close
تبلیغات در اینترنت
تعلیق نماد خودرو
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر-کانال ما در تلگرامapsahm@-خساپا-خودرو-خزامیا -متوقف گروه خودرو مثبت ولی بی لیدرتا این لحظه-خپارس -خگستر صف خرید تا این لحظه--تلیسه تحلیلم جواب داد واز محدوده 3700 ریال رشد کرد الان 4740ریال موقتا صف خرید-شدوص8200ریال روزهای قبل الان در محدوده 9100ریال این هم تحلیلم جواب داد تحلیلهایی بدون کانال 40 هزار بازدید-ددام اذیت خواهد کرد اذیت خواهد کرد ولی روزی سود خوبی خواهد ددام جای بازی بزرگان وصبوران است جای عجولان نیست-خساپا امروز باز گشایی میشود-بانک دی امروز هم 5 مثبت خورد وتا این لحظه…


سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-خساپا-خودرو-خزامیا -متوقف گروه خودرو مثبت ولی بی لیدرتا این لحظه
-خپارس -خگستر صف خرید تا این لحظه
--تلیسه تحلیلم جواب داد واز محدوده 3700 ریال رشد کرد الان 4740ریال موقتا صف خرید
-شدوص8200ریال روزهای قبل الان در محدوده 9100ریال این هم تحلیلم جواب داد تحلیلهایی بدون کانال 40 هزار بازدید
-ددام اذیت خواهد کرد اذیت خواهد کرد ولی روزی سود خوبی خواهد ددام جای بازی بزرگان وصبوران است جای عجولان نیست
-خساپا امروز باز گشایی میشود
-بانک دی امروز هم 5 مثبت خورد وتا این لحظه صف خریداست
-خپارس 32 میلیون صف خرید
-ختوقا دیروز کمترین بوده 1768ریال امروز بیشترین 1894 ریال یعنی 126ریال رشددیروز گفتم زیر پوست سهم خبری پنهان است

-در تنهایی بعضی مواقع این شعر را باخود می خوانم زمانی که نقدینگی انباشته دارم.

دوست دارم مرگ بازار را ببینم این تخیل ذهن اکثر انهاییاست که نقدینگی در حساب دارند ودر سقف نمی خرند


- چند بانو از اقوام نزدیک باندی بورسی تشکیل می دهند وبه تصور اینکه یک روز در بورس قهرمان وثروتمند خواهند شد خط انلاین می گیرند یکی از انها در محدوده 41000ریال در سقف غمهرا تک سهم میشود غمهرا الان در محدوده 33000ریال است.....یک نگاه فنی کافی بود این اشتباه را مرتکب نشوند یک نگاه بدون هیجانی
-یکی از دوستان در مورد نماد داوه ونماد وامید پرسیده بود
-داوه پیشنهاد افزایش سرمایه 37 درصدی از سودانباشته داردمراحل افزایش سرمایه وثبت محضری به بعد عید کشیده خواهد شدلذا کم ریسک ارزیابی می گردد رتبه نقد شوندگی اش خوب است نوسان گیران وبازی گران فعالی دارد......ممکن است بعد از این رشدبا اصلاح قیمت مواجه شود
-وامیددر گروه چند رشته ای صنعتی قرار دارد وجز گزینه هتی بلند مدت وحضور اماتور ها های نوسان گیر در حد صفر است گرچه نماد رند است ولی شبیه سهم کناره عمل میکند رشد ونزولش با مستندات کدا ل است فرض فلان کانال تلگرامی نمیتواند با فرا خوان به این سهم شتاب ذوب اهنی بدهد بهترین روش کار با وامید چک دقیق اطلاعیه های ان است هم گروهش وبانک وصندوق وغدیر هم همین رفتار مشابه را دارند
-

رئیس سازمان حمایت تولید کنندگان و مصرف کنندگان گفت: ۱۵ هزار میلیارد تومان به عنوان سرمایه در گردشگر به دو خودروساز پرداخت می‌شود.


به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه دو سیما گفت: برای بهبود وضعیت تولید در دو خودروساز بزرگ کشور ۱۵ هزار میلیارد تومان به عنوان سرمایه در گردشگر به آنان پرداخت خواهد شد.

عباس تابش افزود: افزایش قیمت خودرو در شرکت های تولید کننده با هدف افزایش تولید در جهت تعادل عرضه و تقاضا، کاهش قیمت در بازار، کمک به مصرف کنندگان خودرو و اشتغال در صنعت خودروسازی در نظر گرفته شده است.

وی گفت: خودروهای بالای 45 میلیون تومان مشمول قیمت‌گذاری نمی شوند و شرکت‌های عرضه کننده باید قیمت نهایی مصرف کنندگان را اعلام کنند.

تابش افزود: تا 31 مرداد امسال هیچ خودرویی مشمول افزایش قیمت نمی‌شود و همه قراردادهای فروش از جمله فروش فوری 30 روزه و قطعی تا این تاریخ باید به قیمت منعقد در قراردادها تحویل شود.

رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان گفت: بر اساس مصوبه ستاد تنظیم بازار، خودروسازان حق ندارند بیش از 20 درصد تولیداتشان را به فروش نقدی اختصاص دهند و 80 درصد باید به معوقات اختصاص یابد. 

تابش با بیان اینکه ایران خودرو و سایپا 300 هزار معوقه دارند افزود: دو خودروساز بزرگ کشور تعهد 930 هزار دستگاه خودرو را دارند و فروش سال 98 هم در این تعداد وجود دارد.

مدیرعامل ایران خودرو هم در این برنامه گفت: از خرداد سال جاری به بعد ایران خودرو خودروی معوق ندارد. 

هاشم یکه زارع افزود: بر اساس مصوبه ستاد تنظیم بازار از اول شهریور تا آخر دی سال جاری قراردادهای فروش ایران خودرو با افزایش 30 درصد خواهد بود. 

وی گفت: هر چه در قراردادهای فروش قیمت قطعی ثبت شده باشد خودروها بدون حتی یک ریال افزایش به مصرف کنندگان تحویل می‌شوند. 

یکه زارع افزود: قراردادهای فروش پژو پارس تا دو ماه دیگر اجرایی می‌شود. 

وی با طرح این سؤال که چرا باید 10 هزار میلیارد تومان پول مشتری و مصرف کننده به جیب دلالان برود؟ گفت: اگر زودتر برای افزایش قیمت خودرو تصمیم‌گیری می‌کردند ما هم زودتر به تعهداتمان عمل می‌کردیم.

یکه زارع با بیان اینکه ایران خودرو در سال 93 هزار و 600 میلیارد تومان اموال مازاد خود را فروخت، افزود: هم اکنون بیش از 200 تا 300 میلیارد تومان ملک در ایران خودرو برای فروش وجود ندارد. 

وی گفت: در پی آنیم تا شرکت های قطعه ساز را با شرایط خوب به بخش خصوصی واگذار کنیم. 
یکه زارع افزود: مجموع اعضای هیأت مدیره شرکت‌های ایران خودرو 232 نفر است که سعی در کاهش آنان داریم. 

وی با تأکید بر لزوم کمک به قطعه سازان کشور گفت: 95 درصد از کمک های نقدی به ایران خودرو به قطعه سازان پرداخت می‌شود.

یکه زارع افزود: تا پایان اردیبهشت 98 شاهد ایجاد توازن در قیمت تولیدات کارخانه و بازار خودرو خواهیم بود.

مدیرعامل سایپا هم در این برنامه گفت: آنچه باعث وقفه در تولید و عرضه خودرو شد محدودیت‌هایی بود که پیش آمد. 

محمدرضا سروش افزود: تأمین نشدن ارز و قطعات مورد نیاز سازندگان موجب شد تا شرکت نتواند به تعهداتش عمل کند.

وی گفت: قیمت زمان تحویل مبنای محاسبه در قراردادهای ما با مشتریان است. 

سروش افزود: بخش عمده تعهداتمان را تا پایان امسال تحویل می‌دهیم و بخش دیگر تا اردیبهشت سال آینده تحویل خواهد شد. 

وی گفت: کاهش سرمایه در گردش باعث بروز مشکلات عدیده در سایپا شده است. 

سروش افزود: سایپا بالغ بر هزار میلیارد تومان املاک مازاد دارد که تا پایان امسال بخشی از آن و بخشی از شرکت‌های مازاد را به بخش خصوصی واگذار خواهد کرد. 

وی گفت: فروش فوری خودروهای سایپا از یکشنبه 23 دی آغاز خواهد شد.

یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس هم در ارتباط تلفنی با این برنامه گفت: باید قبول کنیم ما هنوز خودروساز کامل نشده ایم و همچنان مونتاژکار خوبی هستیم. 

محمد عزیزی افزود: هزینه های بنگاه داری در کشور بسیار بالاست و پیش فروش خودرو کاری عادی برای تأمین مالی خودروسازان بوده است.

انتهای پیام/ب


-

آغاز پیش فروش ۷ محصول پر طرفدار ایران خودرو از فردا

معاون مدیر عامل در بازاریابی و فروش ایران خودرو از شروع پیش فروش ۷ محصول پر طرفدار از فردا و با زمان تحویل مرداد ماه ۹۸ به بعد خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، مصطفی خان کرمی با بیان اینکه طرح پیش فروش زمستانی ایران خودرو با هدف پاسخگویی به نیاز و تقاضای بازار به خودروهای پرتیراژ صورت می گیرد گفت: پژو 405 GLX و SLX، پژو پارس دوگانه سوز، سمند ال‌ایکس 7EF پایه گاز سوز و بنزینی، پژو 206 تیپ 2 و تیپ 5 برای ثبت نام و پیش فروش آماده ارایه شده است.

وی ادامه داد: پیش فروش این محصولات ایران خودرو از ساعت 10 صبح فردا دوشنبه صرفا از طریق سایت فروش اینترنتی ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir و یا مراجعه به نمایندگی های مجاز سراسر کشور آغاز می شود.

به گفته خان کرمی ، شروع تحویل خودروهای این طرح از مرداد ماه 98 به بعد خواهد بود.

انتهای پیام

 


-افق بلند مدت خودرویی تقریبا از تاریکی در امده حجم خرید های این گروه بالاست نمیدانم کدام یکی ولی در کف یک خودروییدر سبد داشته باشید بد نیست
-شدوص مقاومت 9000ریال را حفظ کرده است
-حپارسا حجم معاملات عجیب وغریب
-حپترو نیز با استقبال روبروست
-دشیمی صف خرید تا این لحظه
-من یک نفر سرپرست یک خانواده یعنی واقعا درگیر دهها مشکلات خارج از بورس هستم....اصلا فرصت اینکه در سایت در تلگرام جواب کسی را بدهم ندارم دوسال است مسول مستقیم مادر از کار افتاده ام هستم ولی صبور وبا حوصله مادر مشرف به موت....ولی تحت هر شرایطی ارامش من همین سه ساعتی هست که اینجا چند خط درست وغلط مطلب می نویسم
-دیران هم صف خرید شاید در اینده دوباره اصلاح کرد
-شدوص را در 8200 ریال می خواستنددوده خواران بخورند ولی اینجا اعلام کردیم الان 9192ریال

-این نیم خط را در محل کارگزاری در محل کار بنویسید ونصب کنید

سهمی که به افزایش سرمایه میرود مشت ولگدفراوانی خواهد خوردیعنی سهام دار ان سهم وهر سهمی باید تحمل کتک خوردن را داشته باشد


-

روش محاسبه سود سپرده کوتاه مدت بانک ملت تغییر می کند/ زمان اجرا

بانک ملت اعلام کرد طبق بخشنامه بانک مرکزی ، نحوه محاسبه سود سپرده های سرمایه گذاری کوتاه مدت عادی از اول بهمن ماه تغییر می کند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، بانک ملت اعلام کرد نحوه محاسبه سود سپرده های سرمایه گذاری کوتاه مدت عادی از اول بهمن ماه تغییر می کند.

این بانک اعلام کرد: بر اساس بخشنامه اداره کل مطالعات و مقررات بانکی بانک مرکزی از اول بهمن ، نحوه محاسبه سود سپرده های سرمایه گذاری کوتاه مدت عادی از "کمترین مانده طی روز"  به "کمترین مانده طی ماه" تغییرخواهد یافت.

سایر شرایط و ضوابط ناظر بر حساب های یاد شده از قبیل نرخ سود تغییری نخواهد داشت.


-بساما صف خرید وحجم معاملات مشکوک ویا همان حجم معاملات عجیب وغریب
-ساعت 11/20 دقیقه تا فردا خدا نگه دار
-
-
-


ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی