به دستور وزیر صنعت رخ داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، ولی ملکی با اشاره به جلسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس با وزیر، رئیس سازمان حمایت و مدیران عامل ایران خودرو و سایپا به گفت: در این جلسه نمایندگان انتقادات و پیشنهاداتی درباره چگونگی ساماندهی صنعت خودرو و مشکلات خودروهای پیش فروش شده اعلام کردند .

وی ادامه داد: رحمانی نیز با ارایه توضیح درباره اقدامات ساماندهی بازار خودرو اعلام کرد 90 درصد اعتراضات مربوط به سایپا و 10 درصد مربوط به ایران خودرو بوده و مشکلات صنعت خودروسازی به دلیل ضعف مدیریت است.

این نماینده مجلس افزود: مدیرعامل سایپا از تسلط کافی برای فروش محصولات برخوردار نبود و به دلیل افزایش بی‌رویه قیمت خودرو تغییر کرد. به همین دلیل بلافاصله به دستور وزیر صنعت جابه جا شد که یکی از اقدامات اساسی برای ساماندهی بازار خودرو همین تغییر مدیرعامل سایپا بود و با این تغییر، قیمت‌ خودروها تعدیل شد و به قیمت‌های قبلی بازگشت.

به گفته ملکی ، در این جلسه همچنین بر رعایت حقوق مصرف کننده به ویژه خریداران خودروهای پر مصرف یعنی پراید، پژو، سمند و تیبا تاکید شد. بنابراین  مردم نگران نباشند و نمایندگان پیگیر حقوق هستند.

براساس این گزارش، محمدرضا سروش در حالی از حدود 4 ماه پیش سکاندار سایپا شده بود که برخی شایعه کرده بودند تغییر ناگهانی وی ناشی ارتباط وی با قطعه ساز کروز و تحمیل زیان سنگین 5 هزار میلیارد تومانی بوده تا سلیمانی مدیرعامل فعلی "خسایپا" و از نزدیکان وزیر ، جانشین وی شود.

انتهای پیام
-

زمان آغاز بکار ساز و کار اروپا با میزبانی فرانسه مشخص شد

اتحادیه اروپا با جمع بندی آخرین مراحل تصمیم گیری ساز وکار ویژه اروپایی با صدور بیانیه ای، زمان آغاز به کار آن را با میزبانی فرانسه اعلام خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از دیپلماسی ایرانی،منابع آگاه اروپایی گفتند: جمع بندی ها بر سر آخرین مراحل تصمیم گیری سازوکار ویژه اروپایی موسوم به SPV به پایان رسیده و مشورت ها ظرف یکی دو روز آینده انجام و اعلام رسمی آن هفته آینده انجام خواهد شد. اتحادیه اروپا با صدور بیانیه ای رسمی آغاز به کار این سازوکار را اعلام خواهد کرد.

بدین ترتیب درحالی صبر ایران می رفت تا لبریز و از اروپایی ها برای حفظ برجام ناامید شود که به نظر می رسد فشارها تاثیرگذار بوده و طرف اروپایی سرانجام بعد از تعویق های مکرر در اعلام این سازوکار در نهایت آن را به سرانجام رسانده و قرار است محل این ساز و کار فرانسه باشد و ریاست آن را مدیری از آلمان بر عهده گیرد.

انتهای پیام


-گروه سیمان تعدادی از نمادها با صف خرید روبرو هستند
-ستران با 17 میلیون خرید در راس قرار دارد
-ساعت 12/20 دقیقه تا فردا خدا نگه دار
-

-


ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی