close
تبلیغات در اینترنت
تعادل در گروه خودرویی
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر- کانال مادر تلگرامapsahm@-ذوب فعلا تا این لحظه روند اصلاحی ادامه دارد-تلیسه تا این لحظه بی عرضه همچنان منتظر افت قیمت سهم هستیم-تعادل در گروه خودوریی تا این لحظه-تعادل در گروه سرمایه گذارذی تا این لحظه-مجموع تعادل ها وتثبیت ها میشود یک رشد محسوس در اینده-حسینا الان 12000ریال حمایت اول 10000دوم8000سوم6000ریال مقاومت اول 14000ریال-صبح که ما اینجا می نشینیم پای سیستم اول یک بی سواد به خودمان می گوییم وتا ظهر شروع می کنیم به یاد گیری تجسس تجسس کشف روند وبعد سود بی ریسک-تعادل در گروه کانه…

سلام روز بخیر


- کانال مادر تلگرامapsahm@
-ذوب فعلا تا این لحظه روند اصلاحی ادامه دارد
-تلیسه تا این لحظه بی عرضه همچنان منتظر افت قیمت سهم هستیم
-تعادل در گروه خودوریی تا این لحظه
-تعادل در گروه سرمایه گذارذی تا این لحظه
-مجموع تعادل ها وتثبیت ها میشود یک رشد محسوس در اینده
-حسینا الان 12000ریال حمایت اول 10000دوم8000سوم6000ریال مقاومت اول 14000ریال
-صبح که ما اینجا می نشینیم پای سیستم اول یک بی سواد به خودمان می گوییم وتا ظهر شروع می کنیم به یاد گیری تجسس تجسس کشف روند وبعد سود بی ریسک
-تعادل در گروه کانه های فلزی با لیدری ومعادن معمولا هر گروهی یک لیدر دارد مثلا گروه خودرو در راس خساپا قرار دارد
-والبر حمایت اول1800حمایت دوم1600ریال مقاومت اول 2200مقاومت دوم 2400مقاومت سوم2600ریال روش رشد ونزول لاک پشتی
-زپارس همچنان با صف بالای صد میلیون مواجه است.......
-در گروه فلزات اساسی بارهبریت فولاد هنوز تعاد ل بقرار نشده سایه سنگین فروش ذوب  مانند تگرگ برسر این گروه می بارد ذوب ارز 700 تا 3900ریال رشد عجیبی کرد  و......حالا....باید منتظر پایان اصلاح بود
-گروه لیزینگ به تعادل نزدیک میشود تعدادی متعادل وتعدادی در حال اصلاح قیمت
-
پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه شرکت پتروشيمي آبادان - نماد: شپترو

موضوع:  پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه 

با عنایت به ماده 3 دستورالعمل مراحل زمانی افزایش سرمایه شرکت های ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار (مصوب 1395/07/17 هیئت مدیرة سازمان بورس و اوراق بهادار و اوراق بهادار) به پیوست گزارش توجیهی هیئت مدیرة به منظور پیشنهادافزایش سرمایه از مبلغ 630,000,000,000 ریال به مبلغ 4,093,329,000,000 ریال از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها به منظور اصلاح ساختار مالي که در تاریخ 1397/08/01 به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده، ارائه می گردد.اظهارنظر بازرس قانونی نسبت به گزارش مذکور متعاقبا اطلاع رسانی می گردد.

-
پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه شرکت پتروشيمي مارون - نماد: مارون

موضوع:  پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه 

با عنایت به ماده 3 دستورالعمل مراحل زمانی افزایش سرمایه شرکت های ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار (مصوب 1395/07/17 هیئت مدیرة سازمان بورس و اوراق بهادار و اوراق بهادار) به پیوست گزارش توجیهی هیئت مدیرة به منظور پیشنهادافزایش سرمایه از مبلغ 4,000,000,000,000 ریال به مبلغ 8,000,000,000,000 ریال از محل سود انباشته

-به سهم خاصی اشاره نمیکنم بعضی مواقع ناظر نماد را تعلیق می کند بعلت پنهان سازی سود.....
-یک جایی گفتم نماد فارس بعد بازگشایی در روندی مثبت در بلند مدت واقع خواهد شدنخرید ولی رصد کنید
-کشف روند یک کاربر سفانو در سقف قیمت ولی تا اینجا حمایت میشود سهم را کنترل کنید
-گروه خودرو مثبت شد تا این لحظه
-
مدیرنظارت بر ناشران سازمان بورس به بورس پرس خبر داد:

اشتباه بزرگ سایپا در گزارش ۶ ماهه اصلاح می شود/ انتشار اصلاحیه امروز

مدیرنظارت بر ناشران سازمان بورس از اصلاح اشتباه بزرگ در صورت های مالی ۶ ماهه و انتشار اصلاحیه طی امروز خبر داد.

سعید علیزاده در گفت وگو با پایگاه خبری بورس پرس، درباره اشتباه بزرگ سایپا در جریان انتشار صورت های مالی 6 ماهه اظهار داشت: بعد از انتشار این گزارش، مراتب به اطلاع مدیران "خساپا" رسانده و مقرر شد طی روز جاری این اشتباه اصلاح و گزارش اصلاحیه منتشر شود.

وی در برابر این سئوال که آیا در ج قیمت 44 هزار تومانی برای فروش هر دستگاه آریو و تفاوت 252 میلیارد تومانی در صورت های مالی عمدی بوده یا سهوی، توضیح داد: به گفته مدیران سایپا، این اعداد جابجا شده اند و عمدی هم در کار نبود. قرار است با دریافت اطلاعات جدید ، این موضوع بررسی شود..

براساس این گزارش، سایپا با انتشاره گزارس عملکرد نیمه اول سال که با افزایش 320 درصدی زیان نسبت به مدت مشابه سال قبل روبرو شد ( از 290 ریال سال قبل به 437 ریال سال جاری ) اشتباه بزرگی را در محاسبات منتشر کرد که با بازتاب زیادی در فضای مجازی و اعتراض فعالان مواجه بود و از آن به عنوان "شاهکار صورت سازی بزرگ در گزارش 6 ماهه " یاد شد.

این شرکت، قیمت فروش هر دستگاه آریو در سال گذشته را 46 میلیون تومان و در سال جاری 44 هزار تومان محاسبه کرده بود که معادل قیمت پیکان قبل از انقلاب است و طی آن به دلیل تولید و فروش 5 هزار و 323 دستگاه از این محصول و کاهش 252 میلیارد تومان سود ناخالص ، منجر به زیان عملیاتی 281 میلیارد تومانی شده است.


-یک تحلیل گر نباید بیاید یک شبه بگوید ذوب 800 تومان تارگت دادن حد وحدودی دارد.... الان گروه فلزات اساسی معطل جمع شدن صف فروش ذوب است کی جمع شود خدا داند
-
یک کارگزاری اعلام کرد:

پیش بینی شرایط کلی این هفته بورس و اقبال به سهام ۸ گروه در صورت برگشت بازار

شرایط کلی این هفته بورس به همراه سهام ۸ گروهی که در صورت برگشت بازار می توانند مورد توجه باشند از سوی یک کارگزاری پیش بینی شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، بازار سهام طی هفته گذشته به دلیل عدم تحقق انتظار فعالان از گزارش های 6 ماهه و قیمت های جهانی و... شرایط سختی را پشت سر گذاشت و شاخص بورس با نزول قیمت شرکت های بزرگ تا مرز کانال 180 هزار واحدی نزول کرد و در این باره کارگزاری آبان اعلام کرد بازار سهام هفته قبل را با افت قابل توجه خصوصا در روز پایانی به پایان برد و پس از ارائه گزارش های 6 ماهه، تزلزل در روند بازارهای جهانی نیز مزید علت شد تا پایان هفته ای سخت رقم خورده باشد.

در بازار نفت که این روزها تاثیرگذاری فاضای سیاسی کاملا مشهود است، نیز شاهد افت قابل توجه در روز چهارشنبه بودیم که البته و تا به این لحظه مقداری از افت قیمت ها جبران شده و می تواند خبر مناسبی برای گروه فراورده های نفتی و البته کلیت بازار باشد.

در افت اخیر بازار نقش گزارش های 6 ماهه نیز قابل توجه بود. همانطور که اکثر کارشناسان نیز معتقدند نمی توان قیمت فعلی بسیاری از نمادها را با رقم سود اعلامی در گزارش های 6 ماهه سنجید. چرا که نباید فراموش کرد از رفع محدودیت فروش با نرخ 4200 تومانی برای بسیاری از شرکت ها، زمان زیادی نمی گذرد.

در بازار نگاه سیاسی و نزدیکی به موعد اعمال تحریم های بخش انرژی در کنار وضعیت مبهم کابینه دولت، اصلاح فرسایشی و کم دامنه نرخ ارز، پس لرزه زیان های سنگین و عجیب خودروسازها در 6 ماهه ابتدایی و البته وضعیت نوسانی بازارهای جهانی مهم ترین متغیرهای اثرگذار هستند و به نظر می رسد در هفته جاری از شیب اصلاح تا حدوی کاسته شود و کاهش حجم معاملات تا روشن شدن بیشتر فضا نیز محتمل خواهد بود.

بسیاری از گروه ها از جمله فرآورده های نفتی، محصولات شیمیایی، فلزات اساسی، معدنی ها، انبوه سازها، سیمانی ها، بانک و بیمه می توانند رفته رفته و پس از ثبات نسبی روند، مجددا مورد توجه قرار گیرند.

انتهای پیام


-
-

برنامه افزایش سرمایه ۱۰۰ درصدی دومین سهم گران بازار از محلی جذاب

دومین سهم گران بازار سهام ایران که به رغم حضور ۷ ساله هنوز درخواستی برای انتقال به بورس نداده برنامه افزایش سرمایه ۱۰۰ درصدی از محلی جذاب داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،  پتروشیمی مارون که با قیمت بیش از 6000 تومانی هر سهم دومین سهم گران بازار سهام ایران بشمار می رود ، پیشنهاد افزایش سرمایه 100 درصدی از محلی جذاب داد.

به این ترتیب ، "مارون" که به رغم برخورداری از سرمایه 400 میلیارد تومانی و جایگاه قابل اعتنا در صنعت پتروشیمی و حضور 7 ساله در بازار دوم معاملات فرابورس حاضر است هنوز درخواستی برای انتقال به بورس نداده ، در نظر دارد از محل سود انباشته به سرمایه 800 میلیارد تومانی برسد و قادر به اصلاح ساختار مالی شود.

انتهای پیام


-خدیزل را کنترل کنید ببینید تا کجااصلاح قیمت می کند
-این نکته فنی وقتی میگوییم همچنان منتظر افت قیمت هستیم یعنی برای خرید عجله نباید کرد تا کف معتبر شناسایی شود
-شاخص کل هموزن تا این لحظه 357واحد منفی ......اصلاح قیمت بازار کاملا تخلیه نشده است و تعدادی از نمادها هنوز مقدارجزیی اصلاح قیمت دارند البته تعداد محدودی
-تا فردا خدا نگه دار
-
-
-
-
-
-
-


ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی