close
تبلیغات در اینترنت
بورس اول بهمن ماه
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر-کانال ما در تلگرامapsahm@-ذوب سهام جایزه تبدیل به سهم غیر قابل معامله شده است روز های اینده در معاملات برخط انلاین قابل معامله خواهد شد منتهی زمان قابل معامله شدن مشخص نیست-صف سنگین فروش در خساپا لیدر اصلی خودرویی هاتا این لحظه-خاذین بیشترین قیمت ماه قبل 4344ریال الان2849ریال صف فروش قابل توجه کانال  محترم حامی خاذین افت 1495ریال....در مقابل دو سهم را نام میبرم زگلدشت 3700ریالی دوره های قبل تلیسه 3700ریالی دوره های قبلاین مهارت فنی ما است سهم های ما بدون کانال های 30 هزار ممبر…

سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-ذوب سهام جایزه تبدیل به سهم غیر قابل معامله شده است روز های اینده در معاملات برخط انلاین قابل معامله خواهد شد منتهی زمان قابل معامله شدن مشخص نیست
-صف سنگین فروش در خساپا لیدر اصلی خودرویی هاتا این لحظه

-خاذین بیشترین قیمت ماه قبل 4344ریال الان2849ریال صف فروش قابل توجه کانال  محترم حامی خاذین افت 1495ریال....در مقابل دو سهم را نام میبرم زگلدشت 3700ریالی دوره های قبل تلیسه 3700ریالی دوره های قبل

این مهارت فنی ما است سهم های ما بدون کانال های 30 هزار ممبر رشد می کنند حتی بدون یک هوادار....


- ما مطالب زیادی مطرح میکنیم ولی توجه نمیشوددر یک مقطعی گقتیم در ورود به هر سهمی محاسبه تعداد اماتورهای ان سهم را بکنید وقتی سهمی داخلش هزاران اماتور باشد قطعا صف فروش 100 میلیونی هم برایش تشکیل میشود
-نماد رند نماد لاک پشتی نماد پر از اماتور........یک طرف نماد کناره هم یک طرف قطعا برد وسود با نماد کناره چابک خواهد بود البته با محاسبات کدال
-لذت بورس در همین اصلاحات قیمتی است اگر محاسبه کرده باشید ونصف پول تان در بانک باشد از ته دیگ می توانید ته دیگ جمع کنید
-خمهر 3129 ریال بیشترین قیمت روز های قبل الان 2392 ریال صف فروشتا اینلحظه 737ریال نزول کانال حامی مدام اسم امام وپیغمبر را می اوردالبته مقصر ومسئول خود سهام دار است در چنین تله ای گرفتار شده است وقتی می گوییم تقلیدی نخرید چون اولش سودولی در یک مقطعی در تله منفی گرفتار خواهید شد
-نگران بازار نباشید دهه فجر بسمت مثبت خواهد رفت
-وبملت صف فروش....حرف وحدیث های تسعیر ارز....وحاشیه های ان امیدواریم این موارد شفاف سازی شود
-صف فروش خساپا فردا جمع میشود
--

زمان قطعی عرضه اولیه "لوتوس"مشخص شد/جزییات حضور پانزدهمین شرکت جدید

زمان قطعی عرضه اولیه ۱۰ درصد سهام شرکت تامین سرمایه لوتوس پارسیان مشخص شد تا این شرکت ۵۰۰ میلیارد تومانی پانزدهمین شرکت جدید سال بازار شود .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در پی اعلام جلسه معارفه تأمین سرمایه لوتوس پارسیان که ساعت 15 فردا سه شنبه 2 بهمن در هتل بزرگ ارم برگزار می شود، احتمال حضور این شرکت جدید در چهارشنبه جاری قوت گرفته بود که با اعلام رسمی بورس تهران این احتمال تایید و نهایی شد .

به این ترتیب مقرر شده چهارشبنه جاری مصادف با سوم بهمن، 500 میلیون سهم "لوتوس" با محدوده قیمتی 195 تا 205 تومانی هر سهم در بازار دوم معاملات بورس تهران روانه میز فروش شود.

در این رویداد سهمیه هر فرد حقیقی و حقوقی حداکثر 2000 سهم و با سرمایه 415 هزار تومانی تعیین شده که با توجه به تجارب گذشته و استقبال متقاضیان ، این سهمیه تغییر خواهد کرد.

براساس این گزارش ، از ابتدای سال تاکنون چهارده شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش، پتروشیمی غدیر ، کشاورزی و دامپروی بینالود، پتروشیمی پارس، کشت و دام قیام اصفهان، عطرین نخ قم ، تجارت الکترونیک پارسیان کیش، دارو سازی اوه سینا، کشت و صنعت و دامپروری پارس ، پتروشیمی بصیر و سنگ آهن گهر زمین، صنایع ماشین های اداری ایران و شرکت کشاورزی مکانیزه اصفهان و شرکت کشت و صنعت و دامپروری و مرغداری دشت خرم دره وارد بازار سهام شده اند.

انتهای پیام


-گروه حمل ونقل هنوز یکی دو سهمی صف خرید دارد ولی روزهای اینده اصلاح قیمت خواهند داشت روزانه رصد کنید
-
به کمیسیون اقتصادی مجلس ارایه شد:

گزارش رییس سازمان بورس از عملکرد ۳۰ ماهه و مهمترین برنامه های آتی

رییس سازمان بورس ضمن تشریح عملکرد و اقدامات اجرایی طی ۳۰ ماهه اخیر در بازار سرمایه از برنامه های آتی در دستور کار این بازار به کمیسیون اقتصادی مجلس خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از سنا، شاپور محمدی در دیدار با اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس عملکرد ۳۰ ماهه بازار سرمایه را تشریح کرد و گفت: شاخص کل بورس تهران در بازه زمانی پنجم مرداد ۹۵ تا ۲۵ دی‌ سال جاری، ۸۹۹۴۵ واحد معادل ۱۱۹ درصد رشد داشته است. در همین مدت، شاخص کل فرابورس با ۱۱۸۱ واحد افزایش به عدد ۱۹۷۸ واحد در ۲۵ دی رسید که رشد ۱۴۸ درصدی را نشان می‌دهد. این در حالی است که شاخص صنعت و شاخص ۵۰ شرکت فعال تر با بازدهی به ترتیب ۱۳۶ و ۱۳۷ درصدی همراه بوده‌اند.

وی با اشاره به اینکه شاخص هم وزن در این مدت ۱۰۹ درصد رشد داشته،افزود: رشد همزمان شاخص کل و شاخص هم وزن نشان از آن دارد که بازار سرمایه به طور یکسان رشد کرده و رشد مختص به شرکت های خاصی نبوده است.یکی از دلایل رشد قیمت ها افزایش نرخ برابری ارزها بود. در این مدت صنایع مختلفی هم وارد بازار شد البته رشد سکه و دلار در مقایسه با بازار سهام بیشتر و سوداگرانه بوده است.

این مقام مسئول با بیان اینکه بورس و فرابورس همپای هم رشد کرده اند،ادامه داد: ارزش بازار سهام از ۴۳۷.۶ هزار میلیارد تومان در ۵ مرداد سال ۹۵ به ۸۵۶ هزار میلیارد تومان در ۲۵ دی ­سال جاری رسیده است که بیانگر ۹۶ درصد رشد است. ارزش بازار صکوک نیز از ۲۱.۲ هزار میلیارد تومان طی این مدت به ۹۲.۸ هزار میلیارد تومان رسیده که حکایت از ۳۳۸ درصد افزایش دارد. در مجموع ارزش کل بازار سرمایه (سهام و صکوک) در این بازه زمانی با ۱۰۷ درصد رشد همراه بوده است.

۸۰ درصد ارزش بازار در اختیار ۱۰ صنعت

محمدی با بیان اینکه هم اکنون محصولات شیمیایی ۲۵.۴۷ درصد از کل ارزش بورس و فرابورس را به خود اختصاص داده،گفت: پس از گروه محصولات شیمیایی به ترتیب گروه‌های فلزات اساسی با سهم ۱۶.۲۴ درصد، استخراج کانه‌های فلزی با سهم ۸.۹۷ درصد و گروه فرآورده‌های نفتی، کک و سوخت هسته‌ای با سهم ۸.۶ درصدی در رتبه‌های دوم تا چهارم صنایع با بیشترین ارزش بازاری قرار دارند.

سرمایه گذاری خارجی

وی با اشاره به اینکه هم اکنون ارزش سرمایه‌گذاری خارجی در بازار سرمایه ۱.۳۷ هزار میلیارد تومان است،گفت: این رقم در مرداد سال ۹۵ حدود ۱.۲۳ هزار میلیارد تومان بوده است.ارزش معاملات در کل بازار اوراق بهادار در دوره ۳۰ ماهه ۶۵ درصد نسبت به دوره ۳۰ ماهه مشابه قبل رشد داشته است.ارزش معاملات در بورس‌های کالایی نیز به ۳۴۵.۴ هزار میلیارد تومان رسید که نشان دهنده ۱۶۷ درصد رشد است. در مجموع ارزش معاملات کل بازارها در این دوره ۳۰ ماهه ۱۰۸ درصد افزایش داشته است.

افزایش سهم در تامین مالی ها

سخنگوی سازمان بورس با بیان اینکه ارزش مجموع تامین مالی صورت گرفته از محل انتشار و عرضه اولیه اوراق بهادار طی ۳۰ ماه اخیر ۱۷۷.۵ هزار میلیارد تومان است، گفت: این رقم در قیاس با ابتدای دوره ۹۷ درصد رشد داشته است. این درحالی است که ارزش مجموع تامین مالی صورت گرفته از طریق نهادهای مالی در این دوره ۱۸ درصد نسبت به دوره مشابه قبل کاهش داشته است.

محمدی به عملکرد مثبت صندوق های سرمایه گذاری اشاره کرد و گفت: تعداد صندوق‌های سرمایه‌گذاری با ۳۳.۷۵ درصد رشد از ۱۶۰ مورد به ۲۱۴ صندوق افزایش یافته است. در این بازه ارزش صندوق‌های سرمایه‌گذاری با ۷۲.۶۳ درصد رشد به ۱۴۷.۶ هزار میلیارد تومان رسیده است. همچنین تعداد دارندگان واحدهای سرمایه‌گذاری در پایان بازه زمانی ۳۰ ماهه منتهی به دی‌ ۹۷ با بیش از ۱۰۲ درصد رشد همراه بوده است.

افزایش سرعت افشای اطلاعات

وی با بیان اینکه سرعت انتشار اطلاعات در بازار سرمایه افزایش یافته،افزود با برنامه ریزی های صورت گرفته میانگین تعداد روز تاخیر در انتشار اطلاعات از ۳۹ روز در ابتدای سال ۹۳ به میانگین یک روز در پایان آذر ۹۷ کاهش یافته است.طی این دوره میزان افشاء به موقع اطلاعات از ۴۴ درصد به ۸۶ درصد افزایش و میزان عدم افشاء اطلاعات از ۳۲ درصد به ۶ درصد کاهش و امنیت سایبری نیز در زیرساخت‌ها ارتقا یافته است.

مهم ترین اقدامات ۳۰ ماهه بازار سرمایه

این مقام مسئول درخصوص مهمترین اقدامات بازار سرمایه طی ۳۰ ماه حضور خود گفت: کاهش هزینه­ های معاملاتی، کاهش زمان رسیدگی به شکایات از ۴۶ روز در سال ۹۴ به ۱۰ روز در سال جاری، بازنگری ۷ دستورالعمل‌ مرتبط با توقف و بازگشایی نماد در راستای کاهش تعداد و زمان توقف نماد ها شامل معاملات، پذیرش و افشاء در جهت اصلاح فرآیند توقف و بازگشایی نمادها و کاهش زمان توقف نمادها از جمله اقدامات صورت گرفته در این مدت بوده است.

محمدی ادامه داد: راه ­اندازی و توسعه ابزارهای مشتقه و ابزارهای تامین مالی اسلامی، عضویت دائم در آیسکو، عملیاتی کردن حد اعتباری کارگزاران در راستای کاهش ریسک نکول در تسویه وجوه معاملات با اتاق پایاپای، پیگیری عرضه کالاهای جدید در بورس ­های کالایی، انتشار اطلاعات مالی حدود ۳۶۰ شرکت و بنگاه اقتصادی مشمول مادۀ ۶ اصلاحی قانون اجرای سیاست ­های کلی اصل ۴۴، تدوین دستورالعمل و اعطای مجوز تاسیس شرکت‌های رتبه‌بندی اعتباری، پذیرش کلیه اوراق منتشره در سنوات قبل و راه اندازی بازار ثانویه و متعاقب آن کاهش نرخ موثر اوراق سخاب از ۴۰ به ۲۰ درصد دیگر اقدامات اجرایی بود.

وی با بیان اینکه در این مدت اقداماتی در راستای شفافیت اطلاعات و حفظ حقوق سرمایه گذاران صورت گرفته،گفت: تدابیر لازم جهت پیشگیری از وقوع تخلفات و نظارت بر اشخاص تحت نظارت و برخورد با ناهنجاری‌ها اتخاذ شد. از سوی دیگر سازمان بورس در راستای توسعه و ارتقای زیرساخت های فناوری و نظارتی بازار سرمایه برنامه هایی را اجرایی و بسترهای لازم را فراهم کرده است.

مهمترین برنامه های آتی بازار سرمایه

رییس سازمان بورس به مهمترین برنامه های آتی بازار سرمایه اشاره کرد و گفت: راه­ اندازی ابزارها و بازارهای جدید مالی همانند فروش استقراضی، همکاری در انجام عملیات بازار باز و بورس بین ­الملل، پیگیری انجام امور مربوط به برگزاری مجامع الکترونیک، انجام اقدامات شرکتی به صورت متمرکز، ارتقای اثربخشی نظارت­ های پیشگیرانه با سیستماتیک کردن تذکرات، اصلاح فرآیند پذیرش در دستورالعمل پذیرش اوراق بهادار و اصلاح دستورالعمل انضباطی و تدوین دستورالعمل نحوه محاسبه امتیاز شفافیت اطلاعاتی ناشران، تدوین دستورالعمل حاکمیت شرکتی و کنترل‌های داخلی نهادهای مالی و طراحی و راه‌اندازی سامانۀ جامع نظارت بر رویدادهای مالی و فعالیت شرکت‌های کارگزاری بخشی از برنامه هایی است که در دستورکار سازمان بورس قرار دارد.

محمدی به دغدغه ها و نیازهای بازارسرمایه پرداخت و گفت: تصویب قانون ارتقای نظام بازار سرمایه، ایجاد قواعد کنترل کننده بدهی های دولت، تجدید نرخ های سود بازارهای موازی مبتنی بر سودآوری ناشی از عدم تعادل های اقتصادی و همچنین ارایه مشوق های مناسب برای افزایش مشارکت اشخاص حقیقی و حقوقی در بازار سرمایه مواردی است که امید می رود با کمک مجلس به سرانجام برسد.

انتهای پیام


-
یک مقام آگاه قضایی از ممنوع الخروج شدن رئیس سازمان خصوصی سازی خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، وی با تایید خبر ممنوع الخروج شدن آقای پوری حسینی به جزئیات این خبر اشاره‌ای نکرد.
 
امروز رسانه‌ها به نقل از احمد علیرضابیگی نماینده مردم تبریز اعلام کرده بودند: تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی پیش از این با ارسال نامه‌هایی به دادستان کل کشور و دادستان تهران خواستار صدور حکم ممنوع‌ الخروجی پوری‌حسینی رئیس سازمان خصوصی‌سازی شده بودند که بازپرس هم برای این پرونده حکم را صادر کرد.

--بازار یک اصلاح قیمت وبعد اماده شدن برای پرواز درمحدوده 22 بهمن
-گروه لیزینگ در حال اصلاح قیمت دقیق رصد کنید
-ما سهم هایی داریم مثل شما امروز در شرایط اصلاحی دیدید که اشاره به خرید ویا فروش هیچکدام نکردیم چون برای هر کدام برنامه داریم وهیچ سهمی را زیان نمی بینیم مگر طلا فروش طلا ده درصد افت می کند چوب حراج به طلاهایش می زند مسلما نه

-رمز این ارامش را از من تقلید کنید تحت تاثیر هیچ شخص یا کانالی خرید وفروش نمیکنم الان فلان سهم دارویی خریدم  منتظرم پله دوم را بخرم پس از افت قیمت سهمم نمی ترسم.......سالهای قبل یک باربعلت صدور قطعنامه های شورای امنیت در موضوع هسته ای وزمانی که دولت نرخ خوراک را 13 سنت.... یادم نیست اعلام کرددولت سبدم 40 میلیون تومان ریزش کرد ولی ما قبلش تمرین  های سنگین بزرگی در بازار سرمایه انجام داده بودم  با شتاب وحوصله ان ضرر را جبران وچهار برابر ان سرمایه ام رشد کرد چرا چون زمان جنگ دفاع مقدس یک گروه انسان را برمیداشتم میبردم شناسایی  داخل نیروهای عراقی وهمه را زنده برمیگرداندم با همه خطراتش

حالا بر طبق همان اصول با طرح برنامه به جنگ یک سهم میروم.


-جنگ خط راس خط القعرنظامی وجغرافیایی داره قطب نما داره در اصطلاح شناسایی بورس هم قطب نمایش کدال خط راسش نمودارهای تکنیکی است اگر درست شناسایی بکنید قطعا سود خواهید کرد
-با 100 تومان بالا وپایین شدن ددام که نباید ددام فروخت مگر اینکه بقصد نوسان ددام خریده باشی
-در نگاه ما گروه فلزات اساسی در سقف حرکت می کنند چون سو ده هستند افت سی الی چهل درصدی ندارند پس به کوه بلند نباید حمله کرد چون دشمن در خط راس نظامی منتظر است سرمایه تو را ببلعد پس باید بدنبال روزنه نفوذ در سهام هایی باشید که امکان رشد دارند
-وبانک وغدیر وصندوق وامید مثل تانک جنگی مدل قدیمی هستند حال شما هرچه با تیروکمان بزنید اثری ندارد پس به اهن لاک پشتی تنبل حمله نکن
-واتی صف فروش است بگذار اصلاح قیمت را تمام کند موقع حمله اول برو کدال مشخصات کلاشینکف واتی را دقیقا تست کن اگر خوشدست بود اقدام بعدی را انجام بده.....الان خساپا جلوبندی اش بهم ریخته تو جاده خاکی
-اگر بینا بودی زبینا را درسقف نمیخریدی خط القعر وخط راسش را در نمودار های تکنیکی چک میکردی.....نمیدانم اینها چه کسانی هستند در سقف قیمتی سهم ها را می خرند
-خموتور 4000ریال بود به بنده خدایی گفتم میاد 3000ریال گفت نه خبر دارم میره 5000ریال امروز خموتور3219ریال طرف خودش را علامه دهر هم می پنداشت
-من از هیجان 100 در100 تقریبا 80 درصد را کشته ام در حال کشتن ان 20 درصد دیگر هستم بهش می گویند مالیخولیای بورسی
-فروختن ماشین در نمایشگاه اتومبیل قطعاکار شما نیست دربورس هم بخواهی نمایشگاه دار سهام بشوی باید ضوابطی را در نظر بگیری واز خطوط قرمز نباید عبور کنی من حالم خوب است که در روز نزولی با شما حرف میزنم چون نوشتن همین مطالب ثبت در حافظه هست سمت هر جیزی در بورس نروم بورس پر از جیز است ولی کلم بروکلی کمیاب
-
در گزارش تفسیری مدیریت اعلام شد:

برنامه افزایش سرمایه ایران خودرو از تجدید ارزیابی زمین / درصد احتمالی و زمان

هیات مدیره ایران خودرو در گزارش تفسیری مدیریت اعلام کرد برنامه افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی زمین دارد که درصد آن مشخص نیست ولی احتمالا" بین ۲۵۰ تا ۵۰۰ درصد و در صورت تصویب ، سال آینده عملی خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، درحالی طی سال های اخیر موضوع افزایش سرمایه ایران خودرو مطرح بوده که در آخرین رویداد ، هیات مدیره این شرکت  در گزارش تفسیری مدیریت اعلام کرد با توجه تمدید معافیت مالیاتی افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها، پس از پایان سال مالی افزایش سرمایه در دستور کار قرار می‌گیرد.

براساس این گزارش، پیگیری های بورس پرس از این موضوع نشان داد که "خودرو" در شرایطی 3 برابر سرمایه اسمی 1.53 هزار میلیارد تومانی زیان انباشته دارد و تنها خروج از این وضعیت افزایش سرمایه است که موضوع افزایش سرمایه از محل زمین در سال 94 هم مطرح و در آن زمان قرار بود 240 درصد افزایش سرمایه پیشنهاد شود اما با توجه به جهش قیمت املاک و زمین و لزوم بررسی کارشناسان در اعلام نهایی ارزش زمین ، فعلا" درصد مدنظر ایران خودرو برای افزایش سرمایه مشخص نیست ولی در محدوده 240 تا 500 درصد و شاید بیشتر است.

از سوی دیگر ، نکته مهم در افزایش سرمایه این شرکت از تجدید ارزیابی دارایی‌ها مربوط به لزوم تصویب قانون 5 ساله و بودجه سال آینده است . بنابراین حتی در صورت تصویب مجلس و طی مراحل قانونی و موافقت سازمان بورس ، افزایش سرمایه ایران خودرو در سال آینده خواهد بود و باید منتظر اعلام پیشنهاد هیات مدیره در مورد درصد افزایش سرمایه بود.


-ساعت 12/15 دقیقه تا فردا نگه دار
-
-


ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی