close
تبلیغات در اینترنت
بورس پاییز سلام
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر-کانال ما در تلگرامapsahm@-سلام پاییز سلام دالبر رشد کرده بدور تاز هیاهوی کانال ها وسهم چاق کن ها-سلام خپارس سلام وساپا سلام ختوقا سلام خزامیا رشد کرده-هر توضیح ویا دیده بانی ما صرفا رویت سهم های بازار است تشخیص خرید یا فروش برمبنای تشخیص ومستندات کدال باشد-سنگین ترین صف خرید تا این لحظه خزامیا می باشد-نمودار ها اعم از شاخص وبسیاری از سهمها در سقف است منبعد خریدار هیجانی بازنده خواهد بود در توهمات در ذهن خود سود نسازید هوشیار باشید که این دریای پر از ماهی سونامی هم دارد ادامه مطلب نویسی…

سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-سلام پاییز سلام دالبر رشد کرده بدور تاز هیاهوی کانال ها وسهم چاق کن ها
-سلام خپارس سلام وساپا سلام ختوقا سلام خزامیا رشد کرده
-هر توضیح ویا دیده بانی ما صرفا رویت سهم های بازار است تشخیص خرید یا فروش برمبنای تشخیص ومستندات کدال باشد
-سنگین ترین صف خرید تا این لحظه خزامیا می باشد
-نمودار ها اعم از شاخص وبسیاری از سهمها در سقف است منبعد خریدار هیجانی بازنده خواهد بود در توهمات در ذهن خود سود نسازید هوشیار باشید که این دریای پر از ماهی سونامی هم دارد ادامه مطلب نویسی از ساعت 9/40 دقیقه یعنی روی مخ فشار نیاور حتما باید بخری وقتی حتما باید بخری حتما می بازی  کار گزاری هایی که مطالب مرا می خوانند اماتور ها را توجیه کنند
-
پیغام های ناظر بازار
بازگشايي نمادهاي معاملاتي(ختوقا)،(خبهمن)،(ولساپا)،(مداران)،(بشهاب)،(دفرا) 97/7/1 09:30
به اطلاع مي رساند،نماد معاملاتي شركت هاي قطعات‌ اتومبيل‌ ايران‌ (ختوقا)،گروه‌بهمن‌ (خبهمن)،ليزينگ رايان‌ سايپا (ولساپا)،داده‌پردازي‌ايران‌ (مداران)،لامپ‌ پارس‌ شهاب‌ (بشهاب)وفرآورده‌هاي‌ تزريقي‌ ايران‌ (دفرا) ، با محدوديت نوسان قيمت بااستفاده از مكانيزم حراج آماده انجام معامله مي باشد، همچنين ادامه معاملات درنماد مذكور در دامنه مجازنسبت به قيمت مرجع<<قيمت كشف شده در حراج>>امكان پذيراست . مديريت عمليات بازار شركت بورس اوراق بهادار تهران

-شاخص کل همچنان می تازد البته با قدرت نمادهای رندفارس -همراه-شبندر -شپنا -اخابر-شتران -پارس تا این لحظه3101واحد رشد هدف شاخص 170هزار واحد
-گروه خودرو در چند نماد استراحت کوتاه مدت خساپا خکار خودروخپارس وساپا
-دریک حرکت ناپلئونی دکوثر از مقاومت 2000ریال عبور کرده
-دامین 1400ریال در 2800ریال با صدرصد رشد هنوز صف خرید است
-شغدیر -سرچشمه -نطرین -تاپیکش بیشترین صف خرید در فرا بورس
-در گروه انبوه سازی آس پ 10 میلیون صف خرید ثاخت 12 میلیون ثاباد 4 میلیون صف خری دارند تا این لحظه
-نمادهایی که نامبرده میشوند بعلت تغییرات قیمتی وغیره مدام در حال باز وبسته شدن می باشند
-وتوشه روزهای قبل اشاره کردم مقداری رشد کرده هنوز صف خرید دارد
-گروه لیزینگ در فاز استراحت تا این لحظه
-
در گفت وگوی بورس پرس با مدیر پذیرش بورس اعلام شد:

زمان تقریبی عرضه اولیه بزرگترین تولیدکننده آروماتیکی جهان و " زپارس"/ آخرین وضعیت آسیاتک

مدیر پذیرش بورس تهران درخصوص وضعیت و زمان عرضه اولیه سهام پتروشیمی نوری (بزرگترین تولیدکننده مواد آروماتیکی جهان) و کشت و صنعت دامپروری پارس و زمزمه انصراف از حضور در بورس آسیاتک توضیح داد.

اسماعیل درگاهی در گفت و گو با پایگاه خبری بورس پرس، درخصوص وضعیت و زمان تقریبی عرضه اولیه دو شرکت کشت و صنعت دامپروری پارس و پتروشیمی نوری گفت: تاکنون صورت های مالی 6 ماهه دامپروری پارس ارائه نشده و در صورت تکمیل مدارک در اولین فرصت عرضه اولیه خواهد شد.

وی ادامه داد: سهامداران عمده این شرکت 32.5 میلیارد تومانی که شامل سرمایه گذاری گروه توسعه ملی و کشت و صنعت مغان هرکدام با 39.9 درصد و مدیریت طرح و توسعه آینده پویا با 20 درصد سهم هستند ، آمادگی عرضه اولیه را اعلام کرده اند اما باید مدارک لازم از سوی شرکت ارایه شود.

این مقام مسئول درباره پتروشیمی نوری که بزرگترین تولیدکننده مواد آروماتیکی جهان بشمار می رود و و "فارس" با 76.5 درصد ، مالک اصلی آن است به بورس پرس توضیح داد: عرضه سهام این شرکت  300 میلیارد تومانی هم اواخر مهرماه در برنامه قرار دارد و اطلاعات و صورت‌های مالی آن روی سامانه کدال قرار گرفته است.

به گفته درگاهی ، در این میان اولویت در عرضه های اولیه به ترتیب شرکت های بزرگ و کوچک از لحاظ سرمایه نیست و هر کدام که مراحل پذیرش را کامل کنند، در اولین فرصت برای عرضه آماده می شوند.

این مقام مسئول در پاسخ به سوالی مبنی بر وضعیت پذیرش شرکت آسیاتک و زمزمه انصراف از حضور در بورس نیز گفت: فرایند پذیرش مجدد این شرکت با توجه به گذشت زمان طولانی از پذیرش قبلی درحال انجام و پرونده مفتوح است، بسته نشدن پرونده حکایت از عدم تصمیم گیری به خروج از بورس دارد.

درگاهی درخصوص شرکت های دیگر آماده عرضه اولیه گفت: فروشگاه زنجیره ای افق کوروش و سیمرغ بزرگترین مجتمع مرغداری درخاورمیانه با 39 سال سابقه و سرمایه 80 میلیارد تومانی هم در برنامه عرضه های اولیه بعدی هستند.

انتهای پیام


-منتظر بودیم دالبر متعادل بشود البته شاید هم تا اخر وقت متعادل بشود ولی اگر از مقاومت 5000ریال عبور کند هدف بعدی 6000ریال خواهد بودحمایت 4400مقاومت اول 5000دوم6000ریال مقاومت سوم.....رویا پردازی میشود نباید گفت ولی حمایت 4400ریال را فراموش نکنید البته با ملاحظه گردش نقدینگی فعلی بازار اگر گردش نقدینگی در بازار افت بکند کمپلت 570 سهم بازار دچار انقباض قیمتی خواهند شد
-رییس جمهور عزیمت به نیویورک شاخص کل رشد بیش از 4000واحد تا این لحظه
-تحریم وحمله نظامی از سوی امریکا جهت ساقط کردن ایران بی فایده است چون محاصره دریایی وهوایی وزمینی ایران غیر ممکن است ایران متصل به اقیانوس است وتا فاصله هزاران کیلومتری امنیت موشکی دریایی برقرار کرده است
-ولبهمن صف خرید تا این لحظه رصد شود
-سهمی را بخرید اگر در تله گرفتار شدید در قیمتهای کمتر بتوانید سود خوبی کسب کنید از ورودناگهانی بپرهیزید
-

قیمت مکالمات درون و برون "همراه" یکسان شد / مزایا و بسته های مقرون به صرفه

همراه اول از یکسان سازی تعرفه پایه سرویس مکالمه درون و برون شبکه از امروز و معرفی بسته های مقرون به صرفه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت ارتباطات سیار ایران اعلام کرد: از امروز تعرفه پایه (آزاد) سرویس مکالمه درون و برون شبکه همراه اول یکسان می شود.

بر این اساس، از امروز اول مهر ماه هر دقیقه مکالمه درون و برون شبکه بصورت تک نرخی برای سیم کارت های دائمی ۵۹۹ ریال و برای سیم کارت های اعتباری ۸۹۹ ریال محاسبه می شود.

این روش جدید قیمت گذاری موجب سهولت و شفافیت بیشتر در محاسبه هزینه مکالمات مشترکین خواهد شد. از مزایای دیگر این طرح کاهش تعرفه تماس های برون شبکه برای مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول است.

همزمان با اجرای این طرح که در چارچوب مصوبات رگولاتوری و منطبق با روش های روز قیمت گذاری در دنیا است جهت بالا بردن قدرت انتخاب و امکان مدیریت بیشتر هزینه مشترکین، بسته های مقرون به صرفه و متنوع مکالمه درون شبکه برای مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول ارائه شده است. مشترکین دائمی و اعتباری می ‌توانند با شماره‌ گیری #۳۳۷*۱۰* بسته‌ های مکالمه ماهانه را مشاهده و خریداری کنند.

بنابراین گزارش،پیش‌تر در سال ۹۳، طرح یکسان سازی تعرفه مکالمه برای مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول صورت گرفت که به موجب آن، هزینه‌ های جابجایی در شبکه همراه، تعرفه های زمان اوج ترافیک و زمان غیر اوج ترافیک و هزینه های بین شهری و بین استانی حذف و تعرفه مکالمات درون شبکه برای مشترکین دائمی و اعتباری یکسان شد. اما به موجب طرح جدید، تعرفه تمامی تماس ‌های درون و برون شبکه همراه اول نیز یکسان می شود.


-
-
صدور مجوز افزایش سرمایه شرکت صنايع پتروشيمي خليج فارس - نماد: فارس(شخليج فارس)

موضوع: صدور مجوز افزایش سرمایه 
تاریخ: 1397/06/31
کد: DPM-IOP-97A-035
در اجرای قانون بازار اوراق بهادار جمهوری اسلامی ایران (مصوب آذرماه 1384)، تقاضای افزایش سرمایه و انتشار سهام جدید شرکت صنايع پتروشيمي خليج فارس  (سهامی عام) در این سازمان مورد بررسی قرار گرفت. بر اساس رسیدگی انجام شده، مواردی حاکی از مغایرت با قوانین و مقرّرات مربوط در انتشار سهام ملاحظه نگردیده و افزایش سرمایه با مشخّصات زیر و با رعایت قوانین و مقرّرات مربوطه، از نظر این سازمان بلامانع می‌باشد.
سرمایه فعلی:   50,000,000,000,000   ریال
تعداد سهام قابل انتشار:   41,500,000,000 سهم
ارزش اسمی هر سهم:   1,000  ریال
مبلغ افزایش سرمایه: 41,500,000,000,000  ریال
منبع تأمین افزایش سرمایه:

  • 41,500,000,000,000  ریال از محل سود انباشته،
موضوع افزایش سرمایه: جبران مخارج سرمايه‌گذاري انجام شده و جبران مخارج مشارکت در افزايش سرمايه شرکت‌هاي سرمايه‌پذير

-نگاه به نماد فارس گزینه بلند مدت است
-حسینا عبور موفقیت امیز از مقاومت 10000ریال سهم رصد شود
-ارزش معاملات تا این لحظه 1200میلیارد تومان ..... ما در بازار 70 میلیارد تومانی سهم های سودده اشاره میکردیم دست اخر هم چند فحش ابدار می شنیدیم الان همه کانال ها وسایتها قهرمان ملی شده اند اخه تو بازار روزانه 1300میلیارد تومانی دیگر سیگنال دادن لازم نیست خودش رشد می کند
-کاما الان 9111ریال از روزی که مااشاره کردیم 100در100 رشد کرده است
-تا فردا نگه دار هیجان سم مهلک برای بورس پرهیزپرهیز پرهیزکنید
-
-
-
-
--
-


ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی