close
تبلیغات در اینترنت
امید
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر-کانال ما در تلگرامapsahm@-روزهای قبل به یک نتیجه ای رسیدیم که شتاب حبابی صعودی سه ماهه قبل الان تبدیل شده است  به صعود بسیار ارام وحتی اصلاحات قیمتی ارام روبروست یعنی بورس بر مدار تحلیل البته اگر شوک منفی ویا مثبت سیاسی به بورس اصابت نکند-فایرا را رصد کنید میزان افت سهم را طی ماه اینده کشف کنید اگر افت نکرد یک موضوع واگر افت کرد موضوع جذاب تریعنی عجولانه نباید به امثال فایرا حمله کرد-کجایی ختوقای 140تومانی خدا رحمتش کند....من سکوت کرده بودم چون از عاقبت ختوقای 140خبر داشتیم سری…

سلام روز بخیر
-کانال ما در تلگرامapsahm@
-روزهای قبل به یک نتیجه ای رسیدیم که شتاب حبابی صعودی سه ماهه قبل الان تبدیل شده است  به صعود بسیار ارام وحتی اصلاحات قیمتی ارام روبروست یعنی بورس بر مدار تحلیل البته اگر شوک منفی ویا مثبت سیاسی به بورس اصابت نکند
-فایرا را رصد کنید میزان افت سهم را طی ماه اینده کشف کنید اگر افت نکرد یک موضوع واگر افت کرد موضوع جذاب تریعنی عجولانه نباید به امثال فایرا حمله کرد
-کجایی ختوقای 140تومانی خدا رحمتش کند....من سکوت کرده بودم چون از عاقبت ختوقای 140خبر داشتیم سری قبل تا 239تومان رشد کرد...........همین چند روز پیش ختوقا تا 180 تومان افت کرد الان 208 تومان است......صبر ودر چهار الی پنج پله بر سهمی وارد شدن هر نماد گردن کلفتی را در تله شما گرفتار خواهد کرد....سکوت زیبای پاییزی دلنشین وارام معامله زدن در بورس دل نشین تر یاد بگیرید میان مدت وبلند مدت کار کنید
-دامین از محدوده زیر 1500ریال رشد خود را شروع وتا محدوده 3500ریال رشد کرد الان2572ریال صف فروش.....فقط نظارت
-خزامیا موقتا با صف خرید روبروست یک ماهی هست حجم معاملات در این سهم بیش از حد فعال است.....در چنین حالتی تفکری مثبت در ذهن حقوقی سهم دیده میشود
-ختوقا الان 2130ریال امروز روزختوقابود
-

دفاع رئیس سازمان بورس از مدیریت فناوری و نوسان 20 درصدی/ رفع اختلال با سامانه ملی

رئیس سازمان بورس با اعلام تکلیف جدید به شرکت مدیریت فناوری برای رفع اختلال سامانه معاملات، از این شرکت و رویه توقف نماد به دلیل نوسان ۲۰ درصدی دفاع کرد و از دستور کار قرار گرفتن سامانه ملی معاملات خبر داد.

شاپور محمدی در گفت و گو با پایگاه خبری بورس پرس، در پاسخ به اینکه 3 منبع موثق معتقدند مشکل اصلی اختلال تکراری در سامانه معاملات ناشی از  عدم انعقاد قرارداد پشتیبانی با شرکت فرانسوی است، گفت: از ابتدا هم این شرکت قرارداد پشتیبانی نداشت و سال 88 نیز این قرارداد نبود.

وی ادامه داد: همکاران شرکت مدیریت فناوری سعی کرده اند همیشه اشکالات این نرم افزار را برطرف کنند تا در مدار بوده و به فعالیت ادامه دهد. در کشورهای دیگر هم ممکن است کمتر از ایران اشکالات مشابه در سامانه معاملات پیش بیاید اما سازمان بورس برای شرکت مدیریت فناوری تکلیفی تعیین کرده که بتواند به سرعت اشکالات این سامانه را برطرف کند.

این مقام مسئول در پاسخ به سوال دیگر مبنی بر اینکه از مشکلات سامانه معاملات و شرکت مدیریت فناوری بورس ، سهام حداکثری سازمان بورس و عدم ارایه گزارش ها به دیگر ارکان بازار سرمایه و محدود شدن به سازمان بورس به بورس پرس گفت: مشکلات فنی به سهامداری ارتباط ندارد.

محمدی افزود: تمام توان فنی شرکت مدیریت فناوری را جزو مواردی می دانیم که کمک به راهبری سامانه معاملات کرده است. شرکت مدیریت فناوری بهره بردار است و با توسعه دهنده تفاوت دارد و اکنون درحال تجهیز گروهی است تا بتوانند سامانه را توسعه دهد. از این جهت سامانه ملی معاملات را هم در دستور کار گذاشته ایم.

وی در خصوص اینکه آیا سازمان برنامه ای برای واگذاری سهام خود در شرکت مدیریت فناوری بورس به ارکان دارد تا در این صورت در نقش ناظر ظاهر شود؟ پاسخ داد: از نظر ما مهمترین اولویت، طراحی سامانه ملی و توسعه است.

دفاع از توقف نماد به دلیل نوسان 20 درصدی

دبیر شورای عالی بورس درباره توقف نمادها به دلیل نوسان 20 درصدی نیز گفت: میزان 20 درصد متقارن است یعنی درصورت نوسان بیشتر و کمتر از 20 درصد عمل می کند. بنابراین از نظر اصول علمی و منطقی بازار سرمایه، تغییر در این عدد قابل دست بردن نیست.

محمدی ادامه داد: اگر جایی نوسان 20 درصد را برداریم مفهوم این است که با نوسان 20 درصدی مدیر نباید توضیح دهد. به عبارتی خلاف شفافیت بازار سرمایه است. در واقع در زمان نوسان 20 درصدی باید توقف نماد باشد تا مدیر توضیح دهد چراکه در آینده ممکن است شرکت هایی داشته باشیم که خارج از روند بازار رشد کنند در آن زمان آیا سهامدار از مدیر توضیح نمی خواهد؟ پس این توقف نماد برای این است که سهامداران و سرمایه گذاران توضیحات لازم را در چارچوب موجود دنبال کنند.

انتهای پیام


-نزول ولساپا را رصد کنید الان 1375ریال حمایت اول 1150ریال مقاومت اول 1400 مقاومت دوم 1600مقاومت سوم 1800 ریال.....حمایتی را که گفتیم فراموش نکنید
-قبلا هم چند بار اشاره کرده ایم واتی ازمقاومت2000ریال عبور کرده است حمایت اول1800 مقاومت اول 2200 ومقاومت دوم2400ریال اما حمایت را فراموش نکنیددر نزول شدید حمایت واتی 1600ریال است اول حمایتها ومقاومتها را بشناسید وبعد وارد نمادها بشوید
-
مدیر پذیرش بورس تهران به بورس پرس خبر داد:

سهم آماده عرضه اولیه بعدی بورس و زمان عرضه دو زیرمجموعه "فارس"

مدیر پذیرش بورس تهران با اعلام شرکت آماده عرضه اولیه بعدی و زمان عرضه دو زیرمجموعه دیگر هلدینگ خلیج فارس، درخصوص پیشرفت مراحل پذیرش شرکت های دیگر آماده عرضه نیز توضیحاتی داد.

اسماعیل درگاهی در گفت و گو با پایگاه خبری بورس پرس، در خصوص احتمال عرضه اولیه سهام پتروشیمی نوری در هفته آینده که قبلا" اعلام شده بود اواخر مهر خواهد بود ، گفت: با تغییر متغیرها، بازار نیز تغییر کرده و بهتر است زمان مشخصی برای عرضه اعلام نشود اما این شرکت در اولویت های عرضه قرار دارد و احتمالا عرضه بعدی خواهد بود.

وی در پاسخ به سوالی دیگر درباره زمان عرضه شرکت آریاساسول با استناد به اظهارات مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس گفت: از مجموعه "فارس" فراهم کردن شرایط برای عرضه 3 شرکت پتروشیمی نوری، بندر امام و آریاساسول در برنامه است. منظور مدیرعامل از بزودی تا پایان سال بوده که فرایند آن در حال انجام است. درصورتی که اتفاق خاصی نیفتد این 3 شرکت بزرگ تا پایان سال جاری در بورس عرضه خواهند شد.

این مقام مسئول درخصوص پیشرفت مراحل پذیرش شرکت های دیگر آماده عرضه اولیه از جمله فروشگاه زنجیره ای افق کوروش و سیمرغ نیز توضیح داد: افق کورش مراحل بیشتری را نسبت به سیمرغ جلو برده و احتمالا نماد آن در هفته های آتی در سامانه کدال درج خواهد شد.

درگاهی ادامه داد: زمان عرضه مشخص نیست و به سهامدار برمی گردد که چگونه روی قیمت و گزارشگری توافق شود. سیمرغ هم یک مرحله عقب تر بوده و قرار است از سهامی خاص به عام تغییر کند اما به علت اینکه فروشنده بانک است و بحث فشار بانک مرکزی بر بانک کشاورزی وجود دارد به قطع یقین تا پایان سال عرضه آن انجام می شود.

درگاهی ادامه داد: متغیرهای زیادی از سهامدار عمده گرفته تا بازار در عرضه شرکت ها نقش دارند. بعضی مواقع چالش هایی برای شرکت ها مطرح می شود که عرضه آنها طولانی می شود با توجه به رویکرد مدیرعامل جدید تغییر رویه ای خواهیم داشت که تا آخر سال تلاش شود عرضه 12 شرکت قطع به یقین انجام شود.

به گفته وی ، در مدل کاری درصورت پذیرش و درج شرکت کار از نظر بورس تهران تمام شده محسوب می شود و مابقی تکلیف شرکت است که اقدام به عرضه سهام کند.


-زپارس-رمپنا -فاراک-شیران-وتوکا-قشکر-کسرام -فسپا-پترول درصف برترین تقاضا تا این لحظه باز بودن ومتوقف بودن نمادها را کنترل کنید
-فردا صبح واتی حجم معاملات حساسی را تجربه خواهد کرد البتهخ اگر تا اخروقت اگر صف خرید پایدار باشد
-نام پست امروز امید بودفعلا صف خریدتا این لحظه البته محدود اگر سهم در اینده افت کرد رصد کنید احتمال اصلاح قیمت هست
-هر روز شاخص کل هموزن را تست کنید
-تا فردا خدا نگه دار
-
-
-
ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی