close
تبلیغات در اینترنت
بیمه نوین
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر-کانال ما در تلگرامapsahm@-شرکت توليدات پتروشيمي قائد بصير - نماد: شبصير موضوع: ضرورت برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی علت توقف-کگهر نوسان 20 درصد علت توقف-گروه خودرو دوباره سبز سبز بعلت افزایش قطعی قیمت خودرو علت تاخیر در اجرای قیمت خودرو کش وقوس های اداری است-سرانجام گروه خودرویی از این پیچ تاریخی عبور خواهد کرد-گروه فلزات اساسی بدون ذوب کم توجه خواهد بود بازگشایی ذوب هم زمان بر خواهد بود-زمگساحجم تقاضای مشکوک تا این لحظه-مرقام حجم معاملات مشکوک وحجم تقاضای مشکوک تا این لحظه-شوینده روزهای…

سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-شرکت توليدات پتروشيمي قائد بصير - نماد: شبصير موضوع: ضرورت برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی علت توقف
-کگهر نوسان 20 درصد علت توقف
-گروه خودرو دوباره سبز سبز بعلت افزایش قطعی قیمت خودرو علت تاخیر در اجرای قیمت خودرو کش وقوس های اداری است
-سرانجام گروه خودرویی از این پیچ تاریخی عبور خواهد کرد
-گروه فلزات اساسی بدون ذوب کم توجه خواهد بود بازگشایی ذوب هم زمان بر خواهد بود
-زمگساحجم تقاضای مشکوک تا این لحظه
-مرقام حجم معاملات مشکوک وحجم تقاضای مشکوک تا این لحظه
-شوینده روزهای قبل رشد کرد وامروز هم مثبت خورده است چکاب سهم 12/25دقیقه
-مداران رشد ادامه دار از مقاو.مت 4000ریال عبور کرده است الان4202 ریال کشف روند توسط ما در محدوده 3600و3700ریال بود اینجا اعلام کردیم
-کگهر مجاز ودر حال معامله است
-
پیغام های ناظر بازار
عرضه اوليه سهام به روش ثبت سفارش در نماد (ماديرا1) 97/8/30 09:31
كارگزاران محترم عضو فرابورس ايران، به اطلاع مي رساند؛ پيرو اطلاعيه شماره 1340/الف/97 مورخ 1397/08/29 اين شرکت، روز دوشنبه مورخ 1397/09/05 تعداد 120،000،000 سهم از سهام شرکت صنايع ماشين هاي اداري ايران (سهامي عام) براي اولين بار پس از پذيرش در بازار دوم فرابورس ايران در نماد (ماديرا1) به روش ثبت سفارش، عرضه مي گردد. براي اطلاع از جزئيات بيشتر مي توانيد به اطلاعيه مذكور واقع در وب سايت رسمي شركت فرابورس ايران مراجعه فرمائيد. مدير عمليات بازار و اعضا فرابورس ايران

-واتی یکی دو روز بود حجم معاملات مشکوک بود ولی یقین حاصل نشدالان ناگهانی صف خرید است حتما خبری پشت سهم است تا این لحظه صف خرید دارد
-درگروه بانک یک مثلث سه نمادی شکل گرفته وبملت وبصادر وتجارت وتعداد کثیری سهام دار نوسان گیر انجا نوسان می گیرند این شرایط بعلت بالا بودن حجم معاملات روزانه ادامه دارد
-

سهم تازه وارد امروز مشمول توقف نماد نوسان ۲۰ درصدی نشد

امروز شرکت سنگ آهن گهر زمین مشمول توقف نماد به دلیل نوسان بیش از ۲۰ درصدی نشده و سهام این شرکت تازه وارد همچنان قابل معامله است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، بعد از عرضه اولیه 5 درصد سهام شرکت سنگ آهن گهر زمین، قیمت هر سهم این شرکت تازه وارد با رشد بیش از 20 درصدی از 680 به 826 تومان امروز رسید و طبق دستورالعمل مربوط به توقف نمادها بعد از نوسان بیش از 20 درصدی در 5 روز کاری ، باید این شرکت هم متوقف می شد .

در این رابطه ، مدیر عملیات بازار و اعضا فرابورس ابتدا ساعت 9:01 دقیقه با صدور پیامی مبنی بر توقف نماد خبر داد اما ساعت 9:14 دقیقه در پیغامی جدید اعلام کرد: با در نظر گرفتن مصوبه هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار مبنی بر اینکه اگر نوسان قیمت سهام تا 10 روز کاری پس از روز عرضه اولیه افزایشی باشد توقف موضوع نوسان قیمت بیش از 20 درصد اعمال نخواهد شد، لذا نماد معاملاتی شرکت سنگ آهن گهر زمین (کگهر1)امروز چهارشنبه مورخ 1397.08.30 آماده انجام معامله است.

براساس این گزارش، سهام دهمین شرکت جدید بازار در سال جاری امروز هم با صف خرید سنگین و بیش از 168 میلیون سهمی روبرو بوده و تاکنون بیش از 2.1 میلیون سهم آن توسط 1079 حقیقی و یک حقوقی به فروش رسیده و توسط 159 حقیقی و دو حقوقی خریداری شده است.

انتهای پیام 


-ذوب رفته مرخصی کگهر باید جای خالی حجم بالای معاملات را در فرا بورس پر کند تا ذوب به چرخه معاملات برگردد
-یک شنبه 4 اذر بورس تعطیل و5 اذر عرضه اولیه داریم

-حجم معاملات خودرویی ها افزایش پیدا کرده وهمه نمادهای این گروه مثبت هستند
-
تمامی صنایع از بخشنامه‌های دولتی که تاکنون بالاجبار صادر شده بود متضرر شدند اما واقعیت آن است که این سطح مداخله دولتی‌ها در بازار غیرمنطقی بود.
بهادر احرامیان مدیرعامل فولاد آلیاژی یزد در گفت‌وگو با خبرنگار بورس‌نیوز با اشاره به تجدیدنظر دولتی‌ها در سیاست‌گذاری محصولات فولادی اظهارکرد: آزادسازی قیمت‌گذاری در راستای افزایش سطح معاملات باید توسط وزارت صمت رقم زده شود بنابراین باید سیستم و سیاست مداخله در بازار از جمله بازارفولاد مورد ارزیابی قرار بگیرد.

وی ادامه داد: وزارت صمت در راستای حفظ بازار به‌دنبال نظرخواهی از تشکل‌ها از جمله فولادی‌ها بوده که جزئیات این نشست با ستاد تنظیم بازار در بخشنامه‌ای منتشر خواهد شد.

عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران درباره اینکه آیا تعدد بخشنامه‌ها نقطه آغازی مجدد برای صنایع کشور به شمار نمی‌آید، افزود: تمامی صنایع از بخشنامه‌های دولتی که تاکنون بالاجبار صادر شده بود متضرر شدند اما واقعیت آن است که این سطح مداخله دولتی‌ها در بازار غیرمنطقی بود.

احرامیان تاکید کرد: زمانی که برنامه‌ریزی برای تولید فولاد کشور با هدف صادرات طرح‌ریزی شده و مازاد عرضه در کشور دو برابر میزان درخواست فولاد بوده اما دخالت‌های تعزیراتی در بازار، حاشیه فولاد را افزایش داد.

وی اضافه کرد: نرخ دلار از ابتدای سال‌جاری، بیش از 150 درصد رشد را تجربه کرده اما افزایش قیمت‌ محصولات فولادی حداکثر‌ حدود 80درصد بوده اما فولادسازان بر این باورند که بدون مداخلات دولت نیز افزایش قیمت این محصولات به پای افزایش قیمت ارز نمی‌رسید.


-وبشهر صف خرید سنگین تا این لحظه
-صف خرید مستحکم در زمگسا تا این لحظه
-کهمدا حجم معاملات مشکوک تا این لحظه
-سبز نشان دادن سهم یعنی حساسیت روی این گونه سهم ها بیش از سایر سهم ها است
-چدن با تقاضا روبروست تا این لحظه
-
پورابراهیمی:

دولت مجاز به افزایش حقوق کارمندان در ۳ ماه آخر سال است

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به منابع ۶۰ هزار میلیارد تومانی گفت: دولت می‌تواند حقوق‌ کارمندان را در سه ماه آخر سال افزایش دهد. کما این‌که برای سال آینده هم برنامه پیشنهادی دارد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، محمدرضا پورابراهیمی به ایسنا گفت: یکی از آثار و پیامدهای منفی شرایط ارزی موجود افزایش سطح عمومی قیمت‌ها و کاهش قدرت خرید است . اتفاقی که در چند دهه گذشته بارها تکرار شده است. در چنین شرایطی دولت با شوک ارزی مواجه می‌شود و لذا در گام اول باید آثار منفی ناشی از شوک ارزی را کنترل کند.

وی ادامه داد: دولت باید با انجام اقداماتی در کنار تجهیز بانک مرکزی سیاست‌های ارزی را طوری پیش ببرد که قیمت ارز در بازار غیررسمی عجیب و قریب نباشد، چون قیمت ارز در کوتاه مدت بر روی نرخ کالاها اثر می‌گذارد. دولت برای رسیدن به این هدف باید بسته‌های حمایتی را برای خانوارهایی که با زندگی سخت مواجه شده و قدرت خریدآنها کاهش یافته در نظر گیرد.

این نماینده مجلس افزود: دولت اعداد و ارقامی را از محل مابه‌التفاوت نرخ ارز شناسایی کرده که بسته‌های حمایتی را از محل این اعتبارات بدهد، امیدواریم هرچه سریع‌تر عملیاتی شود. 

پورابراهیمی اقدام دیگر دولت را در میان‌مدت و افزایش دستمزد و حقوق دانست و اعلام کرد: گزارشی در کمیسیون اقتصادی درباره‌ مابه‌التفاوت ریالی نرخ ارز به عنوان درآمدهای دولت در حال تهیه است. امسال براساس بودجه ، دولت ۱۰ میلیارد دلار مازاد بر تعهدات داشت که در آن زمان نرخ دلار ۴۲۰۰ تومان بود. ولی میانگین دلار ۱۰ هزار تومان است. یعنی۶۰ هزار میلیارد تومان برای دولت ایجاد شده و متناسب با همین رقم می‌تواند افزایش حقوق در سه ماه آخر سال داشته باشد. 

وی گفت: دولت برای افزایش حقوق در سال جاری می‌تواند در حوزه اختیارات خود عمل کند، ولی برای سال آینده باید تمامی این موارد را در بودجه قید کند البته که دولت برنامه پیشنهادی خود را برای سال آینده آماده کرده، که امیدواریم تصویب شود. 

انتهای پیام-ساعت 12/20 دقیقه تا شنبه خدا نگه دار


ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی