close
تبلیغات در اینترنت
شاخص کل هم وزن مد نظر باشد
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر-کانال ما در تلگرامapsahm@-خوب ذوب متوقف شد بعلت نوسان 20 درصدی .....-چهار وزیر هم رای اوردند......منتظر رشد بورس طی هفته اینده هستیم توکل به خدا-گروه خودرو سبز سبز است فقط یک برادر دارند بنام ذوب فعلا مریض شده ان هم سبز بشود بازار میشود سبز سبز-در بازار انقباضی ورود نقدینگی از گروه دارویی فاصله می گیرد-روزهای قبل اشاره کردیم نماد فارس بعد ازگشاییمثبت خواهد بود تا این لحظه 310واحد بر شاخص کل تاثیر مثبت گذاشته است وشاخص کل نیز تا این لحظه 1182 واحد مثبت است-بازار متعادل متمایل به مثبت…

سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-خوب ذوب متوقف شد بعلت نوسان 20 درصدی .....

-چهار وزیر هم رای اوردند......منتظر رشد بورس طی هفته اینده هستیم توکل به خدا
-گروه خودرو سبز سبز است فقط یک برادر دارند بنام ذوب فعلا مریض شده ان هم سبز بشود بازار میشود سبز سبز
-در بازار انقباضی ورود نقدینگی از گروه دارویی فاصله می گیرد
-روزهای قبل اشاره کردیم نماد فارس بعد ازگشاییمثبت خواهد بود تا این لحظه 310واحد بر شاخص کل تاثیر مثبت گذاشته است وشاخص کل نیز تا این لحظه 1182 واحد مثبت است
-بازار متعادل متمایل به مثبت واماده صعود ولی متصل ومنتظر اخبار سیاسی
-

قرارداد جدید زیرمجموعه صندوق فرهنگیان منجر به صف خرید شد / جزییات

مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان از انعقاد قرارداد EPC ماشین سازی اراک با پتروشیمی کیان خبر داد که منجر به صف خرید "فاراک" شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت ماشین سازی اراک درحالی از انعقاد قرارداد EPC با شرکت پتروشیمی کیان خبر داد که با قیمت 147 تومانی هر سهم با صف خرید بیش از 26.9 میلیون سهمی روبرو شد.

بر این اساس، مهدی نیکدل مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان طی نامه‌ای به مصطفی طاهری نجف آبادی مدیرعامل شرکت پتروفرهنگ اعلام کرد: از آنجایی‌که عقد قرارداد EPC برای شرکت پتروشیمی کیان در جریان است، شرکت ماشین سازی اراک که ۱۰۰ درصد سهام آن متعلق به صندوق ذخیره فرهنگیان است با سوابق طولانی و کادر و تجهیزات مجهز می‌تواند نقش شایسته‌ای در ساخت تجهیزات در پتروشیمی کیان که ۴۰ درصد آن متعلق به این موسسه است داشته باشد و از آنجا که از طریق ترک مناقصه، این قرارداد در حال شکل گرفتن است درخواست می شود از همین ابتدا وظایف "فاراک" به صورت جداگانه با عقد قرارداد مستقیم با پتروشیمی کیان مشخص شود تا بتواند به نحو شایسته ای انجام وظیفه کند.


-فبیرا الان تا این لحظه صف خرید


موضوع: صدور مجوز افزایش سرمایه 
در اجرای قانون بازار اوراق بهادار جمهوری اسلامی ایران (مصوب آذرماه 1384)، تقاضای افزایش سرمایه و انتشار سهام جدید شرکت صنايع بسته بندي ايران  (سهامی عام) در این سازمان مورد بررسی قرار گرفت. بر اساس رسیدگی انجام شده، مواردی حاکی از مغایرت با قوانین و مقرّرات مربوط در انتشار سهام ملاحظه نگردیده و افزایش سرمایه با مشخّصات زیر و با رعایت قوانین و مقرّرات مربوطه، از نظر این سازمان بلامانع می‌باشد.
سرمایه فعلی:   79,143,750,000   ریال
تعداد سهام قابل انتشار:   1,693,588,000 سهم
ارزش اسمی هر سهم:   1,000  ریال
مبلغ افزایش سرمایه: 1,693,588,000,000  ریال
منبع تأمین افزایش سرمایه:

  • 1,693,588,000,000  ریال از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها
موضوع افزایش سرمایه: خروج از شموليت مادۀ 141 لايحۀ اصلاحي بخشي از قانون تجارت با استفاده از مجوز بند (ز) تبصره 10 ماده واحده قانون بودجه سال 1397 کشور-
محمدرضا پور ابراهیمی عنوان کرد:
ظرفیت بسیار بزرگ بازار سرمایه در جذب نقدینگی
اتفاقات مثبتی که در هفته های اخیر افتاد نشان داد ظرفیت بسیار بزرگی برای جذب نقدینگی در بازار سرمایه وجود دارد.


محمدرضا پورابراهیمی با حضور در برنامه گفتگوی ویژه خبری شنبه شب شبکه دو سیما با ارزیابی مثبت تر فضای دولت پس از این تغییرات کابینه، ابراز امیدواری کرد: شرایط بهتری را در ارتباط با ارکان اعضای تیم اقتصادی دولت داشته باشیم.
به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، وی با بیان اینکه بانک مرکزی، وزارت امور اقتصادی و دارایی، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و وزارت صنعت، معدن و تجارت از مهمترین ارکان اقتصادی دولت هستند، ادامه داد: از نگاه مجلس شورای اسلامی، وزیر امور اقتصادی و دارایی باید محور تصمیمات اقتصادی باشد.
ریئس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تورم کنونی قابل پیش بینی بود، گفت: تخلیه تورمی باید در بلند مدت به تدریج اتفاق افتد اما در کوتاه مدت اقداماتی را با دولت، توافق کردیم.

پورابراهیمی ادامه داد: یکی از مشکلات ما در نظام بانکی این است که از بخشنامه های بانک مرکزی و وزارت امور اقتصادی و دارایی تبعیت نمی کند و این موضوع برای اقتصاد کشور چالش ایجاد کرده است.
وی افزود: اتفاقات مثبتی که در هفته های اخیر افتاد نشان داد ظرفیت بسیار بزرگی برای جذب نقدینگی در بازار سرمایه وجود دارد.

پورابراهیمی اضافه کرد: حجم بزرگی از بنگاه های اقتصادی در اختیار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است که بازدهی پایین دارد و به جای اینکه لوکوموتیو اقتصاد کشور باشد در آن ترمز ایجاد کرده است و این مجموعه باید آزادسازی شود.
وی گفت: حلقه مفقوده اقتصاد ایران، تصمیمات مهم سازمان برنامه و بودجه است. گلایه ما از این سازمان این است که رویکرد میان مدت و بلند مدت اقتصاد ایران کجاست؟
پورابراهیمی افزود: مجلس با رای خود به وزرای پیشنهادی، تعامل خود را با دولت نشان داد و اکنون توپ در زمین دولت است.
وی تاکید کرد: ظرفیت و بضاعت مجلس در خدمت دولت است و کمک می کنیم دولت بر مشکلات فائق شود.
رئیس کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی نیز در ارتباط تلفنی با این برنامه گفت: مشکل امروز ما در وزارت صنایع نیست بلکه مشکل صنعت در بیرون از وزارتخانه است و مواردی که تیم اقتصادی دولت باید درباره بانک ها، بیمه ها، گمرک و مالیات بر ارزش افزوده تصمیم بگیرد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی نیز با حضور در این برنامه با بیان اینکه رای بالای نمایندگان مجلس به وزرای اقتصادی پیشنهادی رئیس جمهور در این شرایط معنای خوبی در داخل و خارج از کشور دارد، گفت: این رای پیام مثبتی از سوی مجلس شورای اسلامی و نشان دهنده همراهی آنان با دولت و برون رفت از مسائل جاری و مقابله با چالش هاست.

فرید موسوی بر لزوم فرماندهی واحد اقتصادی تاکید کرد و افزود: از منظر مجلس و بر اساس قانون وزارت امور اقتصادی و دارایی این فرماندهی بر عهده وزیر این وزارتخانه است.
سید هادی موسوی نیک کارشناس اقتصادی هم در ارتباط تصویری با این برنامه گفت: بر اساس قانون، هماهنگی امور اقتصادی و مالی از وظایف وزارت امور اقتصادی و دارایی است اما در عمل، این وزارتخانه در حاشیه بود و سیاستگذاری مالی توسط سازمان برنامه و بودجه و سیاست های پولی و بانکی هم توسط بانک مرکزی ساماندهی شد و این مشکل پایه ای است.
موسوی نیک افزود: اگر نقش خزانه داری را به این وزارتخانه و نقش هماهنگی را به سازمان برنامه محول کنیم شاید مناسب تر باشد.
این کارشناس اقتصادی گفت: اگر قرار باشد نرخ کنونی ارز ادامه یابد افزایش سطحی از تورم اجتناب ناپذیر است.
موسوی نیک افزود: برنامه های وزرای جدید در راستای اقتصاد مقاومتی است اما مهم تر از آن، اجرای این برنامه هاست که باید به درستی اجرا شوند


-والبر الان تا این لحظه 2040ریال حمایت اول 1800حمایت دوم 1600ریال
-دامین  فعلا صف فروش تا این لحظه در 2320ریال....کف سهم قبل از موج صعودی ماههای گذشته 1500ریال بوده است فعلا نظارت تا کف معتبر مشخص گردد
-گروه خودرو در راس خساپا خیز مثبتتا این لحظه
-ذوب زیر 5000ریال تا این لحظه نظارت کنید تا کف معتبر مشخص شود ولی هر روز چک کنید
-همیشه منتظر افت قیمت سهم ها باشید ....ما می گوییم منتظر افت قیمت سهم هستیم یعنی فرض سهمی را داریم ولی منتظر افت قیمت همان سهم هم هستیم.....همیشه در چند پله یک سهم را بخرید...
-خساپا خزامیا موقتا صف خرید شدند البته موقتی است
-یک موج موقت صعودی در گروه خودرو راه افتاد
-صف خرید خساپا شد 72میلیون تا این لحظه....درگیری لفظی هوداران ذوب با گروه خودرو جذاب و هیجانی است انگار دوتا تیم فوتبال با هم درگیر میشوند
-گروه انبوه سازی هم موقتا مثبت شد
-گروه لیزینگ هم مثبت در راس ولساپا
-گروه بانک تنها صنعتی است ما در بورس هیچ حسابی روی ان باز نمی کنیم
-

افزایش ۱۳۷ درصدی درآمد شرکت معدنی در تولید ۷ ماهه

شرکت چادرملو در عملکرد مهر و ۷ ماه سال جاری، توانست فروش ۳.۴ هزار میلیارد تومانی را به ثبت برساند که نسبت به مدت مشابه سال قبل حکایت از افزایش ۱۳۷ درصدی دارد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،شرکت چادرملو که با سرمایه 3.35 هزار میلیارد تومانی در بازار اول معاملات بورس حضور دارد،گزارش عملکرد مهر و 7 ماهه سال جاری را منتشر کرد.

براین اساس،"کچاد" طی 7 ماهه سال جاری مبلغ 3.4 هزار میلیارد تومان فروش داشته که نسبت به دوره مشابه سال گذشته 137 درصد رشد داشته است. همچنین در مهرماه 516.9 میلیارد تومان فروش داشته که نسبت به فروش شهریور افت فروش 6.6 درصدی داشته است.  افت مبلغ فروش عمدتا به واسطه افت مقداری فروش محصولات در مهر ماه نسبت به شهریور است.

مقدار فروش فولاد در مهر ماه با افت 32 درصدی نسبت به ماه قبل از آن 50.5 هزار تن محقق شده البته در این ماه 60.8 هزار تن فولاد تولید و فروش آن کمتر از میزان فولاد تولیدی بوده است. فروش مقداری کنسانتره آهن و گندله نیز به ترتیب با افت حدود 6 و 9 درصدی مواجه شده است. با این حال علی رغم افت مقداری، متوسط نرخ های فروش افزایشی بودند به طوری که متوسط نرخ فروش کنسانتره آهن، گندله و فولاد به ترتیب با رشد حدود 13 و 29 و 5 درصدی همراه شده اند. این شرکت بورسی در مهرماه فولاد را با متوسط نرخ 36206 ریال به ازای هر کیلو به فروش رسانده است.


-تا فرداخدا نگه دار
-
-


ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی