close
تبلیغات در اینترنت
شنبه تعیین تکلیف قیمت خودرو شاید....
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر-کانال ما در تلگرامapsahm@-فولاد حجم سنگین معاملات در منفی حدود 13 میلیون تا این لحظه-توصیه فعلا بازار نظارت وتحقیق-خساپا هم 1161 ریال تا این لحظه-وقتی گفتیم امکان دارد وخارزم زیر 800 ریال افت کند مطلب ما کمی سنگین بود الان 874 ریال وتا این لحظه 23 میلیون صف فروش-نکته فنی کانال های 40 هزار بازدید هم نمی توانند جلوی نزول را بگیرند دهها بار گفتیم با روند نمیشود جنگید-گروه بانک منفی بدون شرح تا این لحظه-افزایش سرمایه های سنگینی در نمادهای بزرگ بازار در پیش است در بازار توام با اصلاح قیمت…


سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-فولاد حجم سنگین معاملات در منفی حدود 13 میلیون تا این لحظه
-توصیه فعلا بازار نظارت وتحقیق
-خساپا هم 1161 ریال تا این لحظه
-وقتی گفتیم امکان دارد وخارزم زیر 800 ریال افت کند مطلب ما کمی سنگین بود الان 874 ریال وتا این لحظه 23 میلیون صف فروش
-نکته فنی کانال های 40 هزار بازدید هم نمی توانند جلوی نزول را بگیرند دهها بار گفتیم با روند نمیشود جنگید
-گروه بانک منفی بدون شرح تا این لحظه
-افزایش سرمایه های سنگینی در نمادهای بزرگ بازار در پیش است در بازار توام با اصلاح قیمت تاکتیک سود بزن به جیب در رو با این روش اصلاح قیمت خنثی میشود
-دامین بالای 3000ریال الان تا این لحظه دامین زیر 2000ریال کف دامین هنوز مشخص نیست
-هیجان سازی که خود اماتورها درست کرده بودند همان هیجان سازی در حال تخلیه.....است
-ولساپا زیر 1200ریال هم شاید نظارت کسی فرضا باستناد گفته های چرچیل خریده است نیازی نیست به تحلیل گر اهانت کند باید صبر کند پله های کمتر را بخرد البته زمانی که دیگر نزول به حد صفر رسیده است
-تو این بازار نزولی که اگر جایزه های فبیرا ازاد شود لشگری فروشنده خواهد داشت جماعتی دارند در مثبت فبیرا می خرند
-وبملت 170 میلیون صف فروش در 2166ریال چند هفته است ما در مورد گروه بانک هشدار میدهیم قیمت هفته های قبل بالا بود
-هیجان خرید در فبیرا بوضوح مشاهده میشود
-صف سنگین فروش در وخارزم هنوز جمع نشده است
-مادیرا اگر حقوقی عرضه نکند واتفاق بدی نیفتد ممکن است تا مقاومت 5000ریال رشد کند
-

معرفی اولین شرکت زنجیره ای آماده عرضه اولیه ۱۰ درصدی

فروشگاه زنجیره ای افق کوروش به عنوان اولین شرکت زنجیره ای با سرمایه ۱۰۰ میلیارد تومانی در بورس تهران پذیرش و درج نماد شد تا در صف عرضه اولیه ۱۰ درصدی بایستد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس ،فروشگاه زنجیره ای افق کوروش در پلاک 526 به عنوان اولین شرکت زنجیره ای با نماد "افق" در بازار دوم بورس تهران در گروه خرده ­فروشی انواع موادغذایی، نوشیدنی و غیره پذیرش و درج شد تا پس از معرفی مدیران در نوبت عرضه اولیه 10 درصدی بایستد.

طبق بررسی های بورس پرس،این شرکت ۱۷ شهریور ۸۸ در اداره کل ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی تهران با سرمایه اولیه ۱۰ میلیون تومان به ثبت رسیده و  سپس سرمایه طی چهار مرحله افزایش سرمایه از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی به ۱۰۰ میلیارد تومان در حال حاضر رسیده است.

موسسین "افق"، شرکت گروه صنعتی گلرنگ، شرکت سرمایه گذاری توسعه صنایع گلرنگ، شرکت گسترش گلرنگ پخش، شرکت تولیدی شیمیایی پاکشو و شرکت گسترش گلپخش اول بوده اند اما اکنون سهامدار عمده شرکت گروه مدیریت صنعت خرده فروشی کوروش با مالکیت بیش از ۹۹ درصد سهام است.اولین واحد خرده فروشی این شرکت در سال ۸۸ تاسیس و اولین فروشگاه تخفیف محور آن در آذر سال ۹۲ به بهره برداری رسید تعداد فروشگاه های های شرکت در حال حاضر بالغ بر ۱۱۰۰ فروشگاه در بیش از ۳۰ استان است.

مجوزهای فعالیت

آخرین پروانه کسب شرکت در تاریخ ۱۱ مهر سال ۹۷ از سوی اتحادیه کشوری فروشگاه های زنجیره ای صادر شده که اعتبار این پروانه تا تاریخ یک مهر سال ۱۴۰۲ است و پس از آن توسط اتحادیه تمدید می‌شود. طبق پروانه مذکور نوع فعالیت شرکت توزیعی و رسته واحد صنفی شرکت انواع کالا و خدمات( مشمول ماده( ۱۳) قانون مواد خوردنی آشامیدنی آرایشی و بهداشتی) است.

موضوع فعالیت

آخرین موضوع فعالیت شرکت، بازاریابی مجاز غیر هرمی و غیر شبکه ای، خرید و فروش و توزیع و پخش و واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی داخلی و خارجی و انبارداری و اعطای نمایندگی در داخل و خارج، تاسیس و راه اندازی فروشگاه های زنجیره ای خرده فروشی در داخل و خارج، عرضه مستقیم کالا و توزیع درب منازل و مکان ها، سرمایه گذاری در مسکوکات، فلزات گرانبها، گواهی سپرده بانکی و سپرده های سرمایه گذاری نزد بانک ها و موسسات مالی و اعتباری مجاز، سرمایه گذاری در اوراق بهادار با درآمد ثابت، واحدهای سرمایه گذاری صندوق های سرمایه گذاری یا سایر اوراق بهادار دارای حق رای شرکت ها و هر گونه فعالیت های مجازی که به صورت مستقیم و غیر مستقیم با موضوع شرکت مرتبط باشد.

این شرکت در سال ۹۶ دارای ۶۴۲۹ نیروی انسانی بوده و برنامه توسعه نیروی انسانی در سال ۹۷ به ۸۵۸۹ نفر، در سال ۹۸ به ۹ هزار و ۳۵۰ نفر و در سال ۹۹ به ۱۰ هزار و ۱۱۹ نفر را دارد.

سود هر سهم و سیاست تقسیم سود

سود هر سهم این شرکت در سال مالی گذشته ۶۸۴ ریال و درصد تقسیم شده بین سهامداران ۶۵۰ ریال معادل ۹۵ درصد بوده است. همچنین سیاست تقسیم سود برای عملکرد سال های مالی ۹۷ الی ۹۹ تقسیم ۹۰ درصد سود و برای سالهای پس از آن بازه زمانی، حداقل ۷۵ درصد سود خواهد بود.

انتهای پیام


-جای تعجب هم ندارد میشود این مردم را در بورس ماندگار کرد وسرمایه های عظیم وهنگفت را به بورس کشاند ولی هر باربه عناوین مختلف از این کار ممانعت به عمل می اید....شعار حمایت از بازار سرمایه صرفا در مصاحبه ها وروی کاغذ است
-خساپا تا این لحظه 26 میلیون صف فروش
-خزامیا هم در حال باز گشایی
-چند روز است حقوقی فبیرا عرضه میکند تا عطش تقاضا فروکش کند ولی هنوز تقاضا هست ما جرات چنین ریسکی چنین خریدهایی را نداریم
-

درصد و محل افزایش سرمایه بانک بورسی تغییر کرد

بانک بورسی که امروز مانند دیگر بانک ها با کاهش ۵ درصدی قیمت سهام روبرو شده درصد و محل افزایش سرمایه را تغییر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، بانک خاورمیانه که امروز مانند دیگر بانک ها و اکثر شرکت ها با کاهش 5 درصدی قیمت سهام روبرو شده ، از برگزاری جلسه هیات‌مدیره برای افزایش سرمایه 33 درصدی و از 600 به 800 میلیارد تومان خبر داده بود اما با تغییر تصمیم اعلام کرد افزایش سرمایه محدود به 100 میلیارد تومان و از محل سود انباشته خواهد بود.

"وخاور" که یکشنبه 18 آذر در این مورد تصمیم گیری خواهد کرد پیش از این اعلام کرده بود از دو محل سود انباشته و مطالبات و آورده نقدی ( هر کدام 100 میلیارد تومان) به این جلسه می رود تا کفایت سرمایه را بهبود و سقف فردی تسهیلات و تعهدات را افزایش دهد .

انتهای پیام


-

صف خرید شرکت بورسی بعد از اعلام توضیح درباره افزایش قیمت محصولات

یک شرکت بورسی بعد از اعلام افزایش بیش از ۱۰ درصدی قیمت فروش برخی محصولات ، با صف خرید روبرو شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت 44.5 میلیارد تومانی رینگ سازی مشهد درحالی درباره افزایش بیش از 10 درصدی نرخ برخی محصولات دست به شفاف سازی زده که با قیمت 1845 ریالی هر سهم با صف خرید روبرو است.

بر این اساس،"خرینگ" اعلام کرده افزایش نرخ مربوط به افزایش 10 درصدی سهم سازنده انواع رینگ سواری با افزایش 10 درصدی سهم قدرت مدولار رینگ و رام محصولات ساپکو است که از 3 مهر ماه اعمال شده و کل نرخ فروش محصولات شرکت را در بر نمی‌گیرد.

همچنین نسبت به کل دارایی ها در سال مالی قبل 1.72۱.۷۲ درصد و نسبت به کل درآمد فروش در سال مالی قبل 0.5 درصد بوده است.

بنابراین گزارش، شرکت پویاگستر خراسان با 50.2 درصد سهم، در ترکیب هامداری این شرکت بورسی که به علت زیانده شدن عملکرد طی 3 دوره مالی متوالی مشمول فرایند تعلیق شده،دیده می شود.


-خرینگ الان متعادل ومقداری هم منفی است معمولا هر خبری را که رویت میکنید هیچ نوع تصمیم هیجانی نگیرید
-خزامیا تا این لحظه با 9 درصد منفی در حال معامله است
-امروز روز بدی برای خساپا بود الان 34 میلیون صف فروش دارد
-همین الان یک کبریت روشن کنید پشت دست تان بزنیدتا دیگر در خریدها وفروش ها از هیچ سایت یا کانالی تقلید نکنید
-تا فردا خدا نگه دار
-
-


ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی