close
تبلیغات در اینترنت
بورس دوشنبه توکل به خدا
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر-دشیمی شرکت شیمی دارویی داروپخش موفق به ثبت دو محصول مخلوط پتاسیم کلاو با آویسل (میکرو کریستالین سلولز) و سایلوئید (سیلیکون دی اکساید) در کشور هند به منظور صادرات شده است. با توجه به تغییر قوانین و سختگیرانه تر شدن فرایند ثبت این محصول موفقیتی بزرگ برای مجموعه شیمی دارویی داروپخش محسوب می گردد که یکی از هفت تولید کننده این محصولات در دنیا بوده که با بالاترین کیفیت و بر اساس استاندارد های BP، USP و EP تولید و عرضه می کند. در این فرایند ثبت این محصولات تمام مستندات شامل گواهی GMP داخلی،…


سلام روز بخیر


-دشیمی


شرکت شیمی دارویی داروپخش موفق به ثبت دو محصول مخلوط پتاسیم کلاو با آویسل (میکرو کریستالین سلولز) و سایلوئید (سیلیکون دی اکساید) در کشور هند به منظور صادرات شده است. با توجه به تغییر قوانین و سختگیرانه تر شدن فرایند ثبت این محصول موفقیتی بزرگ برای مجموعه شیمی دارویی داروپخش محسوب می گردد که یکی از هفت تولید کننده این محصولات در دنیا بوده که با بالاترین کیفیت و بر اساس استاندارد های BP، USP و EP تولید و عرضه می کند. در این فرایند ثبت این محصولات تمام مستندات شامل گواهی GMP داخلی، مستندات کیفی سازی و معتبر سازی فرایند های تولید و سایر اطلاعات بر مبنای گاید لاین های معتبر بین المللی به طور کامل به سازمان غذا و داروی هند ارائه شده و مورد تایید قرار گرفت که در حال حاضر مقدمات انعقاد قرارداد صادراتی با یک شرکت هندی در حال بررسی می باشد که تا ماه آینده جزئیات آن منتشر خواهد شد. قرارداد مذکور اولین قرارداد صادرات شرکت شیمی دارویی داروپخش به کشور هند بوده که در گذشته این شرکت قرارداد هایی با شرکت های عراقی و سوریه ای به امضا رسانده بود-ذوب متعادل مثبت تا این لحظه

-گروه خودرویی مثبت تا این لحظه

-اما زیر پوست بازار مقداری هنوز اصلاح قیمت مشاهده میشودهنوز اصلاح قیمت کاملا برطرف نشده

-یک موج محدود مثبت در گروه خودرو راه افتاده تا این لحظه خساپا با 22 میلیون بیشترین صف خرید را دارد تا این لحظه

-
یک تحلیلگر به بورس پرس اعلام کرد:

درخواست از فعالین و مسئولان بورس برای افزایش عمق بازار

تحلیلگر یک کارگزاری با اشاره به شرایط مناسب انتظاراتی را از فعالین و مسئولان بازار سرمایه در راستای افزایش ارزش داد و ستدها و عمق بازار اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، محمد پورتدین تحلیل گر کارگزاری سهام بارز با اشاره به اینکه از ابزارهای مهم توسعه بازارهای مالی، عرضه اولیه شرکت های جدید (IPO ) ، گفت: این عرضه ها علاوه بر رشد کمی تعداد شرکت های فعال، موجب افزایش سرمایه و تامین مالی شرکت ها برای ادامه توسعه و رسیدن به بلوغ چرخه عمر اقتصادی، افزایش نقدینگی بازار، ورود سهامداران جدید، سرمایه گذاران و سرمایه های تازه نفس می شوند.

وی ادامه داد: با توجه ادامه دار بودن رکود سنگین بخش املاک، چشم انداز کاهش قیمت ارز و سکه، بازار سرمایه علاوه بر داشتن توان جذب نقدینگی سرگردان و مخرب جامعه، می تواند نقش پررنگی در پویایی اقتصاد ایفا کند.

این تحلیلگر  با اشاره به درخواست از مدیران سازمان بورس به پذیرش شرکت های پرظرفیت و داشتن سرمایه مناسب و روند سود آوری مستمر افزود: عرضه های اولیه همیشه مورد استقبال سهامداران بوده و در اکثر موارد با رشد قیمت، عایدی مناسبی را برای فعالین بازار به همراه داشته که در کنار موارد مذکور، افزایش حجم معاملات، افزایش ارزش دادوستدها و عمق بازار را درپی خواهد داشت.

پورتدین ادامه داد: در شرایط مناسب که بازار با افزایش چشمگیر ارزش معاملات و کدهای فعال مواجه می شود، احیاء سیستم معاملاتی، رفع برخی محدودیت ها نظیر افزایش دامنه نوسان و برداشتن حجم مبنا، آماده سازی و بهبود زیر ساخت های کافی بر اساس استانداردهای بین المللی، سیستم نظارتی کارا، ایجاد شرکت های رتبه بندی و عرضه اولیه های پرظرفیت، عقد قراردادهای بازارگردانی در عرضه های اولیه و تدوین دستور العمل های به روز، امری اجتناب پذیر جلوه می دهد.

وی گفت: انتظار می رود در روزهای آینده فعالین بازار جهت گیری مناسب تری نسبت به شرکت هایی که گزارش های فصلی بهتری منتشر می کنند، داشته باشند و این دسته از شرکت ها با آهنگی آرام، صعودی میان مدت و منطقی را تجربه کنند.-صفهای فروش در گروه انبوه سازی-گروه بیمه در حال جمع شدن است.....اما زیر پوست بازار مقدار محدودی اصلاح قیمت دیده میشود وسهامداران با احتیاط معامله کنند

-
پیغام های ناظر بازار
عرضه اوليه شرکت داروسازي آوه سينا (داوه1) به روش ثبت سفارش 97/7/23 09:33
كارگزاران محترم عضو فرابورس ايران، به اطلاع مي رساند؛ پيرو اطلاعيه شماره 1318/الف/97 مورخ 1397/07/18 اين شرکت، امروز دوشنبه مورخ 1397/07/23 تعداد 35,000,000 سهام شرکت داروسازي آوه سينا (سهامي عام) براي اولين بار پس از پذيرش در بازار دوم فرابورس ايران در نماد (داوه1) و نمونيك AVLZ1 به روش ثبت سفارش عرضه مي شود. خريد صرفاً توسط كارگزاران داراي مجوز فعاليت در فرابورس صورت مي گيرد. دراين خصوص توجه به موارد زير ضروري است: 1) دوره ثبت سفارش ازساعت 10:00 لغايت ساعت 12:00 مي باشد. 2) کليه معامله گران برخط و غير برخط به صورت همزمان طي دوره ثبت سفارش مي توانند اقدام به ورود سفارش خريد نمايند. 3) کليه درخواست هاي خريد جهت ورود سفارش مي بايست به قيمت محدود باشد. 4) دامنه قيمت در ثبت سفارش از مبلغ 3,000 ريال تا مبلغ 3,300 ريال مي باشد. 5)حداکثر سهام قابل خريداري توسط هر شخص حقيقي و حقوقي تعداد 700 سهم مي باشد.

-پردیس صف خرید تا این لحظه روز های اینده سهم را دیده بانی ورصد کنید-گروه سرمایه گذاری اکثر صفهای فروش جمع شده است
-امروز روز انحلال صف های فروش بود تقریبا بازار متعادل شد

-گروه خودرویی 10 درصد زیر قیمت فعلی جذاب تر است
-گروه حمل ونقل به تعادل رسیده اما حاسا هنوز صف فروش دارد
-شاخص کل تا این لحظه با5557واحد رشد دوباره به محدوده 180 هزار واحد رشد کرد

-وخوشبختانه شاخص کل هم وزن تا این لحظه 260واحد مثبت است
-دیروز عرض کردیم امروز دوشنبه بازار مثبت خواهد بود

-حالا به این نکته مهم فنی توجه کنید قبل از ریزش ارزش روزانه بازاربورس 1400میلیارد تومان تقریبی

امروز ساعت 12/30 محاسبه کنیدارزش روزانه بازار چقدر خواهد بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ملاک رشد بازار در همین نکته فنی است


-انقباض وانبساط قیمتها بشدت با ارزش روزانه بازار مرتبط است بورس با فشار پول بالا می رود وبا کاهش پول درجا ویا افت می کند
-فردا صبح در گروه فلزات اساسی گروه بانک گروه خودرویی حجم معاملات سنگینی خواهیم داشت علت شناسایی سود کوتاه مدت
-در گروه محصولات شیمیایی تمرکزروی تاپیکو هست
-شاراک نیز قصد رشد دارد
--صبح به پردیس اشاره کردیم هنوز صف خرید دارد روزهای اینده سهم را رصد کنید
-دیده بانی ورصد سهم به معنایب خرید نیست
-

اثر حذف یک روزه دامنه نوسان بر سهم دارای صف فروش

یک شرکت بورسی دارای صف فروش پایدار در روزهای گذشته ، برای امروز مشمول رفع گره معاملاتی شده و سهام آن با افت حدود ۱۵ درصدی در حال معامله است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، گروه صنعتی بارز که با سرمایه بیش از 252 میلیارد تومانی در بازار دوم معاملات بورس تهران حضور دارد، امروز مشمول دستورالعمل رفع گره معاملاتی شده و سهام آن بدون دامنه نوسان و حجم مبنا در حال داد و ستد است.

براساس این گزارش، " پکرمان" در حالی به دلیل صف فروش پایدار روزهای گذشته مشمول این نوع معاملات برای یک روز شده که سهام آن با کاهش حدود 15 درصدی به 349 تومان رسیده و طی آن 201 سهامدار حقیقی و یک حقوقی اقدام به خرید بیش از 5.8 میلیون سهم کرده اند.

انتهای پیام پیغام های ناظر بازار
اطلاعيه مهم در خصوص زمان عرضه اوليه نماد معاملاتي (زپارس) 97/7/23 12:32
به اطلاع كليه فعالان محترم بازار مي رساند، پيرو اطلاعيه شماره 48550/181 مورخ 23/07/1397 مديريت عمليات بازار، عرضه اوليه سهام شرکت ملي کشت و صنعت و دامپروري پارس ( زپارس ) مطابق شرايط اعلامي در اطلاعيه شماره 48324/181 مورخ 19/07/1397 اين مديريت به روز چهارشنبه مورخ 25/07/1397 موكول شد. مديريت عمليات بازار شركت بورس اوراق بهادار تهران

-
-

-
-
-
-
-
-


ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی