close
تبلیغات در اینترنت
بورس گروه غذایی کانون توجه
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر-کانال ما در تلگرامapsahm@-گروه خودرو هفته اینده هر چند کوتاه ولی یک موج صعودی دوباره خواهد داشت البته اگر خبر بدی مخابره نشود-امروز بازار پر معامله ای نخواهیم داشت بورس همچنان منتظر خبر های مثبت است-توسط یک کارگزاری بررسی شد:تحلیل شرکت آماده عرضه اولیه امروز و نظر کارشناسی درباره سوددر آستانه عرضه اولیه امروز۱۰درصد سهام کشاورزی مکانیزه کشت اصفهان، یک کارگزاری با بررسی آخرین اطلاعات، تحلیلی از وضعیت مالی و عملیاتی و پیش بینی سود سیزدهمین شرکت جدید سال ارایه کرد. به گزارش پایگاه خبری…


سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-گروه خودرو هفته اینده هر چند کوتاه ولی یک موج صعودی دوباره خواهد داشت البته اگر خبر بدی مخابره نشود
-امروز بازار پر معامله ای نخواهیم داشت بورس همچنان منتظر خبر های مثبت است
-
توسط یک کارگزاری بررسی شد:

تحلیل شرکت آماده عرضه اولیه امروز و نظر کارشناسی درباره سود

در آستانه عرضه اولیه امروز۱۰درصد سهام کشاورزی مکانیزه کشت اصفهان، یک کارگزاری با بررسی آخرین اطلاعات، تحلیلی از وضعیت مالی و عملیاتی و پیش بینی سود سیزدهمین شرکت جدید سال ارایه کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،طبق اعلام قبلی ، امروز چهارشنبه 10 درصد از سهام شرکت کشاورزی مکانیزه کشت اصفهان در بازار دوم معاملات فرابورس عرضه اولیه شود.

این واگذاری شامل 20 میلیون سهم "زکشت" است که محدوده سفارش خرید بین 300 تا 315 تومان و سهمیه هر کد برای حقیقی و حقوقی 400 سهم تعیین شده تا این شرکت 20 میلیارد تومانی بعد از عرضه سهام 12 شرکت، سیزدهمین سهم تازه وارد سال جاری باشد.

بنابراین گزارش، مالکیت 96 درصدی این شرکت به موسسه خیریه همدانیان و 4 درصد مابقی سهام بطور مساوی به 4 شرکت توسعه و احداث همدانیان، توسعه ساختمان و بتن همدانیان، بازرگانی همدانیان وصنایع نساجی همدانیان تعلق دارد.


-خاذین در 5 مثبت با تقاضا روبروست تا این لحظه
-حریل پر معامله در گروه حمل ونقل حمایت 1100مقاومت 1300ریال به حمایت دقت کنید
-کفپارس صف خرید تا این لحظه
-شلیا صف خرید تا این لحظه
-این هسته معاملات فرا بورس با ذوب به دست انداز می خورد
-شیر گران شده گروه شیر .....شیرغذای استراتژیک
-ولساپا ولغدر در نماد فعال در گروه لیرینگ افت وخیزهایی که نوسان گیرانش بهره می برند
-وتجارت 1400ریال تفکر خریدن سهم از گروه بانکی فقط توسط سهام داران پر ریسک دنبال میشود
-
توسط مدیر عملیات فرابورس:

شرایط خرید ۲۰ میلیون سهم عرضه اولیه امروز اعلام شد

بعد از اعلام مدیرعامل بورس مبنی بر قطعی بودن عرضه اولیه امروز ۱۰ درصد ، پیغام شرایط خرید سهام ۲۰ میلیون سهم شرکت کشاورزی مکانیزه اصفهان کشت صادر شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، درحالی بروز اختلال دیروز و امروز هسته معاملات فرابورس ، عرضه اولیه امروز 10 درصد از سهام شرکت کشاورزی مکانیزه اصفهان کشت را با اما و اگرهایی روبرو کرده بود که بعد از اعلام امیرهامونی مدیرعامل بورس به بورس پرس مبنی بر قطعی بودن این رویداد، پیغام شرایط خرید سهام این شرکت آماده ورود هم از سوی مدیر عملیات فرابورس صادر شد.

به این ترتیب " امروز چهارشنبه 21 آذر، 20 میلیون سهم شرکت کشاورزی مکانیزه اصفهان کشت برای اولین بار پس از پذیرش در بازار دوم فرابورس ایران در نماد زکشت1 و نمونیک IKAZ1 به روش ثبت سفارش عرضه می شود.

خرید صرفاً توسط کارگزاران دارای مجوز فعالیت در فرابورس صورت می گیرد. دراین خصوص توجه به موارد. زیر ضروری است:

1) دوره ثبت سفارش ازساعت 10 لغایت ساعت 12 می باشد.

2) کلیه معامله گران برخط و غیر برخط به صورت همزمان طی دوره ثبت سفارش می توانند اقدام به ورود سفارش خرید نمایند.

3) کلیه درخواست های خرید جهت ورود سفارش می بایست به قیمت محدود باشد.

4) دامنه قیمت در ثبت سفارش از مبلغ 3،000 ریال تا مبلغ 3،150 ریال می باشد.

5) حداکثر سهام قابل خریداری توسط هر شخص حقیقی و حقوقی تعداد 400 سهم می باشد.

6) هر خریدار صرفا مجازبه ورود یک سفارش خرید در سامانه معاملاتی می باشد.

7) سفارش های ثبت شده طی دوره ثبت سفارش قابل اصلاح یا حذف هستند. پس از پایان این دوره، ورود، حذف یا اصلاح سفارش مجاز نیست. بدیهی است کارگزاران محترم می بایست راس ساعت 12 هرگونه دسترسی معامله گران برخط و غیربرخط را مسدود نمایند.

8) ثبت سفارش با کد گروهی مجاز نیست.

9) مدیر عرضه شرکت کارگزاری تامین سرمایه نوین (سهامی خاص) می باشد.

10) متعهد خرید و سقف تعهد: شرکت سیمان اصفهان (سهامی عام) 50 درصد سهام قابل عرضه در عرضه اولیه. برای اطلاع از جزئیات بیشتر می توانید به اطلاعیه مذکور واقع در وب سایت رسمی شرکت فرابورس ایران مراجعه فرمائید.

انتهای پیام


-شیر گران شده گوشت گران شده افزایش قیمت شیر را گرفتیدتو کدال هم می گویید تاثیر نداردسهم هم خشک شده از فروشنده درقیمتهای کمتر بخاطر حق تقدم هم دل تان نمی خواهد تلیسه رشد کند خوب سهام دار سهمش را محکم نگه میدارد الان مدیر عامل تلیسه تو شهریار مدام تلاش میکند امار گاوها را افزایش بدهدهزارماشالا استاد تولید گوساله هستند.
-

زمان بررسی افزایش قیمت خودرو در مجلس اعلام شد

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس از جلسه هفته‌ آینده این کمیسیون با حضور وزیر صنعت و دستگاه‌های نظارتی برای بررسی موضوع افزایش قیمت خودرو خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،بهرام پارسایی به ایسنا گفت: یکشنبه‌ آینده کمیسیون اصل ۹۰ با حضور وزیر صنعت و معاونان مربوطه، سازمان بازرسی، سازمان تعزیرات، رییس سازمان گمرک و خودروسازان درباره بررسی وضعیت پیش فروش خودرو و افزایش قیمت خودرو برگزار خواهد شد.

وی افزود: پرونده خودروسازان در این کمیسیون بیش از یک سال است که مفتوح است و گزارش آن در حال‌ تهیه است. با توجه به شرایط فعلی که خودروسازان به هر شکلی خودرو را پیش فروش یا قیمت گذاری می‌کنند لازم دیدیم کمیسیون از جایگاه نظارتی به این موضوع ورود کند.

این نماینده مجلس ادامه‌ داد: خودروسازان نتوانستند طی یک سال گذشته به تعهدات عمل کنند. آنها ۲۰ هزار میلیارد تومان به قطعه سازان بدهکار هستند، ۳۰ هزار میلیارد تومان بدهی بانکی دارند و ۱۵ هزار میلیارد تومان زیان انباشته دارند و در کنار اینها هزاران میلیارد خودرو پیش فروش کرده‌اند.

پارسایی با اشاره به اینکه بازار خودرو به حال خود رها شده و نیازمند نظارت جدی است،گفت: اگر فکر عاجلی برای وضعیت خودروسازی نشود، با توجه به تعهدات قبلی خودروسازان به مردم که هنوز تحقق پیدا نکرده و تعهدات جدیدی که ایجاد می‌کنند، این نگرانی وجود دارد مشکلی چندین برابر آن چه موسسات مالی ــ اعتباری به وجود آورده اند را ایجاد کنند. به همین جهت کمیسیون در جلسه روز یکشنبه‌ وضع نابسامان و رها شده خودروسازی را تعیین تکلیف خواهد کرد.


-حریل 30 میلیون معامله شده الان قیمت1240ریال روز های پرکار حریل
-

چین معدن بزرگ نقره کشف کرد

چین از کشف معدن بزرگ نقره با ذخایر تقریبی ۱۵۰۰ تنی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از راشاتودی، چین اعلام کرد: معدن بزرگ نقره در مرکز این کشور کشف شده که حجم تقریبی ذخایر آن ۱۵۰۰ تن برآورد می‌شود. 

چین یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان نقره در جهان محسوب شده و  این معدن جدید توسط زمین‌شناسان در استان هنان کشف شده است.

اکتشاف معدن نقره بخشی از منطقه‌ای است که ۲۸۰ هزار تن سرب و ۳۲۰ هزار تن قلع در آن وجود دارد. پیشتر نیز یک معدن بزرگ نقره با ذخایر تقریبی ۲۶۶۱ تن در استان تنگبای این کشور کشف شده بود. 

بنابر گزارش موسسه نقره در آمریکا ، چین در آینده هم در بخش صنعتی و استخراج نقره نقش بسیار مهمی را در بازار جهانی این فلز بازی خواهد کرد. 

این کشور بزرگ‌ترین مصرف‌کننده نقره در جهان بوده و ۱۸ درصد کل تقاضای نقره به خود اختصاص داده و سومین کشور تولیدکننده این ماده هم است.

انتهای پیام


-حجم سنگین بالای 270 میلیون سهم خرید وفروش در ذوب تا این لحظه
-وبشهر عرضه زیاد تقاضا هم زیاد هجوم اماتور ها به نماد وبشهر تا این لحظه
-کفپارس هم دیروز گفتیم صف خرید دارد تا این لحظه صف خریدبرقرار است
-معمای حق تقدم خشرق در محدوده 570ریال شاید به انتها برسد هنوز هیچی معلوم نیست تااینکه تمام حق های یک ماهه عرضه بشود
-کهمدا عرضه بالا خرید هم بالا باز هم تجمع نوسان گیران در این سهم
-تاشنبه خدا نگه دار


ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی