close
تبلیغات در اینترنت
زکشت
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر-کانال ما در تلگرامapsahm@-شلیا سرصبح صف خرید سنگین تا این لحظه-زگلدشت اصلاح قیمت سهم مدنظر باشد البته روند الان  تا این لحظه نزولی نیست-زمگسا در قیمتهای کمتر اشاره کردیم الان قیمت در حال رشد است-تلیسه حمایت 3500 مقاوت 4500 ریال اصلاح قیمت مد نظر باشد مهلت حق تمام شود... امکان رشد بیشتر هست-توریل مثبت وصف خرید سهم را رصد کنیدمطالب ما صرفا دیده بانی است ما هیچ سهمی را توصیه به خرید ویا فروش نمی کنیم-حریل 1260ریال حمایت 1100مقاومت اول 1300ریال اگر از مقاومت اول عبور کند که کار سختی…

سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-شلیا سرصبح صف خرید سنگین تا این لحظه
-زگلدشت اصلاح قیمت سهم مدنظر باشد البته روند الان  تا این لحظه نزولی نیست
-زمگسا در قیمتهای کمتر اشاره کردیم الان قیمت در حال رشد است
-تلیسه حمایت 3500 مقاوت 4500 ریال اصلاح قیمت مد نظر باشد مهلت حق تمام شود... امکان رشد بیشتر هست
-توریل مثبت وصف خرید سهم را رصد کنیدمطالب ما صرفا دیده بانی است ما هیچ سهمی را توصیه به خرید ویا فروش نمی کنیم
-حریل 1260ریال حمایت 1100مقاومت اول 1300ریال اگر از مقاومت اول عبور کند که کار سختی است مقاومت بعدی 1500ریال خواهد بود
-حتوکا حجم معاملات بالا موقتا با تقاضای محدود روبروست
-گروه سیمان در فاز استراحت
-لیزینگ رازی ولراز صبح مثبت است .......
-فایرا حمایت 3000ریال مقاومت 3600ریال الان 3409ریال
-گروه بانک امروز ارام توام با اصلاح قیمت تدریجی تا این لحظه
-قمرو مثبت با اندکی تقاضا روبروست
-قنیشا مثبت با اندکی تقاضا روبروست
-
پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه شرکت نوسازي و ساختمان تهران - نماد: ثنوسا

موضوع:  پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه 
با عنایت به ماده 3 دستورالعمل مراحل زمانی افزایش سرمایه شرکت های ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار (مصوب 1395/07/17 هیئت مدیرة سازمان بورس و اوراق بهادار و اوراق بهادار) به پیوست گزارش توجیهی هیئت مدیرة به منظور پیشنهادافزایش سرمایه از مبلغ 750,000,000,000 ریال به مبلغ 2,743,000,000,000 ریال از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها به منظور اصلاح ساختار مالي و برون رفت از شمول ماده141 قانون تجارت به استناد بند ز تبصره 10 ماده واحده قانون بودجه سال 1397 کل کشور که در تاریخ 1397/09/21 به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده، ارائه می گردد.اظهارنظر بازرس قانونی نسبت به گزارش مذکور متعاقبا اطلاع رسانی می گردد.
بدیهی است انجام افزایش سرمایة یادشده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده می باشد.

-ثنوسا متوقف است چون ناظر با اهرمهای قانونی هر نمادی را میتواند بصورت نامحدود متوقف کند
-شرکت نوسازي و ساختمان تهران - نماد: ثنوسا
موضوع: تعلیق نماد معاملاتی ناشر به استناد ماده 19 مکرر 1/ 12 مکرر 4 دستورالعمل اجرایی نحوه انجام معاملات
به منظور بررسی وضعیت شفافیت اطلاعاتی ناشر ، نماد معاملاتی حداکثر تا تاریخ 1397/10/05 تعلیق می گردد.

-لذت سرمایه گذاری این است سهام دار از اتفاقات مثبت کدال سود ببرد ولی جناب ناظر عزیز خوشش نمی ایدبهانه هم برای توقف هر نمادی بسیار
-سهم ها اگر نزولی باشد ناظر به نزول کاری ندارد یک حقوقی براحتی میتواند بی علت سهمی را پایین بکشد ولی اگر رشدی در کار باشد حساسیت ها شروع میشود چقدر خوب است ناظر در نزولهای بی منطق نیز وارد شود ولی نمیشود چون نزول نیز مصداق دستکاری در قیمت سهام است
-با سخت گیری هایی که در افزایش سرمایه ها انجام میشود سهام دار خرد میل ورغبتی به واریز 1000ریال  وحضور درافزایش سرمایه ندارد وعدم جذب 1000ریال یعنی عدم رونق تولید
-تصمیمات غیر عقلایی باعث میشود صدها هزار سهام دارد رو به نوسان گیری بیاورند وسودهای کوتاه مدت
-علت اینکه سهام دار خرد پناه میبرد به کانال های پولی وسفته باز همین بگیر وببندهایی است که در بالا گفتم
-دلیل هم دارم زمانی که فلان کانال اشاره به مداران میکند معامله میلیونی ورشد عالی وزمانی که فلان کانال به مداران اشاره نمی کند حجم معاملات وقیمت مداران افت می کند
-بیایید بازی روان بورس را با سختگیری های بیش از حد کند نکنید بگذارید معاملات روان انجام شود
-به حجم معاملات مداران نگاه کنیدتا این لحظه در حد صفر
-

درخواست رئیس اتحادیه طلا و جواهر برای مسدود کردن سایت‌ها

رئیس اتحادیه طلا و جواهر از دولت خواست سایت‌ها و فضاهای مجازی مربوط به خرید و فروش طلا را ببندند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس ، ابراهیم محمدولی گفت: قیمت طلا در پایگاه اطلاع‌رسانی اتحادیه طلا و جواهر اعلام می‌شود و قصد داریم اطلاع‌رسانی لحظه‌ای شود تا مردم راحت‌تر بتوانند تصمیم‌گیری کنند و اطلاعات اولیه‌ای از قیمت طلا و سکه داشته باشند.

وی افزود: صنعت طلا و جواهر دارای پایگاه اطلاع‌رسانی رسمی نبود که هدف از ایجاد این پایگاه اطلاع مردم از قیمت‌های روزانه و کاهش بار ترافیک است تا اصناف نیز برای اطلاع از پرونده‌های صنفی به این پایگاه ورود کنند و تعامل بهتری با بازار انجام شود.

این مقام مسئول درباره اشکالات سایت قبلی گفت: پایگاه قبلی زیر مجموعه اتحادیه نبود، 5 سال پیش این پایگاه تهیه شد که قرار شده بود اطلاعات صنفی به مجموعه صنعت طلا و جواهر ارائه شود اما اطلاعات این پایگاه تبلیغاتی از یک شرکت بود که اکنون تعطیل شده است.

محمدولی ادامه داد: پایگاه اطلاع‌رسانی اتحادیه فقط قیمت‌ها و اطلاعات صنفی را اعلام می‌کند و هیچ خرید و فروشی در این پایگاه انجام نخواهد شد. در ضمن راهکارها و پیشنهاداتی داده شده تا از خرید و فروش طلا در فضای مجازی جلوگیری شود.

وی گفت: خرید و فروش در فضای مجازی و پایگاه‌های اطلاع‌رسانی به نفع مردم و مجموعه اتحادیه طلا و جواهر نیست. از مسئولین تقاضا داریم سایت ها و فضاهای مجازی که خرید و فروش طلا را انجام می‌دهند ببندند. مردم نیز فعلا در فضای مجازی خرید و فروش طلا انجام ندهند.

انتهای پیام


- تقابل خریداران وفروشندگان ذوب الان 2026ریال احتمالا..... هیچی همان ساکت بمانیم بهتر است .....
-توریل صف خرید خود را حفظ کرده است تا این لحظه
-خدیزل حمایت 3000ریال الان 3289ریال
-ولساپا 1335ریال حمایت اول 1250ریال ولی در محدوده 1280ریال هم حمایت میشود50ریال کمتر
-ولراز صبح هم اشاره کردیم 10 درصد مثبت خورده واندکی صف خرید دارد
-
توسط یک کارگزاری اعلام شد:

پیش بینی این هفته بورس با توجه به چند عامل/ ۹ گروه مستعد برای رشد

وضعیت این هفته بورس با توجه به عواملی چون قیمت ارز و احتمال تک نرخی شدن، بازارهای جهانی و گزارش های پیش رو ۹ ماهه به همراه ۹ گروه مستعد رشد قیمت توسط یک کارگزاری پیش بینی شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، درحالی فعالان بورس در روزهای گذشته شاهد وضعیت فرسایشی و روند نزولی و عدم ثبات رویه مشخصی مواجه شده اند که کارگزاری آبان در پیش بینی این هفته اعلام کرد بازار سهام هفته گذشته را با روندی نوسانی و متاثر از بی رمقی بازارهای جهانی و البته افت نسبی قیمت در بازار ارز داخلی با گرایشی اصلاحی به کار خود پایان داد.

رشد قیمت ارز در سامانه نیما و افت در بازار آزاد ، گمانه زنی هایی در رابطه با تک نرخی شدن ارز در محدوده هایی نزدیک به نرخ های کنونی به دنبال داشت که البته این موضوع از نکات مثبتی است که می تواند استقبال بازار سهام را نیز به دنبال داشته باشد.

از طرفی وضعیت بازارهای جهانی همچنان تحت تاثیر جنگ تجاری و حواشی موجود، روند خاصی را دنبال نمی کند و همچنان انگیزه ای جهت رشد قیمت ها دیده نمی شود.

آخرین مرحله رشد نرخ بهره آمریکا در ماه جاری میلادی و جهت گیری نسبتا محافظه کارانه فدرال رزرو در کنار تلاش آمریکا و چین جهت حصول توافق تجاری می تواند در نهایت به تقویت بازارهای کالایی بیانجامد که مسلما این مورد نیز مود استقبال بازار قرار خواهد گرفت.

اما در بازار، گروه فلزات اساسی می تواند در نزدیکی موعد ارسال گزارش های عملکرد 9 ماهه مورد توجه قرار گیرد. هر چند بازار همچنان گزارش های ماهانه و اثر احتمالی تحریم ها موثر خواهد بود.

در گروه فرآورده های نفتی همچنان نوسان بی هدف نفت در محدوده 59 تا 62 دلاری (نفت برنت) تمایل به ورود نقدینگی را تخت تاثیر قرار داده و به نظر می رسد در صورت عدم تحرک خاص در قیمت نفت، سرمایه گذاران در این گروه نیز چشم به گزارش های 9 ماهه خواهند داشت.

در گروه خودرو حواشی پیرامون افزایش قیمت ها همچنان ادامه دارد. افت قیمت ارز و البته اخبار و شایعات پیرامون افزایش رسمی قیمت ها هم چنان می تواند این گروه را با نوسانات مثبت همراه کند. هرچند روند صعودی ادامه دار در این گروه نیازمند گشایش های سیاسی نیز خواهد بود و بدون چشم انداز مثبت در روابط بین الملی وضعیت گروه بیشتر تمایل به نوسان خواهد داشت.

در گروه بانک رشد نرخ ارز نیمایی در کنار اخبار قطعی در رابطه با افزایش سرمایه ها می تواند نمادهای پیشرو را مورد توجه قرار دهد و این موضوع در معاملات هفته گذشته نیز مشهود بود.

در انبوه سازها نیز وضعیت مناسب نموداری در کنار اقدامات مربوط به افزایش سرمایه ها می تواند تک نمادهای مستعد را در کانون توجه نگه دارد.

در دیگر گروه ها مانند محصولات دارویی، غذایی، قند و شکر و کانی غیر فلزی نیز همچنان احتمال نوسانات مثبت خصوصا در تک نمادها قابل توجه خواهد بود.

به صورت کلی با نزدیک شدن به موعد ارائه گزارش ها ، بازار وزن قابل توجهی به عملکرد شرکت ها در فصل پاییز خواهد داد و این موضوع به خصوص به دلیل انعکاس تحولات بازار ارز در وضعیت شرکت ها از اهمیت ویژه ای برخورد ار خواهد بود. همچنین با توجه به آرامش نسبی در بازار ارز احتمالا بازار نگاه ویژه ای را نیز به وضعیت بازارهای جهانی خواهد داشت.

انتهای پیام


-ذوب با سرکوب قیمت روبروست  ....البته توسط اماتورهای فروشنده  و..... حقوقی .....حمایت نا مشخص چون زمان ازاد سازی جایزه ها معلوم نیست وگهگاه با مثبت ومنفی هایی همراه خواهد بود در میان مدت
-

برنامه کنگره آمریکا برای افزایش تحریم‌ بانکهای ایران و روش های جدید مالی

گروهی از نمایندگان کنگره آمریکا طرح تشدید تحریم‌ بانک های ایران ، روش های جدید مالی و فشار به پول ملی ایران را آماده کرده اند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از واشنگتن فری‌بیکن ، گروهی از سناتورهای ضدایرانی آمریکا برای تشدید تحریم‌ها علیه نظام بانکی ایران  طرحی را به سنا و مجلس نمایندگان برده‌اند که هدف آن قطع نظام بانکی ایران از شبکه بین‌المللی و فشار به پول ملی ایران به بهانه حمایت آن‌ها از تروریسم است.
 

در این طرح نظام مالی و استفاده از ارزهای دیجیتال برای دور زدن تحریم‌ها و با هدف ادامه تجارت میان ایران و اروپا، تمام بانک‌های ایرانی حامی تروریسم و عامل پولشویی معرفی شده و باید تحریم شوند . همچنین مقابله با تلاش ایران برای حفظ ارزش ریال هم یکی دیگر از اهداف این طرح عنوان شده است.

نمایندگان حامی این طرح ، ترامپ را به اجرای کند و آهسته تحریم‌های مالی علیه ایران با هدف جلب رضایت کشورهای اروپایی متهم کرده‌اند.

همزمان با این طرح ، مجلس نمایندگان آمریکا هم طرح مشابهی را ارائه کرده که تاکنون با حمایت ۶ نماینده جمهوری‌خواه دیگر همراه شده است. برخی از مقام‌های وزارت خزانه‌داری آمریکا با اعمال حداکثری تحریم‌ها علیه ایران مخالف هستند و با سیاست مد نظر ترامپ مخالفت می‌کنند. به همین دلیل این نمایندگان قصد دارند عملکرد خزانه‌داری آمریکا در ارتباط با ایران را هدف قرار دهند.

هنوز زمان رأی‌گیری در مورد این طرح مشخص نشده است. 

یک منبع در کنگره آمریکا گفت : وزارت خزانه‌داری در برابر اروپایی‌ها کوتاه آمد و اتصال ایران به نظام مالی جهانی را حفظ کرد. 

انتهای پیام


-ذوب صف فروش.......تا این لحظه در1987ریال

ذوب سه بار فرصت ورود داد

1-سال قبل زیر 1000ریال تا بالای 3500ریال رفت یعنی بالای 3500ریال زمان فروش بود

2- قبل افزایش سرمایه85درصدی محدوده 2600ریال زمان ورود بود

3-زمان باز گشایی بعد مجمع 1600ریال زمان ورود.....و2100ریال زمان خروج موقت بود

وحالا باید منتظر بود تا کف معتبری تشکیل دهد وازاد سازی جایزه ها فراموش نشود

کل داستان ذوب تا این لحظه ولی داستان ادامه دارد-کار من دور ساختن هیجان از وجود مبارک شماست من بدنبال جمع کردن هوادار نیستم یعنی حوزه تخصصی من نیست.
-وتعاون حیف که سهم بازارج پایه است حیف
-

برنامه افزایش سرمایه ۲۳۳، ۶۷، ۲۶۶ و ۲۵ درصدی چهار شرکت

هفتمین عرضه اولیه سال گذشته به همراه ۳ شرکت بورسی و فرابورسی زرین معدن آسیا،نوسازی و ساختمان تهران و آهنگری تراکتورسازی برنامه افزایش سرمایه ۲۳۳، ۶۷، ۲۶۶ و ۲۵ درصدی را اعلام کردند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، 4 شرکت بورسی و فرابورسی زرین معدن آسیا، لیزینگ ایران و شرق،نوسازی و ساختمان تهران و آهنگری تراکتورسازی پیشنهاد افزایش سرمایه 67، 233، 266 و 25 درصدی دادند.

شرکت زرین معدن آسیا که با سرمایه 30 میلیارد تومانی در بازار دوم معاملات فرابورس حاضر است، در نظر دارد با افزایش سرمایه 67 درصدی سرمایه فعلی را به 50 میلیارد تومان برساند.

تامین مالی "فزرین" درصورت موافقت سازمان بورس از محل سود انباشته و با هدف تحصیل سرمایه گذاری جدید در شرکت زرین روی کاسپین، جبران مخارج سرمایه ای مشارکت در افزایش سرمایه شرکت سرمایه پذیر(شرکت توسعه معادن سرب و روی مهدی آباد)،طرح توسعه کانسار مس قلعه علیمراد خواه ملایر و اجرای سه طرح جدید خرید معدن سرب و روی اول،خرید معدن سرب و روی دوم و اکتشاف و پی جویی پهنه معدنی اراک اعمال خواهد شد.

لیزینگ ایران و شرق که مهر سال گذشته با کشف قیمت 157 تومانی به عنوان هفتمین شرکت جدید وارد بازار سرمایه شد، قصد دارد سرمایه اسمی را از 30 به 100 میلیارد تومان برساند.

"ولشرق" این تامین مالی را از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی و به منظور حفظ جایگاه، توسعه فعالیت و اصلاح ساختار مالی انجام می دهد.

شرکت نوسازی و ساختمان تهران که طی معاملات آخرین روز هفته گذشته با رشد 3.2 درصدی قیمت هر سهم مواجه شد،در نظر دارد به سرمایه فعلی 199.3 میلیارد تومان بیفزاید.

تامین مالی این شرکت 75 میلیارد تومانی از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها و جهت اصلاح ساختار مالی و برون رفت از شمول ماده 141 صرف خواهد شد.

شرکت 219.1 میلیارد تومانی آهنگری تراکتورسازی ایران، افزایش سرمایه 25 درصدی را از دو محل مطالبات  سهامداران و آورده نقدی و سود انباشته در برنامه دارد.

به این ترتیب، "خاهن" به منظور اصلاح وضعیت ساختار مالی و تامین سرمایه در گردش درنظر دارد سرمایه فعلی را به 273.9 میلیارد تومان برساند.

انتهای پیام


-تا فردا خدا نگه دار
-
-
-


ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی