close
تبلیغات در اینترنت
وبصادر کانون توجه
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر-کانال ما در تلگرامapsahm@-بانک دی صف خرید سنگین تا این لحظه110 میلیون تقاضا در 1310ریال-گروه برتر بازار تا این لحظه گروه بانک است--بیمه ما از محدوده 1800ریال با خرید وفروش های مشکوک روبروست  الان 2034ریال-خاذین در حال تخلیه حباب الان3275 ریال24 اذر بیشترین قیمت 4361 ریال بوده تا این لحظه 1086ریال افت کرده است-بکام با تقاضا وصف خرید روبروست-متن مهم ذیل-یک کارشناس بازار سرمایه اعلام کرد:تحلیلی از سوپر توافق ایران و غرب که از نگاه بورسی ها پنهان مانده استیک کارشناس با اشاره به سرگرم…


سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-بانک دی صف خرید سنگین تا این لحظه110 میلیون تقاضا در 1310ریال
-گروه برتر بازار تا این لحظه گروه بانک است
--بیمه ما از محدوده 1800ریال با خرید وفروش های مشکوک روبروست  الان 2034ریال
-خاذین در حال تخلیه حباب الان3275 ریال24 اذر بیشترین قیمت 4361 ریال بوده تا این لحظه 1086ریال افت کرده است

-بکام با تقاضا وصف خرید روبروست
-متن مهم ذیل
-
یک کارشناس بازار سرمایه اعلام کرد:

تحلیلی از سوپر توافق ایران و غرب که از نگاه بورسی ها پنهان مانده است

یک کارشناس با اشاره به سرگرم بودن تحلیلگران بورس با مسائلی چون گزارش های میان دوره ای ، آثار تحریم و کانال مالی ایران و اروپا از سوپر توافق ایران و غرب خبر داد که از نگاه بورسی ها پنهان مانده است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،محسن عباسی مدیرعامل مشاور سرمایه گذاری اماکو اعلام کرد: عمده تمرکز بازار در این روزها حول گزارش های میان دوره ای و اثرات تحریم بر شرکت ها و کانال مالی ایران و اروپا متمرکز شده اما اتفاقات دیگری در بستر سیاست در حال رخ دادن است که از دید تحلیلگران بورسی پنهان مانده است.

یکی از دلایل عدم تحلیل و واکنش نسبت به این اخبار، پنهان ماندن زوایای آن از دید بازار است. اگرچه تحلیلگران و کنشگران بازار سرمایه به دنبال اخبار راه اندازی کانال مالی ایران و اروپا هستند اما به نظر می رسد توافقاتی بلندمدت تر، جامع تر و با وسعت جغرافیایی بیشتر در حال وقوع است.

از چند ماه گذشته شاهد سفر مقامات سیاسی ایران به عمان هستیم. همچنین شاهد سفر مقامات اسرائیلی و چند کشور منطقه به این کشور بودیم در حالی که همگان سرگرم مسائل spv و کانال مالی ایران و اروپا هستند، تغییرات بنیادین در خاورمیانه درحال وقوع است.

خروج ناگهانی آمریکا از سوریه، توقف جنگ در روند مذاکرات یمن، مذاکره طالبان با ایران، ثبات و امنیت در مرز لبنان و بازگشایی سفارت ها در سوریه، بازگشت سوریه به اتحادیه عرب و حتی ابراز تمایل عربستان برای بازسازی سوریه را می توان چرخش های بنیادی در منطقه قلمداد کرد.

همزمانی این اتفاقات نمی تواند تصادفی باشد و اگر قبول کنیم توافق سیاسی در سطح منطقه به وقوع پیوسته، باید بپذیریم این توافق به کمک ایران و نقش منطقه‌ای آن محقق شده است. این توافق به خوبی تمام منطقه را تا مرز سرزمین های اشغالی در بر گرفته ، بسیار سریع اجرا شده و قطعا با حضور ایران، آمریکا ،روسیه، ترکیه و عربستان اتخاذ شده است. زیرا مناطقی را شامل شده که کشورهای مذکور در آن نفوذ دارند.

بنابراین می توان نتیجه گرفت این توافق یک توافق سری و به دور از جنجال های رسانه ای بوده است. بسیار غیرواقع‌بینانه است اگر تصور کنیم چنین توافقی صرفاً یک توافق سیاسی است. بنابراین باید بپذیریم طرفین آن صرفا بر اساس موضوعات سیاسی با کارت های خود بازی نکردند و قطعاً در بستر یک توافق اقتصادی جامع تر صورت پذیرفته که "SPV " و کانال مالی را می توان به عنوان یکی از ابتدایی ترین و کم اهمیت ترین بخش های آن در نظر گرفت.

بنابراین انتظار می رود امتیازهای اقتصادی پیرامون این توافق نیز جامع و گسترده باشد اگرچه زوایای این توافق  پنهان است و وجود آن تاکنون پنهان مانده اما به نظر می رسد آرام آرام شاهد گشایش هایی در حوزه اقتصاد نیز خواهیم بود. قطعاً توافق سیاسی و تغییراتی که در منطقه در حال وقوع است بخش اقتصادی کشورهای منطقه را نیز بی نصیب نخواهد گذاشت. خصوصاً ایران که می تواند از امتیازات در یمن، افغانستان، سوریه و لبنان جهت دستیابی به امتیازات اقتصادی بهره برداری کند.

اخیرا شاهد سفر گروه طالبان به ایران و مذاکره با مسئولان بودیم. به نظر می‌رسد این رفت و آمدها نیز در بستر توافقات امنیتی و سیاسی و قطعاً اقتصادی صورت گرفته است. باید منتظر ماند و دید آیا واقعا توافق صورت گرفته و در آینده نزدیک زوایای آن مشخص خواهد شد و یا باز هم موضوعات امنیتی، سیاسی و اقتصادی به صورت محرمانه جلو خواهد رفت.

در صورتی که این سناریو را محتمل بدانیم می توانیم دلیل ریزش قیمت دلار و خالی شدن حباب آن را نیز حدس بزنیم. توافقی جامع که پشتوانه  محکمی برای ریزش دلار در ماه های اخیر بوده است .

انتهای پیام


-پتایر-پاسا-پدرخش پسهند حجم معاملات بالا وسه سهم صف خرید تا این لحظه
-اما پکویر تا این لحظه صف فروش
-وبملت موقتا صف خریدتا این لحظه کلا گروه بانک پر ریسک با استقبال روبروست
-تشخیص ما در مورد بیمه ما صبح صحیح بود وان موقع صف خرید تشکیل نشده بود وحجم معاملاتش سه میلیون بود الان 7/5 میلیون معامله شده است سال قبل نیز یکی از نمادهای سبد ویژه ما زیر 1300ریال بود
-بیمه کوثر هم حجم معاملات بالاست بررسی کنید
-بکاب کوچک  با تقاضا روبروست سهم کناره ولی پر ماجرای دهه قبل
-تمحرکه با تقاضا روبروست تا این لحظه
-خموتور 3250ریال جهت فروختن حق های یک ماهه سهم  تا محدوده 4000ریال  کشیده شده بودبالا فعلا تا اطلاع ثانوی نظارت
-غبشهر -غاذر در گروه غذایی همچنان پر تقاضا
-
رئیس کمیسیون کسب‌ وکار اتاق بازرگانی تهران:

زیان خودروسازان به ۷.۵ هزار میلیارد تومان رسید / تنها راه چاره

رئیس کمیسیون کسب‌ وکار اتاق بازرگانی تهران با بیان اینکه زیان خودروسازان به دلیل ثبات قیمت‌ها به ۷۵۰۰ میلیارد تومان رسیده، گفت: اعلام قیمت‌ های جدید تنها چاره‌ ساماندهی بازار خودرو است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، محمدرضا نجفی‌منش به ایسنا گفت: با توجه به تحریم‌های جدید و افزایش نرخ ارز در بازار داخلی، قطعه‌سازان و به دنبال آن شرکت‌های خودروساز با مشکلات جدی در عرصه اقتصادی مواجه شده‌اند. سازندگان قطعات خودرو در حوزه پرداخت با مشکلات جدی دست و پنجه نرم می‌کنند و خودروسازان نیز به دلیل ثابت ماندن قیمت‌ها، زیان ۷۵۰۰ میلیارد تومانی را تجربه کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه در صورت نپرداختن به معضلات این حوزه با مشکلاتی در عرصه اشتغال‌زایی مواجه خواهیم شد، افزود: یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌ها این بوده که قطعه‌سازان مجبورند برای تامین مواد اولیه یا به شکل نقدی پرداخت‌های لازم را انجام دهند یا حتی برای برخی مواد اولیه خارجی پیش‌پرداخت داشته باشند. این‌ درحالی است که برای فروش قطعات و رسیدن به منابع مالی حاصل از آن بعضا به چند ماه زمان نیاز دارند و همین مساله مشکل‌آفرین شده است.

این مقام مسئول ادامه‌ داد: پیشنهاد این است که در مرحله نخست پرداخت به قطعه‌سازان در مدت زمانی کمتر از یک ماه صورت گیرد و از سوی دیگر با به‌روز کردن قیمت قطعات، امکان فعالیت رسمی در بازار به‌ وجود آید.

نجفی‌منش گفت: در صورتی که برخی منابع مالی جدید در اختیار خودروسازان قرار گیرد و آنها نیز تعهدات به قطعه‌سازان را انجام دهند، می‌توان انتظار داشت بخشی از مشکلات موجود در کوتاه‌مدت برطرف شود. اگر تمام این مسائل یعنی به‌روزرسانی قیمت‌ها، تلاش برای رساندن تسهیلات و کمک در زمینه کاهش قیمت برخی مواد اولیه داخلی انجام شود، تازه به نقطه شروع رسیده‌ایم در غیر این صورت احتمالا با مشکلات مهمی روبرو خواهیم شد.

انتهای پیام
-ولبهمن حجم معاملات مشکوک تا این لحظه
-ساعت 12/20 دقیقه تا فردا خدا نگه دار
-
-
-


ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی