close
تبلیغات در اینترنت
زمگسا کانون توجه
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر-کانال ما در تلگرامapsahm@-خزامیا بعلت تغییر نرخ قیمت خودرو متوقف است سایر خودرویی ها تا این لحظه مقداری صف خرید دارند-خساپا تا این لحظه 72 میلیون صف خرید خود را حفظ کرده است معادله خودرویی ها هنوز کامل حل نشده مبهم-صف خساپا عرضه شد-فولاد 66 میلیون صف فروش سنگین تا این لحظه-گروه فلزات اساسی بقول افغانیها بیخ کل قرمز-تا پیکو صف فروش سنگین در گروه محصولات شیمیاییتا این لحظه-صف های فروش سنگین در گروه فراورده های نفتی تا این لحظه38میلیون شپنا 20 میلیون شبندرتا این لحظه-ما خوشحال هستیم امسال…

سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-خزامیا بعلت تغییر نرخ قیمت خودرو متوقف است سایر خودرویی ها تا این لحظه مقداری صف خرید دارند
-خساپا تا این لحظه 72 میلیون صف خرید خود را حفظ کرده است معادله خودرویی ها هنوز کامل حل نشده مبهم
-صف خساپا عرضه شد
-فولاد 66 میلیون صف فروش سنگین تا این لحظه
-گروه فلزات اساسی بقول افغانیها بیخ کل قرمز
-تا پیکو صف فروش سنگین در گروه محصولات شیمیاییتا این لحظه
-صف های فروش سنگین در گروه فراورده های نفتی تا این لحظه38میلیون شپنا 20 میلیون شبندرتا این لحظه

-ما خوشحال هستیم امسال بشدت هیجان را کنترل وبه هیچ وجه در سقف وارد هیچ سهمی در هیچ صنعتی نشدیم.....این حرف من درس عبرت است وتجربه ما اسیر رفتار بازار نیستیم به سودهای کم ریسک بدون استرس

قانع واز توهم نوسان سازی دوری میکنیم


-گروه کانه های فلزی نیز قرمزودر بعضی از نمادها صف فروش ومعادن کگل کچاد کروی تا این لحظه
-وبشهر حجم معاملات مشکوک دقیق بررسی کنید
-فبیرا در حال باز گشایی ......سکوت هم میکنیم چه نیازی به تبلیغ یک سهم باید بدون هوادار روی پای خودش بایستد
-اما در جریان باشید وقتی سهام جایزه فبیرا ازاد شود افت قابل توجه در پیش است بورس هزاران وضعیت قیمت لحظه ای دارد
-بازار وضعیت احتیاط در خرید را دارد فردا اگر عرضه اولیه باشد جذاب خواهد بودهرچند عرضه اولیه اندک باشد
-

قیمت نفت ۸ درصد کاهش پیدا کرد + علت

با وجود مذاکرات انجام شده برای کاهش تولید نفت اوپک،قیمت‌ها تا نزدیک به ۸ درصد کاهش پیدا کرد و به پایین‌ترین سطح در بیش از یک سال اخیر رسید.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از رویترز، در پایان معاملات روز پیش،با وجود مذاکرات تولیدکنندگان بزرگ جهان برای کاهش تولیدات اما با تشدید نگرانی‌ها در مورد اشباع بازار، قیمت‌ نفت تا نزدیک به ۸ درصد سقوط کرد و با ثبت هفتمین هفته افت پیاپی به پایین‌ترین سطح در بیش از یک سال اخیر رسید.

تولید نفت خام با پیشتازی تولیدکنندگان آمریکایی، بسیار سریع‌تر از تقاضا رشد کرده و انتظار می‌رود سازمان کشورهای صادرکننده سوخت اوپک، برای جلوگیری از به وجود آمدن شرایط اشباع در بازارهای جهانی نفت، مانند آنچه در سال ۲۰۱۵ اتفاق افتاد، تصمیم بگیرد تولید نفت را کاهش دهد اما این تا به حال کمک چندانی برای بالا بردن قیمت‌ نفت نکرده و قیمت‌ها بیش از ۲۰ درصد در ماه نوامبر افت کرده‌اند و انتظار می‌رود بدترین عملکرد ماهانه از اواخر ۲۰۱۴ تا کنون را ثبت کنند.

جنگ تجاری بین دو اقتصاد برتر و دو مصرف‌کننده برتر جهان، به بازارهای نفت فشار مضاعفی وارد کرده است. قیمت پیش‌خرید هر بشکه نفت خام برنت دریای شمال، ۶.۱ درصد سقوط کرد و در قیمت ۵۸.۸۰ دلار بسته شد. در طول جلسه معاملاتی شب گشته قیمت شاخص برنت تا ۵۸.۴۱ دلار هم پایین آمد که پایین‌ترین قیمت آن از اکتبر ۲۰۱۷ تا کنون است.

قیمت پیش‌خرید هر بشکه نفت خام نیمه‌سنگین تگزاس ، ۷.۷ درصد سقوط کرد و به ۵۰.۴۲ دلار رسید که پایین‌ترین قیمت آن از اکتبر ۲۰۱۷ تا کنون است. در معاملات پس از بسته شدن بازارهای اصلی، قیمت‌ها به سقوط سنگین ادامه دادند. این هفته قیمت برنت ۱۱.۳ درصد سقوط و دابلیوتی‌ای  ۱۰.۸ درصد از قیمت را از دست داد. این بزرگترین افت هفتگی قیمت نفت از ژانویه ۲۰۱۶ تا کنون است.

ترس و وحشت سرمایه‌گذاران نفت از کاهش تقاضای نفت، پس از آن تشدید شد که چین اعلام کرد با وجود اشباع بازار سوخت، کمترین میزان بنزین در بیش از یک سال اخیر را صادر کرده است. میزان ذخایر بنزین در انبارهای سوخت منطقه آسیا جهش کرده است. ذخایر سنگاپور که مرکز پالایشگاه‌های منطقه آسیا است، به بالاترین سطح در ۳ ماه اخیر رسید. ذخایر ژاپن در هفته گذشته رشد داشته و میزان ذخایر نفت آمریکا هم حدود ۷ درصد نسبت سال گذشته جهش داشته ، تولید نفت خام جهان هم سال جاری افزایش یافته است.

انتهای پیام


-
رئیس اتحادیه تلفن همراه:

توزیع گوشی های توقیفی از هفته آینده آغاز می شود

رئیس اتحادیه لوازم صوتی تصویری تهران گفت: گوشی های تلفن همراهی که توسط مقام های قضایی توقیف شده بودند، از هفته آینده برای رفع نیاز بازار توزیع می شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، ابراهیم درستی درخصوص گوشی‌های تلفن همراه توقیف شده از سوی مقامات قضایی به ایرنا گفت: رایزنی های انجام شده با مقام های قضایی سبب شد در این زمینه تصمیم های جدیدی اتخاذ شود. از هفته آینده این گوشی ها وارد بازار می شود و از طریق فروشگاه های معتبر دارای مجوز صنفی توزیع خواهد شد.

وی افزود: پرداخت ارز نیمایی به وارد کنندگان گوشی های تلفن همراه می تواند وضعیت بازار گوشی تلفن همراه را سامان داده و قیمت ها را کاهش دهد.

بر اساس این گزارش، بازار ایران سالانه حدود 2 میلیون دستگاه گوشی تلفن همراه نو نیاز دارد که بخش عمده آن از طریق واردات تامین می شود.

انتهای پیام


-بازار امروز دو رو داشت روی مثبت به خودرویی ها وروی منفی به فلزات اساسی ومحصولات شیمیایی ونفتی وکانه های فلزی....
-هنوز زود است برای فلزات اساسی حمایت اعلام شود ثبات وتثبیت در این گروه مهم است فقط باید روند را دنبال کرد
-زمگسا حجم معاملات مشکوک ولی عرضه هم بالا وصف خرید در حال کاهش
-واقعا ختوقا 1500ریال خریداریم ولی افت نمی کند
-

لایحه اصلاحی واگذاری سهام عدالت به مجلس رفت

رئیس کمیسیون حمایت از تولید ملی از ارسال لایحه اصلاح شده دولت به مجلس درباره واگذاری سهام عدالت خبر داد و گفت: این لایحه پیش از اتمام سال جاری، برای بررسی به صحن علنی ارائه شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، حمیدرضا فولادگر با بیان اینکه دولت برای اصلاح ساختار سهام عدالت لایحه‌ای را به مجلس ارائه کرد به تسنیم گفت: این لایحه در کمیسیون حمایت از تولید ملی در حال بررسی است.

وی افزود: دولت کفالت 50 میلیون سهام عدالت را بر عهده دارد و در لایحه‌ای واگذاری سهام عدالت به دارندگان صندوق‌های مشترک سرمایه‌گذاری را پیش بینی کرده است. ایراداتی در لایحه دولت و وضع موجود سهام عدالت وجود دارد، جلسات متعدد کارشناسی برای بررسی لایحه دولت در کمیسیون برگزار شد و در حال بررسی است. تلاش می کنیم لایحه اصلاح ساختار سهام عدالت پیش از اتمام سال جاری، برای بررسی به صحن علنی مجلس ارائه شود.

انتهای پیام


-تا دوشنبه خدا نگه دار
-


ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی