close
تبلیغات در اینترنت
خساپا پیشتاز گروه خودرویی
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر-کانال ما در تلگرامapsahm@-خساپا تا این لحظه صف خرید خود را حفظ کرده است البته ساعت 12/30 باید دید چه اتفاقی در سهم خواهد افتاد-خبهمن امروز با ثبت 1201ریال بیست درصد طی روزهای اخیر رشد کرد-ختوقا نیز بیست درصد رشد کرد-اکثر خودرویی ها تا این لحظه بین دهالی بیست درصد رشد کرده اند-یحتمل خودروییها استراحتی خواهند داشت روزهای اینده با توجه به عرضه صفهای فعلی تقریبا تا این لحظه اکثر صفهای خودرویی عرضه شد-در گروه بیمه البرز میهن وچند نماد دیگر در حال اصلاح قیمت هستند-وخارزم زیر 900 ریال مئتی…

سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@

-خساپا تا این لحظه صف خرید خود را حفظ کرده است البته ساعت 12/30 باید دید چه اتفاقی در سهم خواهد افتاد

-خبهمن امروز با ثبت 1201ریال بیست درصد طی روزهای اخیر رشد کرد
-ختوقا نیز بیست درصد رشد کرد
-اکثر خودرویی ها تا این لحظه بین دهالی بیست درصد رشد کرده اند
-یحتمل خودروییها استراحتی خواهند داشت روزهای اینده با توجه به عرضه صفهای فعلی تقریبا تا این لحظه اکثر صفهای خودرویی عرضه شد
-در گروه بیمه البرز میهن وچند نماد دیگر در حال اصلاح قیمت هستند
-وخارزم زیر 900 ریال مئتی است به حاشیه رانده شده است حمایت اول زیر 800ریال است

وزارت صنعت با افزایش۲۰ و ۳۲ درصدی قیمت تایر موافقت کرد

با موافقت وزارت صنعت، قیمت انواع تایرهای رادیال و بایاس به ترتیب ۲۰ و ۳۲ درصد افزایش یافت.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،  محمدرضا گنجی رئیس انجمن صنفی صنعت تایر ایران گفت: با گذشت حدود 2 ماه از درخواست انجمن برای افزایش 30 و 40 درصدی قیمت تایرهای رادیال و بایاس، در نهایت وزارت صنعت و سازمان حمایت مجوز افزایش 20 و 32 درصدی را دادند .

وی با اشاره به اینکه این میزان افزایش قیمت به طور قطع تامین هزینه‌های تولیدکنندگان را به دنبال نخواهد داشت،افزود: با توجه به شرایط فعلی، انجمن با وزارت صمت به توافق رسید و تولیدکنندگان تایر با گذشت از سود ، با افزایش قیمت‌های موردنظر موافقت کردند.

این مقام مسئول هرگونه درخواست مجدد برای افزایش قیمت را منوط به قیمت مواد اولیه داخلی دانست و گفت: درحال حاضر حدود 70 درصد مواد اولیه تولید تایر (محصولات پتروشیمی، نخ و دوده ) از داخل تامین می‌شود که مرتب در حال افزایش بوده و امید است تا پایان سال این روند متوقف شود تا تولیدکنندگان ناگزیر به درخواست مجدد افزایش قیمت نشوند.

گنجی با توجه به اعلام اختصاص ارز 4200 تومانی برای مواد اولیه تولید تایر گفت: مشکلی در تامین مواد اولیه تایر با ارز 4200 تومانی وجود ندارد و خبری که در این زمینه منتشر شده مربوط به واردات کائوچو بوده که از گروه یک کالایی به گروه دوم منتقل شده بود و مجددا در گروه یک کالایی تخصیص ارز قرار گرفت.

وی با اشاره به روند مناسب تولید تایر خاطرنشان کرد: متوسط تولید عمده کارخانجات با ظرفیت 75 تا 80 درصدی تایر بوده و تنها مشکل تولیدکنندگان انتقال ارز است که موانعی را ایجاد کرده است.

انتهای پیام


-به هر فرمی که شده میخواهند جلوی حباب در خودرویی وذوب و.... چند سهم دیگر گرفته شود
-
توسط مدیران عامل و مالی شرکت:

"زکشت" برای عرضه اولیه معرفی شد/ سیاست تقسیم سود و برنامه افزایش سرمایه

مدیران عامل و مالی شرکت کشاورزی مکانیزه اصفهان کشت ضمن تشریح آخرین وضعیت مالی و عملکردی ،درباره سیاست تقسیم سود و برنامه افزایش سرمایه توضیحاتی دادند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،معارفه شرکت کشاورزی مکانیزه اصفهان کشت صبح دیروز با حضور پرویز صالح مدیرعامل ،ابراهیمی نماینده سهامدار عمده، علیرضا علی مرادی مدیرامور مالی "زکشت" و اصحاب رسانه برگزار شد تا با تشریح آخرین وضعیت مالی و عملکردی،این شرکت 20 میلیارد تومانی آماده عرضه 10 درصدی سهام در آینده نزدیک باشد.


-رشید پور صبح بدجوری به خودروییهاگیر داده بود

-حمایت والبر 1800ریال الان 2070 ریال
-مهارذوب این شیر رام نشدنی فقط دریک صورت ممکن است سریعا ثبت محضری وجایزه ها ازاد شود راه دوم اینکه حقوقی پی در پی عرضه کند ولی چنین کاری بصورت مستمر روزانه صورت خوشی ندارد
-
برخورد با عوامل افزایش قیمت خودرو
براساس مصوبات شورای عالی هماهنگی اقتصادی، دستگاه‌ها و شوراهایی که مجاز به تعیین قیمتند اختیار کار کارشناسی‌شان به سازمان حمایت و تصویب آن به تنظیم بازار واگذار شده است.

معاون بازرسی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: با متخلفین افزایش قیمت خودرو برخورد قاطع می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، شهرام میرآخورلو در استودیو پخش خبری ۲۱ شبکه اول سیما افزود: براساس مصوبات شورای عالی هماهنگی اقتصادی، دستگاه‌ها و شوراهایی که مجاز به تعیین قیمتند اختیار کار کارشناسی‌شان به سازمان حمایت و تصویب آن به تنظیم بازار واگذار شده است.

وی ادامه داد : اگر این موضوع را در بحث خودرو مورد بررسی قرار دهیم، براساس شاخص تمرکز، قیمت گذاری خودرو به طیف خاصی از خودروهای زیر ۴۵ میلیون تومان مربوط بوده است. در این خصوص هم پس از انجام جلساتی با خودروسازان و قطعه سازان داخلی، قیمت تمام شده برآورد و تعیین شده است.

میرآخورلو افزود: در مورد خودروهای بالای ۴۵ میلیون تومان هم باید براساس ضابطه کالا قیمت گذاری شود و در تولیدات داخلی اختیار این قیمت گذاری با خودروساز است. میرآخورلو گفت: در خصوص افزایش قیمت ۴ خودرو تولید داخلی که اخیرا اعلام شده، بررسی های لازم صورت می گیرد و اگر این افزایش غیر منطقی و غیر قانونی باشد با عاملان آن برخورد می شود.

وی ادامه داد: از آنجا که خودرو سازان داخلی تجربه کافی در قیمت گذاری دارند، خلاف است که بگویند از ضوابط قیمت گذاری بی خبر بوده ایم. خودرو سازان باید قبل از افزایش نرخ ها با سازمان حمایت هماهنگ می شدند البته تحقیقات ما هم چندان زمانبر نیست.

میرآخورلو افزایش قیمت ها را به دور از حاشیه بازار عنوان کرد و افزود: طبق قوانین خودروسازی، تحویل فوری به تحویل تا ۳۰ روز اطلاق می شود و این قانون در خصوص خودروهایی که تعهدات معوق دارند خلاف است.


-بگیر وببند خودرو هنوز ادامه دارد ولی افزایش قیمت تضمین شده است...توسط واسطه ها
-وتجارت وبملت وبصادر هرسه صف خرید تا این لحظه
-دور نمای بازار تمرکز نقدینگی فعلا در گروه خودرویی وبانک متمرکز است وبعد سایر گروهها
-گروه لاستیک منفی ولی پکویر مثبت حمایت اول پکویر 3800ریال
-ناظر خوشحال است گروه خودرو موقتا منفی وذوب هم منفی است البته ناظر حق دارد به او گفته اند جلوی حباب قیمتی باید گرفته شود
-دکیمی صف خرید عرضه محدود تا این لحظه
-ذوب با تقاضا روبرو میشود وبا منفی ها مبارزه میکند الان 1943ریال تا این لحظه
-با نظرات ودیده بانی های دیگران نه سهم بخرید ونه بفروشید مستقل عمل کنید

-صبح اول وقت این مطلب را نوشتم الان چنین دیده میشود


یحتمل خودروییها استراحتی خواهند داشت روزهای اینده با توجه به عرضه صفهای فعلی تقریبا تا این لحظه اکثر صفهای خودرویی عرضه شد-گروه خودرو موقتا قرمز ما بجای شانتاژ وتبلیغات واقعیتهای بازار را می گوییم مهمترین رکن موفقیت بازار شناخت روانی ومحاسباتی بازار است ما دلسوز شما هستیم گذشت زمان این موضوع را ثابت خواهد کرد.

-گروه کانه های فلزی در راس ومعادن کچاد کگل در حال استراحت

-گروه فلزات اساسی فقط ذوب در جنگ ولی بقیه در حال استراحت


-وقتی میگوییم ذوب در جنگ ذوب تبدیل بک گلادیاتور شده اگر 300 ریال سقوط کند ناگهان 500ریال صعود می کند این سهم به مشت ولگد خوردن عادت کرده وقنی کتک میخورد ومنفی میشود بناگهان استارت رشد می زند
-گروه بانک پنجاه درصد جمعیتی را خوشحال وپنجاه درصد جمعیتی را گریان ونالان خواهد کرد ببین کجای گروه بانک قرار داری
-تا فردا خدا نگه دار
-
-
-
-
-


ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • نظرسنجی
    نظر سنجی سایت در مورد نمادهای بورسی

    کدهای اختصاصی