close
تبلیغات در اینترنت
چهارشنبه بورس پاییز خداحافظ
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر-کانال ما در تلگرامapsahm@-خاذین صف فروش است کلا گزینه هایی که بالای 200 درصد رشد می کنند براحتی نوسانات مثبت ومنفی 30 درصدی را بروز می دهند-توی این چله سرد زمستان تلیسه گرمایی جانانه داد تا همین جا هم عالیه ما گفته بودیم حمایت 3500ریال مقاومت اول 4500ریال الان 4149ریال-ردیابی سهام مشابه تلیسه زمان بر است یعنی باید یک فصل نوسانات وگزارش های یک سهم را باید زیر نظربگیریدتا سقف وکف معتبر را استخراج کنید-دور نمای سود گیری از بورس راحت ولی نزدیک بینی ودر عمل سخت از مربی گری فوتبال است-حق…


سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-خاذین صف فروش است کلا گزینه هایی که بالای 200 درصد رشد می کنند براحتی نوسانات مثبت ومنفی 30 درصدی را بروز می دهند
-توی این چله سرد زمستان تلیسه گرمایی جانانه داد تا همین جا هم عالیه ما گفته بودیم حمایت 3500ریال مقاومت اول 4500ریال الان 4149ریال
-ردیابی سهام مشابه تلیسه زمان بر است یعنی باید یک فصل نوسانات وگزارش های یک سهم را باید زیر نظربگیریدتا سقف وکف معتبر را استخراج کنید
-دور نمای سود گیری از بورس راحت ولی نزدیک بینی ودر عمل سخت از مربی گری فوتبال است
-حق ونیرو وسهم ونیرو با دیدن ان عرضه 50 میلیونی حق تا این لحظه یک برداشت دارد این گزینه پر ریسک است
-امروز اخرین روز کاری اذر ماه است بازار امروز مثل شب بلند یلدا است
-چکارن صف خرید بله ما وچند کانال وسایت اشاره کردیم ولی صف خرید امروز یک صف خرید خود جوش ناگهانی است ......کسی چکارن را به نام خودش مصادره نکندزرنگی خریداران روزهای قبل است سود نوش جانشان ریسک بالا را قبول کرده وامروز سود کردند
-کار ما اینجا صرفا دیده بانی بازار است هرکس مسئول خرید وفروش خویش است
-اما ولصنم دیروز رشد نکرده بود ما فهمیدیم انلاین همان لحظه گفتیم امکان رشد دارد الان ولصنم 5 درصد مثبت خورده است
-
در پایان معاملات امروز رخ می دهد:

توقف سهم شوک آور برای افزایش سرمایه ۱۷۲درصدی از تجدید ارزیابی و مهلت آخر حق تقدم منفی

در پایان معاملات امروز، نماد شرکتی که با تعدیل منفی۳ هزارو ۸۳۳ درصدی،شوک سنگینی داده بود برای افزایش سرمایه ۱۷۲ درصدی از تجدید ارزیابی دارایی‌ بسته می شود و مهلت آخر حق تقدم دارای صف فروش است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در پایان معاملات پنجمین روز کاری بورس نماد سیمان ایلام که اخیرا" با تعدیل منفی 3 هزار و 833 درصدی (از 9 ریال سود به 336 ریال زیان ) به دو سهامدار عمده یعنی سیمان تهران و سرمایه گذاری امید شوک سنگینی وارد کرده بود ، بسته می شود.

علت این توقف نماد برگزاری مجمع فوق العاده صبح یکشنبه آینده و برای افزایش سرمایه 172 درصدی از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها ( از 41.2 به 121.1 میلیارد تومان ) است.

همچنین امروز آخرین مهلت داد وستد سهام حق تقدم موتورسازان‌تراکتورسازی‌ است که دیروز با صف فروش و کاهش 5.9 درصدی قیمت بود.

-
نایب رییس انجمن:

قیمت فولاد در عرض سه هفته ۳۰ درصد کم شد + علت

نایب رییس انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران از کاهش ۳۰ درصدی قیمت فولاد در عرض سه هفته خبر داد و علت آن‌را افزایش عرضه فولاد و محصولات در اثر کاهش صادرات عنوان کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، بهادر احرامیان از ریزش قیمت فولاد در سه هفته گذشته خبر داد و به ایسنا گفت : روند کاهش قیمت فولاد در دو ماه گذشته ثابت شده بود اما در سه هفته گذشته این روند تسریع شد و در حال حاضر قیمت فولاد نسبت به ماه گذشته ۳۰ درصد کاهش یافته است. 

وی افزود : مقایسه سالیانه قیمت‌های فولاد درست نیست، چرا که باید نسبت به قیمت‌های جهانی سنجیده شوند که دائم در حال تغییر هستند. 

این مقام مسئول ادامه داد: در حال حاضر قیمت محصولات فولادی ایران، همچون میلگرد از قیمت جهانی قراضه پایین‌تر است ، این موضوع نشان دهنده افت سقف قیمت‌ها و قرار گرفتن بازار فولاد ایران در فاز عقبگرد است. 

احرامیان علت این کاهش را مشکلات صادراتی و در نتیجه وجود مازاد مصرف در بازار عنوان کرد و گفت: میزان تولید فولاد حدود ۲۵ میلیون تن و مصرف داخل حدود ۱۲ میلیون تن است که در صورت کاهش یا توقف صادرات، وجود مازاد مصرف در بازار منجر به کاهش قیمت‌ها می‌شود. در حال حاضر مشکلات و ابهاماتی بر سر راه صادرات وجود دارد که منجر به کاهش صادرات شده است.  

وی با بیان اینکه وجود مازاد تولید در بازار و عدم تناسب عرضه و تقاضا مانع رشد قیمت فولاد شده اعلام کرد: در اوج التهابات بازار ارز، فولاد در مقایسه با بازار جهانی با دلار ۸۰۰۰ تومان عرضه شد و در حال حاضر این محصولات با دلار ۵۰۰۰ تومان به فروش می‌رسند و این در حالی است که هزینه تولید محصولات فولادی در بهترین حالت با دلار ۹۰۰۰ تومان تامین می‌شود.  

احرامیان افزود : ممکن است کاهش قیمت فولاد در کوتاه‌مدت برای سیاست‌گذاران مطلوب باشد، اما ضربه‌های جبران‌ناپذیری به این صنعت وارد می کند.

انتهای پیام


-بازار نیازمند حمایت دولت است مثل حمایتی که تابستان انجام شد
-اصلاح قیمت گروه فلزات اساسی در بورس بعلت کاهش قیمت اهن الات است ولی کف مشخصی دارد در زمان مناسب بازار دوباره حمایت خواهد شد
-گروه محصولات شیمیایی نیز بعلت تعداد بالای نمادهایی که دارد در منفی بودن بازار تاثیر محسوسی دارد
-شتوکا تعداد سهم کم وموقتا با تقاضا روبروست تا این لحظه
-شاخص کل حمایت اول 150000واحد فعلا حمایت دوم وسوم را صرف نظر میکنیم
-

دو شرکت جدید به جمع شرکت های بازار سرمایه پیوستند

دو شرکت جدید در دو حوزه تولید و توزیع برق و پرورش طیور در بازار دوم معاملات فرابورس پذیرش و درج شدند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در آخرین تحولات مربوط به پذیرش شرکت ها در بازار سرمایه،دو شرکت جدید در بازار دوم معاملات فرابورس درج و پذیرش شدند.

بر این اساس ،شرکت تولید و مدیریت نیروگاه زاگرس کوثر از ۲۷ آذر در نماد "بزاگرس" به عنوان صد و ششمین شرکت در بازار دوم و در گروه عرضه برق، گاز، بخار و آبگرم  و زیرگروه تولید انتقال و توزیع نیروی برق پذیرش و درج شد.

همچنین شرکت مجتمع گوشت مرغ ماهان نیز در نماد "زماهان" از ۲۷ آذر به عنوان صد و هفتمین شرکت در بازار دوم در گروه زراعت و خدمات وابسته و زیرگروه پرورش طیور پذیرش و درج شد.

انتهای پیام

-بیمه البرز موقتا زیر 1000ریال بعضی از سهم ها بعنوان زنگ خطر گروه عمل می کنند...
-فلان کانال میگفت بیمه مامیرود بالای 3000ریال حالا بگو الان 1505ریال همه سهم برای تو.... البته این نماد را رصد کنید هر نزولی خاتمه ای وبعد در اینده رشدی دارد
-گروه خودرویک کوچولو حمایتی شدتا این لحظه
-خونسرد باشید وبازار بورس را بسپارید به دی ماه روزهای تلخ روزهای شیرین پشت سر دارد من در دوازده سال گذشته سی بار ریزش سنگین وسبک بازاررا دیده ام نهایتا سرانجام خوشی داشته البته برای صبورها
-خنصیر حجم معاملات مشکوک وموقتا صف خرید تا این لحظه
-داشتم قیمت سیگار ها را نگاه می کردم طرف یک سال 365 قوطی سیگار میکشه ولی شب چله برای چهار قرون پول هنداونه واجیل هوار هوار تورم میزنه.... الان ساعت 12 تا شنبه  اول زمستان خدا نگه داردهرچی بخاطر نوشته هایم مرا ناسزا گفتی همه را بخشیدم خدا نگه دار
-
-


ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • نظرسنجی
    نظر سنجی سایت در مورد نمادهای بورسی

    کدهای اختصاصی