close
تبلیغات در اینترنت
گروه خودرو برسردورراهی
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر-کانال ما در تلگرامapsahm@-شدوص پر رمز وراز ولی اینده ای درخشان-دو پیشنهاد رئیس سازمان بورس برای افزایش مشارکت مردم در بورسرئیس سازمان بورس گفت:دو پیشنهاد برای افزایش مشارکت مردم در بورس به وزارت اقتصاد ارائه شده که در صورت استقبال مردم به همگان صندوق‌های قابل معامله تعلق می گیرد. به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شاپور محمدی که دیروز حکم دوره 30 ماهه دوم ریاست سازمان بورس را از وزیر اقتصاد دریافت کرده ، درباره برنامه افزایش مشارکت مردم در بورس به بیش ۱۰ درصد به فارس گفت: مردم به منظور…

سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-شدوص پر رمز وراز ولی اینده ای درخشان
-

دو پیشنهاد رئیس سازمان بورس برای افزایش مشارکت مردم در بورس

رئیس سازمان بورس گفت:دو پیشنهاد برای افزایش مشارکت مردم در بورس به وزارت اقتصاد ارائه شده که در صورت استقبال مردم به همگان صندوق‌های قابل معامله تعلق می گیرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شاپور محمدی که دیروز حکم دوره 30 ماهه دوم ریاست سازمان بورس را از وزیر اقتصاد دریافت کرده ، درباره برنامه افزایش مشارکت مردم در بورس به بیش ۱۰ درصد به فارس گفت: مردم به منظور جلوگیری از زیان ناشی از نوسان سهام بهتر است در صندوق‌های سرمایه‌گذاری مشارکت کنند.

وی افزود: برای باقیمانده سهام دولت در شرکت‌های اصل ۴۴، قرار است در قالب صندوق‌های قابل معامله بورسی (ETF) و به صورت 40 درصد نقد و 60 درصد اقساط  به تمام خانوارهای ایرانی واگذار و سرمایه‌گذاری مردم در این صندوق‌ با سقف معین و تخفیف ۲۰ درصدی قیمت تابلو و اختیار فروش از طرف دولت توسط خریداران طراحی شود.

این مقام مسئول از پیشنهادی به دولت برای هدایت نقدینگی به سمت تولید و بورس خبر داد و گفت: با این اقدام ضمن افزایش مشارکت مردم، فرصت سرمایه‌گذاری ایجاد و تعداد دارندگان کدهای معاملاتی افزایش می یابد و می‌توان نقدینگی‌های خرد جامعه را جذب و زمینه کاهش تورم و کنترل سفته‌بازی در ارز و طلا فراهم آید .

محمدی افزود: افزایش حضور مردم در بورس از طریق مصوبات ستاد هماهنگی اقتصادی و مصوبه دولت قابل انجام بوده و می توان تا سه سال مدیریت  شرکت‌های واگذار شده به مردم در اختیار دولت باشد. به علت شرایط اقتصادی، دارندگان واحدهای ممتاز این صندوق‌ها می‌توانند مجمع عمومی تشکیل دهند.

وی ادامه داد: طرحی برای افزایش حضور مردم در بازار به وزیر اقتصاد پیشنهاد شده که در صورت تصویب ستاد هماهنگی دولت، راهکاری برای جذب مشارکت مردم در اقتصاد خواهد بود.

رئیس هیات مدیره سازمان بورس، فروش اوراق هیبریدی یا ترکیبی در بازار سهام با بازده ریالی و ارزی را پیشنهاد دوم برای افزایش مشارکت مردم در بورس اعلام کرد و گفت: این راهکار برای پروژه‌های برخوردار از بازده و فروش ارزی، قابل اجرا بوده و دولت در محاسبه نرخ سود این اوراق با معیار (نرخ بهره بین بانکی لندن) لایبور + Xدرصد برای این اوراق طراحی کند و این معیار به تصویب جلسه سران سه قوه برسد که نرخ بازده این اوراق لایبور + ایکس چقدر باشد. اگر دولت دسترسی به بازار ارز دارد و با مصوبه سران سه قوه باشد، این طرح یعنی اوراق هیبریدی با بازده ارزی و ریالی قابل اجرا است و اگر دولت دسترسی به ارز نداشت، بازده ریالی این اوراق به صورت ۲ تا ۳ درصد بالاتر از نرخ سپرده بانکی به مردم پرداخت شود.

محمدی افزود: پروژه‌های تولیدی با اوراق ارزی و ریالی ترکیبی قابلیت تأمین مالی دارد و این اوراق نوعی اوراق مشارکت شامل صکوک اجاره، قرارداد جعاله، وکالت، اوراق منفعت و مشارکت به عنوان انواع ابزار مالی اسلامی قابل استفاده است.

وی ادامه داد: این دو پیشنهاد برای مشارکت دادن مردم در بورس و اقتصاد ملی به وزارت اقتصاد ارائه شده که بستگی به تصمیم دولت دارد تا با استقبال مردم به همگان واحدهای صندوق‌ها داد.


-گروه خودرو مثبت وصرفا همان وضعیت های نوسانی در اینده بر گروه حاکم خواهد بود فقط نمادهای کناره  ونمادهای مشمول افزایش سرمایه بازی میان مدت خواهند داشت تقریبا گروه خودرو از سر دوراهی درامد فقط خساپا هم اگر قیمت پراید را اعلام کندیک موج مثبت در خساپا مشاهده خواهد شد
-فسرب صف خرید تا این لحظه
-فایرا صف خرذید تا این لحظه
-زگلدشت که زیر 4000ریال دهها بار اشاره به خرید داشتیم الان 6377ریال
-
پیغام های ناظر بازار
عرضه اوليه سهام به روش ثبت سفارش در نماد (زدشت1) 97/10/19 10:20
كارگزاران محترم عضو فرابورس ايران، به اطلاع مي رساند؛ پيرو اطلاعيه شماره 1362/الف/97 مورخ 1397/10/18 اين شرکت، روز يكشنبه مورخ 1397/10/23 تعداد 103،500،000 سهم از سهام شرکت مجتمع كشت و صنعت و دامپروري و مرغداري دشت خرمدره (سهامي عام) براي اولين بار پس از پذيرش در بازار دوم فرابورس ايران در نماد (زدشت1) به روش ثبت سفارش، عرضه مي گردد. براي اطلاع از جزئيات بيشتر مي توانيد به اطلاعيه مذكور واقع در وب سايت رسمي شركت فرابورس ايران مراجعه فرمائيد. مدير عمليات بازار فرابورس ايران

-تمرکز نقدینگی در گروه بانک بیشتر از سایر گروهها است
-چفیبر صف خرید سنگین تا این لحظه
-تکمبا هم صف خرید سنگین نتا این لحظه
-چکارن -کسرا خمهر پدرخش خفنر کاذر کهمدا..... برترین تقاضا ها بازوبسته بودن نمادها را کنترل کنید
-اما بیمه ما را ما از محدوده 1900ریال کشف روند کردیم الان مقدار محدودی صف خرید داردتا این لحظه

-تهاتر ذوب


در راستاي بهره مندي از ظرفيت موجود در بند (و) تبصره 5 قانون بودجه سال 1397 كل كشور، تاييديه سازمان تامين اجتماعي در خصوص تهاتر مبلغ 2400 ميليارد تومان از بدهي هاي بانكي شركت ذوب آهن اصفهان با مطالبات سازمان تامين اجتماعي از دولت اخذ گرديده است. رقم نهايي تهاتر بسته به سقف اعتباري بانكها، معادل مبلغ ياد شده يا كمتر خواهد بود كه پس از دريافت تاييديه هاي بانكها، افشاي اطلاعات در قالب فرم اصلاحيه به اطلاع سهامداران محترم خواهد رسيد. شايان يادآوري است بخشي از رقم نهايي تهاتر در قالب افزايش سرمايه از محل مطالبات سازمان تامين اجتماعي و آورده نقدي ساير سهامداران و مابقي با شرايط مورد نظر آن سازمان تسويه خواهد شد.


-ذوب یک فرمول دارد زیان را صفر صفر اعلام کند وبرای سال 1398 فرض 200ریال سود اعلام کندیعنی سال 99 سود تقسیم کند اگر چنین وضعیتی بر ذوب حاکم بشود امکان رشد دوباره خواهد داشت این نگاه شخصی ما است

-همیشه احساس میکنید از بازار عقب هستید واحساس سرخوردگی میکنیدنباید چنین فکر کنید شما دو مشکل دارید

اولا همه سودهای بازار وهمه سودهای یک سهم نصیب شما نمیشود

دوما برنامه تدوین شده خرید وفروش ندارید استراتژی تعریف شده ندارید مدام به روشهای مختلف به بازار حمله میکنید.....سه ماه پیش من به شما گفتم تلیسه جای شما نیست چون بازی پیچیده حقوقی وورودهای ناظر ووووووو دهها عوارض عملیاتی داشت چند بار سهم نزول وصعود کرد وقصه تمام شد موفق کسی بود که زیر بارانهای نزولی سهم مقاومت کرد وزمانی که من موفق بیرون می امدم یک تجربه دیگر بدست اوردم.....وان رفتار غیر هیجانی با همین تلیسه بود......پس هر موفقیتی باید برنامه ریزی داشته باشد


-می خواهم به شماکمک کنم موفق بشوید وروش های جدیدی را انتخاب کنید خاذین 1300ریال افت کرده است....قبل از افت قبل از افت خموتور قبل از افت ذوب ما پیش بینی کرده بودیم.......اگر این نزولها را بتوانید کشف کنید موفق ترین افراد بورس خواهید شد
-شدوص صبح 8121ریال وبیشترین 8500ریال.......محاسبه کنید رشد ریالی را

-ذوب 390 تومانی تا محدوده 2600ریال قبل افزایش یعنی 1300ریال نزول کرد......

اما تلیسه زمانی که شاخص کل 199هزار واحد بود در عرض سه ماه تا 160 هزار واحد نزول کردبلحاظ ریالی تلیسه را ما قبل افزایش در سقف قیمت محدوده 8500ریال خریده بودیم نه تنها نزول نکرد بلکه سود هم داد وسرمایه ما را از یک نزول شدید 39000واحدی هم نجات داد چون شما را دوست دارم این توضیحات فنی را میدهم....ببینید خدا وقتی به ادم قدرت بدهد بدون کانال چهل هزار بازدید وبدون سایت پر بازدید در بازار سرمایه مستقل بهترین تصمیم ها را می گیرد


-گفتم اصل اول را یاد بگیر در بورس ضرر نکن
-اصل دوم سود بسمت تو خواهد امد
-یک زمانی قدیم می گفتند وبانک میشه 1000تومان امسال می گفتند ذوب میشه 600تومان خاذین میشه 700 تومان.....نیندازید مردم را به توهم فبیرا یک روندی داشت صعودی الان موقتا روندی نزولی خواهد داشت.....بارها وبارها شده من سهمی رادر سبد داشتم وعلیه ان سهم مطلب نوشتم عرف وقانون کار این است.....پدرخش راما در محدوده 3000ریال سال قبل چند بار اشاره کردیم الان کجاست ان بالا ولی تبلیغ افراطی نکردیم چون کار ما دیده بانی ونگاه مان به 600 سهم بورس وفرابورس یکسان است
-

قیمت های جدید ۵ گروه از محصولات ایران خودرو اعلام شد/افزایش ۱۰ میلیون تومانی

ایران خودرو قیمت های جدید ۵ گروه از محصولات را اعلام کرد که با افزایش ۱۰ میلیون تومانی همراه بود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، ایران خودرو مجوز افزایش قیمت انواع خودروهای کمتر از 45 میلیون تومانی را از دولت دریافت کرد که با رشد 10 میلیون تومانی همراه بود.

به این ترتیب ، قیمت خودروهای پژو 206، خانواده سمند، پژو405 ، رانا و پژو پارس برای پیش فروش در دی ماه منتشر شد که به شرح زیر است:


انتهای پیام


-

یکشنبه چهاردهمین عرضه اولیه سال / جزییات واگذاری

زمان عرضه اولیه ۱۵ درصدی کشت و صنعت و دامپروری و مرغداری دشت خرمدره مشخص و مقرر شد یکشنبه آینده سهام چهاردهمین شرکت جدید سال واگذار شود .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در پی درج نماد و اعلام آخرین وضعیت مالی و عملیاتی صنایع شرکت مجتمع کشت و صنعت و دامپروری و مرغداری دشت خرمدره در روز گذشته، زمان عرضه اولیه 15 درصدی سهام این شرکت مشخص شد.

به این ترتیب مقرر شده، یکشنبه آینده 23 دی در بازار دوم معاملات فرابورس، 103 میلیون و 500 هزار سهم "زدشت" در محدوده قیمتی 185 تا 195 تومانی هر سهم و سهمیه 1200 سهمی هر کد حقیقی و حقوقی از طریق کارگزاری بورس بهگزین روانه میز فروش می شود. متعهدیم خرید شامل دو شرکت کارگزاری بورس بهگزین و سرمایه گذاری سینا هستند و سقف تعهد خرید،50 درصد سهام قابل عرضه در عرضه اولیه خواهد بود.

"زدشت" پس از عرضه سهام 13 شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش، پتروشیمی غدیر ، کشاورزی و دامپروی بینالود، پتروشیمی پارس، کشت و دام قیام اصفهان، عطرین نخ قم ، تجارت الکترونیک پارسیان کیش، دارو سازی اوه سینا، کشت و صنعت و دامپروری پارس ، پتروشیمی بصیر و سنگ آهن گهر زمین، صنایع ماشین های اداری ایران و شرکت کشاورزی مکانیزه اصفهان ، چهاردهمین شرکت جدید سال جاری بشمار می رود.

انتهای پیام


-
-
-
-
-
-
-
-
-


ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی