close
تبلیغات در اینترنت
خزامیا ارام امد
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر-کانال ما در تلگرامapsahm@-با مصاحبه لاریجانی امید به تغییر قیمت خودرو بیشتر شد وگروه خودرویی سبز شده تا این لحظه-گروه فلزات اساسی هم تا این لحظه سبز است-ولی اصلاح قیمت هنوزپایان نیافته است ودر میان مدت مقادیر نامشخصی اصلاح قیمت در بازار خواهیم داشت-بی جهت فروشنده نباشید وبی جهت هم خریدار نباشید اگر دلایل فنی مستدلی یافتید اقدام به خرید کنید-ذوب در حال باز گشایی است-دیشب در کانال گفتیم امروز بازار مثبت خواهد بود الان شاخص کل2584واحد مثبت تا این لحظه-کروی مقداری صف خرید دارد-وآتوس کل…

سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-با مصاحبه لاریجانی امید به تغییر قیمت خودرو بیشتر شد وگروه خودرویی سبز شده تا این لحظه
-گروه فلزات اساسی هم تا این لحظه سبز است
-ولی اصلاح قیمت هنوزپایان نیافته است ودر میان مدت مقادیر نامشخصی اصلاح قیمت در بازار خواهیم داشت
-بی جهت فروشنده نباشید وبی جهت هم خریدار نباشید اگر دلایل فنی مستدلی یافتید اقدام به خرید کنید
-ذوب در حال باز گشایی است
-دیشب در کانال گفتیم امروز بازار مثبت خواهد بود الان شاخص کل2584واحد مثبت تا این لحظه
-کروی مقداری صف خرید دارد
-وآتوس کل بازار را به تمسخر می گیرد یک سهم تازه وارد گمنام بیشترین رشد تا این لحظه2943ریال سری قبل مطلب در موردش نوشتیم محدوده 2400ریال بود.....با آی با کلاه نوشته میشود
-گره ومعمای بازار فبیرا است الان نوشته مجاز متوقف
-نگاه من به ذوب درست بود وهست سهامداران این سهم باید در محدوده 3500ریال الی 3900ریال موقتا از سهم خارج میشدند طمع باعث شد با روند بجنگند وروند انها را شکست داد70 تومان خریدی 90 تومان ذوب خریدی سهم رفته بود بالای 3500ریال خروج میزدی وچند ماهی استراحت میکردی
-چرا ما اخطار میدهیم فبیرا جایزه هایش ازاد شود اصلاح قیمت موقتی داردچون درصد جایزه هایش بالاست
-خزامیا تا این لحظه 4 میلیون تقاضادارد
-ذوب 2000ریالی که پیش بینی می کردند باز نشد ودر 1557ریال الان متعادل شد بخرید ویا بفروشید تصمیم شخصی است البته انهایی که جایزه دارند ودر افزایش سرمایه بوده اند ماندگاری اجباری انشا الله به نفع شان تمام شود
-ای کاش الان جایزه های فبیرا ازاد میشد وسهامدارانش 100 تومان زیر قیمت می فروختند2140درصد جایزه

-وقت کردید این سایت را هم نگاه کنید

https://www.tsepress.com


-حجم معاملات در گروه خودرویی بالاست تا این لحظه
-
رئیس سازمان بورس با اعلام آمار تامین مالی پیشنهاد داد:

تعریف ابزار جدید در صنعت حمل و نقل / بورس ایران با جهان سازگار است

رئیس سازمان بورس با اعلام آماری از تامین مالی مبتنی بر دارایی و بدهی و منطبق بودن استانداردهای بازار سرمایه ایران با استانداردهای بین المللی ، از پیشنهاد تعریف ابزار جدید در صنعت حمل و نقل خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شاپور محمدی در همایش فرصت های سرمایه گذاری و تامین مالی در حوزه حمل و نقل ریلی که امزوز در سالن صدا و سیما برگزار شد، با اشاره به اینکه زیرساخت ها از مهمترین عوامل توسعه محسوب می شود، گفت: ریل در متون توسعه اقتصادی یکی از شاخص های توسعه هر کشوری است که در ایران هم راه آهن این امکان را برای حمل و نقل بار و مسافر را ایجاد و ارتقا داده است.

وی افزود: ایجاد این زیرساخت ها در ماه های اول همیشه با ابهام بازگشت سرمایه همراه می شود اما اگر در صورت نبود همین زیرساخت ها، فعالیت بخش خصوصی نیز نمی تواند ایجاد و سودآور باشد و به انجام سایر فعالیت های اقتصادی کمک کند.

این مقام مسئول در خصوص دو بخش داخلی و خارجی تامین مالی گفت: همه کشورهای توسعه یافته با FDI و FPI در ارتباط بودند. برای بازار سرمایه مهم است که خارجی ها در صندوق ها و خرید مستقیم سهام مشارکت کنند. یکی از ویژگی های تامین مالی از بازار سرمایه ، بلند مدت بودن است که در زیرساخت ها به خوبی مشخص است و دوم مقیاس تامین مالی در زیرساخت ها است که بازار سرمایه بزرگ است.

آمار محمدی از تامین مالی مبتنی بر دارایی و بدهی

محمدی با اشاره به تامین مالی مبتنی بر دارایی و بدهی در بازار سرمایه گفت: کل اوراق بدهی منتشر شده در سال ۹۴ میزان ۱۴ هزار میلیارد تومان بوده اما درحال حاضر گردش اوراق سر رسید نشده به ۹۰ هزار میلیارد تومان رسیده که بصورت زنده معامله می شود. در ۲ سال اخیر حجم اوراق بدهی بیش از ۶ برابر شده که رشد بسیار مطلوبی است اما بیشتر این اوراق برای دولت منتشر شده، همیشه دولت کارآمد مثبت و بهره وری بخش خصوصی را ندارد. تمایل برای انتشار اوراق بدهی برای بخش خصوصی و حدود ۶۰۰ شرکت بورسی وجود دارد که باید این شرکت ها حمایت شوند.

وی ادامه داد: در کنار این شرکت ها، ۶۲۰ نهاد مالی نیز وجود دارند که نقش مهمی در اقتصاد ایفا می کنند. وظیفه سازمان بورس این است که با ابزارهای متنوع، تامین مالی شرکت ها را فراهم کند. اگر شرکت های مذکور قصد تامین مالی خوبی داشته باشند نمی توان نقش حمل و نقل ریلی، دریایی و هوایی را نادیده گرفت. بازار سرمایه به کمک نهادهای مالی همانند شرکت های تامین سرمایه اوراق منتشر می کند که برای تامین مالی راه آهن،جاده ای و بزرگراه ها مفید است.

رییس سازمان بورس درخصوص آمار تامین مالی از بازار سرمایه گفت: بین سال های ۹۰ تا ۹۵ کل اوراق منتشر شده برای حوزه ریلی۹۲ میلیارد تومان و در سال ۹۵ به میزان ۵۱ میلیارد تومان، سال گذسته ۱۳۵میلیارد تومان بود و در سال جاری هم موافقت اصولی انتشار ۱۶۰ میلیارد تومان اوراق صادر شده است. اگر از راه آهن، وزارت راه تضامینی که انتظار می رود در برابر خریداران اوراق داشته باشیم، بازار سرمایه نیز آمادگی کمک در مقیاس های بزرگتر به بخش ریلی را دارد و در حوزه برخی ابزارهای تامین مالی مبتنی بر منفعت نیز می توان اقداماتی انجام داد. با توجه به اینکه در بورس انرژی ، انرژی معامله می شود می توان به فکر معامله کالری هم که در دنیا نیفتاده، افتاد.

پیشنهاد تعریف ابزار جدید در صنعت حمل و نقل

محمدی افزود: بخش ریلی می تواند برای پیش فروش ظرفیت حمل، ابزاری طراحی کند حتی با قراردادهای سلف و فیوچر آینده رابه حال بیاوریم و در زمان حرکت کنیم. شرکت های تامین سرمایه می توانند کمک کنند پروژه ها تعریف شود و تسریع در امور حتما وظیفه سازمان بورس است. ضمن اینکه از ریسک اوراق نیز مراقبت می شود. بازار سرمایه همچنین برای رتبه بندی اعتباری مجوزهایی صادر کرده تا به سمت ضمانت های مبتنی بر اوراق بهادار برود.

وی از انتشار بخشی از اوراق مبتنی بر رتبه بندی اعتباری خبر داد و گفت: در یک سال و نیم اخیر رتبه بندی بطور جدی دنبال شده و امید می رود بتوان از این ظرفیت استفاده کرد. استانداردهای بازار سرمایه ایران با استانداردهای بازارهای بین المللی سازگار است که می توان این پیام را به مخاطبان خارجی که می خواهند در حوزه ریلی سرمایه گذاری کنند، داد.

بنابراین گزارش، در این همایش تفاهم نامه ای بین راه آهن و سازمان بورس در جهت تامین مالی برای حمل و نقل ریلی منعقد شد تا منابع آن از بخش خصوصی تامین و منافع آن در نظر گرفته شود.

انتهای پیام


-شپنا 14 میلیون وتجارت 60 میلیون فاسمین 9 میلیون فملی 9 میلیون کروی 6میلیون شاراک 7 میلیون شتران 5 میلیون تا این لحظه صف خرید دارند البته فردا معادله این صفها بهم خواهد ریخت وشاید تعدادی از انها صف خرید نباشند
-تا فردا خدا نگه دار
-
-
-
--


ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی