close
تبلیغات در اینترنت
کگهر عرضه شد
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر-کانال ما در تلگرامapsahm@-پاسا متوقف تا این لحظه بعد از انجام حجم معاملات بالا در روزهای قبل منتظر باز گشایی ....-کگهر عرضه موفق وصف خرید سنگین-تکنار پر ریسک ولی بعلت حجم کم سهم 60 میلیون مورد تو.جه طرفداران خاص خودش-فنوال پس از اصلاح قیمتروزهای قبل الان با صف خرید مواجه است این لحظه-گروه کاشی سرامیک مثبت تا این لحظه-در گروه قند قشیر صف خرید تا این لحظه-سهام عرضه اولیه دیروز دارای تعیین محدودیت حجمی شد از امروز محدودیت حجمی در هر سفارش برای نماد معاملاتی شرکت سنگ آهن گهر زمین به میزان…

سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-پاسا متوقف تا این لحظه بعد از انجام حجم معاملات بالا در روزهای قبل منتظر باز گشایی ....
-کگهر عرضه موفق وصف خرید سنگین

-تکنار پر ریسک ولی بعلت حجم کم سهم 60 میلیون مورد تو.جه طرفداران خاص خودش
-فنوال پس از اصلاح قیمتروزهای قبل الان با صف خرید مواجه است این لحظه
-گروه کاشی سرامیک مثبت تا این لحظه
-در گروه قند قشیر صف خرید تا این لحظه
-

سهام عرضه اولیه دیروز دارای تعیین محدودیت حجمی شد

از امروز محدودیت حجمی در هر سفارش برای نماد معاملاتی شرکت سنگ آهن گهر زمین به میزان ۱۰ هزار سهم تعیین شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، روز گذشته عرضه اولیه 5 درصدی سهام شرکت سنگ آهن گهر زمین در فرابورس آغاز و طی آن هر سهم این شرکت جدید 680 تومان کشف قیمت شد.

در این رویداد، 615 میلیون سهم "کگهر" با محدوده 650 تا 680 تومانی هر سهم و سهمیه 6000 سهمی هر کد حقیقی و حقوقی عرضه شده که با توجه به استقبال زیاد متقاضیان ، به هر فرد دو هزار و 82 سهم رسید. در مجموع  308 هزار و 458 سهامدار حقیقی و حقوقی قادر به خرید بودند و رکورد جدیدی در آمار خریداران سهام جدید را به ثبت رساندند. در این میان 4 نفر حقوقی نیز اقدام به فروش کردند.

حال با این اوصاف و بر اساس پیام ناظر بازار، محدودیت حجمی حداکثر تعداد اوراق بهادار در هر سفارش جهت نماد معاملاتی "کگهر"، از امروز به میزان 10 هزار سهم تعیین می شود.

بنابراین گزارش،تا پیش از این سهام 9 شرکت در بازار سهام عرضه اولیه شده و  شرکت سنگ آهن گهر زمین دهمین شرکت جدید سال جاری بشمار می رود.

انتهای پیام


-ختوقا ان بالا جا خوش کرده پایین نمی اید
-تلیسه ان بالا جا خوش کرده پایین نمی اید
-خبهمن ان بالا جا خوش کرده پایین نمی اید
-این تفکر باید شکل بگیرد هر گاه اصلاح قیمتی  جانانه اتفاق افتاد خرید انجام شود واگر افت قیمت حاصل نشد ممکن است رشدی در پیش باشد
-در پست دیروز مطلب زیر را نوشتم
-تا اخر سال دهها افزایش سرمایه در نمادهای رند انجام خواهد شد بازار بورس محکوم به اصلاح قیمت  محدود در نمادهای رند است کلمه محدود را فراموش نکنید
-امروز نمادهای رند بشدت اصلاح قیمت کردندوشاخص کل الان تا این لحظه 4785واحد منفی است
-پست دیروز چند نکته ریز فنی داشت محدود شدن نقدینگی بازار
-صف فروش سنگین در خساپا تا این لحظه همیشه صبر کنید نزول های ناگهانی  بتدریج خاتمه پیدا کند
-وبملت وتجارت منفی وبیشترین صف فروش تا این لحظه

-وقتی با اماتور ها در سهام اماتور باز با انها همگام وهمزمان نباشید اتفاقی نمی افتد

وقتی اماتور در صف خرید می خرد نخرید

وقتی اماتور در حال درجا زدن سهمی را می خرد نخرید

وقتی اماتور در انتهای نزول خسته شده می فروشد باید خرید

-حمایت تلیسه 3500ریال مقاومت اول 4500مقاومت دوم 5000ریال قبلا هم گفتیم

حمایت ختوقا زیر 1500 ریال مقاومت 2000و2500ریال

حمایت خبهمن 950 و900و850 ریال مقاومت 1100و.1200و1300 ریال و.....اگر نقدینگی وارد بازار بشود مقاومتها بالاتر خواهد رفت


-الان دامین 2136ریال ودکوثر 1660 ریال......وقتی نقدینگی محدود بشود بتدریج افت ها وحمایت ها پایین تر می اید حمایت دامین سال قبل محدوده 1500ریال بود ودکوثر محدوده زیر 1100ریال هیچگاه گذشته سهم ها را فراموش نکنید
-حمایت والبر 1600ریال الان1834ریال
-سهام رشد کرده بر مبنای رشد دلار وقتی دلار افت میکند سهام دلاری هم منفبض میشود
-ولساپا الان 1297 ریال حمایت اول 1200ریال
-امروز الان صرفا نظارت کل بازار با روند نباید جنگید
-
شرکت های داروساز به سبب استراتژیک و حیاتی بودن تولیداتشان، از ریسک پایین برخوردار هستند. «کی بی سی» قصد دارد ریسک پذیری خود را بالاتر ببرد و پا را فراتر از حیطه داروسازی بگذارد که برآوردها از نتایج مثبت حکایت می کند.

بر اساس ارزیابی واحد سنجش و راه حل های رفتاری در بازار (آبسیم) بورس نیوز، شرکت «کی بی سی» از بهای تمام شده بالا رنج می برد. تحلیل فاصله ساختار فروش نشان می دهد که نسبت به میانگین 7 شرکت هم گروه، اختلاف فاحش 38 درصدی در حاشیه سود ناخالص دارد.

به این ترتیب، در حالی که حاشیه سود ناخالص گروه حدود 51 درصد است، «کی بی سی» در حاشیه 13 درصدی قرار گرفته است. همانطور که در جدول ذیل مشاهده می کنید، بهای تمام شده در سه دوره اخیر روندی افزایشی داشته و حجم زیادی از درآمد فروش را آب می کند. ولی داستان به همین‎جا ختم نمی شود؛ چرا که این شرکت دارویی با عملکرد مثبت خود در سایر بخش های عملیاتی و غیرعملیاتی توانسته حاشیه سود خود را به میانگین گروه نزدیک کند.


بر اساس صورت های مالی منتهی به شهریور 97، حاشیه سود خالص «کی بی سی» با اختلاف منفی 1 درصدی نسبت به میانگین گروه، در رقم 17 درصد ایستاده است. در دوره های قبل همواره حاشیه سود خالص کمتر از ناخالص بود اما در دوره جاری به مدد هزينه سفارشات بسته شده و سود حاصل از سپرده های کوتاه مدت بانکی توانسته حاشیه سود خالص خود را بالا بکشد.


شایان ذکر است که افزایش قابل ملاحظه در سایر درآمدهای عملیاتی شرکت تماما ناشی از شناسایی طلب از شرکت سنوفی پاستور فرانسه به مبلغ 805 هزار یورو معادل 82 میلیارد ریال است که در نیمه دوم سال تکرار نخواهد شد.

نکته متمایز دیگر این شرکت دارویی از گروه، حجم اندک هزینه فروش، اداری و عمومی است که در «کی بی سی» تنها 3 درصد مبلغ فروش را در خود حل می کند ولی در گروه 16 درصد.

همچنین هزینه های مالی در نیمه نخست سال حجم اندکی داشته اند اما با توجه به برنامهریزی‎های انجام شده در خصوص توسعه خرید و فروش محصولات، برآورد میگردد هزینههای مالی در نیمه دوم سال 1.5 برابر نیمه اول سال گردد.

«کی بی سی» در 6 ماهه نخست سال 97 رقمی بسیار نزدیک به مدت مشابه سال 96 درآمد فروش کسب کرد و برآورد کرده در پایان سال، 755 میلیارد ريال به مبلغ 701 میلیارد ريال 6 ماهه اول بیافزاید. اما انتظار می رود در نیمه دوم سال جاری و با ورود محصولات گشایش اعتبار شده در 3 ماهه دوم، فروش شرکت افزایش قابل ملاحظهای یابد. این انتظار بر مبنای خرید و فروش محصولات جدید در زمینه تجهیزات پزشکی شکل خواهد گرفت. فروش محصولات تجهیزات پزشکی و مکملها و همچنین ورود به حوزه واردات داروهای دامی، به رشد فروش کمک شایانی می کند. به این ترتیب «کی بی سی» خود را از دایره دارو رها و قدرت مانور بیشتری پیدا می کند.این خبر دو تصویر داشت می توانید در سایت بورس نیوز ببینید
-بعضی از نمادها  مانند شاخص کل عمل می کنند وخارزم الان زیر 1000ریال حمایت 1000ریال حمایت مهمی است
-
با حضور وزیر اقتصاد و نفت:

تکلیف سهمیه بندی بنزین فردا در مجلس مشخص می شود

تکلیف سهمیه بندی بنزین فردا در جلسه کمیسیون انرژی و برنامه و بودجه مجلس و در حضور وزیران نفت، اقتصاد و رئیس سازمان برنامه و بودجه مشخص می شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، اسدالله قره‌خانی عضو کمیسیون انرژی و برنامه و بودجه مجلس از جلسه فردا با موضوع سوخت خبر داد که با حضور وزیران نفت، اقتصاد و رئیس سازمان برنامه و بودجه برگزار خواهد شد.

به گفته وی مقرر شده قبل از ارائه لایحه بودجه 98 ، بررسی های لازم درباره مدیریت مصرف سوخت و راهکارهای جلوگیری از قاچاق انجام شود.

انتهای پیام


-تا فردا خدا نگه دارالان ساعت 12/15دقیقه
-
-
-
-
-
-


ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی