close
تبلیغات در اینترنت
کگهر شنبه می اید
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر-کانال ما در تلگرامapsahm@-در مورد ذوب دیروز در کانال توضیح دادم منبعد نظارت ناظر وحقوقی بعلت جلوگیری از التهابات  افزایش سرمایه منجر به کنترل قیمت سهم خواهد شد-گروه فراورده های نفتی در بورس صرفا تاثیر روانی از افت قیمت نفت می پذیردبازار فراورده های نفتی ما بیشتر تابع مصارف داخلی است-ونفت هنوزمثبت است تا این لحظه ودر محدوده پر ریسک قرار گرفته است-کلیت بازار منفی است با صبر میشود در قیمتهای کمتر هم خرید-تلیسه زیر 400 تومان شیرین است ولی نقی وتقی بالاتر خریدار هستند به امید روزی…

سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-در مورد ذوب دیروز در کانال توضیح دادم منبعد نظارت ناظر وحقوقی بعلت جلوگیری از التهابات  افزایش سرمایه منجر به کنترل قیمت سهم خواهد شد
-گروه فراورده های نفتی در بورس صرفا تاثیر روانی از افت قیمت نفت می پذیردبازار فراورده های نفتی ما بیشتر تابع مصارف داخلی است
-ونفت هنوزمثبت است تا این لحظه ودر محدوده پر ریسک قرار گرفته است
-کلیت بازار منفی است با صبر میشود در قیمتهای کمتر هم خرید
-تلیسه زیر 400 تومان شیرین است ولی نقی وتقی بالاتر خریدار هستند به امید روزی تلیسه برود بالای 500 تومان
-ذوب قبل افزایش بعد افزایش تا نهایت امکان بعلت میلیاردی ورند بودن سهم زیر نظر صدها پلیس با دهها دوربین مدار بسته تحت کنترل خواهد بود
-
نماینده مجلس مطرح کرد:

پیشنهاد معافیت مالیاتی برای کاهش قیمت خودرو

عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع مجلس از پیشنهاد موقت معافیت مالیاتی خودروسازان به دولت جهت کاهش قیمت محصولات خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، جواد حسینی کیا درخصوص تعیین قیمت جدید خودروهای تولید داخل تا هفته آینده به خانه ملت گفت: در حوزه خودرو دولت باید در شرایط اقتصادی و اجتماعی با توجه به نوسانات ارزی بخشی از بخشودگی‌ها و معافیت‌های مالیاتی را به منظور جلوگیری از افزایش قیمت خودرو اعمال کند.

وی با بیان اینکه دولت باید مهلت دو ساله‌ای را در اختیار خودروسازان قرار دهد و پس از آن تعرفه واردات خودرو را به صفر برساند،افزود: دولت می‌تواند برای به روزرسانی صنعت خودرو در مهلت دو ساله پیشنهادی، وام های بلند مدت و کم بهره‌ای را در اختیار خودروسازان قرار دهد.تولیدات خودروسازان باید بعد از حمایت های اعمالی قدرت رقابت و تصاحب بازارهای جهانی را داشته باشد.

حسینی کیا درخصوص اینکه اقشار متوسط و ضعیف جامعه دیگر توان خرید خودرو ندارند،گفت: در شرایط کنونی ظرفیت افزایش قیمت خودروهای تولید داخل علی رغم اینکه قیمت تمام شده محصولات بالاتر است وجود ندارد.باید خودروسازان را به صورت موقت از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده معاف کرد زیرا این موضوع باعث کاهش قیمت خودرو می‌شود، مالیات بر ارزش افزوده بسیاری از قطعات خریداری شده توسط قطعه سازان پرداخت شده است.

انتهای پیام


-
-
یک کارگزاری اعلام کرد:

علت اصلی برگشت امروز بازار و روند نزولی قیمت ها / بازهم پای نفت درمیان است

در نیم ساعت اول معاملات امروز ، قیمت سهام اکثر شرکت های بزرگ و متوسط منفی و منجر به ریزش شاخص شد علت اصلی این روند از سوی یک کارگزاری تحلیل شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، با آغاز معاملات آخرین روز کاری بورس در هفته جاری ، قیمت سهام اکثر شرکت های بزرگ به دلیل فشار عرضه ، با روند نزولی و صف فروش روبرو شد تا شاخص با ریزش بیش از هزار واحدی ، بار دیگر در مدار منفی قرار گیرد.

در این رابطه درحالی پالایشگاه های اصفهان، تبریز و تهران، مپنا ، تاپیکو، پترول ، بانک ملت ، بانک صادرات ، سرمایه گذاری غدیر و پارسان با اثر منفی 188 تا 50 واحدی بیشترین نقش را دارند که کارگزاری آبان درباره علت اصلی برگشت بازار و سیر نزولی قیمت ها اعلام کرد بازار با فشار عرضه در اکثر گروه ها مواجه است و عمده ترین دلیل جو منفی بازار، افت شدید دیروز قیمت نفت است.

حجم بالای وابستگی بسیاری از صنایع به قیمت نفت باعث شده تا قیمت گروه های وابسته افت کرده و همین موضوع مجددا جو منفی در کلیت بازار را به دنبال داشته است.

براساس این گزارش، روز گذشته قیمت نفت به دلیل دو عامل افزایش در عرضه و نگرانی در خصوص کاهش سرعت رشد اقتصادی، بیش از 7 درصد کاهش داشت و بیش از یک چهارم ارزش اوایل اکتبر را از دست داد که یکی از بزرگترین افت های قیمتی نفت از زمان سقوط قیمت ها در سال 2014 است.

طبق گزارش جدید اداره اطلاعات انرژی،‌ انتظار می رود تولید نفت خام آمریکا از هفت حوزه اصلی نفت شل به رکورد 7.94 میلیون بشکه در روز در ماه دسامبر برسد. این حجم از تولید به افزایش کل تولید نفت آمریکا و رسیدن آن به رکورد 11.6 میلیون بشکه در روز کمک خواهد کرد و آمریکا را به بزرگترین تولیدکننده نفت در جهان تبدیل خواهد کرد. به طوریکه روسیه و عربستان را نیز پشت سر خواهد گذاشت.

اکثر تحلیگران انتظار دارند تولید آمریکا به حدود 12 میلیون بشکه در روز در نیمه اول 2019 برسد.  داده های گروه صنعتی موسسه نفت آمریکا نشان داد ذخایر نفت خام آمریکا 7.8 میلیون بشکه در هفته منتهی به 2 نوامبر افزایش داشته و به 432 میلیون بشکه رسیده است. این افزایش در ذخایر با توجه به کاهش تولید پالایشگاه ها رخ داده است.


-فرمول درگیر شدن با هر سهمی اگر در اینده قصد سود گیری دارید خرید تستی 100 هزار تومان چون از صبح روز بعدمجبور به کنترل سهم خواهید شد-مهمترین تمرین سال 1397 ضرر نکردن است چون اگر ضرر نکنید سود سروکله اش پیدا میشود این یکی از تاکتیکهای وارن بافت است
-بیمه ما ماه قبل یک کانالی تارگت بالای 3000ریال را عنوان میکرد الان 1893ریال ای کاش ان کانال حمایتها ومقاومتها را نزدیک به هم عنوان میکردوضریب ریسک را کاهش میداد اما وما زیر نظر باشد
-بیمه میهن تا این لحظه صف خرید خود را حفظ کرده ولی هر لحظه امکان عرضه بیشتر هست
-ولساپا الان 1375 ریال وامکان نزول به محدوده زیر 1300ریال
-ذوب روز های اینده روان تر معامله خواهد شد البته از شنبه به بعد ممکن است بصورت ناگهانی متوقف شود زمان توقف نامعلوم است بهش می گویند توقف غافلگیر کننده
-در نماد ذوب الان سیاست با دمپایی بزن تو سر سهام دار خرد در حال اجراست هرکس قوی باشد در سهم می ماند هرکس قدرت ریسک نداشته باشد خارج میشود
-
در گفت وگوی بورس پرس با رئیس اداره نظارت بر ناشران فرابورسی:

شاید عرضه اولیه شنبه لغو شود / توضیحاتی درباره بندهای مهم حسابرس "کگهر"

رئیس اداره نظارت بر ناشران فرابورسی با اعلام نکاتی در مورد بندهای مهم حسابرس سنگ آهن گهر زمین گفت: گزارش عملکرد 9 ماهه شرکت باید منتشر شود در غیر این صورت عرضه اولیه "کگهر" لغو خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، درحالی طبق اعلام قبلی ، شنبه آینده 5 درصد از سهام سنگ آهن گهر زمین در فرابورس عرضه اولیه می شود که در صورت های مالی 6 ماهه این شرکت 1.23 هزار میلیارد تومانی ابهاماتی از سوی حسابرس مطرح بوده و هر چند توضیحاتی از سوی شرکت اعلام شده اما همچنان برخی موارد مبهم برطرف نشده است.

از سوی دیگر "کگهر" صورت های مالی 9 ماهه و عملکرد ماهانه مهر را در کدال منتشر نکرده تا زمزمه لغو عرضه اولیه سهام این شرکت شنیده شود.

در این رابطه صابر جعفروند آذر رئیس اداره نظارت بر ناشران فرابورسی به بورس پرس توضیح داد: سازمان بورس حداکثر تلاش و پیگیری های لازم برای دریافت اطلاعات کامل شرکت ها مخصوصا" شرکت های آماده عرضه اولیه کرده و منتشر می کند تا ضمن عدم قضاوت، در اختیار سهامداران قرار گیرد و هر فردی براساس درجه ریسک ، تصمیم گیری کند.

وی ادامه داد: در مورد بندهای مهم حسابرس سنگ آهن گهر زمین هم اطلاعات مورد نیاز از ناشر دریافت و در چند محل منعکس و حتی در 19 صفحه توضیحاتی داده شد اما برخی نکات باقی مانده که مانع از عرضه اولیه سهام آن نمی شود. در این میان باید گزارش عملکرد 9 ماهه تا قبل از روز عرضه ، منتشر شود در غیر این صورت عرضه اولیه "کگهر" لغو خواهد شد.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه طبق وعده مدیران شرکت ، اطلاعات تکمیلی به زودی در کدال منتشر خواهد شد در مورد اعتقاد برخی فعالان به گران بودن قیمت گذاری سهام این شرکت هم به بورس پرس توضیح داد: موضوع ارزش گذاری سهام به عهده فرابورس بوده و سازمان بورس در این حوزه نقشی ندارد.

حعفروند آذر ادامه داد: این شرکت توسط هیات پذیرش اوراق بهادار پذیرفته شده و با ارایه اطلاعات 6 ماهه حسابرسی شده ، آماده عرضه اولیه 5 درصد سهام بوده اما نکاتی در مورد عملکرد نیمه اول سال مطرح شد که سازمان بورس با اعلام ابهامات، پاسخ های شرکت را دریافت و در اختیار همگان قرار داده تا هر سرمایه گذاری در تصمیم گیری ها لحاظ کند.

انتهای پیام


-تا شنبه خدا نگه دار
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-


ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی