close
تبلیغات در اینترنت
بورس نشانه های تقویت بازار سرمایه
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر -کانال ما در تلگرامapsahm@-بازار بورس با معامله روزانه 1400 میلیارد تومان با یک فشار تقاضا همراه بوده ودر ان فشارتقاضا عده ای در سقف بی احتیاطی کردند وسهم در سقف خریدند وحالا ارزش معاملات روزانه کاهش پیدا کرده وبه تبع ان قیمت سهم ها با افت مواجه شده است....خطای سهام دار خرددر پله ای نخریدن بوده است ویا بموقع خارج نشده است ..... تمام این موارد زمانی درست میشود که یک سهامدار خرد ده سالی در بازار سرمایه سهام داری کند-امروز بازار بین تعطیلین وبعد از تعطیلین است وبازاری قوی نخواهد بود اما…

سلام روز بخیر
-کانال ما در تلگرامapsahm@
-بازار بورس با معامله روزانه 1400 میلیارد تومان با یک فشار تقاضا همراه بوده ودر ان فشارتقاضا عده ای در سقف بی احتیاطی کردند وسهم در سقف خریدند وحالا ارزش معاملات روزانه کاهش پیدا کرده وبه تبع ان قیمت سهم ها با افت مواجه شده است....خطای سهام دار خرددر پله ای نخریدن بوده است ویا بموقع خارج نشده است ..... تمام این موارد زمانی درست میشود که یک سهامدار خرد ده سالی در بازار سرمایه سهام داری کند

-امروز بازار بین تعطیلین وبعد از تعطیلین است وبازاری قوی نخواهد بود اما هفته اینده هفته سرنوشت سازی برای بورس خواهد بود
-حفاری تا این لحظه 18میلیون صف خرید داردعرضه محدود هنوز از طرف حقوقی عرضه ای صورت نگرفته است
-گروه خودرو به علت احتمالی افزایش قیمت خودرویی ها همچنان سبز است
-بازار بورس دریک نگاه بازار منتظر اتفاق خوب گفته میشود
-یک شوک مثبتی پشت گروه خودرو پنهان است
-خدیزل فریب داد حمایت 3200ریال بودکه ما اعلام کرده بودیم ولی تا 3100ریال افت کرد الان تا این لحظه3591ریال صف خرید موقت دارد
-بازار بورس تابع افکار من وشما نیست ولی تشخیص های ما همیشه با واقعیات منطبق است با اندکی تغییر محدود حکایت همین 100ریالی که خدیزل بیشتر افت کرد این نظریه فقط برای امروز معتبر است فردای نمادهای امثال خدیزل ممکن است منفی ویا مثبت باشد
-مداران را رصد کنید فعلا صف خرید دارد
-زشگزا بعید میدانم 1000ریال افت کند ولی مدتی رصد کنیدحمایت 4300ریال بوده تا 8600ریال هم رشد کرده یک حمایت 7000ریال داردتعداد سهام 80 میلیون تا حالا هم افزایش نداده....
-نقدینگی برای ورود به بورس هست ولی چگونه وارد شدن مهم است

-تلپیکو حمایت اول 2200دوم2000سوم1800ریال

مقاومت اول 2600دوم 2800سوم3000ریال-

فولادمبارکه مالک ۳۱.۶ درصدی فولاد اکسین شد / جزئیات معامله

با عرضه ۳۱.۶ درصد سهام از شرکت فولاد اکسین خوزستان توسط سازمان خصوصی سازی، فولاد مبارکه اقدام به خرید این بلوک مدیریتی کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، بلوک 31.6 درصدی شرکت فولاد اکسین خوزستان که دوشنبه این هفته توسط سازمان خصوصی سازی به وکالت از سوی گروه ملی صنعتی فولاد ایران عرضه شده بود از سوی فولاد مبارکه خریداری شد.

این بلوک مدیریتی شامل یک میلیارد و 422 میلیون و 493 هزار و 607 سهم بود که به قیمت پایه هر سهم 2131 ریال و ارزش کل پایه 303 میلیارد تومان به قیمت 460 میلیارد تومان به صورت 20 درصد نقد و بقیه اقساط 4 ساله به فروش رسید.

بنابراین گزارش، ایجاد کارخانجات و تاسیسات فولادی جهت ذوب، ریخته گری آهن و فولادهای شمش، بیلت و… در ابعاد مختلف فعالیت های این شرکت را تشکیل می دهند.

انتهای پیام


-

برنامه آمریکا برای توقف جنگ یمن تا یک ماه آینده و درخواست از همه طرف ها

وزیران خارجه و دفاع آمریکا از برنامه ریزی برای توقف جنگ یمن در ۳۰ روز آینده خبر دادند و که طی آن باید همه طرف های درگیر وارد مذاکرات جدی شوند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از رویترز، مایک پمپئو با صدور بیانیه‌ای ضمن درخواست برای توقف درگیری‌ها در یمن، اعلام کرد مذاکرات طرف‌های یمنی برای پایان دادن به این بحران، باید تا یک ماه آینده آغاز شود.

بنابر اعلان وی حملات هوایی ائتلاف عربی با رهبری عربستان به هر نقطه‌ای در یمن باید متوقف شود و در ازای آن نیز نیروهای مقاومت و انصارالله یمن نیز شلیک موشک‌های بالستیک به سمت عربستان و امارات را پایان دهند.

جیمز ماتیس وزیر دفاع آمریکا هم گفت: طی 30 روز آینده باید برای توقف جنگ یمن اقدام شود. بنابراین تمامی طرف های درگیر باید در ماه نوامبر وارد مذاکرات جدی شوند.

وی همچنین مدعی شد بشار اسد باید ریاست جمهوری سوریه کنار رود.

انتهای پیام


-فروکش کردن بحران یمن یعنی حاشیه امن در بلند مدت برای کاهش دلار
-

عامل صف خرید بانک بورسی : افزایش ۱۱۹ درصدی سود

بانک ملت پیرو انتشار صورتهای مالی میاندوره دوم سال از تحقق سود ۸۱ ریالی هر سهم و افزایش ۱۱۹ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد و با صف خرید روبرو شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،بانک ملت گزارش عملکرد مهر و 7 ماهه سال جاری را منتشر کرد وچهارشنبه با قیمت 2588 ریالی هر سهم با صف خرید روبرو شد.

براین اساس،درآمد این بانک از تسهیلات اعطایی طی مهر ماه 1.77 هزار میلیارد تومان و میزان سود پرداختی 1.2 هزار میلیارد تومان بوده،همچنین تراز بانک تا 7 ماهه 2.2 هزار میلیارد تومان مثبت است که این خبرخوبی است چراکه در مدت مشابه سال قبل این عدد بیش از یک هزار میلیارد تومان منفی بود.

همچنین،"وبملت" در دوره 6 ماهه به ازای هر سهم 81 ریال سود محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 119 درصد رشد داشته که عمدتا بخاطر افزایش 26 درصدی جمع درآمدها است.

این بانک 5 هزار میلیارد تومانی براساس عملکرد 6 ماهه سال جاری مبلغ 407 میلیارد تومان سود خالص محقق کرده است.سود حاصل از سرمایه‌گذاری‌ها و سپرده‌گذاری‌ها سبب رشد جدی شده و همین عامل در کنار کنترل پرداخت سود علی الحساب به سپرده گذاران موجب شده سهم بانک از درآمدهای مشاع به یک میلیارد تومان برسد و این در شرایطی است که سهم بانک از درآمدهای مشاع در سال گذشته، منفی 2 میلیارد تومان بوده است.

عملکرد این بانک بهبود یافته اما نکته ای که احتمالا سبب فشار فروش در این نماد و سایر بانکی ها شود، عدم شناسایی سود تسعیر نرخ ارز است که احتمالا به دلیل مشخص نشدن نرخ ارز، در گزارش حسابرسی نشده لحاظ نشده و به نظر اثرات آن در گزارش حسابرسی شده نمود پیدا کند.


-وبملت صف خرید سنگین
-وتجارت صف خرید سنگین
-وبصادر صف خرید
-وسینا هم مقداری صف خرید تا این لحظه
-گروه کانه های فلزی در حال اصلاح قیمت تا این لحظه
-
دبیر انجمن کارفرمایان سیمان گفت:
احتمال افزایش قیمت سیمان/ صادرات ۱۲ هزار تن محصول در سال
تولیدات سیمان در کشور بر اساس نیاز‌های بازار است این در صورتی است که کارخانه جات سیمان توانایی بالاتری برای تولید این محصول را دارند، اما با توجه به صرفه جویی در منابع انرژی، موظف هستیم که بر اساس نیاز‌های بازار به تولیدات خود ادامه بدهیم.


دبیر انجمن کارفرمایان سیمان گفت: روند بازار در شش ماه نخست سال جاری به نسبت سال گذشته تغییر چندانی نداشته است و به این معنا است که در سال جاری صنعت سیمان هیچ پیشرفت ویا پسرفتی نداشته است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) و به نقل از میزان، عبدالرضا شیخان در خصوص تولیدات سیمان در سال جاری بیان کرد: تولیدات سیمان در کشور بر اساس نیاز‌های بازار است این در صورتی است که کارخانه جات سیمان توانایی بالاتری برای تولید این محصول را دارند، اما با توجه به صرفه جویی در منابع انرژی، موظف هستیم که بر اساس نیاز‌های بازار به تولیدات خود ادامه بدهیم.

وی با ذکر این مطلب که صنعت سیمان نیز مانند اکثر بازار‌ها و صنایع، متاثر از بالا رفتن نرخ ارز در کشور است، تصریح کرد: به همین دلیل تولید کنندگان در چند ماه گذشته با مشکلات نقدینگی مواجه شده اند و قیمت تمام شده‌ سیمان برای آن‌ها صرفه‌ی اقتصادی ندارد.

دبیر انجمن کارفرمایان سیمان در خصوص افزایش قیمت سیمان اظهار کرد: صنعت سیمان و چندی از کارشناسان مربوطه در تلاش اند که یک نرخ منطقی برای سیمان به دست آورند تا هم برای تولید کننده و هم برای مصرف کننده صرفه اقتصادی داشته باشد و پیش بینی می‌شود که قیمت‌ها حدود ۲۰ تا ۲۵ درصد رشد داشته باشد.

شیخان با بیان اینکه صادرات سیمان صرفه‌ی اقتصادی ندارد تصریح کرد: صادرات سیمان به دلیل حجیم بودن و ارزان بودن آن، یک تجارت کم سود برای کشور صادرکننده است ضمن اینکه بخشی از نیاز کشور‌های حوزه‌ی خلیج فارس و آسیای میانه توسط صنعت سیمان ایران برطرف می‌شود، با این وجود کشور ایران در حدود ۱۲ میلیون تن درسال این محصول را صادر می‌کند.

وی در خصوص تاثیر ساخت و ساز بر بازار سیمان خاطر نشان کرد: آمار‌ها نشان از رشد تعداد خانه‌های خالی در کشور را دارد و براین اساس میزان ساخت وساز در کشور کاهش پیدا کرده است در نتیجه با کاهش میزان ساخت وساز بازار سیمان کمی با رکود مواجه شده است، لازم به ذکر است که کارخانه جات ایران توانایی تولید بیش از حد کنونی را دارند.

دبیر انجمن کارفرمایان سیمان گفت: هم اکنون هر تن سیمان به قیمت ۱۱۶ هزار تومان معامله می‌شود.


-
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خبر داد:
واگذاری سهام بنیاد تعاون سپاه در مخابرات /اطلاع رسانی در روزهای آتی
بنیاد تعاون سپاه تصمیم گرفته است سهام غیر مستقیم خود را در مخابرات واگذار کند و جزئیات مکانیزم آن اطلاع رسانی می‌شود.


محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: در راستای سیاست های کلی ستاد کل نیروهای مسلح، بنیاد تعاون سپاه تصمیم گرفته است سهام غیر مستقیم خود را در مخابرات واگذار کند.

 به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) و به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، محمدجواد آذری‌ جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مورد خروج بنیاد تعاون سپاه از شرکت توسعه اعتماد مبین مربوط به سهام‌داری شرکت‌های مخابرات ایران و همراه اول گفت: یک سیاست کلی که در این سال‌ها پیگیری و ستاد کل نیروهای مسلح هم به آن تاکید داشته خروج نیروهای مسلح از عرصه اقتصادی بوده است.

وی افزود: آن چیزی که منتشر شد این است که بنیاد تعاون سپاه تصمیم گرفته است سهام غیر مستقیم خود را در مخابرات واگذار کند و جزئیات مکانیزم آن اطلاع رسانی می‌شود


-قیمت بلوکی اخابر بسیار مهم است دست بالا خواهد بود یا دست پایین
-

شرکت بورسی مجوز جهانی گرفت و آماده تامین تایرهای رنو شد

شرکت بورسی قادر دریافت ممیزی ASES رنو پارس پس از ۶ماه کار فشرده شد تا گرید B در پنل تامین‌ کنند گان جهانی رنو - نیسان حضور داشته باشد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، گروه صنعتی بارز اعلام کرد پس از ۶ ماه قادر شد در ممیزی ASES رنو پارس، گرید B در پنل تامین‌کنندگان جهانی رنو - نیسان را دریافت کرده است .

مراحل اخذ گرید B رنو - نیسان براساس ارزیابی بر مبنای استانداردهای جهانی اتحاد رنو - نیسان انجام شده و این مقایسه، عملا بین بیش از هزار تامین‌ کننده صورت می‌گیرد.

بنابراین گزارش،گروه صنعتی بارز بالاترین نمره ( ۶۷) را در بین بیش از ۱۰ قطعه ساز ایرانی در ارزیابی ASES اخذ کرده و طبق گزارش ممیزین رنوپارس به‌عنوان نمونه در بین سایر تامین‌کنندگان ایرانی معرفی می‌شود. حدود ۱۰تامین‌کننده در پنل رنو - نیسان دارای گرید A هستند.

انتهای پیام


-گرید A
-گروه صنعتی بارز
-حجم معاملات لکما بالاست ودر سقف قیمت دارد رشد می کند
-
در عملکرد نیمه اول سال رخ داد:

اثر گزارش عالی شرکت بورسی با رشد ۱۰۳۹ درصدی سود در معاملات امروز

گزارش عالی یک شرکت بورسی از عملکرد نیمه اول سال و اعلام رشد ۱۰۳۹ درصدی سود منجر به خرید امروز سهام آن شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، حفاری شمال که دو ماه پیش برای بار در حضور 9 ساله اقدام به افزایش سرمایه 100 درصدی کرد ( از 260.5 به 521 میلیارد تومان) و سه هفته پیش هم از افزایش 670 درصدی سود حاصل از تسعیر دارایی و بدهی های ارزی خبر داده بود با انتشار گزارش عالی عملکرد 6 ماه اول ، امروز با صف خرید بیش از 19.5 میلیون سهمی روبرو شد.

براساس این گزارش، "حفاری" در حالی طی سه ماه اول با زیان 92 ریالی همراه شده بود که اعلام کرد در پایان شهریور قادر به تحقق 932 ریال سود هر سهم شده که نسبت به دوره مشابه قبل نشان از جهش هزار و 39 درصدی دارد.

در این رابطه کارگزاری آبان در تحلیلی اعلام کرد حفاری شمال در سال مالی گذشته با سرمایه 260 میلیاردتومانی به ازای هر سهم 264 ریال سود داشت و در شش ماه نخست سال جاری هم با سرمایه جدید 521 میلیارد تومانی به ازای هر سهم 932 ریال سود محقق کند که سود خالص نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش چشمگیر 10 برابری را تجربه کرده است.

در این دوره در حالیکه مبلغ درآمدهای عملیاتی  با رشد 45 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل به 5.4 هزار میلیارد ریال افزایش یافته، بهای تمام شده تنها 6 درصد افزایش را تجربه کرده که این عامل سبب شده سود ناخالص با رشد 584 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته به 1.7 هزار میلیارد ریال افزایش یابد.

همچنین حفاری در شش ماهه نخست امسال 5.2 هزار میلیارد ریال سود تسعیر ارز داشته است که این مبلغ 86 درصد سود عملیاتی شرکت در این دوره است.

انتهای پیام


-تا شنبه خدا نگه دار


ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی