close
تبلیغات در اینترنت
موج رشد فراگیر بورس
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر-کانال ما در تلگرامapsahm@-وبصادر صف خرید سنگین تا این لحظه-بانک دی نیز صف خرید سنگین تا این لحظه-ذوب 3612ریال صف خرید تا این لحظه-فخوز از مقاومت 11000ریال عبور کرده است-حسینا در محدوده 8000ریال اعلام سقف وکف میشد الان13401ریال-این حجم بزرگ نقدینگی دیگر به سمت بانک دلار وطلا بر نمی گردد چون تنها خانه مهار نقدینگی همین بورس خودمان هست ما ده سال پیش به این نتیجه رسیدیم ولی دولت امسال متوجه این حقیقت شده است-دالبر را همین جت در محدوده 4000ریال کف اعلام کردیم بالای 50درصد رشد کرد-دامین…

سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-وبصادر صف خرید سنگین تا این لحظه
-بانک دی نیز صف خرید سنگین تا این لحظه
-ذوب 3612ریال صف خرید تا این لحظه
-فخوز از مقاومت 11000ریال عبور کرده است
-حسینا در محدوده 8000ریال اعلام سقف وکف میشد الان13401ریال
-این حجم بزرگ نقدینگی دیگر به سمت بانک دلار وطلا بر نمی گردد چون تنها خانه مهار نقدینگی همین بورس خودمان هست ما ده سال پیش به این نتیجه رسیدیم ولی دولت امسال متوجه این حقیقت شده است
-دالبر را همین جت در محدوده 4000ریال کف اعلام کردیم بالای 50درصد رشد کرد
-دامین 1500ریالی الان 3739ریال قوی تر از ذوب یعنی در محاسبه زمان رشد دامین بسیار سریع بوده
-دلقما دشیمی دسبحا کانون توجه سهام داران تا این لحظه
-

قول قطعی رئیس دفتر رئیس جمهور به کاهش قیمت ارز / نقش سه کشور در افزایش

رئیس دفتر رئیس جمهور با اعلام نقش عربستان، امارات و آمریکا در افزایش نرخ ارز از طریق سلیمانیه، هرات و دوبی، قول داد با اجرای برنامه های دولت تا دو ماه آینده قیمت‌ ارز قطعا" کاهش یابد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، محمود واعظی در برنامه نگاه یک شبکه یک سیما با بیان اینکه دولت، بخش خصوصی و مردم اضلاع حل مشکلات اقتصادی کشور هستند گفت: اگر مسائل به مردم گفته شود آنان تحت تأثیر مسائل روانی قرار نمی گیرند. نیاز کشور به کالا سالانه 10 تا 20 درصد افزایش می یابد اما اگر هر فردی بر اساس جنگ روانی 3 برابر نیاز خرید کند نیاز 3 برابر افزایش می یابد.

وی با اعلام گذرا بودن شرایط فعلی، قول داد با اجرای برنامه های دولت تا دو ماه آینده قیمت‌ ارز قطعا" کاهش یابد.بنابراین مردم نگران کالاهای اساسی  نباشند. زیرا به اندازه کافی واردات و ذخیره سازی شده و اولویت دولت تأمین سفره مردم و نیازهای دارویی است.

این مقام مسئول با بیان اینکه ریشه نوسانات نرخ ارز پیچیده تر از آن است که آن را به مسائل اقتصادی، سیاسی، روانی، داخلی یا خارجی ربط دهیم ، ادامه داد: دولت هیچ تغییر رویه ای در سیاست ها طی چند ماه اخیر نداشته و آنچه روی داد فشار از خارج بود. همان دولتی است که از سال 92 در اقتصاد ثبات ایجاد کرد و تورم را کاهش داد.

واعظی با بیان اینکه عربستان، امارات و آمریکا بازارهایی در سلیمانیه، هرات و دوبی برای ارز ایجاد کرده اند و آن را بالا می برند افزود: بازار ایران نیز از آنها تبعیت می کند. این در حالی است که دولت حدود 14 میلیارد دلار ارز 4 هزار و 200 تومانی برای کالاهای اساسی و حدود 25 میلیارد دلار از طریق سامانه نیما برای واردات نیازمندی ها اختصاص داده و تنها یک درصد ارز در بازار کوچه و پس کوچه مبادله می شود که نه تعیین کننده قیمت محصولات و نه نشان دهنده اقتصاد کشور است.

وی با افزود: در پی راه حلی برای مسئله گرانی هستیم.

واعظی افزود: در اروپا تهاتر با یورو انجام می شود و محدودیتی در این زمینه نداریم و در حال ایجاد ساز و کاری برای کنار گذاشتن دلار هستیم. اروپایی ها در حال بررسی راه حل هایی هستند که بانک مرکزی آنان مستقیم با بانک مرکزی ایران رابطه داشته باشد.البته شرکت های بزرگ در بورس های کشورهای مختلف حضور و در این کشورها شعبه دارند و برخی سرمایه گذاران آنها آمریکایی هستند.

انتهای پیام


-

سهام یک شرکت بورسی امروز دامنه نوسان ندارد

یک شرکت بورسی دارای صف خرید پایدار، امروز مشمول رفع گره معاملاتی شده و سهام آن بدون دامنه نوسان و بدون حجم مبنا داد و ستد می شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در ادامه رونق بازار سهام و پابرجا بودن صف های خرید شرکت های بورسی و عدم معامله به میزان حجم منبا ، شرکت جام‌ دارو برای امروز مشمول دستورالعمل رفع گره معاملاتی شده است.

"فجام" طی روزهای گذشته به رغم وجود صف خرید مستمر ، به دلیل عدم انجام معامله به میزان حجم مبنای 61 هزار و 943 سهمی ، در محدوده قیمتی 800 تومانی درجا می زند.

برهمین اساس امروز سهام این شرکت 8 میلیارد تومانی حاضر در بازار دوم معاملات بورس بدون دامنه نوسان و بدون حجم مبنا معامله می شود.

انتهای پیام


-

نظر محسن رضایی درباره بورس و توصیه به عدم خوشحالی سرمایه گذاران

دبیرمجمع تشخیص مصلحت نظام درباره وضعیت هفته های اخیر بازار سهام گفت:سرمایه‌گذاران نباید در مواجهه با رشد شاخص‌ دچار خوشحالی کاذب شوند. چون درصورت حبابی شدن قیمت‌ها آثار جبران ناپذیری را شاهد خواهند بود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره سقف افزایش نرخ ارز در بازار آزاد با توجه به التهاب بازارها و شرایط بد اقتصادی به فارس گفت: بحران‌های پولی از سقف مشخصی برخوردار است اما نقطه امیدواری در همه بحران‌ها برگشت پذیری نرخ‌ برای پول‌های خارجی است. در حالی که برای سایر کالاها از جمله سکه یا کالاهای سرمایه‌ای چنین برگشتی به طور معمول وجود ندارد.

وی با ابزار امیدواری نسبت به اقدام فوری دولت برای ایجاد تعادل و آرامش بازارها، درباره جذب نقدینگی سرگردان از طریق بازار سرمایه ، گفت: می‌توان از طریق بازار سهام از شدت نقدینگی و سرایت آن به بازارهای غیر مولد کاست. به شرط آنکه قیمت سهام حباب گونه نباشد.

این مقام مسئول افزود: بسیاری از سرمایه‌گذاران نباید در مواجهه با رشد شاخص‌ها در بازار سرمایه دچار خوشحالی کاذب شوند. چرا که در صورت حبابی شدن قیمت‌ها آثار جبران ناپذیری در بازار شاهد خواهند بود. کما اینکه با رشد حجم پول و حبابی شدن نقدینگی تبعات آن را در اقتصاد امروز نظاره‌گر هستیم.

رضایی ادامه داد: اگر افزایش حبابی قیمت سهام در برخی صنایع یا گروه‌ها منجر به خسارت سرمایه گذاران در سال آینده شود، روند رکورد شکنی‌ها در بورس مطلوب نیست اما اگر رشد بازار سهام به دنبال افزایش تولید صورت گرفته باشد می‌تواند با استقبال سرمایه‌گذاران روبرو باشد.

وی با اعلام اینکه افزایش رشد ارزش بازار سهام در زمانی که تولید در رکود قرار گرفته، باید با احتیاط بیشتری از سوی سرمایه گذاران بررسی شود ، افزود: گرچه باید از ورود نقدینگی به بازار سرمایه استقبال کرد اما نسبت به رشد قیمت‌ها در هر یک از صنایع بورسی با توجه به اوضاع اقتصادی باید محتاطانه تصمیم‌گیری کرد.

به گفته رضایی،چنانچه دولت برای نرخ تورم هدف گذاری منطقی و علمی صورت می‌گرفت، امروز حجم پول بدون پشتوانه باعث به هم ریختگی اوضاع اقتصادی نشده بود.


-من هم مثل شما ناباورانه خبهمن را نگاه میکنم حتی منتظر افت قیمت هستم ولی بازار دارد خبهمن را می بلعد
-ومعادن با 72 میلیون صف خرید متوقف است ما بگوییم نگوییم در صورت استمرار ورود نقدینگی هدف اول ومعادن 5000ریال است
-هیچکدام از دیده بانی های ما سندیت ندارد صرفا یک نظر شخصی است با تصمیم شخصی وارد سهم ها بشوید
-مهار نقدینگی فقط یک راه داردسود سپرده بانکی 4 الی 5 درصد اعلام شود وبه تبع ان سود تسهیلات 2 درصد بالاتر فرض 7درصد اعلام شود تمام بدبختی های کشور از پرداخت سود سپرده توسط بانکها است
-شاخص کل با رشد 7000واحدی به محدوده 200هزار واحد نزدیک تر شد
-خیز فملی برای 5000ریال البته سهم مقداری درگیر حاشیه های صادرات هست ولی روند صعودی است
-هنوز خبر خاصی در خبهمن نیست ولی حجم خریدنشان از پایین امدن ندارد من تارگت فضایی نمیدهم ولی نمودار 90 الی 97 سهم را با دقت بررسی کنیدهمیشه هر افت احتمالی در چنین وضعیتی را رصد کنید
-فولاد 25 میلیون فملی 19 میلیون تا این لحظه صف خرید دارند
-ختوقا -خساپا-خزامیا-وساپاتا این لحظه صف خریدفعلا خپارس متوقف است
-دور نمای گروه خودرو البته فرضیه است واحتمالات بسمت 2000ریال حرکت خواهند کرد ولی بتدریج نه با سرعت
-بیمه البرز زیر 1000ریال اشاره میکردیم الان1592ریال
-بیمه ما هم یحتمل تلاش برای عبور اتز مقاومت 2000ریال
-تا فردا خدا نگه دار
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
--

--
-
-


ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی