close
تبلیغات در اینترنت
بورس اغاز زمستان
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر-کانال ما در تلگرامapsahm@-مشخصات آخرین شرکتی که در صف عرضه اولیه ۱۰ درصدی ایستادشرکت ۴۰ میلیارد تومانی تولید گوشت مرغ ماهان در بازار دوم معاملات فرابورس درج شد تا پس از معرفی توسط مدیران ، آماده عرضه ۱۰ درصدی سهام باشد. به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،شرکت تولید گوشت مرغ ماهان پس از احراز کلیه شرایط پذیرش در ۲۷ آذر سال جاری با نماد معاملاتی "زماهان" در گروه زراعت و خدمات وابسته و زیرگروه پرورش طیور پذیرش به عنوان صد و هفتمین شرکت در بازار دوم معاملات فرابورس درج شد تا پس از…


سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-

مشخصات آخرین شرکتی که در صف عرضه اولیه ۱۰ درصدی ایستاد

شرکت ۴۰ میلیارد تومانی تولید گوشت مرغ ماهان در بازار دوم معاملات فرابورس درج شد تا پس از معرفی توسط مدیران ، آماده عرضه ۱۰ درصدی سهام باشد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،شرکت تولید گوشت مرغ ماهان پس از احراز کلیه شرایط پذیرش در ۲۷ آذر سال جاری با نماد معاملاتی "زماهان" در گروه زراعت و خدمات وابسته و زیرگروه پرورش طیور پذیرش به عنوان صد و هفتمین شرکت در بازار دوم معاملات فرابورس درج شد تا پس از معرفی توسط مدیران، آماده عرضه ۱۰ درصدی سهام باشد.

طبق بررسی های بورس پرس،این شرکت در ۱۴ آبان سال ۶۹ به صورت سهامی خاص تأسیس شده و در ۱۴ آبان سال ۸۹ در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسید. نام اولیه شرکت فرآور بوده که در ۴ آذر سال ۷۰ به مرغدانه تهران و در ۲۳ بهمن سال ۷۰ به مجتمع تولید گوشت مرغ ماهان تغییر نام یافت.

در تاریخ ۲۶ اردیبهشت سال ۷۹ نیز محل شرکت به کرمان انتقال یافته و در دفتر ثبت این استان به ثبت رسید و در آبان سال ۸۵ از سهامی خاص به سهامی عام تغییر وضعیت داد اما در سال ۹۱  مجدد از سهامی عام به سهامی خاص تغییر وضعیت داد.

با توجه به حضور ۲۰ ساله جوجه ماهان در بازار جوجه یک روزه گوشتی و با توجه به سابقه درخشان این برند در صنعت که همواره از کیفیت مطلوب و مقبول برخوردار بوده همچنین به ظرفیت ۵۰۰ هزار قطعه مرغ مادر و تولید جوجه در کلیه فصول، این شرکت عمدتاً شاخص تعیین نرخ جوجه در بازار قرار گرفته است.این شرکت سهامی خاص که دارای ۴۹۴ نیروی انسانی است،متعلق به سازمان اقتصادی کوثر و تحت پوشش بنیاد شهید است.سرمایه اولیه شرکت در سال ۷۰ به میزان ۱۰۰ میلیون تومان بوده و طی هشت مرحله در سال ۹۶ به ۴۰ میلیارد تومان رسیده است.

موضوع فعالیت

موضوع فعالیت اصلی شامل عملیات مرغداری و پرورش طیور، تولید گوشت و تخم مرغ در داخل و خارج،تولید جوجه یک روزه و کلیه امور مربوط به آن، تاسیس کارخانجات به منظور تهیه خوراک دام و طیور امور دارویی و صنایع وابسته، واردات تخم مرغ و جوجه یکروزه، مواد خام ،ماشین آلات، کارخانجات و لوازم یدکی مورد نیاز، فعالیت در زمینه تولید و توزیع و واردات کلیه کالاهای مربوط به امور دامداری،دامپروری و کشاورزی، ارائه خدمات در زمینه های تولیدی و بازرگانی به اشخاص حقیقی و حقوقی و تهیه و توزیع کالا و محصولات کشاورزی و صنعتی، اقدام به کلیه عملیات مجاز بازرگانی منجمله خرید و فروش و حق‌العمل کاری کالا و محصولات،مبادرت به واردات و صادرات انواع کالا و اجاره خرید و احداث سردخانه و انبار جهت نگهداری کالا و محصولات شرکت و سایرین، انجام کلیه خدمات جنبی لازم جهت آماده کردن محصولات و کالا برای عرضه از جمله اقدام به امور بسته بندی و تاسیس و اداره کارخانجات مربوطه و اخذ و اعمال وام قرض الحسنه،اخذ وام و استقراض  و استفاده از هرگونه تسهیلات مالی و اعتباری از بانک ها و سایر اشخاص حقیقی و حقوقی اعم از داخلی و خارجی، توزیع و فروش فراورده های شرکت در داخل و خارج است.

موضوع فعالیت فرعی هم شامل سرمایه گذاری در سایر شرکت ها و موسسات و مشارکت در طرح های تولیدی،کشاورزی و دامپروری، اعطا و اخذ نمایندگی و ایجاد شعب یا تاسیس شرکت های فرعی با اشخاص حقیقی یا حقوقی درکلیه اموری که بطور مستقیم یا غیرمستقیم  مربوط به موضوع فعالیت های فوق است و خرید و فروش و پذیره نویسی سهام شرکت ها می شود.


-دیشب وزیر صمت انطور که توضیح میداد قیمت نهایی خودرو ها تا یک هفته دیگر تعیین تکلیف میشود
-علت سبز بودن گروه خودرو هم نزدیک شدن به تعیین تکلیف نهایی قیمت خودرو می باشد
-خوب شاخص کل چشم نخوردصبح1000واحد مثبت خورد امیدواریم بیش از این شاهد افت بی منطق بازار بورس نباشیم
-وبصادر با صف خرید 60 میلیونی موقتا روبروست گروه بانک هم مثبت است
-در گروه فلزات اساسی فقط ذوب پر معامله است ذوب با اصلاحات قیمتی همراه است وکجدارومریزصعود ونزول های کوتاه ادامه خواهد داشت ولی بعد از ثبت محضری وتخلیه سهام جایزه در یک کف معتبر دوباره شروع به رشد خواهد کرد
-وخارزم دوباره بالای 1000ریال الان 1015ریال
-فسرب صف خرید تا این لحظه پس از یک اصلاح قیمت طولانی......
-گروه کانه هی فلزی کروی -کنور صف خرید دارد
-حتوکا با تقاضا روبروست تا این لحظه
-بازار با حمایت صندوق ها روبرو شده است اگر ادامه دار باشد میشود گفت نزول متوقف شده است امیدواریم چنین باشد
-خساپا لمس دوباره 1300ریال
-تصور ما این است شاخص در محدوده 150هزار واحد حمایت معتبری دارد بعبارتی این شاخص باید تا عید سه دوام بیاورد بعد از عید اتومات بتدریج صعودی میشودامیدواریم نزول های 5000واحدی در بورس را تا شب عید نبینیم
-برترین های بازار امروزوبصادر-فاسمین-کخاک-شپنا-پترول -کنور -شاراک-فولاژ-کروی-فسرب-فاراک-بیمه ما.....
-
بورس پرس خبر می دهد:

تمدید مهلت ثبت نام بورسی ها در سایت مهم "سجام" / علت + آخرین آمار

مهلت ثبت نام فعالان حقیقی و حقوقی بازار سرمایه در سایت مهم "سجام" که دو روز دیگر به اتمام می رسد به احتمال بسیار زیاد تا پایان سال جاری تمدید خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، طبق اعلام قبلی ، قرار بوده و هست که سه شنبه این هفته چهارم دی آخرین مهلت ثبت نام فعالان حقیقی و حقوقی بازار سرمایه در سامانه جامع اطلاعات مشتریان موسوم به "سجام" باشد اما از قرار معلوم این مهلت تمدید خواهد شد.

پیگیری های بورس پرس نشان می دهد به دلیل نهایی نشدن صدور مجوز به دفاتر پیشخوان و همچنین وضعیت بازار سرمایه ، تاکنون 550 هزار نفر از سرمایه گذاران در این سامانه مهم ثبت نام کرده اند که عمدتا" شامل بدنه اصلی بازار سهام و افرار حرفه ایی و با تحرک زیاد معاملاتی هستند.

این درحالی است که با توجه به هدف گذاری حدود 2 میلیون نفری از یک سو و آمار بیش از 10 میلیون نفری دریافت کنندگان کد سهامداری ( که اکثرا" برای یک بار خرید و فروش و یا مربوط به سال های دور و یا برای خرید اوراق مسکن و سهام ترجیحی کارگری هستند) ، هنوز تعداد زیادی از دارندگان کد سهامداری اقدام به ثبت نام نکرده اند.

برهمین اساس، شرکت سپرده گذاری مرکزی به عنوان متولی اصلی این سامانه، هفته گذشته در نامه ای به سازمان بورس ، خواستار تمدید مهلت ثبت نام تا پایان سال جاری شده که به احتمال زیاد مورد موافقت قرار خواهد گرفت.

بنابراین قرار است طی امروز و فردا سازمان بورس و شرکت سپرده گذاری مرکزی در این مورد اطلاع رسانی کنند .

براساس این گزارش، درحالی شرکت های کارگزاری ، تامین سرمایه ها و صندوق های سرمایه گذاری هم از امکان ثبت نام مشتریان در سجام برخوردارند که به دلیل جلوگیری از ازدحام در 400 دفتر پیشخوان فعلی و انجام آسان فرایند ، ثبت کنندگان بعد از اتمام مرحله ثبت نام در سایت sejam.seba.ir باید منتظر دریافت پیامک و کد پیگیری شرکت سپرده گذاری مرکزی باشند تا برای احراز هویت به دفاتر پیشخوان مشخص شده مراجعه کنند.

بنابراین گزارش،با راه اندازی این سامانه،  هر شخص تنها با یک بار شناسایی و ثبت اطلاعات از امکان برخورداری از کلیه خدمات بازار سرمایه مانند دریافت سود و حضور در مجامع الکترونیکی ، تغییر کارگزار ناظر و... را خواهد داشت .

انتهای پیام


-به رنگ سبز نگاه کنید 9 میلیون کد معاملاتی در کار نیست فقط 550هزارنفر ثبت نام کرده اند علت هم این است متاسفانه با قوانین دست وپا گیر جذبه بازار سرمایه را از بین برده اند.....علت........


موضوع: تعلیق نماد معاملاتی ناشر به استناد ماده 19 مکرر 1/ 12 مکرر 4 دستورالعمل اجرایی نحوه انجام معاملات

به منظور بررسی وضعیت شفافیت اطلاعاتی ناشر ، نماد معاملاتی حداکثر تا تاریخ 1397/00/00 تعلیق می گردد.

-قرار بود جلوی توقفها گرفته شود ولی متاسفانه با اهرم های قانونی توقف پشت توقف......برا همین سهام دار خرد همان 9 میلیون نفر خسته از بورس میروند وان 500هزار نفر ماندگارسهام دار قدیمی هستند
-
وزیر صنعت، معدن و تجارت ­گفت: با قیمت گذاری ستاد تنظیم بازار ، قیمت جدید خودروهای پرفروش تا هفته آینده اعلام خواهد شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
رضا رحمانی افزود: خودروسازان موظفند خودروهایی که با قیمت قطعی فروخته اند با همان قیمت واگذار کنند.
رحمانی با اشاره به مصوب فروش خودرو بر اساس حاشیه بازار گفت: هدف اصلی از این مصوبه کاهش قیمت خودرو در بازار است.
وزیر صمت افزود: دو علت اصلی بدقولی خودروسازان در عمل به تعهداتشان مشکلات ورود قطعات از خارج و کاهش تولید خودرو بود. 
رحمانی با اشاره به 13 هزار خودروی وارداتی در گمرک گفت: با هماهنگی های صورت گرفته با دستگاه قضایی این خودروها به زودی ترخیص می شود و به دست خریداران و مصرف کنندگان خواهد رسید.
وزیر صنعت گفت: دو خودروساز اصلی کشور تنها مجوز پیش فروش 30 درصد از ظرفیت تولیدشان را دریافت کرده اند.
رحمانی افزود: دو علت اصلی بدقولی خودروسازان در عمل به تعهداتشان مشکلات ورود قطعات از خارج و کاهش تولید خودرو بود.
وی با اشاره به بازار 70 هزار میلیارد تومانی خودرو در کشور گفت: 500 هزار نفر در 2 هزار واحد صنعتی قطعه ساز در 15 استان کشور در این صنعت مشغول به کار هستند.
رحمانی افزود: چند ماه پیش تولید خودرو در کشور به شدت کاهش یافته بود و در وضعیت خطرناکی بودیم اما اکنون روند نزولی تولید خودرو کاهش یافته و شاهد افزایش تولید هستیم.
وی با اشاره به وجود 13 هزار خودروی وارداتی در گمرک گفت: با هماهنگی های صورت گرفته با دستگاه قضایی این خودروها به زودی ترخیص می شود و به دست خریداران و مصرف کنندگان خواهد رسید.
رحمانی افزود: تأثیر کاهش نرخ ارز در آینده خودش را نشان خواهد داد.
وی گفت: هیچ دلیلی برای افزایش قیمت کالاهای اساسی که با نرخ 4 هزار و 200 تومانی دلار به کشور وارد می شوند وجود ندارد.
رحمانی افزود: در تأمین کالاهای اساسی مشکلی نداریم اما مشکل اساسی در شبکه توزیع است که این کالاها به دست مردم نمی رسد و رضایتمندی عمومی در این زمینه وجود ندارد.
وی گفت: در فرآیند توزیع کالاهای اساسی بازنگری کرده ایم.
رحمانی با اشاره به تشدید کنترل ها و نظارت ها در بازار افزود: در هشت ماهه اول امسال بیش از 2 میلیون بازرسی در سراسر کشور صورت گرفته است.
وی گفت: نظام جدید توزیع اقلام اساسی یارانه ای به زودی اعلام و اجرایی خواهد شد.
رحمانی با اشاره به نوسانات اخیر در بازار مرغ افزود: برای تنظیم این بازار وزارت جهاد کشاورزی اقدام به عرضه ذخایر موجود در انبارها کرد و از صادرات مرغ جلوگیری شد.
وی گفت: اعضای ستاد تنظیم بازار پس از شنیدن توجیهات تولید کنندگان شیر با افزایش قیمت شیر خام به شرط تأمین شیر واحدهای تولیدی موافقت کردند.
وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: روند افزایش قیمت ها در برخی کالاها متوقف شده و در برخی کالاها نیز شاهد کاهش قیمت ها هستیم.
رحمانی گفت: با ثبت سفارش های جدیدی که برای واردات گوشی های تلفن همراه صورت گرفته و با ورود این گوشی ها به بازار شاهد روند کاهشی قیمت گوشی تلفن همراه تا شب عید خواهیم بود.
وی در ادامه افزود: امسال اقدامات خوبی برای تقویت صادرات شده است.
رحمانی با اشاره به اینکه اکنون مبادلات تجاری میان ایران و ترکیه 10 میلیارد دلار است گفت: در سفر رئیس جمهور به ترکیه توافق شد تا این مبادلات به 30 میلیارد دلار برسد.
وی افزود: به ازای هر یک میلیارد دلار افزایش صادرات 50 هزار فرصت شغلی جدید در کشور ایجاد خواهد شد.
-نمودار شنفت را نگاه کنید براحتی دارندگان اطلاعات از قبل دررشد سهم از محدوده 7500ریال تا محدوده 16000ریال حضور مبارک داشته اند اینجا باید ناظر سخت بگیردنوشدارو پس از پولدار شدن رستم سهراب کشته شده رستم پولدار شده بعلت طی مراحل قانونی افزایش سرمایه
-نماد کم ریسک دارو.....حمایت 5500مقاومت 7500ریال.....در 6000ریال هم حمایت میشود
-دکیمی حمایت 3000مقاومت 4000ریال
-مظنه بازار دست ما است ولی پیچیدگی قوانین بورس منجر به درجا زدن واصلاح بازار شده است
دوازده سال است ما در بازار سرمایه هستیم در این بازار موفق هم شدیم اما چیری که شاهد بودیم 10 درصد از ظرفیت پول کشور وارد بورس شد 90 درصد در بانک ارز وطلا جولان داد اگر در بورس 90 درصد سرمایه نقدینگی جریان داشت الان کره جنوبی بودیم بجای یک تاپیکو 20 نمادتاپیکو داشتیم بجای یک فملی 20 نماد فملی داشتیم همین طور بقیه صنایع....اجازه ندادند پول های سرگردان سهام داران خرد در بورس بچرخد 9 میلیون کد بورسی شد 550 هزار کد فعال.......
-تا فردا خدا نگه دار
-


ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی