close
تبلیغات در اینترنت
ذوب منتظر بازگشایی
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر-کانال ما در تلگرامapsahm@-فبیرا تا 2100ریال صعود کرد وعطش تقاضا فروکش کردتا این لحظه در جریان باشید حجم جایزه هایی که ازاد خواهد شد بالاست واصلاح قیمتیدر اینده دارد زمانش نامعلوم-چهارشنبه است زیاد پا بند بازار نباشید بازار بگذر وبه شنبه فکر کنید است-ما در سبد فبیرا داریم البته خرید محدود بود ولی با افزایش سرمایه تعداد قابل توجه شددر حد5 میلیون تستی خرید کرده بودیم ولی مدام خطر ریزش را یاد اوری میکنیم صد ها بار شده ما علیه سهم های خودمان اینجا مطلب نوشتیم چون با روند نمیشود جنگید ولی…

سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-فبیرا تا 2100ریال صعود کرد وعطش تقاضا فروکش کردتا این لحظه در جریان باشید حجم جایزه هایی که ازاد خواهد شد بالاست واصلاح قیمتیدر اینده دارد زمانش نامعلوم
-چهارشنبه است زیاد پا بند بازار نباشید بازار بگذر وبه شنبه فکر کنید است
-ما در سبد فبیرا داریم البته خرید محدود بود ولی با افزایش سرمایه تعداد قابل توجه شددر حد5 میلیون تستی خرید کرده بودیم ولی مدام خطر ریزش را یاد اوری میکنیم صد ها بار شده ما علیه سهم های خودمان اینجا مطلب نوشتیم چون با روند نمیشود جنگید ولی با واقعیت می توان بزرگترین پیروز بازار بود
- حلال ترین سود ها در بورس سودهایی است که نه با اجبار ونه با تبلیغ بدست می ایندسودی که روندی طبیعی را طی کند ماندگاری بیشتری خواهد داشت زاگرس را مداوم کنترل کنید
-چقدر دارند روی این تلیسه شیطنت می کنند وهر شیطنتی 400 ریال سهم  را سفته باز ها بالا وپایین می کنند طرف عادت کرده به این نوع نان خوردن
-ماهیت بازار روندی اصلاحی داردگاها یک موج صعودی نوسانی میزند اگر ان موج صعودی نوسانیرا تشخیص دادید نوسان بگیرید.
-ولساپا الان 1299 ریال حمایت زیر 1200ریال این مشخص است میل بسمت 1200ریال دارد تا این لحظه شنبه را نمیدانیم
-ذوب اماده باز گشایی است ناظر دمپایی بدست می خواهد توی سر ذوب بزند ولی ذوب هم کتک خوره قوی دارد پا پس نمی کشد البته زمان دقیق بازگشایی معلوم نیست
-فسرب الان 4042 ریال بازار انقباضی سرانجام فسرب را از تخت پادشاهی 5000ریال به زیر کشید
-فولاد نیز تخت پادشاهی 5000ریال را از دست داد والان 4996ریال
-چرا شکلکهای خنده ...یک علت فنی دارد همه به حمایتهایی که ما می گفتیم به دیده تمسخر می نگریستند ولی پس پرده را ما بهتر می دیدیم
-گروه بانکی گفتیم کلا به این گروه فکر نکنیدالان گروه قرمز
-

قیمت جدید خودروها تا شنبه مشخص می شود/ واکنش به افزایش قیمت زامیاد

یک مقام آگاه در وزارت صنعت گفت: قیمت جدید محصولات خودرو حداکثر تا شنبه هفته آینده نهایی و اعلام شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، یک مقام آگاه در وزارت صنعت، معدن و تجارت درباره آخرین وضعیت قیمت گذاری جدید محصولات خودرویی به ایرنا گفت: با دستور وزیر صنعت ، قیمت گذاری خودروها توسط کارشناسان در دست بررسی است و انتظار می رود حداکثر تا شنبه هفته آینده (10 آذر) اطلاع رسانی شود.

وی به افزایش قیمت برخی خودروها از سوی خودروسازان در روزهای گذشته از جمله محصولات شرکت زامیاد اشاره کرد و گفت: در این زمینه خودروسازان باید پاسخگو باشند.

براساس این گزارش، پیش از این محسن صالحی نیا معاون سابق وزیر صنعت گفته بود قیمت نهایی خودروها  26 یا 27 آبان اعلام می‌شود که تاکنون این وعده محقق نشده است.

انتهای پیام


-حریل تا این لحظه بیشترین 1166 ریال کمترین1140 ریال انگار یک نرم افزار اجازه مانور به نوسان گیران نمیدهد ولی حجم معاملات بالای 10 میلیون....قطعا شما امروز به این نکته فنی توجه نداشتید حتما این موارد ریز فنی را چک کنید
-ولغدر الان 1492 ریال اف ناگهانی بازار را مد نظر داشته باشید ولغدر هنوز جای اصلاح دارد تا کجا باید صبر کنید

-در بازار انقباضی افزایش سرمایه ها جذابیت خود را از دست میدهد ولی در بازار انبساطی وصعودی فرا گیر  افزایش ها جذاب است اما در همین بازار نزولی نیز در موارد خاص افزایش سرمایه ها جذاب است فقط موارد خاص         
-

پتروشیمی آماده عرضه اولیه شفاف سازی کرد: توقف ۱۳۰ روزه خط تولید

پتروشیمی نوری که در نوبت عرضه اولیه سهام قرار گرفته ، از توقف ۱۳۰ روزه خط تولید پارازایلین و برنامه افزایش ظرفیت خبر داد و اعلام کرد آثار این رویداد متعاقبا ارائه می‌ شود .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، پتروشیمی نوری که بعد از درج نماد در 13 آبان ، در نوبت عرضه اولیه سهام در بازار دوم معاملات بورس قرار گرفته ، از توقف 130 روزه خط تولید پارازایلین و برنامه افزایش ظرفیت خبر داد.

در این رابطه تقی صانعی مدیرعامل "نوری" اعلام کرد: براساس برنامه‌ریزی انجام شده، واحد تولید پارازایلین (شماره700) به منظور افزایش ظرفیت و کیفیت محصول تولیدی از 15 آبان به مدت 130 روز از مدار تولید خارج شده است. بر اساس مطالعات و استانداردهای صاحب لیسانس، جهت افزایش ظرفیت تولید ضروری است بعضی از قطعات داخلی برج ها و جذب کننده های مولکولی تعویض شود.

لذا پیش بینی می‌شود پس از انجام تعمیرات مذکور و تعویض قطعات و جذب کننده‌های مولکولی، ظرفیت تولید پارازایلین 70 درصد افزایش یابد.

در زمان توقف تولید واحد پارازایلین، ظرفیت تولید محصول A92 صادراتی 20 درصد افزایش می یابد. بنابراین اثرات سود و زیانی حاصل از توقف تولید پارازایلین و تغییر در مقادیر تولید سایر محصولات، در گزارش تفسیری متعاقبا ارائه می‌ شود.

براساس این گزارش، این شرکت 300 میلیارد تومانی به عنوان بزرگترین تولید کننده مواد آروماتیکی جهان با ظرفیت 4.5 میلیون تن در سال یکی از زیرمجموعه های هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس بشمار می رود.

انتهای پیام


-وخارزم الان 918 ریال ذهن هشدار دهنده حمایت 750ریال را در ذهن زنده میکند....فعلا نظارت
-

اخراجی های بورس 12 تایی شدند/ کارت قرمز به دو سهم بعد از 17 و 13 سال حضور

دو شرکت پتروشیمی فارابی و گرانیت بهسرام هم بعد از 17 و 13 سال از بورس اخراج و راهی بازار پایه شدند تا تعداد اخراجی ها به 12 شرکت برسد .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، درحالی از دی ماه سال گذشته و بعد از اجرای اصلاحات جدید در بازار سرمایه، شرکت های چینی ایران ، پارس پامچال ، سیمان کارون ، پلی اکریل ، تولید مواداولیه الیاف مصنوعی ، کاشی نیلو، سرمایه گذاری ملت ، سایپا دیزل، ایران خودرو دیزل و قند نقش جهان با دریافت کارت قرمز از بورس اخراج شده که دو شرکت دیگر هم به این فهرست اضافه شدند.

به این ترتیب دو شرکت پتروشیمی فارابی و گرانیت بهسرام بعد از 17 و 14 سال حضور از فهرست شرکت های پذیرفته شده در بورس تهران حذف و آماده انتقال به بازار پایه فرابورس شدند.

طبق بررسی های بورس پرس، شرکت 15 میلیارد تومانی پتروشیمی فارابی که از 17 مرداد سال جاری به علت عدم رعایت الزامات دستورالعمل پذیرش در بورس تهران،نماد آن تعلیق و متوقف شده،در صورتهای مالی 6 ماهه سال جاری با زیان 326 ریالی هر سهم معادل 4.89 میلیارد تومان و افزایش 71 درصدی زیان نسبت به دوره مشابه سال گذشته همراه شده است.

"شفارا" که فروردین 80 به عنوان یکی از اولین شرکت های پتروشیمی وارد بورس شده، در اوج صعود سهام شرکت های پتروشیمی در سال 78 تا قیمت  1800 تومان هم افزایش داشت ولی بعد از سال 2000 میلادی ، با کاهش قیمت های جهانی پتروشیمی همانند سایر سهام شرکت های این صنعت از مدار استقبال سرمایه گذاران خارج شد و امروز قیمت هر سهم آن 377 است.

شرکت پتروشیمی فن آوران با 48.7 درصد و پتروشیمی امیرکبیر با 43.7 درصد سهم در ترکیب سهامداری این شرکت حضور دارند.

همچنین شرکت گرانیت بهسرام که از اردیبشهت 83 به جمع شرکت های بورسی پیوسته بود، به علت شمولیت بیش از 3 سال ماده 141 قانون تجارت،  لغو پذیرش شده و نماد آن از 30 آبان متوقف است.

این شرکت مرداد سال جاری برنامه افزایش سرمایه 1200 درصدی از دو محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها و مطالبات سهامداران و آورده نقدی اعلام کرده تا سرمایه فعلی را از 7.5 به 97.5 میلیارد تومان برساند.

احیاء فولاد سپاهان با 40.1 درصد سهم در ترکیب سهامداری این شرکت حضور دارد.

انتهای پیام


- مدتی قبل وآتوس را چک میکردیم  این سهم جزیره سیسیلی الان صف خرید داردوجای تعجب هم دارد
-وقتی ارزش روزانه بازار محدود میشودجماعت کوتاه مدت کار با سهام کناره کار میکنند
-با ما همراه باشید مطالب ما را دنبال کنیددر اینده بازار دوباره جذاب خواهد شد22 بهمن در راه است
-تا شنبه خدا نگهدار
-
-
-
-
-
-
-
-


ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی