close
تبلیغات در اینترنت
وپاسار امد
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر-کانال ما در تلگرامapsahm@-افرین به تلیسه الان دوباره مقاومت 4200ریال را دوباره لمس کرد تا این لحظه حمایت اول 3500مقاومت اول 4500ریال بلند مدت احتمال رسیدن به مقاومت 5000ریال-ذوب در وضعیت انتظار جهت ثبت محضری وازاد سازی جایزه ها-خوسازصدور مجوز افزایش سرمایه شرکت محورسازان ايران خودرو - نماد: خوساز موضوع: صدور مجوز افزایش سرمایه  تاریخ: 1397/10/02 کد: DPM-IOP-97A-069 در اجرای قانون بازار اوراق بهادار جمهوری اسلامی ایران (مصوب آذرماه 1384)، تقاضای افزایش سرمایه و انتشار سهام…

سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-افرین به تلیسه الان دوباره مقاومت 4200ریال را دوباره لمس کرد تا این لحظه حمایت اول 3500مقاومت اول 4500ریال بلند مدت احتمال رسیدن به مقاومت 5000ریال
-ذوب در وضعیت انتظار جهت ثبت محضری وازاد سازی جایزه ها

-خوساز


صدور مجوز افزایش سرمایه شرکت محورسازان ايران خودرو - نماد: خوساز

موضوع: صدور مجوز افزایش سرمایه 
تاریخ: 1397/10/02
کد: DPM-IOP-97A-069
در اجرای قانون بازار اوراق بهادار جمهوری اسلامی ایران (مصوب آذرماه 1384)، تقاضای افزایش سرمایه و انتشار سهام جدید شرکت محورسازان ايران خودرو  (سهامی عام) در این سازمان مورد بررسی قرار گرفت. بر اساس رسیدگی انجام شده، مواردی حاکی از مغایرت با قوانین و مقرّرات مربوط در انتشار سهام ملاحظه نگردیده و افزایش سرمایه با مشخّصات زیر و با رعایت قوانین و مقرّرات مربوطه، از نظر این سازمان بلامانع می‌باشد.
سرمایه فعلی:   250,000,000,000   ریال
تعداد سهام قابل انتشار:   869,876,222 سهم
ارزش اسمی هر سهم:   1,000  ریال
مبلغ افزایش سرمایه: 869,876,222,000  ریال
منبع تأمین افزایش سرمایه:

  • 869,876,222,000  ریال از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها-احتمالا فقط امروز برای خرید فرصت باقیست برای خرید خوساز
-تلیسه را نگاه کنید حقوقی تا این لحظه 449810سهم را خرید ای حقوقی ناقلا
-تمرین بکنید در بورس در هیچ سهمی ضرر نکنید مسا.وی است با سود مستمراین بزرگترین تمرین است
-خساپا همچنان پر معامله ترین سهم گروه خودرویی وپر تقاضا ترین در محدوده 1400ریال
-یکی از تخصص های من کشف خطای قیمتی کانال ها است بعضا خطا های بزرگی دارند ما اینجا سر 50 ریال حساسیت بخرج میدهیم فلان کانال تا 85 تومان نزول در فلان سهم دچارذ خطا میشود
-

واردات ۴۷ قلم کالا آزاد شد/ حق ورودی ۵ تا ۵۵ درصد + فهرست

گمرک از رفع ممنوعیت ثبت‌سفارش و واردات ۴۷ ردیف تعرفه با حق ورودی ۵ تا ۵۵ درصد خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،گمرک از رفع ممنوعیت ثبت‌سفارش و واردات ۴۷ ردیف تعرفه خبر داد که شامل ۱۵ ردیف تعرفه مربوط به اداره‌کل خودرو و نیرو‌ محرکه، ۱۳ ردیف تعرفه مربوط به اداره کل امور معادن و صنایع معدنی، ۱۲ ردیف تعرفه مربوط به اداره کل برق و الکترونیک، ۴ ردیف تعرفه مربوط به اداره کل نساجی و پوشاک، ۲ ردیف تعرفه مربوط به اداره کل فلزات و لوازم خانگی و یک ردیف تعرفه مربوط به وزارت کشاورزی است.

حقوق ورودی کالاهایی که مشمول رفع ممنوعیت شده‌اند نیز از ۵ تا ۵۵ درصد است. ۱۶ ردیف تعرفه با حقوق ورودی ۵ درصد می‌توانند ثبت‌سفارش شوند که برخی از آنها شامل سنگ مس، کنسانتره مس، کنسانتره سرب سولفیدی، سنگ قلع و کنسانتره آن، کنسانتره کروم، انباره‌های برقی، باتری‌ها و قوه‌ها هستند. 

همچنین ۴ ردیف تعرفه نیز با حقوق گمرکی ۱۵ درصد اجازه ثبت‌سفارش را دریافت کرده‌اند که شاسی موتور برای اتوبوس‌ها، زمان‌سنج عملیات زنگ‌دار و شاسی موتور برای مینی‌بوس‌ها از جمله این کالاها است.

 یازده ردیف تعرفه نیز با حقوق گمرکی ۲۰ درصد می‌توانند ثبت‌سفارش شوند. پوشاک، متفرعات پوشاک، پای‌پوش و پوشش سر، کشنده‌های جاده‌ای برای نیمه‌تریلرها و شاسی موتوردار برای کامیون و کامیونت از جمله کالاهایی است که براساس این فهرست می‌توانند با حقوق ورودی ۲۰ درصد وارد شوند.

حقوق گمرکی برای سه ردیف تعرفه‌ای هم ۲۶ درصد است. علاوه بر این، ۳ ردیف تعرفه‌ای موجود در فهرست منتشر شده دارای حقوق ورودی ۳۲ درصد هستند که دستگاه تهویه مطبوع جدا از هم، چرم دوباره ساخته شده براساس چرم یا الیاف چرم، به شکل صفحه، ورق یا نوار حتی به‌صورت رول و شاسی موتوردار برای سواری و وانت را شامل می‌شود. 

حقوق ورودی ۴۰ درصد نیز برای ۳ ردیف تعرفه‌ای تعیین شده که شیر خشک صنعتی یکی از آنها است. حقوق ورودی ۵۵ درصدی نیز برای ۷ کالا در نظر گرفته شده که پوست‌های نرم بدلی و اشیای ساخته شده از آنها، بادزن‌های رومیزی، زمینی، دیواری، سقفی، هواکش‌های پشت بام یا پنجره، توام شده با موتور برقی به قدرت حداکثر ۱۲۵ وات، فلورسنت روشنایی خطی دو کلاهک، ساعت ثبت‌کننده زمان؛ ساعت ضبط‌کننده زمان و کنتور گاز از جمله آنها است.

البته ۱۰ ردیف تعرفه موجود با عنوان سایر، ثبت و تنها به اداره کل مرتبط با آنها اشاره شده است.در مقابل برخی دیگر از ردیف‌های تعرفه‌ای، عناوینی به‌عنوان نوع کالا ثبت شده که چندان مفهوم نیست وجود دارد به‌عنوان مثال کار نشده یا ناهمواری گرفته شده با حقوق ورودی ۵ درصد مربوط به اداره کل امور معادن و صنایع معدنی اجازه ثبت‌سفارش دریافت کرده است. دارای بیش از ۵۵ درصد ولی مساوی یا کمتر از ۹۰ درصد وزنی سیلیسیوم با حقوق ورودی ۲۰ درصد و مربوط به اداره کل معادن و صنایع معدنی نیز اجازه ثبت‌سفارش دارد. تنها با موتور پیستونی درون سوز تراکمی-احتراقی با حقوق ورودی ۲۶ درصد مربوط به اداره کل خودرو و نیرومحرکه نیز به همین ترتیب می‌تواند ثبت‌سفارش شود.

انتهای پیام


-چند مطلبی در کانال نوشتم
-گروه خودرو بهشت نوسانگیران کوتاه مدت کار الان مثبت
-فبیرا پس از ازاد سازی جایزه ها بازگشایی خواهد شدزمان نامعلوم
-خموتور الان 3450 ریال این سهم در محدوده 4000ریال بود به دوستی گفتم حمایت اول 3000ریال تعجب کرد ان موقع سهم 4030ریال بود.....والان هنوز کف معتبر نامشخص است......
-دامین 1500ریالی سبد سال قبل ما الان در محدوده بالای 3000ریال صف خرید عادت همه سهم ها است وقتی سهامدار خرد را خسته کردند شروع به رشد می کنند
-یک برداشتی در مورد خوساز در کانال نوشتم یک سود حداقلی پیش بینی کردم همین
-
767 ، 295 و 71 درصد:

مجوز افزایش سرمایه ۳ شرکت از تجدید ارزیابی و آورده منجر به صف خرید شد

مجوز افزایش سرمایه 767 ، 295 و 71 درصدی داروسازی زاگرس فارمد پارس و دوده صنعتی پارس از تجدید ارزیابی دارایی که با صف خرید روبرو شده و فولادکاوه جنوب کیش صادر شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،مجوز افزایش سرمایه 2 شرکت بورسی داروسازی زاگرس فارمد پارس و دوده صنعتی پارس از محل تجدید ارزیابی دارایی ها و مجوز افزایش سرمایه مرحله اول فولاد کاوه جنوب کیش از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی صادر که منجر به صف خرید شد.

داروسازی زاگرس فارمد پارس مجوز افزایش سرمایه 767 درصدی از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها را از سازمان بورس دریافت کرد و با قیمت 9360 ریالی هر سهم،صف خرید شد.

براین اساس،"ددام" می تواند درجهت اصلاح ساختار مالی سرمایه را از 10.6 به 92 میلیارد تومان برساند.

دوده صنعتی پارس نیز مجوز افزایش سرمایه 295 درصدی از محل تجدید ارزیابی دارایی ها را گرفت و با قیمت 7773 ریالی هر سهم با صف خرید روبرو شد.

بر این اساس،"شدوص" سرمایه فعلی را از 12 به 47.4 میلیارد تومان می رساند. تامین مالی این شرکت بورسی با هدف اصلاح ساختار مالی اعمال می شود.

فولاد کاوه جنوب کیش نیز که برنامه افزایش سرمایه 114 درصدی از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی را در برنامه داشت،توانست مجوز افزایش سرمایه 71 درصدی را در مرحله اول از سازمان بورس بگیرد.

بنابراین "کاوه" سرمایه فعلی را از 700 میلیارد تومان به 1.2 هزار میلیارد تومان می رساند تا قادر به تحقق 4 هدف تکمیل فاز 2 پروژه فولاد سازی، بازیافت بخشی از مخارج انجام شده در سنوات قبل بابت پروژه فاز 2 فولاد سازی، تکمیل پروژه تاسیسات جانبی و زیر ساخت و تکمیل پروژه آب شیرین کن باشد.

همچنین می تواند در مجمع فوق العاده با انجام افزیش سرمایه از 1.2 به 1.5 هزار میلیارد تومان موافقت و اختیار عملی کردن آن را به مدت 2 سال به هیات مدیره تفویض کند تا پس از اخذ مجوز از سازمان بورس نسبت به عملی شدن آن اقدام کند.

انتهای پیام


--لکما بازگشایی متوقف....... و......ولی سناریو معاملات پر حجم هیجانی بعضی مواقع ناظر هم قادر به مهار بعضی از سهم ها نیست.....در بعضی از سهم ها کنترل حباب قیمت مشکل میشود
-
پیغام های ناظر بازار
تداوم توقف نماد معاملاتي (لكما1) به دليل ابهام در ارايه اطلاعات 97/10/12 11:55
كارگزاران محترم عضو فرابورس ايران، به اطلاع مي‌رساند؛ به دليل ابهام در ارايه اطلاعات شركت كارخانجات مخابراتي ايران، توقف نماد معاملاتي (لكما1) تداوم مي يابد. مدير عمليات بازار فرابورس ايران

-حالاتا رفع ابهام متوقف لکما
-تا شنبه خدا نگه دارالان ساعت 12/10 دقیقه
-
-


ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی