close
تبلیغات در اینترنت
شاخص کل هم وزن
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر-کانال ما در تلگرامapsahm@-ذوب چی میزنی داداش تا محدوده 3900ریال صعود کرد وحالا ریزشی سنگلاخی از نوع جاده چالوسی طمع هم حدی داشت.....یکی میگفت 8000ریال....تحلیل هایی فاصله گرفته از واقعیت...طمع را کمتر میکردید مقداری پایین تراز سهم خارج وبه سهم اجازه متعادل شدن میدادید -سود بردن لازمه ذاتی بازار است ولی گریز از حبابهای خطرناک نیز لازمه ماندگاری پایدار-وخارزم وگروه سرمایه گذاری هنوز اصلاح قیمت ادامه دارد-فولاد فملی فخوز به روش ذوب رشد نکردند وبه روش ذوب هم نزولی نشدندذوب سهم خوبی است…

سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-ذوب چی میزنی داداش تا محدوده 3900ریال صعود کرد وحالا ریزشی سنگلاخی از نوع جاده چالوسی طمع هم حدی داشت.....یکی میگفت 8000ریال....تحلیل هایی فاصله گرفته از واقعیت...طمع را کمتر میکردید مقداری پایین تراز سهم خارج وبه سهم اجازه متعادل شدن میدادید
-سود بردن لازمه ذاتی بازار است ولی گریز از حبابهای خطرناک نیز لازمه ماندگاری پایدار

-وخارزم وگروه سرمایه گذاری هنوز اصلاح قیمت ادامه دارد

-فولاد فملی فخوز به روش ذوب رشد نکردند وبه روش ذوب هم نزولی نشدندذوب سهم خوبی است وپر پتانسیل ولی دایره ریسکش را کانال های هوادارش بیش از حد توسعه دادند
-ذوب وسط دایره ریسک 1000ریال دایره اول 1500ریال دایره دوم 2000ریال دایره سوم 2500ریال.....این حدو حدود ذوب بودچه خبره سرگاز را گرفتی سمت 800 تومان...70 تومان خریدی 90 تومان خریدی 200 درصد 300 درصد سود کردی ولی بعدش توهم بود چون ذوب  زیان انباشته خود رادر بهترین حالت طی دوسال باید صفر صفر کند ان هم شاید ممکن بشود شاید نشود
-دیروز ظهر مجلس ترحیم دعوت بودیم مردم مرده را فراموش کرده بودند سالاد سوپ جوجه قیمه کباب ته دیگ زعفرانی.....دیگه جایی برای غذا خوردن شب نماندمعده ظرفیتی دارد رشد سهم هم ظرفیتی پس ظرفیت رشد هر سهم را بسنجید
-دالبر را ما قبل افزایش خریدیم بعد افزایش هم در 4040ریال خریدیم ئر محدوده 5000ریال طمع را کم کردیم خارج شدیم بله زود خارج شدیم سهم تا بالای 6000ریال رشد کرد الان4496ریال صف فروش است.....می خواهم بگویم همیشه مقداری از طمع را کم کنید در بلند مدت بهترسود خواهید گرفت با روند همراه شوید ولی با حباب همراه نشوید
-سه الی چهار روز قبل از نزول ما مکرر گفتیم شکست قیمتی کاملا واضح توضیح دادیم ونزول ازهفته بعد شروع شد
-فلان کانال مدام میگفت ولساپا به عرش خواهد رفت الان ولساپا هنوز صف فروش است
-توصیه ما به همه کانال ها هست تارگت افراطی ندهید
-الان هم دنبال مقصر نگردید تستی صدهزار تومان خریدرا پیشه کنید حتمادر تله هیچ سهمی گرفتار نمیشوید
-الان ما مطلب مینویسیم در تله هیچ سهمی گرفتار نیستیم همین ارامش حتما سود منطقی در اینده خواهد داشت
-الان فقط نظارت
-هیچ گاه به لشگر قرمز حمله نکن.....شاخص کل هم وزن را کنترل کن صفهای فروش را بشمار بشمار تا روزی که دیگر صف فروشی نباشد35 دقیقه رک وصریح وپوست کنده با شما حرف زدم
-ادامه مطلب نویسی از 10/10 دقیقه به بعد
-

زمان عرضه اولیه ۱۰ درصد "زپارس" مشخص شد/ جزییات فروش نهمین سهم جدید

زمان عرضه اولیه نهمین شرکت جدید بازار سهام مشخص و مقرر شد ۱۰ درصد از سهام شرکت کشت و صنعت دامپروری پارس دوشنبه در بازار دوم معاملات بورس تهران واگذار شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در پی از سرگیری عرضه های اولیه پس از 20 روز تاخیر و درحالی قرار است 10 درصد سهام شرکت داروسازی آوه سینا به عنوان هشتمین عرضه، دوشنبه هفته جاری واگذار شود که عرضه سهام شرکت کشت و صنعت دامپروری پارس نیز با تکمیل اطلاعات و برگزاری جلسه معارفه در 25 تیر ماه به عنوان نهمین عرضه در همان روز انجام خواهد شد .

بنابراین، بازار سهام دوشنبه هفته جاری میزبان عرضه 10 درصدی دو شرکت بورسی و فرابورسی خواهد بود.

به این ترتیب، مقرر شده 10 درصد از سهام "زپارس" با سرمایه 32.5 میلیارد تومانی معادل 32 میلیون و 534 هزار سهم در روز دوشنبه آینده 23 مهر در بازار دوم معاملات بورس عرضه اولیه شود.

در این واگذاری که از سوی کارگزاری بانک ملی انجام می شود، محدوده قیمت هر سهم "زپارس" بین 320 تا 350 تومان بوده و هر فرد حقیقی و حقوقی قادر به خرید حداکثر 300 سهم خواهد بود.همچنین متعهد خرید نیز شرکت سرمایه گذاری توسعه ملی است و سقف تعهد خرید 50 درصد سهام قابل عرضه در روز عرضه اولیه است.

طبق بررسی ها، این شرکت 32.5 میلیارد تومانی، بهمن 66 با سرمایه اولیه 10 میلیون تومانی در استان اردبیل شهرستان گرمی به ثبت رسیده و مرکز اصلی آن در شهرستان پارس آباد اردبیل است.موضوع فعالیت این شرکت که دارای سال مالی منتهی به آذر و 136 نیروی انسانی است، تولید انواع محصولات کشاورزی،دامی، باغی و تهیه و اجرای طرح های مربوط به امور کشاورزی، دامپروری، پرورش طیور، آبزیان،باغداری و تولید محصولات خارج از فصل و به عبارتی تولید محصولات گلخانه ای است و برای ادامه حیات اقتصادی، ناگزیر به تولید محصولات با ارزش افزوده بالا است که در این راستا امتیاز تولید ذرت بذری 704 و تکثیر و توزیع ان را از وزارت جهاد کشاورزی اخذ کرده و قصد دارد نسبت به انتقال فناوری تولید بذور هیبرید کلزا،ارقام ذرت میان رس و زودرس،سورگوم و آفتابگردان اقدام کند.

همچنین سرمایه گذاری گروه توسعه ملی با 39.9 درصد، کشت و صنعت دامپروری مغان با 39.9 درصد و شرکت مدیریت طرح و توسعه آینده پویا ( متعلق به بانک ملی ایران ) با 20 درصد، در ترکیب سهامداری این شرکت حضور دارند.

انتهای پیام


-شاخص کل هم وزنتا این لحظه 560واحد منفی است این فعلا ملاک نظارت اول باشد
-خسته شدیم شمردیم تقریبا 96نماد وحق تقدم صف فروش دارند ملاک نظارت دوم
-برترین تقاضا سپ-شبریز-رتکو-پاکشو
-کلیه نمادهای صف خرید وصف فروش ممکن است باز یا بسته باشند هر کدام باید تک تک رصد شوند
-
از سوی یک سناتور:

طرح مخالفت آمریکا با جنگ علیه ایران امضا شد

سناتور جمهوری خواه از طرح دموکرات ها در مورد منع استفاده از بودجه فدرال برای حمله بدون مجوز علیه ایران حمایت و آن را امضا کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از تارنمای ووکس،رند پال از طرح دموکرات ها در مورد منع استفاده از بودجه فدرال برای حمله بدون مجوز علیه ایران حمایت و آن را امضا کرد.این طرح چهارم مهر معرفی شده و امضای پال، آن را به یک تلاش دوحزبی برای محدود کردن مداخله آمریکا در درگیری احتمالی با ایران تبدیل می کند.

اما این طرح اقدام نظامی آمریکا بدون مجوز کنگره در پاسخ به تهدید قریب الوقوع علیه آمریکا یا نجات یا انتقال شهروندان و کارمندان آمریکایی را مجاز می شمارد.

تام اودال سناتور دموکرات از ایالت نیومکزیکو قانون منع جنگ مغایر قانون اساسی با ایران 2018 را تهیه کرده و پال نهمین سناتور و اولین سناتور جمهوری خواهی است که آن را امضا کرده است.این طرح ماه گذشته و ساعاتی پس از آن ارائه شده که دونالد ترامپ ریاست جلسه ای را در شورای امنیت سازمان ملل بر عهده داشت. این جلسه عمدتا بر ایران و عدم اشاعه هسته ای متمرکز بود.

اودال هنگام ارائه طرح در بیانیه ای اظهار داشت: کنگره باید اختیارات را طبق قانون اساسی اعمال کرده و مانع از حرکت به سوی جنگ شود.ترامپ و متحدان ما را به مناقشه نزدیک و نزدیک تر کرده، امنیت ملی و منافع دیپلماتیک ما را در مخاطره قرار داده و زنگ خطر را برای متحدان به صدا درآورده اند. زندگی نیروهای مسلح و سیاست خارجی آمریکا نباید متکی به هوس های رئیس جمهوری باشد، خواه یک رئیس جمهور دموکرات باشد، خواه جمهوریخواه.

این طرح تازه ترین تلاش کنگره برای محدود کردن اختیارات ترامپ برای آغاز یکجانبه جنگ است.طبق قانون اساسی، کنگره تنها نهادی است که می تواند اعلان جنگ کند. اما برخی روسای جمهوری آمریکا مدعی شده اند به عنوان فرمانده کل قوا اختیار نامحدودی برای اجرای عملیات های نظامی دارند.

انتهای پیام


-
به ۳ دلیل:

سود زیرمجموعه مهم فولادمبارکه ۷۴ درصد بیشتر شد/ خبرخوش در بازار منفی

فولاد هرمزگان جنوب با اعلام تعدیل مثبت 74 درصدی سود ، در بازار به شدت منفی امروز خوش خبر شد تا مقداری از فشار فروش شرکت های همگروه مخصوصا فولادسازها کاهش یابد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در حالی امروز بازار سهام با کاهش اکثر شرکت ها و سقوط بیش از 5 هزار واحدی روبرو شده که فولاد هرمزگان جنوب از تغییر با اهمیت و تعدیل 74 درصدی در عملکرد سال مالی 97 خبر داد و منجر شد تا مقداری از فشار فروش شرکت های همگروه مخصوصا فولادسازها کاهش یابد.

براین اساس، "هرمز" 1.5 هزار میلیارد تومانی ، سود هر سهم سال مالی جاری را از 274 به 476 ریال رساند و در خصوص دلایل این تغییر با اهمیت اعلام کرد: در نیمه نخست سال جاری افزایش در نرخ فروش محصول اصلی در بازار داخل و صادرات که به دلیل افزایش تقاضا و افزایش قیمت های جهانی بوده باعث افزایش درآمد عملیاتی شده است.

همچنین در نیمه دوم سال جاری با توجه به ابلاغیه دستورالعمل تنظیم بازار محصولات فولادی وزارت صنعت مورخ ۲۰ شهریور در خصوص تعیین قیمت‌های پایه و سقف رقابت قیمت فروش، مبلغ فروش داخلی افزایش یافته که از دلایل عمده این تعدیل است.

در این میان،افزایش در نرخ ارز با توجه به مصوبه دولت مبنی بر فروش ارز شرکت های فولادی در بازار ثانویه اثر قابل توجهی بر سود دوره علی الخصوص در نیمه دوم سال جاری خواهد داشت که محاسبات فوق بدون در نظر گرفتن سود تسعیر ارز ۶ ماهه ابتدای سال لحاظ شده و با توجه به اینکه شرکت در حال تهیه صورتهای مالی میان دوره ای است اطلاعات و تعدیلات ناشی از این موضوع تا پایان مهلت مقرر پایان مهر از طریق سامانه کدال به اطلاع سهامداران خواهد رسید.

بنابراین گزارش، این زیرمجموعه مهم فولاد مبارکه در 6 ماهه توانسته 50 درصد پیش بینی درآمد هر سهم معادل مبلغ 239 ریال را پوشش دهد.

انتهای پیام


-دقیقا بازار را رصد میکنیم تا زمانی که علایم مثبت اشکار نشده صرفا دیده بانی
-
کارشناس بازارسرمایه در گفت‌وگو با بورس‌نیوز مطرح کرد:
بازار سهام این روزها با افت‌وخیزهای فراوانی روبرو است و مانند گذشته مجال برای کسب سودهای هنگفت نگذاشته است. اما این شرایط در حالی رخ‌داده که به گفته کارشناسان چندان دلیل محکم و قطعی پشت آن نیست.

مقصود عباسی کارشناس بازار در گفت‌وگو با بورس‌نیوز، در خصوص شرایط کنونی بازار سرمایه گفت: بازار سرمایه نه‌تنها در ایران بلکه در تمام دنیا با مسائل و مشکلات مشابه روبرو است و به‌طورکلی بازار سرمایه در ایران به دو عامل نرخ ارز و نفت وابستگی دارد.

وی ادامه داد: هر زمان نرخ ارز و نفت با رشد همراه شود، به دنبال آن بازار سرمایه نیز با رشد همراه خواهد شد اما در حال حاضر رشدی که نرخ ارز یا طلا به ثبت رسانده، برای بازار سرمایه اتفاق نیفتاده و رشد متناسب با نرخ ارز نداشته و باید جایگاهی برای خود پیدا کند؛ بازار سکه، طلا و ارز با رشدی در حدود چهار برابر روبرو بوده و در مقابل حجم معاملات بازارسرمایه تنها رشد دو برابری را تجربه کرد که این موضوع حاکی از آن بوده، جای رشد در بورس کماکان وجود دارد.

وی افزود: درصورتی‌که صادرات نفت با کاهش روبه‌رو شود نیز درآمدهای نفتی به موازات افزایش قیمت آن با کاهش چشمگیری روبرو نخواهد شد؛ به عبارت دیگر، تنها مقدار صادرات نفت کاهش می‌یابد و در عمل مبلغ درآمد صادرات تغییر چندانی نخواهد داشت؛ اما در صورت کاهش قیمت نفت با مشکلاتی جدی مواجه خواهیم شد.

عباسی تصریح کرد: با توجه با تأثیرگذاری ایران در اوپک و اثرات کاهش صادرات ایران در بازارهای جهانی، پیش‌بینی‌ها بر این است که قیمت نفت در کانال صعود قرار گیرد؛ مگر در شرایطی که رقبای نفتی ایران بتوانند کاهش صادرات ایران را در اوپک باقیمتی پایین‌تر جایگزین کنند.

این کارشناس بازار سرمایه ضمن تأکید مجدد بر رشد بازار سرمایه اذعان داشت: با توجه به افزایش نقدینگی، هر بازاری جاذبه خود را دارد و بازار سرمایه بهترین مکان برای نقد کردن دارایی‌ها است و هر زمان فرد تصمیم به فروش سهام بگیرد در کمترین زمان به پول نقد خود دست پیدا می‌کند؛ این موضوع یکی از جاذبه‌های زیبای بورس برای افرادی است که نقدینگی در دست دارند.

وی اضافه کرد: به‌عنوان‌مثال کسانی که در بازار مسکن سرمایه‌گذاری می‌کنند در صورت لزوم دستیابی به سرمایه خود به‌صورت پول نقد با مشکلاتی از جهت زمانی روبرو خواهند شد و فرآیند فروش و نقد شدن پول، زمان‌بر خواهد بود. نوسانات بازار سهام در این چند روز اخیر به دلیل افت‌وخیز نرخ نفت و دلار بود و به‌طورکلی شوکی که در افزایش یا کاهش قیمت دلار است مستقیماً به بازار سرمایه نیز انتقال پیدا می‌کند؛ امید است بارونق بازار سرمایه، این محیط جذاب سرمایه‌گذاری به جایگاه اصلی خود برسد.

عباسی در خصوص تأثیر تصویب FATF بر اقتصاد کشور عنوان کرد: هرگونه اخبار و تغییر و تحولات، اثرگذار بر کل عملکرد جامعه و خصوصاً جو اقتصادی خواهد بود و در بحث FATF اختلاف‌نظرهای گوناگون مابین سیاسیون کشور نیز بر این موضوع بی‌تأثیر نخواهد بود و به‌طور احتمالی، تصویب آن شوک به بازارها وارد خواهد کرد؛ اما این موضوع شرایط خاص خود را دارد و از یک‌سو عدم پذیرش نیز نقطه‌ضعفی برای کشور در قبال دول غربی و دشمنان جمهوری اسلامی است.

این مقام مسئول در خصوص تعداد مراجعات برای دریافت کد مالیاتی بورس اظهار داشت: در سال نودوهفت تعداد مشتریانی که جذب بورس شدند چشمگیر بود و حتی مشتریانی که سابقاً در بازار فعالیت داشته اما به دلایلی خسارت‌دیده و خارج‌شده بودند نیز مجدداً تمایل به ورود داشته و شاهد فعالیت مجدد آنان هستیم. مدت اخیر فعالیت شرکت‌های کارگزاری در بورس با افزایش روبرو بوده است. در حال حاضر جذابیت بورس برای افراد افزایش‌یافته و از همین رو، درصدد فعالیت در این زمینه هستند. امید است شاهد رونق هر چه بیشتر در این بخش باشیم.


-ساعت 12/17 دقیقه تا فردا خدا نگه دار
-


ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی