close
تبلیغات در اینترنت
بورس مواجه با ریسک توقف های بلند مدت
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر-کانال ما در تلگرامapsahm@-خمهر کانون توجه خریداران گروهی در کانال ها.......در ورود یا خروج به اینگونه سهم ها مستندات کدال مد نظر باشد-غچین صف خرید عرضه تا این لحظه محدود.....روزهای اینده هم تست شود-کقزوی حجم معاملات  پرتقاضا تا این لحظه-"آپ"مجوز افزایش سرمایه از سود گرفت/برنامه افزایش۵۰درصدی سهم منفی از سود شرکت آسان پرداخت با دریافت مجوز افزایش سرمایه از سود انباشته آماده برگزاری مجمع فوق العاده شد و جام دارو نیز از برنامه افزایش سرمایه ۵۰ درصدی از سود انباشته خبر داد.…

سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-خمهر کانون توجه خریداران گروهی در کانال ها.......در ورود یا خروج به اینگونه سهم ها مستندات کدال مد نظر باشد
-غچین صف خرید عرضه تا این لحظه محدود.....روزهای اینده هم تست شود
-کقزوی حجم معاملات  پرتقاضا تا این لحظه
-

"آپ"مجوز افزایش سرمایه از سود گرفت/برنامه افزایش۵۰درصدی سهم منفی از سود

شرکت آسان پرداخت با دریافت مجوز افزایش سرمایه از سود انباشته آماده برگزاری مجمع فوق العاده شد و جام دارو نیز از برنامه افزایش سرمایه ۵۰ درصدی از سود انباشته خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، سازمان بورس مجوز افزایش سرمایه آسان پرداخت را صادر کرد تا این شرکت بورسی آماده برگزاری مجمع فوق العاده باشد.

به این ترتیب ، "آپ" که با سرمایه اسمی 200 میلیارد تومانی در بازار دوم معاملات بورس درج شده ، پیشنهاد افزایش سرمایه 50 درصدی داشت اما در نهایت مقرر شد این تامین مالی با 32.7 درصد انجام شود و طی آن از محل سود انباشته ، سرمایه این شرکت به 264.5 میلیارد تومان برسد.

هدف از این افزایش سرمایه ، جلوگیری از خروج وجه نقد بابت تأمین سرمایه در گردش لازم جهت تحقق طرح توسعه پایانه‌های فروشگاهی اعلام شده است.

همچنین شرکت جام دارو که دربازار دوم بورس حضور دارد و طی روزهای گذشته با صف فروش و کاهش قیمت سهام روبرو بود، برنامه افزایش سرمایه 50 درصدی ( از 8 به 12 میلیارد تومان ) و از محل سود انباشته را داد.

انتهای پیام


-حاریا روزهای قبل هم اشاره کرده بودیم صف خرید سنگین همچنان پابرجاست تا این لحظه
-توجه داشته باشید در ورود وخروج از هر سهمی مستندات کدال مد نظر باشد
حجم سنگین 243میلیونی وتجارت تا این لحظه
-

بورس چین بزرگترین بازنده جنگ تجاری ۲۰۱۸ شد/ در انتظار روزهای بدتر

بازار اوراق بهادار چین به دلیل جنگ تجاری با آمریکا به عنوان متضررترین بازار سهام دنیا در سال ۲۰۱۸ معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از ایرنا، آمارهای رسمی نشان می دهد بورس شانگهای در شرق چین یکی از دو بازار بزرگ اوراق بهادار این کشور با 24.6 درصد افت در سال 2018 میلادی بزرگترین بازنده جنگ تجاری با آمریکا بوده است.

شاخص سهام در این شهر شرقی چین به دو هزار و 490 واحد رسیده و افت بورس شنژن هم 33.2 درصد بوده و به بیش از یک هزار و 267 واحد رسیده است. شاخص ترکیبی این دو بورس با دو هزار و 400 میلیارد دلار کاهش تعاملات و داد و ستدهای سهام به 6 هزار و 300 میلیارد دلار رسیده که همچنان بالاتر از بورس توکیو بوده است.

یکی تحلیل گران بازار سهام چین گفت : داد و ستدهای کمتر و این همه ضرر و زیان نشان دهنده ناسلامتی اقتصاد است. اگرچه بزرگترین بازنده و متضرر در این جنگ تجاری بورس های چین هستند اما هنوز اعتماد زیادی به اقتدار اقتصادی چین وجود دارد.

ارزش رشد اقتصادی چین در سه ماه سوم سال به 6.5 درصد رسیده که پایین ترین رقم از سال 1992 میلادی محسوب می شود.

بنابراین گزارش ، روزهای بدتری در انتظار اقتصاد چین است. زیرا تاثیرات تعرفه های فزاینده آمریکا بر اقتصاد این کشور در سال 2019 میلادی نمایان تر می شود و رشد اقتصادی ممکن است بیشتر از 6.2 درصد نشود.

انتهای پیام 


-
وزیر صنعت اعلام کرد:

تاکید بر فروش اموال مازاد خودروسازان و تخصیص 80 درصد تولید به اجرای تعهدات

وزیر صنعت با رد شائبه فروش فوری خودرو با هدف تامین مالی و تاکید بر فروش اموال مازاد خودروسازان و دریافت تسهیلات گفت: ۸۰ درصد تولیدات برای اجرای تعهدات اختصاص کرد .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، رضا رحمانی با اشاره به ضرورت پایبندی خودروسازان به اجرای تعهدات به خانه ملت گفت: تعهدات عینا عمل خواهد شد و مشکلی وجود ندارد.

وی با بیان اینکه فروش فوری خودرو ارتباطی به تعهدات خودروسازان ندارد،افزود: هدف از افزایش تولید خودروسازان عمل به تعهدات است. اگرچه این اقدام برای خودروسازان سخت است اما مقرر شد 80 درصد تولیدات به اجرای تعهدات اختصاص پیدا کند.

این مقام مسئول با رد شائبه فروش فوری خودرو با هدف تامین مالی شرکت های خودروساز ادامه داد: اگرچه خودروساز به منابع نقدی نیاز دارد اما نمی توان با فروش فوری این نیاز را تامین کرد. در این میان خودروسازان مکلفند از فروش اموال مازاد و دریافت تسهیلات از بانک و سایر کانال ها منابع مالی را تامین کنند.

رحمانی درباره طرح ساماندهی بازار خودرو هم توضیح داد: وزارت صنعت  طراح این موضوع نبوده و خودروسازام با توجه به استقلالی که دارند به دنبال این طرح هستند.

وی با بیان اینکه سازمان حمایت درباره قیمت تمام شده کالاها نظر می‌دهد، افزود: این سازمان براساس وظایف قیمت‌ها را تحلیل و بررسی و اقدام به اعلام نظرات می کند. ممکن است خودروساز قیمت‌های مختلفی در نظر داشته باشد اما سازمان حمایت این قیمت‌ها را نپذیرد.

انتهای پیام


-خمهر حجم معاملات تا این لحظه 21 میلیون سهم یکی از دلایل بالا رفتن حجم معاملاتدر یک سهم ممکن است فعال شدن یک کانال تلگرام روی یک سهم باشد البته عرض کردم ملاک کار شما مستندات کدال باشد
-ختوقا در حال بازگشایی دست پایین با تقاضا روبروست
-ومعادن معمایی شده است درست در 4500ریال مدام حمایت میشود علت.....سهام دار عمده می خواهد رضایت ناظر را جلب کند واز امتیاز افزایش سرمایه بهترین بهره را که همانطور سالهای قبل برده الان هم ببرد
-

شرکت آماده عرضه اولیه اطلاعات جدید داد

فروشگاه زنجیره ای افق کوروش که آماده عرضه اولیه در بورس شده امروز ۵ اطلاعات مربوط به صورت های مالی سال ۹۷ ، ۹۶ و ۹۵ و آخرین ترکیب هیات مدیره را در کدال منتشر کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، درحالی بعد از درج نماد فروشگاه زنجیره ای افق کوروش در بازار دوم معاملات بورس تهران ، جلسه معارفه این شرکت 100 میلیارد تومانی ساعت 16 تا 19 فردا در هتل پارسیان استقلال برگزار می شود که امروز 5 اطلاعات مربوط به صورت های مالی و معرفی آخرین ترکیب هیات مدیره را در کدال منتشر کرد.

براساس این گزارش، با این اطلاعات مشخص شد "افق" در صورت های مالی تلفیقی نیمه اول سال جاری قادر به تحقق سود 898 ریالی شده که نسبت به دوره مشابه سال قبل (159 ریال) حکایت از افزایش 465 درصدی دارد و با تحقق سود 687 ریالی هر سهم در سال مالی گذشته ، در مجمع سالانه برای هر سهم 65 تومان سود تقسیم کرده است.

همچنین در عملکرد 6 ماهه شرکت اصلی 917 ریال سود به ازای هر سهم محقق شد که 480 درصد نسبت به سود 158 ریالی دوره مشابه سال گذشته افزایش داشته است. همچنین 898 ریال سود هرسهم تلفیقی است.


-وتجارت تا این لحظه 412میلیون صف خرید و50 میلیون صف خرید
-گروه بانک امروز پیشتاز پر حجم ترین خریدوفروش را رقم زد
-ساعت 12/16 دقیقه تا فردا خدا نگه دار
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-


ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی