close
تبلیغات در اینترنت
فولاد سه شنبه محکم ظاهر شد
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر-کانال ما در تلگرامapsahm@-بیمه میهن تا این لحظه 30 میلیون صف خرید تحرک در گروه بیمه زیاد شده است-بیمه دی تا این لحظه 6 میلیون صف خرید-ددام سر صبح دوباره 5 مثبت خورد محدوده 10800 ریال کشف روند شد الان 12890ریال-شگل پیشنهادافزایش سرمایه از مبلغ 500,000,000,000 ریال به مبلغ 1,000,000,000,000 ریال از محل سود انباشته -خمهر صف فروش سنگین عده ای ان بالا خالی کردند وطبق معمول اماتورها در تله افتادند18میلیون صف فروش در 2737ریال......در 3129ریال حدود 64 میلیون سهم فروخته شده است......در 97/10/24-حجم…

سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-بیمه میهن تا این لحظه 30 میلیون صف خرید تحرک در گروه بیمه زیاد شده است
-بیمه دی تا این لحظه 6 میلیون صف خرید
-ددام سر صبح دوباره 5 مثبت خورد محدوده 10800 ریال کشف روند شد الان 12890ریال
-شگل
پیشنهادافزایش سرمایه از مبلغ 500,000,000,000 ریال به مبلغ 1,000,000,000,000 ریال از محل سود انباشته
-خمهر صف فروش سنگین عده ای ان بالا خالی کردند وطبق معمول اماتورها در تله افتادند18میلیون صف فروش در 2737ریال......در 3129ریال حدود 64 میلیون سهم فروخته شده است......در 97/10/24
-حجم معاملات عجیب وغریب در حآسا تا این لحظه نماد باآی با کلاه نوشته میشود
-ددام سرب داغ کرد انهایی که محدوده 10000ریال نخریدند هنوز نقره داغش مانده است ولش کن بی خیال قبول کن از سهم جاماندی
-
در گفت وگوی بورس پرس با یک مسئول بانکی :

شایعه مهم تسعیر ارز بانک ها تایید شد / نرخ تسعیر و زمان انتشار صورت های مالی

یک مقام مسئول بانکی شایعه مهم موافقت بانک مرکزی با اعمال تسعیر ارز بانک ها با دلار نیمایی را تایید کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در پی انتشار زمزمه هایی مبنی بر موافقت بانک مرکزی با اعمال تعسیر ارز بانک ها و انتشار اعداد و ارقامی از محاسبات و پیش بینی سود ، یک مقام مسئول به بورس پرس گفت: در جریان جلسه ایی که اخیرا" بین رئیس کل بانک مرکزی و مدیران عامل بانک ها برگزار شد، همتی به طور شفاهی با اعمال تسعیر ارز بانک ها موافقت کرد.

وی ادامه داد: بنابراین بانک های مشمول اصل 44 و حاضر در بورس و... در حال محاسبه اعداد و ارقام درصورت های مالی هستند که باید به تایید کمیته حسابرسی هر بانک برسد تا در اولین فرصت نهایی و منتشر شود.

وی در برابر این سئوال که آیا نرخ تسعیر ارز مشخص شده و چه زمانی اطلاعات مربوط به این رویداد مهم منتشر خواهد شد؟ به بورس پرس گفت: نرخ تسعیر طبق قیمت دلار در سامانه نیما و به احتمال زیاد 8400 تومان خواهد بود و با توجه به مهلت انتشار اطلاعات تا پایان ماه جاری، انتظار می رود بانک ها تا آخر دی یا اوایل بهمن رسما" این موضوع مهم را اطلاع رسانی کنند.

انتهای پیام 


-گروه بانک پرحجم ترین معاملات تا این لحظه

-قاروم


گزارش توجیهی هیئت مدیرة به منظور پیشنهادافزایش سرمایه از مبلغ 16,243,440,000 ریال به مبلغ 359,000,000,000 ریال از محل سایر اندوخته ها ،مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها


-
پیغام های ناظر بازار
توقف نماد معاملاتي (قاروم1) 97/10/26 10:08
کارگزاران محترم عضو فرابورس ايران، به اطلاع مي رساند؛ نماد معاملاتي شركت قند اروميه (قاروم1) باتوجه به ابهام در اطلاعات ارسال شده از سوي ناشر متوقف شد. مدير عمليات بازار فرابورس ايران

-عرض کردم هر سهمی بخواهد افزایش سرمایه بدهد نفسش گرفته خواهد شدقاروم.......
-گروه خودرو اصلاح قیمت میشود تا ایام دهه فجر 22 بهمن یک موج صعودی را تجربه کند
- 

در مقطع فعلی شاهد انتشار صورت های مالی ۹ ماهه از سوی شرکت ها هستیم؛ گزارش هایی که در تعیین مسیر پیش روی بورس کمک شایانی خواهند کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، پیش از انتشار گزارش های فصلی، بررسی گزارش های ماهانه شرکت ها نشان می دهد که آزاد سازی نرخ ارز در اواخر تابستان از یک سو و آزاد سازی نرخ فروش محصولات پتروشیمی, فولادی و پالایشی در بورس کالا در همین بازه زمانی از سوی دیگر -علیرغم افت بازارهای جهانی- رشد چشمگیری را در فروش سه ماهه سوم سال جاری این شرکت ها به خصوص آبان و آذر رقم زده است و از این رو انتظار می رود در این گروه ها شاهد گزارش های ۹ ماهه بهتری نسبت به سایر صنایع باشیم.

در سوی دیگر و در بازارهای جهانی جنگ تجاری چین و آمریکا به همراه افزایش نرخ بهره توسط فدرال رزرو افت قیمت های فلزات پایه را به همراه داشت و در خصوص نفت علاوه بر موارد فوق، مازاد عرضه منجر به افت شدید قیمت این طلای سیاه  طی ماه های  گذشته شد، حالا با توجه به تصمیم کشورهای اوپک و نوپک مبنی بر کاهش تولید نفت و همچنین فروکش کردن جنگ تجاری می توان با یک تاخیر زمانی شاهد بهبود وضعیت بازارهای جهانی شد، زیرا همان طور که واردات و صادرات چین در ماه دسامبر به دلیل جنگ تجاری افت قابل ملاحظه ای را ثبت کرد و بازارهای جهانی را تحت تاثیر قرار داد، قطعا توافق این دو کشور در ماه های آتی به بهبود وضع کامودیتی ها کمک خواهد کرد و از آنجایی که در بازار ما بسیاری از شرکت ها از تحولات بازارهای جهانی تاثیر می گیرند از این رو انتظار می رود گروه های پتروپالایشی، معدنی و فولادی از جمله گروه هایی باشند که در ماه های آتی نیز همچنان مورد توجه سرمایه گذاران قرار گیرند.

 اما گروه دیگری که این روزها کم و بیش مورد توجه بازار قرار داشت گروه خودرویی بود؛ گروهی که در نهایت توانست مجوز رشد ۳۰ درصدی در قیمت محصولات خود را در روزهای گذشته از مراجع مربوط اخذ کند. با توجه به دیر اعلام شدن این افزایش قیمت به نظر نمی رسد در این گروه شاهد بهبود وضعیت سودآوری در سال جاری باشیم. هر چند علاوه بر رشد بهای تمام شده، هزینه مالی بالا از جمله مواردی است که شرکت های خودرو ساز را با مشکلات جدی رو به رو کرده است. در سوی دیگر و در گروه بانکی زمزمه های افزایش سرمایه، تسعیر دارایی های ارزی آنها با نرخ نیمایی و همچنین کاهش سود سپرده ها و ماه شمار کردن آن به جای روز شمار، از جمله مواردی است که باعث شده است اهالی بازار این روزها به آن روی خوش نشان دهند زیرا با کمک این موارد می توان به بهبود ساختار مالی و خروج آنها از زیان دهی امیدوار بود.

بررسی شاخص کل در فرمت روزانه نشان می دهد که شاخص در آستانه انتشار گزارش های ۹ ماهه در محدوده های فعلی از حمایت خوبی برخوردار است و احتمالا در چند روز آینده در محدوده های فعلی در نوسان خواهد بود. با وجود خبرهای مثبت تاثیر گذار بر بازار از جمله راه اندازی کانال spv ، کاهش ریسک در بازاهای جهانی به دلیل مذاکرات مطلوب اخیر چین و آمریکا، انتظار برای گزارش های مطلوب همچون گزارش ۹ ماهه فولاد- که امید به انتشار گزارش های مطلوب را دیگر شرکت ها را نیز افزایش می دهد ،  تسعیر ارز نمادهای بانکی، ثبات در بازارهای موازی و کاهش سفته بازی در آنها پیش بینی ها از بازگشت قیمت نفت به ۷۰ دلار، تسعیر ارز پالایشی ها با دلار نیمایی همگی نشان می دهد که شاخص پتانسیل صعود قدرتمندی دارد و توجیهی برای ریزش بیشتر شاخص در مقطع زمانی فعلی وجود ندارد.

پیش بینی ها نشان می دهد که طی یک سال  آتی، شاهد رسیدن شاخص به کانال ۲۵۰ هزار واحد خواهیم بود. از دیدگاه تکنیکالی نیز خطوط حمایت استاتیکی از کندل های  فعلی حمایت می کنند. درصورت خروج کندل ها از محدوده فعلی شاهد رشد قیمت تا محدوده ۲۵۰ هزار واحد خواهیم بود ؛ رشدی که پیش بینی می شود در یک سال آینده محقق شود.

* تهیه و تنظیم : علی حاجی کرم و محیا معصومی

 شرکت مشاور سرمایه گذاری ابن سینا مدبر


-واتی صف خرید سهام داران واتی باید صبر کنند در مواقع نزولی بخرند وصبور باشند چنین سودهایی نصیب شان میشود واتی سهم کوتاه مدت نیست ولی باید در حمایت وقیمت اصلاح شده خرید کرد
-ساعت 12/22 دقیقه تا شنبه خدا نگه دار
-
-


ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • نظرسنجی
    نظر سنجی سایت در مورد نمادهای بورسی

    کدهای اختصاصی