close
تبلیغات در اینترنت
حاریا خوب رشد کرد
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر-کانال ما در تلگرامapsahm@-یک کارشناس بازار سرمایه اعلام کرد:پیش بینی بازار مردد در خرید و احتمال اقبال به سهام چند گروه در امروزیک کارشناس با اشاره به اینکه با وجود گزارش های نسبتا مثبت شرکت های صادرات محور، همچنان بازار برای خرید مطمئن تردید دارد شرایط دیروز و امروز بازار سهام را بررسی و پیش بینی کرد. به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، محیا معصومی کارشناس واحد تحلیل مشاور سرمایه گذاری ابن سینا مدبر درباره شرایط دیروز بازار و پیش بینی امروز اعلام کرد سومین روز هفته در حالی سپری شد که با…


سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-
یک کارشناس بازار سرمایه اعلام کرد:

پیش بینی بازار مردد در خرید و احتمال اقبال به سهام چند گروه در امروز

یک کارشناس با اشاره به اینکه با وجود گزارش های نسبتا مثبت شرکت های صادرات محور، همچنان بازار برای خرید مطمئن تردید دارد شرایط دیروز و امروز بازار سهام را بررسی و پیش بینی کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، محیا معصومی کارشناس واحد تحلیل مشاور سرمایه گذاری ابن سینا مدبر درباره شرایط دیروز بازار و پیش بینی امروز اعلام کرد سومین روز هفته در حالی سپری شد که با وجود تعطیلی بسیاری از بازارهای مالی، هر تن روی با 1.3 درصد افزایش به 2472 دلار و هرتن مس نیز با رشد یک درصدی از 6000 دلار فراتر رفت و به 6040 دلار رسید.

تماس تلفنی ترامپ و رئیس جمهور چین و ابراز خرسندی طرفین از دستیابی به توافقی جامع تا حدودی سبب ایجاد خوش بینی به آینده وضعیت بازارهای جهانی شده و امید به رشد قیمت کامودیتی ها را بیشتر کرده است. هرچند در آغاز بازگشایی بازارهای جهانی رشد چشمگیری را در قیمت کامودیتی ها شاهد نبودیم.

شاخص کل  بورس بدون تغییر محسوسی در محدوده 161400 واحدی قرار گرفت تا ادامه رشد بزرگان بازار با تردید همراه شود. بررسی تغییرات شاخص کل هم وزن نشان می  دهد کفه ترازو بیشتر به سمت گروه های کوچکتر بازار بوده و بطوری که گروه خودرویی در همان دقایق ابتدایی با افزایش تقاضا مواجه شد و "خساپا" نیز چندین بار صف خرید را در قیمت 141 تومان تجربه کرد.

بررسی تکنیکالی این نماد نشان می دهد در صورت عبور از محدوده مقاومتی 136 تومانی و تثبیت در ارقام بیشتر از این محدوده می تواند به اهداف بالاتری دست یابد در غیر اینصورت به حرکت نوسانی در محدوده 130 تا 140 تومان ادامه خواهد داد.

گروه بانکی نیز که یک روز با اقبال سهامداران مواجه می شود و یک روز با عقب نشینی در بازه منفی قیمتی معامله می شود. اما اقبال مناسبی به گروه سیمانی شد که ناشی از داغ شدن بحث تجدید ارزیابی است. اگرچه که افزایش هزینه حمل و افزایش و هزینه های بسته بندی، سود شرکت ها را کاهش می دهد.

به نظر می رسد بازار برای رشد مداوم نیاز به محرک قوی دارد و سایه تحریم ها بر سر بازار سنگینی می کند با وجود گزارش های نسبتا مثبت صادرات محورها همچنان بازار برای خرید مطمئن تردید دارد. آینده کانال مالی ایران و اروپا، ابهام در تصویب یا رد CFT و وضعیت اقتصاد جهانی از عواملی است که در چند وقت اخیر بازار را تحت الشعاع قرار داده است. اما فارغ از تحولات جهان تاثیرگذار، تغییر سیاست های داخلی به نفع بازار سرمایه است. محاسبه سود سپرده از روزشمار به ماه شمار، کنترل بازار ارز و به طور کلی بازار پول سبب کاهش جریان سفته بازی در بازارهای موازی شده که به نفع بازار سرمایه خواهد بود.

بازار مسکن نیز که از ابتدای مهرماه در رکود به سر می برد و جذابیتی برای سرمایه گذاری ندارد. بنابراین به نظر می رسد بازار سرمایه مقصد مناسبی برای نقدینگی های سرگردان خواهد بود.

در خصوص قیمت کامودیتی ها نیز باید گفت قیمت ها پس از کاهش چند وقت اخیر  به ثبات نسبی رسیده اند و سیگنال هایی که از بازارهای جهانی صادر می شود نیز به گمانه زنی ها به افزایش قیمت ها دامن می زند. البته ممکن است اتفاقات غیر منتظره ای در سطح جهانی رخ دهد اما با در نظر گرفتن شرایط حال حاضر  احتمال ریزش های شدید بیشتر وجود ندارد.

اما برای پیش بینی روزهای آینده با عنایت به توافق آمریکا و چین و گزارش های قابل قبول آذرماه، چشم انداز مثبتی پیش روی بازار است و فعلا عامل نگران کننده ای که سبب ریزش قیمت ها در سطح وسیع شود وجود ندارد. با توجه به اقبال دیروز بازار به گروه خودرویی و شکست مقاومت 138 تومانی برای سایپا ، انتظار معاملات مثبتی را برای این گروه داریم. گروه های کوچکتر بازار نیز می توانند پرتقاضا ظاهر شوند . همچنین حفظ سطوح 54 دلاری قیمت نفت و رشد ملایم قیمت می تواند پالایشی ها را بااقبال مجدد همراه سازد.  

انتهای پیام


-حجم معاملات پکویر تا این لحظه بالاست البته قیمت هم رشد کرده است فعلا در گروه لاستیک پیشتاز است
-لکما الان 2192 ریال حمایت اول 1800مقاومت اول 2200ریال احتمال اصلاح قیمت وجود دارد
-گروه خودرو عادت به نوسانهای کوتاه مدت کرده است....بحث قیمت خودرو از این جهت است مردم بدنبال موج سواری در طلا ودلار نباشند  وذهنشان مدام با مشکل خودرو درگیر باشد
-دامین همچنان صف خرید......دامین تفکر بلند مدت ما سال قبل بودیکی از دارویی هایی که روی ان کار کرده وبه روند ان اشنا بودیم
-دکوثر هم صف خرید خود را همچنان حفظ کرده است یحتمل قصد عبور از مقاومت 2000ریال را دارد
-بورس بازان در عالم واقعیت ورویا وتخیلات ویا نوسان سازی های کوتاه مدت در ذهن سود می سازند که ناگهان فلان نماد دچار تعلیق مکرر توقف ادامه دار میشود وهمه دیوار ارزوهافرو می ریزد
-زکشت همچنان در مسیر صعود .....وکم عرضه
-پکویر بیش از 6 میلیون معامله واز مقاومت 5000ریال عبور کرده است
--سپاها تا این لحظه 43 میلیون معامله وهنوز با تقاضا روبروست
-بموتو با صف خریدروبروست وعرضه محدودتا این لحظه
-کمنگنز حجم معاملات مشکوک تا این لحظه
-ذوب تسلیم تفکر ما است یعنی روند ذوب را ما در یک سال گذشته دقیق تر از همه پیش بینی کردیم ورود های بموقع خروج های بموقع وحالا در مراحل افزایش سرمایه هم ورود وخروج های بموقع.....بحث سود گرفتن در یک سهم ودو سهم نیست یک سهام دار اگر بر روند ها مسلط نباشد شاید سه بار چهار بار بازی را ببرد ولی یک بار در تله بدی گرفتار میشود

-ذوب باید قبل از عید وخاتمه سال 1397 یک کف معتبر بسازداین یک موضوع ومورد دوم با ازاد سازی جایزه ها

اگر الان سرعت نوسان سهم کمتر خواهد شدبعلت اینکه سهم 61 میلیاردی به معنای واقعی بعلت ازاد سازی جایزه ها میشود


-معمولا کانالهای تلگرامی روی نمادهای رند ولاک پشتی نمیتوانند مانور قیمت بدهندایا کسی میتواند سیگنال وغدیر را بدهد مسلما نه چون سهم سنگین وتابع حرکات خاص خود است
-در نزول های ذوب ونماد خاذین من بی طرفانه کنترل فنی میکردم ذوب بیش از 140 تومان نزول کرد قبل افزایش ونماد خاذین اخیرا بیش از 85  تومان نزول کرد اینها اشتباهات فنی دو کانال پشتیبان همین دوسهم بودند....خطا تا 10 الی 20 درصد قابل قبول است اگر بیشتر شد صاحب ان کانال ویا سایت در تشخیص دچار اشتباه شده است
-ثشرق حجم معاملات مشکوک تا این لحظه این سهم را ما قبلا در محدوده 800ریال بارها اطلاع رسانی کردیم البته مستندات کدال را بررسی کنید  سهم را روزهای اینده بهتر رصد کنید
-انچه که ما اینجا می نویسیم صرفا دیده بانی است .....سیگنال اگر می خواهید در کانال های پربازدید جستجو کنید
--ثرود حجم معاملات افزایشی آس پ حجم معاملات افزایشی
-پردیس حجم معاملات مشکوک تا این لحظه
-وخارزم صف خرید
-وپاسار در حال باز گشایی
-مواردی را الان در کانال نوشتم

-دکوثر صف خرید هست ولی هر لحظه احتمال عرضه هست روند صف خرید در حال کم شدن هست
-بمو تو هنوز صف خرید پابرجاست
-
رئیس شورای رقابت خبرداد:

دستورالعمل تنظیم قیمت خودروهای انحصاری منتظر تصمیم روحانی

رئیس شورای رقابت از تهیه دستورالعمل تنظیم قیمت خودروهای انحصاری و ارسال برای رئیس‌ شورای عالی هماهنگی اقتصادی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،رضا شیوا درباره آخرین وضعیت دستورالعمل تنظیم قیمت خودروهای انحصاری به فارس گفت: براساس ماده 58 فصل نهم اصل 44، شورای رقابت موظف است تا همه ساله دستورالعمل تعیین قیمت را برای خودروهای دارای انحصار را ارائه کند اما به دلیل وضعیت فعلی اقتصاد ، شورای عالی هماهنگی اقتصادی و متشکل از سران سه قوه ، تشکیل شد و این شورا با اخذ اختیاراتی از مقام معظم رهبری ابلاغیه‌ای صادر کرد.

وی افزود: براساس بند 3 آن ابلاغیه مقرر شد تا شورا و نهادهایی که قیمت‌گذاری انجام می‌دادند، شیوه قبلی را ادامه دهند اما قیمت‌گذاری‌ها براساس تایید نهایی شورای عالی هماهنگی اقتصادی باشد.بنابراین شورای رقابت هم با توجه به وظیفه‌ای که برعهده داشت در مورد قیمت گذاری خودرو باید کار کارشناسی را انجام می‌داد و پس از این اقدام قیمت‌های پیشنهادی را به شورای عالی هماهنگی اقتصادی که ریاست آن بر عهده رئیس جمهور است اعلام می‌کرد.

شیوا گفت: شورای رقابت مصوب کرد دستورالعمل قیمت‌ها مانند چند سال گذشته براساس روش سقف قیمت است و آن را برای ریاست شورای عالی هماهنگی اقتصادی ارسال کرد.

متن کامل این دستورالعمل را می‌توانید از اینجا مشاهده کنید.

انتهای پیام


-تا فردا خدا نگه دار
-
-


ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی