close
تبلیغات در اینترنت
خودرو کلاف سردرگم
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر-کانال ما در تلگرامapsahm@-تجربه ای که شما از ذوب می اموزید صعود ناگهانی نزول ناگهانی نتیجه حجم بالای حضوراماتورها وکلا سهام داران حقیقی ویا حقوقی است که میل واشتهای کوتاه مدت دارند-گروه خودرو یکپارچه سبز است تا این لحظه-خساپا تا این لحظه 29میلیون صف خرید دارد معادله بازار فعلا بر این گروه متمرکز است-دلار اصلاح قیمت کرده است گروه فلزات اساسی گروه کانه های فلزی ومقداری هم پالایشگاهی ها وپتروشیمی ها با عدم استقبال روبرو شده اند شاید هم بعضی جاها تصور سهامدار خرد اشتباه باشد ولی روند بازار…

سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-تجربه ای که شما از ذوب می اموزید صعود ناگهانی نزول ناگهانی نتیجه حجم بالای حضوراماتورها وکلا سهام داران حقیقی ویا حقوقی است که میل واشتهای کوتاه مدت دارند

-گروه خودرو یکپارچه سبز است تا این لحظه
-خساپا تا این لحظه 29میلیون صف خرید دارد معادله بازار فعلا بر این گروه متمرکز است
-دلار اصلاح قیمت کرده است گروه فلزات اساسی گروه کانه های فلزی ومقداری هم پالایشگاهی ها وپتروشیمی ها با عدم استقبال روبرو شده اند شاید هم بعضی جاها تصور سهامدار خرد اشتباه باشد ولی روند بازار این گونه نشان میدهد
-زمگسا در محدوده زیر 3700ریال چند بار رصد کردیم الان4122ریال با رشد خوبی مواجه شده است
-گروه قند کم معامله سخت گیری های چند ماه گذشته متاسفانه انبوهی از سهامداران تازه وارد را از بازار بورس کنار زد قرار بو.د توقف هاکوتاه باشد ولی تعلیق های پی درپی منجر به خروج پول از بازار بورس شد
-در گروه لیزینگ فعلا ولساپا بیشترین حجم معامله را بخود اختصاص میدهد.....ورود نقدینگی به سهم خوب است
-رتبه نقد شوندگی یکی از ملاک های اصلی خرید دریک سهم است
--بله داشتیم سریال بانوی عمارت را نگاه میکردیم
-تلیسه 5 مثبت خورد حمایت 3500ریال مقاومت 4500ریال.....تا محدوده 3600ریال افت کرده بودالان3858ریال
-
محمدی به بورس پرس اعلام کرد:

برنامه سازمان بورس برای رفع اختلال هسته و زمان اعلام مجدد EPS

رییس سازمان بورس درباره تکرار اختلال در هسته معاملات از برنامه ریزی شرکت مدیریت فناوری برای راه اندازی سامانه ای بومی و زمان اجرای اعلام مجدد EPS خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شاپور محمدی در خصوص زمان اجرای اعلام مجدد EPS  به بورس پرس گفت: همانطور که قبلا هم اعلام شده،شرکت ها مجاز هستند تمام جزئیات EPS را اعلام کنند.

وی درخصوص کمبودهای سخت افزاری و نرم افزاری بازار سرمایه باتوجه به اختلال هفته گذشته در هسته معاملات گفت: بازار سرمایه تلاش کرده هسته معاملا را به روزرسانی کند و خوشبختانه طی 2 سال اخیر به روزرسانی انجام شده، به لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری ارتقاهای خوبی صورت گرفته البته در بعضی کشورها هم اختلال در سامانه ها نسبت به ایران در تعداد کمتری بوجود می آید.

این مقام مسئول ادامه داد: شرکت مدیریت فناوری بورس برنامه ریزی کرده با توان متخصصین داخلی سامانه ای بومی راه اندازی کند که امید می رود سامانه ای پایدارتر و قابل اتکاتر باشد.

محمدی درخصوص کاربردهای قرارداد آتی روی سبد سهام نیز گفت: این ابزار یک از ابزارهای مهم برای ایجاد فرصت برای سرمایه گذاران است و به افزایش تعادل و ثبات بازار سرمایه در دوران رونق و رکود برای کسب سود کمک می کند،کارکرد سوم این ابزار مدیریت ریسک برای نهادهای مالی و صندوق ها است که می توانند با استفاده از آن ریسک پرتفوی را کنترل کنند. آتی روی سبد سهام جزء ابزارهای پرمعامله در دنیا محسوب می شود و امید می رود در ایران از رونق و استقبال خوبی برخوردار شود.

به گفته وی با توجه به پیچیدگی محاسباتی اختیار خرید و فروش پیش بینی می شود ابزار آتی روی سبد سهام به علت ساده تر و قابل استفاده بودن برای عموم،بیشتر مورد استقبال قرار گیرد.

انتهای پیام


-
عضو کمیسیون انرژی مجلس :

استفاده از کارت سوخت از اول دی‌ اجرا می‌شود

عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه دولت از دی‌ماه استفاده از کارت سوخت را اجرایی می‌کند، گفت: مهلت ثبت‌نام کارت سوخت باید تمدید شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، علی بختیار با اشاره به ثبت‌نام کارت سوخت طی هفته‌های اخیر به خانه ملت گفت: مجلس و دولت درباره گزینه‌های سهمیه‌بندی، دو نرخی کردن و افزایش قیمت بنزین تصمیم نگرفته‌اند و از سوی دیگر با موضوع قاچاق سوخت مواجه هستیم که باید برای آن چاره‌ای اندیشید.

وی افزود: راهکاری که دولت اندیشیده و مجلس با آن با مخالفتی نداشته این بوده که مردم بتوانند از طریق احیای سامانه کارت هوشمند سوخت بدون سهمیه‌بندی برای تامین سوخت استفاده کنند.

این نماینده مجلس با بیان اینکه طی هفته‌های اخیر ثبت‌نام افرادی که کارت سوخت ندارند انجام شده، ادامه داد: باید مهلت ثبت‌نام کارت سوخت تمدید شود تا افرادی که در زمان قانونی نتوانستند ثبت‌نام کنند برای دریافت کارت سوخت اقدام کنند.

بختیار با تاکید بر اینکه هیچ محدودیتی برای عرضه سوخت در جایگاه ها وجود ندارد و قیمت سوخت افزایش نمی‌یابد، گفت: پس از اجرای سامانه کارت سوخت می‌توان ارزیابی کرد که آیا با استفاده از کارت سوخت،  قاچاق سوخت کاهش یافته و آیا راهکاری برای جلوگیری از قاچاق سوخت است یا خیر؟

وی با بیان اینکه دولت از دی ماه استفاده از کارت سوخت را اجرایی می‌کند، افزود: شیوه استفاده از کارت سوخت که دولت در شرایط کنونی مدنظر قرار داده در گذشته وجود داشته و تجربه استفاده از آن نیز در کشور وجود دارد که بر این اساس اوضاع سوخت ساماندهی می‌شود.

انتهای پیام

ص


-
رئیس شورای هماهنگی بانک‌های دولتی:

بانک های دولتی هم با کاهش سود موافقت کردند

رئیس شورای هماهنگی بانک‌های دولتی با بیان اینکه هنوز شورای پول و اعتبار برنامه ایی برای تغییر نرخ سود ندارد، گفت: بانک‌های دولتی موافق کاهش نرخ سود سپرده‌ها هستند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، محمدرضا حسین‌زاده در خصوص تغییر نرخ سود بانکی که با اصلاح نرخ توسط بانک های خصوصی از 23 به 20 درصد همراه شده به مهر گفت: تغییر نرخ سود بانکی فعلا مدنظر شورای پول و اعتبار نیست. هر چند ممکن است بانک مرکزی برای این موضوع ملاحظاتی را مدنظر داشته باشد اما فعلا تغییر نرخ سود بانکی در دستور کار نیست.

وی افزود: بر اساس اعلام رسمی شورای پول و اعتبار، همچنان نرخ سود بانکی برای سپرده‌ها ۱۵ درصد و برای تسهیلات ۱۸ درصد است که همین موضوع ملاک عمل بانک‌های دولتی است.

این مقام مسئول ادامه داد: بانک‌های دولتی با افزایش سود بانکی موافق نیستند. چون این افزایش منجر به بالا رفتن نرخ سود تسهیلات نیز می‌شود و به همین دلیل، به نفع تولیدکنندگان و استفاده‌کنندگان از تسهیلات خرد بانکی نیست.

حسین‌زاده گفت: رابطه دو نرخ سود تسهیلات و سپرده باید معقول شود و برای سپرده‌گذاران نفع داشته باشد. صمن اینکه به ضرر استفاده‌کنندگان از تسهیلات بانکی هم نباشد. بنابراین باید مراقب بود هر تصمیمی در حوزه نرخ سود، چه تبعات مثبت و منفی‌ای دارد. بر همین اساس است که برای تغییر در نرخ سود بانکی در شرایط کنونی، یک‌شبه نمی‌توان تصمیم گرفت و باید بررسی‌های اقتصادی کافی در این زمینه صورت گیرد.

انتهای پیام


-شاخص کل زیر پوست خود اصلاح قیممتی تمام نشده دارد احتمال اینکه حمایت 160هزار را از دست بدهد زیاد است حمایتهای بعدی 155وبعد 150 هزار واحد .....عقب نشینی فخوز چنین نشان میدهد فخوز امروز8764ریال یعنی حمایت 9000ریال را از دست داده است

-فخوز اصلاح قیمت می کند الان این اصلاح قیمت اول بعد افزایش سرمایه را انجام دهد میشود اصلاح قیمت دوم

کانال های نوسان ساز این برداشتهای فنی چیزی نمی نویسند.


-افت قیمت فلزات متصل است به افت گروه فلزات اساسی در بورس
-عوامل موثر بر افت شاخص فولاد-فملی-وامید -فخوز-کگل-کچاد.......در صدر هستند
-زمگسا 8 میلیون صف خرید تا این لحظه
-یادتان باشد از یک ماه پیش ما گفته بودیم گروه زراعت زگلدشت سال قبل اشاره کردیم تا 5000رفت زمگسا اشاره کردیم از زیر3700ریال رشد کرد تلیسه هم از محدوده 3500ریال اشاره کردیم......خرید وفروش هرکس به خودش مربوط است ما دیده بانی ها را دقیق انجام میدهیم.... در تلگرام هم گهگاه دوستان شماره ما را دارند در مورد سهمی سوال کنند جوابی نخواهند شنیدتاکتیک ما تکنیک ما برو روی پای خودت بایست است والاسلام ونامه امروز تمام تا فردا خدا نگه دار
-مطلب نویسی من در این سایت صرفا نبردن فرمول زیرخاک است یک ارامشی انسان پیدا می کند وقتی کسی را دقیقا راهنمایی میکندپاداش را هم از امام رضا می گیریم چون مجاور حضرت هستیمشما را هم حتما دعا خواهیم کرد.


ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی