close
تبلیغات در اینترنت
روز پرمعامله در گروه خودرویی
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر-کانال ما در تلگرامapsahm@- این مطلب صرفا دیده بانی است وبه معنای ورود یا خروج به تلیسه نیست روزی در اینده ما اینجا مدام از تلیسه خواهیم گفت حرفه ای ها همیشه در وضعیت قرمز سهم می خرند حرفه ای ها هیچگاه سهمی را گروهی نمیخرند-گروه خودرو ممکن است یک اصلاح واستراحت کوتاه مدت داشته باشد-تمام صفهای خودرویی ریخت ولی وساپا هنوز صف خرید داردتا این لحظه-صف وساپا هم عرضه شد-صعودی بودن بازرار حتمی است ولی در این بین اصلاحات قیمتی شاخص حتما وجود خواهد شد تا بازار دست بدست شود-شاخص کل تا این لحظه…

سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
- این مطلب صرفا دیده بانی است وبه معنای ورود یا خروج به تلیسه نیست روزی در اینده ما اینجا مدام از تلیسه خواهیم گفت حرفه ای ها همیشه در وضعیت قرمز سهم می خرند حرفه ای ها هیچگاه سهمی را گروهی نمیخرند
-گروه خودرو ممکن است یک اصلاح واستراحت کوتاه مدت داشته باشد
-تمام صفهای خودرویی ریخت ولی وساپا هنوز صف خرید داردتا این لحظه
-صف وساپا هم عرضه شد
-صعودی بودن بازرار حتمی است ولی در این بین اصلاحات قیمتی شاخص حتما وجود خواهد شد تا بازار دست بدست شود
-شاخص کل تا این لحظه 2604واحد منفی عرض کردم باید با روندهای شاخص کاملا اشنا بود
-شدت ریزش در گروه فلزات اساسی بیشتر است تا این لحظه
-ذوب -فنوال تا این لحظه صف فروش هستند
-خساپا نزول به زیر 1200ریال تا این لحظه
-بازار بورس چند روز با تو دوست است چند روز دشمنما همیشه ریزش ها را بیشتر گوشزد کرده ایم
-خبهمن تا مرز 1100ریال صعود کرد حمایت ما همچنان 800ریال ولی صعود ......؟؟؟؟؟؟؟کمی تلاش کنید تا کشف کنید چقدر صعود میکند
-خبهمن افت کرد در 1030ریال100هزار برای ننه ام خریدم الان 1100ریال لذت بورس در همین است حجم معاملات خبهمن عالی است وما همچنان منتظر افت قیمت سهم به زیر 950ریال هستیم
-از دیروز ناظر محترم با دمپایی افتاده به جان دالبر......وقتی کسی فروشنده نیست چند بار باز وبسته میشود
-دالبر در زندان اسیر سهامدار حرفه ای است  سهم در کف مستعد رشد ولی حرفه ای قبلا تهیه کرده.....یادتان هست اشاره میکردیم یا تمسخر میکردید ویا بی توجه بودید
-حکشتی اگر 400ریال افت کرد با تقاضا روبرو خواهد شد قیمت امروز محدودهخ 3800ریال است کف سهم را ماههای قبل 3200ریال اعلام کرده بودیم
-تلگرام تشنج دارد فریب دارد ولی شیفت صبح با لب تاپ بدون هیاهو بازا ر لذتی دارد
-تمام مطالب ما اینجا دیده بانی است ونوشته های شخصی مبنای خریدتان خرد جمعی باشدوتصمیم مستقل بر مبنای مستندات کدال
-ما دیگر نمیترسیم سبد هایمان 30درصد سقوط کند چون روش رشد 60درصدی سبد را بلدیم اسمان بورس هم قرمز بشود اهل فرار نیستیم می ایستیم ودوباره سبد را بالا میکشیم اصلا تک سهم نمیشویمکار خطرناکی است
--

دولت برای شرکت های دارویی و پتروشیمی تصمیم جدید گرفت ؛ خرید مستقیم

هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس از تصمیم جدید دولت برای شرکتهای دارویی و پتروشیمی خبر داد و اعلام کرد داروسازان از حضور در رقابت بورس کالا معاف شدند و می توانند مستقیما" با شرکت های پتروشیمی قرارداد امضا کنند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس ،هلدینگ صنایع پتروشیمی خلیج فارس اعلام کرد: در توافقات صورت گرفته با تشخیص وزارت صمت تنها تعداد محدودی از مصرف کنندگان مهم مواد پتروشیمی مثل شرکت‌های داروسازی که تولیدات آنها ضروری است و جزو کالای اساسی هستند ‏برای تهیه مایحتاج خود از پتروشیمی‌ها از رقابت در بورس معاف می‌شوند.

بر اساس توافق صورت گرفته، این تعداد محدود که از سوی دستگاه‌های مسئول شناسایی و معرفی خواهند شد، می‌توانند به ‏صورت مستقیم مواد پتروشیمی مورد نیاز پتروشیمی خود را با انعقاد قرارداد مستقیم با پتروشیمی‌ها ‏و با قیمت بورس، خریداری کنند.

انتهای پیام-تلاش ما کلکسیونی ازشناسایی  غیر هیجانی رشد بیش از 50 الی 100 نماد درسال اینجا فقط تعداد محدودی را محض یاد اوری نام میبریم در دوسال گذشته
نام نمادکف شناساییسقف رشددرصد رشد
سقاینزیر6000ریالنموداررا چک کنید
ذوبمحدوده700الی
900ریال
=========
فاراکمحدوده900ریال=========
دامینزیر1500ریال=========
وخارزم700ریال========
وساپازیر 600ریال========
خساپازیر 800ریال محدوده
750ریال
========
خپارسزیر 650ریال========
ختوقامحدوده 1400ریال========
فسربمحدوده 2500ریال========
کامازیر 4500ریال========
فخوززیر3000ریال قبل از افزایش
سرمایه1395
========
زگلدشتزیر3700ریال========
ولغدرزیر900ریال========

-دالبرقبل از افزایش سرمایه-حق تقدم ونیرودر 130ریال به این لیست اضافه میشود اینها سبد های قبلی است که رشد محسوس کرده اند

خزامیا هم در 855ریال به لیست اضافه شد


-گروه لیزینگ تا این لحظه در حال اصلاح قیمت
-گروه لاستیک تا این لحظه منفی فقط پلاسک تا این لحظه مثبت
-
--
در گفتگوی سنا با نادی قمی مطرح شد؛
دلار 14 هزار تومانی به صرفه است یا سهام؟
نادی قمی تاکید کرد: بسیاری از کارشناسان معتقدند که با توجه به تورم بالای سال جاری، قیمت بنیادین دلار حول و حوش ۷۵۰۰ تومان است و قیمت های بیش از این رقم ، تنها ناشی از واکنش هیجانی افراد برای حفظ ارزش پول‌شان است و در صورت رفع شدن بی‌اعتمادی به ارزش ریال و گشایش در روابط بین‌المللی و گره تحریم‌ها ، قیمت ارز به ارزش های بنیادین خود برخواهد گشت.

با فرض حفظ ارزش دلاری ابتدای سال ، در حال حاضر بازار سهام با دلار حدود ۷ هزار تومان قیمت گذاری شده است لذا امکان رشد بیشتر برای بازار سهام وجود دارد تا حداقل بخشی از کاهش ارزش دلاری بازار سهام جبران شود.

 مدیرعامل شرکت تامین سرمایه نوین، با بیان این مطلب به پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) گفت:  به رغم ریسک‌های سیاسی و اقتصادی بسیاری که بازار سرمایه را تهدید می کند، حال و هوای این روزهای بازار سهام در واقع بیانگر واکنش شدید فعالان اقتصادی و سرمایه گذاران به کاهش گسترده ارزش پول ملی است.

ولی نادی قمی افزود: نقدینگی موجود در اقتصاد به دلیل سود بی‌حساب و کتاب بانک‌ها افزایش قابل ملاحظه‌ای داشته است و رشد کمیت‌های پولی اثر خود را بر قیمت دارایی ها و کالاها و خدمات نمایان کرده است.

این کارشناس بازار سرمایه ادامه داد: وقتی ثروت سپرده‌گذاران بانکی و سرمایه‌گذاران در اوراق بدهی طی چهار سال گذشته صرفا به دلیل سپرده‌گذاری در بانک ها افزایش یافته است ( نه به سبب کار با ارزش افزوده اقتصادی) می‌شد حدس زد که عاقبت این گونه سیاست اقتصادی، عدم تعادل و تلاطم‌های شدید اقتصادی در قالب سیال شدن نقدینگی در بخش های مختلف اقتصاد و ایجاد تورم است.

وی اظهار داشت: در چند سال گذشته، بسیاری از فعالان اقتصادی حاضر بودند که بخشی از سهام کارخانجات خود را واگذار کنند و در عوض سپرده نزد بانک‌ها داشته باشند. این موضوع بسیار دردآور است که سیاست های اقتصادی به جای تشویق سخت‌کوشی و کار ، به اقدامات غیراقتصادی و دلال بازی پاداش می دهد.

نادی قمی خاطر نشان کرد: در حال حاضر نرخ ارز در بازار آزاد بیش از ۱۴ هزار تومان است و با این نرخ ارز ، به رغم رشد ۵۰ درصدی ارزش ریالی بازار سرمایه ( ارزش بازار فرابورس و بورس) نسبت به ابتدای سال، ارزش دلاری بازار سهام نصف شده است.

وی با بیان اینکه ارزش دلاری بازار سرمایه در ابتدای سال جاری ۱۰۸ میلیارد دلار بوده است ( دلار ۴۹۰۰ تومانی) و در حال حاضر حدود ۵۶ میلیارد دلار برآورد می‌شود، افزود:  با فرض حفظ ارزش دلاری ابتدای سال ، در حال حاضر بازار سهام با دلار حدود ۷ هزار تومان قیمت گذاری شده است لذا امکان رشد بیشتر برای بازار سهام وجود دارد تا حداقل بخشی از کاهش ارزش دلاری بازار سهام جبران شود.

مدیرعامل شرکت تامین سرمایه نوین ادامه داد: از طرف دیگر با بررسی قیمت های طبقات مختلف از دارایی‌های موجود در اقتصاد شامل مسکن، طلا و حتی اتومبیل که طبعا مصرفی است، به این نتیجه می رسیم که بازار سهام ارزان است چرا که قیمت ها در بازارهای رقیب بازار سهام، بر اساس ارز ۱۴ هزار تومان رقم خورده است. البته بجز بازار مسکن که به نظر می رسد قیمت ها در آن با ارز حدود ۹ هزار تومان تعیین شده است.

نادی قمی در عین حال تاکید کرد: بسیاری از کارشناسان معتقدند که با توجه به تورم بالای سال جاری، قیمت بنیادین دلار حول و حوش ۷۵۰۰ تومان است و قیمت های بیش از این رقم ، تنها ناشی از واکنش هیجانی افراد برای حفظ ارزش پول‌شان است و در صورت رفع شدن بی‌اعتمادی به ارزش ریال و گشایش در روابط بین‌المللی و گره تحریم‌ها ، قیمت ارز به ارزش های بنیادین خود برخواهد گشت.

این کارشناس بازار سرمایه ادامه داد: در این صورت شاهد رشد مجدد بازار سهام خواهیم بود و محرک اصلی بازار سهام توسعه روابط بین‌المللی و گسترش بازار فروش شرکت ها و کاهش هزینه های معاملاتی خواهد بود.

مدیرعامل شرکت تامین سرمایه نوین همچنین گفت: اصلاح نظام بانکی به مدد بهتر شدن وضعیت مالی دولت و توسعه روابط بین المللی بانک ها زودتر به بار خواهد نشست و نرخ تنزیل بازار سهام کاهش خواهد یافت. البته در صورت تداوم شرایط موجود و تشدید آن طی ماه های آینده، صرفنظر از پیامدهای اجتماعی‌، می توان انتظار داشت که قیمت ارز افزایش یافته و به تبع آن بازار سهام با وجود ریسک های سیاسی و اقتصادی متعددی که وجود دارد، به رشد خود ادامه دهد.

به گفته نادی قمی ، در این شرایط مدیران شرکت های بورسی و فرابورسی برای بهره‌مند شدن از افزایش قیمت سهام شرکت‌های خود بهتر است افزایش سرمایه را در دستور کار خود قرار داده و منابع نقدی حاصل از افزایش سرمایه را صرف بهینه سازی پروژه های موجود و یا کاهش تسهیلات بانکی کنند.


-یک گوشه ای بنویسید این بازار پر سود وخندان روزهای بد وگریان هم دارد

-ساعت 12/05دقیقه تا فردا خدا نگه دار شما هم سیستم را خاموش کنید مخ ادمی ازنگاه به این نوسانهادردمی گیرد
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
--
-
-


ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی